Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#362917 01/07/2005 10:04
Dołączył: May 2005
Posty: 57
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 57
[color:"red"]PIERWSZE I OSTANIE OSTRZEŻENIE[/color]

Last edited by Misiek; 01/07/2005 14:40.
Bonus: Unibet
#362918 01/07/2005 14:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
a niech strace dam wam rodzynka prof N15 Kuba,-Holandia, 1.32 2.85 02/09.00 --2-- 2,56 po podatku unibet ma 2,1

#362919 01/07/2005 19:58
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
patrze na oferte unibetu i na jutro warto chyba zagrac meczyk ktory aczyna sie o 9 rano usa-dominikana trzy zaklady mi sie podobaja:
Usa-Dominikana mecz 1-1.5
Usa-Dominikana+1.5seta 1-2.0
Usa-Dominikana+7.5pkt 1-1.8

sadze ze w tym meczu Dominikana wygrac moze co najwyzej seta wiec rezultat 3-0 lub 3-1 wchodzi dla mnie w rachube a wiec przy takim rozwiazaniu te trzy zaklady wydaja mi sie warte zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co sadzicie o tych typkach ?

#362920 01/07/2005 20:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam @fart?

Również bardzo mi się spodobał kurs na USA. Myślę że można spróbować po takim kursie! (w naziemnych @1.3-1.35)

-1.5 @2.00 też bardzo 'fajnie' wygląda.

Amerykanki przegrały jednak dziś rano... ja miałem takie szczeście że unibet miał złą godzinę rozpoczęcia meczu i jak się obudziłem dziś to wynik już był...

3-2 po walce..jednak Koreanki dobre są u siebie, ale Amerykanki jak nie z kim? jak właśnie z Dominikaną powinny się uporać...

#362921 02/07/2005 21:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
siemka na jutro rano mam trzy propozycje z unibetu na gp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Włochy - Kuba 2-1.28
Włochy - Kuba-1.5 2-1.62
Wlochy-Kuba-7.5pkt 2-1.8

mysle ze po pogromie przez holenreki wloszek niebeda one milay nic do powiedzenia w starciu z Kuba ,przewiduje tu wygrana Kuby 3-0 lub 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

p.s. gratulacje Misiek dzisiaj tego dubla pol+usa i estoni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
zapraszma do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#362922 02/07/2005 21:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Dobry Wieczór

ja zagrałem sobie takie cuś w Unibet

Japonia - USA 1 -1.5 1.55

Widziałem JPN w akcji graja dobra siatkowke

Amerykanki młody zespół 3-1 tak to przewiduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#362923 02/07/2005 21:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Na wstępie @fart? - dzięki wielkie za gratki - miło mi ;-) ale troszkę szczęscia się przydało w meczu Amerykanek no i tych Estończyków...ale to jest biznes...ważne że IN i kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - bo chyba oto w tym chodzi...


Jutrzejsze mecze i tak jak w poprzednią niedzielę, krótkie komentarze:


USA - Japonia

Odmłodzony skład USA widać że jeszcze troszkę musi pograć... tam i tu... Japonki naprawdę mocno rozpędzone, wygrana z DOM 3-0, teraz z Koreą na ich terenie 3-0 musi budzić respect. Kurs @1.30 - jak najbardziej do zagrania...


Polska - Niemcy

Tutaj szanse oceniam na 50-50. Miałem możliwość oglądania Polek i Niemek tutaj w Azji... Dziś Polki oczywiście przegrały wysoko z Chinkami ale naprawdę pokazły się z niezłej strony... @2.20 nawet...ale nie mocno... raczej taki _no_bet_ ;-)

Holandia - Tajlandia

Lepiej się zastanowić czy grać ten underek 130.5 ? tongue jak Włoszki je tak zjadły...to tym bardziej Holenderki powinny...no więc chyba wychodzi nam ten underek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Korea Południowa - Dominikana

Chyba 2 najsłabsze aktualnie zespoły się spotykają. Jednak myśle że Koreanki - bardzo ambitne...powinny powieść jednak Dominikanę...

Chiny - Brazylia

Mieć 2 eurosport.. polki i angielski, a nie mieć euro2 - arghhh.. kto ma to niech jutro sobie przełączy w niedzielny poranek - bo będzie się działo... Jednak ja osobiście myśle że Chinki bardzo dobrze pamiętają tą porażkę z Montreauxu...kiedy to prowadząc 2-0 w setach...przegrały 2-3 w tb do 18. Jutro będą jednak gospodyniami... i myślę że rewanż im się uda... stawiam 3-1 dla Chinek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Włochy - Kuba

Nie no jednak ta Kuba powinna spokojnie... choć @1.28 to jakoś tak mało mi się wydaję... może ktoś mnie przekona tongue ? - hmm... w sumie grały już tydzień temu.. wtedy kursy były @1.60 na Włoszki, a @2.10 na Kubę... 3-0 dla Kuby dość szybko... hmmm.....

