|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jesli wczesniej Holenderki pokonaja Koreanki to Polska-USA de facto mecz o pietruchę....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
czy japonki musza dzis wygrac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
czy japonki musza dzis wygrac? Nie.One dziś nic nie muszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
04:25 Włochy - Chiny 4.00 1.20 06:55 Brazylia - Kuba 1.65 2.10 10:55 Japonia - Holandia 1.60 2.20 Tak final widzi unibet.Ja bym widzial trio:Chiny+Kuba+Holandia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Wielka trojka Chiny, Kuba , Brazylia.
Że tak bedzie wygladalo podium Grand Prix jestem w stanie postawić duże pieniadze (nie patrzac na kolejnosc w tej trojce).
Jedyne co bym gral z tych pierwszych spotkań to Chinki, dziś Włoszki sobie wygrały (jak mowilem nie pierwszy raz Chinki daja gdy Wloszki potrzebuja), pora na rewanżyk.
Pozostale dwa mecze typowe NO BET.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Dziękuję Wszystkim Tym Którzy Czuwali ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam nadzieję że następnym razme będzie więcej postów...
Bo ja szczerze powiem mogę powiedzieć że GP była dla mnie lepsza imprezą niża LŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Więc naprawdę warto w lalki inwestować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Temat Zamykam
|
|
|
Link skopiowany do schowka