Podsumuwując, myślę nad zagraniem dubla:

Chiny @1.55
Japan @1.30

<hmmm>

Nie no nie wiem....myślę.. jak coś to dam znać jeszcze dziś...

#362924 02/07/2005 21:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Ok, jednak poszedł dubel taki:

USA - Japonia @1.30
Holandia - Tajlandia Under 130.5 @1.70

@2.21


Dlaczego under?

ITA-NED 0-3 18-25 17-25 21-25
THA-ITA 0-3 12-25 10-25 18-25

<hmmmmm> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Grały już ze sobą...

NED-THA 3-0 25-19 25-17 25-14

Będzie podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pozdrawiam... idę na wyrko...bo zmęczony jestem

#362925 03/07/2005 04:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Jak ktoś nie ma Eurosportu 2 to o 10:45 na głównym Eurosporcie bedzie mógł zobaczyć Polki z Niemkami.

#362926 03/07/2005 07:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Czy Brazil ma szanse z Chinkami?

#362927 03/07/2005 07:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
szanse ma, ale w sumie nie musi tak bardzo wygrac, a chinki daza do perfekcji i na Macau czuja sie jak w domu... jesli juz, to ja bym gral Chiny - UNDER/OVER lepiej odpuscic, bo jesli braylii nie bedzie zalezalo to bedzie 3:0 dla chin, a jesli sie brazylijki przyloza do bedzie piekny mecz. Chinki na Macau nie odpuszcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#362928 03/07/2005 09:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
no w macau czuja się jak w domu..., przecierz to w chinach wieć graja u siebie

#362929 03/07/2005 09:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
no w chinach, ale to autonomiczny region z 2 jezykiem portugalskim, po angielsku sie tez nawija... niezla mieszanka, nie to samo , co Pekin czy Szanghai <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Peace!

#362930 07/07/2005 12:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja gram na japonki ladny kurs a polki cieniutko w profie 1.50

jeszce dorzucam brazylie z holandia za 1.25

#362931 07/07/2005 12:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
ja gram na japonki ladny kurs a polki cieniutko w profie 1.50
jeszce dorzucam brazylie z holandia za 1.25

Ja akurat bym próbował w drugą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Brazylia z Holandią 1,25 to na pewno nie warte gry. Holenderki toczyły równorzędną walkę z Kubankami, przegrywając dopiero w tiebreaku, więc z Brazylijkami też powalczą, tym bardziej ze wciaz nie są pewne awansu...a Brazylijki wygrają sobie spokojnie z Koreą i awansują - tu nie muszą się sprężać na maxa... Biorę hc dodatnie na Holenderki i lightowo -2-...

Co do Japonek to chyba zapomnieliscie ze sa gospodyniami turnieju finałowego, mają awans w kieszeni i ostatnio przegrały z USA, grającym fatalnie do tej pory (wygrane tylko z outsiderami jak Tajlandia i Dominikana) , myślę że odpowiednio zmotywowane i zaklimatyzowane (w odróżnieniu od pierwszego meczu przed dwoma tygodniami w Tokio) są w stanie wygrać to spotkanie, biorę +hc na Polki i lightowo -2-...

#362932 07/07/2005 12:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Oczywiście w drugiej części mojej wypowiedzi mam na myśli Polki - że odpowiednio zmotywowane i zaklimatyzowane są w stanie wygrać z Japonkami.

A tak BTW tokara to wybrales wg mnie dwa najbardziej śmierdzące niespodziankami mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Giertych

#362933 07/07/2005 13:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
wybralem je dlatego zebym mogl sobie obejrzec w piatkowy ranek i poludnie
9>00 mecz brazylijek
12.00mecz polek z japonkami

oba spotkania na eurosporcie

#362934 07/07/2005 13:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
wybralem je dlatego zebym mogl sobie obejrzec w piatkowy ranek i poludnie
9>00 mecz brazylijek
12.00mecz polek z japonkami

oba spotkania na eurosporcie

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Żeby nie było że znowu kogoś pouczam, czy coś tam...

No ale Twoje argumenty...dlaczego właśnie wybrałeś te mecze, naprawdę zrobiły na mnie ogromne wrażenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Super, tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ps: o 9 na euro pokazywany jest mecz: Taj-Usa
ps2: wieczorkiem napiszę moje krótkie opisy...

pozdro

#362935 07/07/2005 13:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Czepiasz sie [Misiek] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [tokara] - nie napisal co chce grac tylko ze chce cos postawic na te mecze, zeby na przyklad miec wieksze emocje przy ogladaniu. Ja tak czesto stawiam. To znaczy jakbym nie ogladal to NO BET a jak ogladam cos w telewizji to szukam jakichs zakladow - chetnie middle (takie jak podalem w temacie LS), czy niby surebety tzn. Under 188,5 i 5 setow na przyklad.

Pozdrowienia

Wojtek

#362936 07/07/2005 13:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
OK - zobaczylem, ze tamat nie zaczyna sie post wczesniej przed Twoim tylko znacznie wczesniej - chyba to co napisalem do wykasowania,

Pozdrowienia,

Wojtek

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1