Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#362937 07/07/2005 14:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
@Wojtek - tia.. oczywiście ja kłamał nie będę i również gram niekiedy jak mam czas zakłady właśnie pod TV... no ale chyba już zrozumiałeś co miałem na myśli ;-)

pozdro

Bonus: Unibet
#362938 07/07/2005 18:24
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aż rzuca się w oczy zawyżony kurs w profie na zwyciestwo Włoszek nad Niemkami 1,5 , czy kurs ten się jeszcze utrzymał do zamkniecia profa , bo mam dane tylko z kompa ?

Pozdrawiam
ELDORADO

#362939 07/07/2005 20:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
podoba mi sie mecz Kuba - South Korea dzisiaj o polnocy. Na Gamebookers mamy taki oto zaklad:

Cuba v South Korea [Total Points]
< 164.5 [Total Points] 1.45
> 164.5 [Total Points] 2.55

licze tutaj na under 164.5 pkt, na gladka wygrana Cuby stawiam,zeby zaklad wszedl musialaby byc 3-0 bo przy 3-1 to juz ciezko, ciezko bedzie..

#362940 07/07/2005 20:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
ja to zagralem za high-mid stake UNDER + UNDER w meczu USA-tajlandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#362941 07/07/2005 22:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dobry...

Znalazłem chwilkę... to przedstawię moje propozycje na temat jutrzejszych meczy:


06:55 Korea Południowa - Kuba

Nad tym się tutaj zastanwiać? - no chyba nad tą linią 135.5 wystawioną przez unibecik...nie mam pojęcia...

08:55 Tajlandia - USA

Widać że Amerykanki z turnieju na turniej coraz lepsze...pokonały już w poprzednim tyg. coraz mocniejsze Japonki... Unibet dał @1.16 do combo można spokojnie dokleić... linia 160.5 - myślę że będzie bez cudów... 3-0... więc moim zdaniem mozna zaryzykować.

09:55 Brazylia - Holandia

Holenderki naprawdę mocne... 3-0 gładkie nad Włoszkami, porażka 2-3 z Kubą... naprawdę musi budzić respect... ale jednak dla mnie Brazylijki...to numer 2 na Świecie, więc nie odpusczą...

11:55 Włochy - Niemcy

Niemki osłabione... Włoszki @1.50 w profie - całkiem miłe, a i @1.34 w unibecie niczego sobie...

11:55 Japonia - Polska

Niektórzy mogą pomyśleć... [patriota idiota] przecież przegraliśmy w Japoni 3-0 w sposób żenujący to jutro będzie podobnie... Ja jednak myślę inaczej i kursy to pomyłka bukmacherów. Polki z turnieju na turniej coraz lepsze... OK gramy bez Małgosi Glinki i Dorotki Świniewicz, no ale i bez nich można wygrywać... z Japonią. Japonki pokazały już klasę w meczu z Amerykankami... myślę że jutro w Tajlandi zobaczymy całkiem ciekawe spotkanie... stawiam 3-1 dla Naszych dziewczyn i sam to zagram całkiem grubo, bo koło @2.65 nie można przejść obojętnie...

14:25 Chiny - Dominikana

Ciekawa ta linia 128.5 bardzo ciekawa... tongue nie wiem... jak tam chcecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

----

Zagram na jutro dubelka:

Usa 1.16 + Polska 2.65 @3.07


Dziękuję i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Fajnie się składa, że ten dubelek przy okazji będę mógł również obejrzeć na eurosporcie,

9:00 USA

12:00 Nasze Lale

Jazda!

#362942 07/07/2005 22:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Misiek powodzenia z naszymi lalami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ja mam japonki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
co do eurosportu na ES polskim meczu polek nie bedzie niestety

#362943 07/07/2005 22:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Eurosport International

9:00 VOLLEYBALL

World Grand Prix Thailand Thailand-USA

11:00 CYCLING

Tour de France

12:00 VOLLEYBALL

World Grand Prix Thailand Japan-Poland


Eurosport Poland

09:00 SIATKÓWKA

World Grand Prix Tajlandia POL-USA

11:00 GP2

Seria Winston Silverstone Wielka Brytania Wyżcig 2

11:45 KOLARSTWO

Wyścigi krajowe Tour de France wstęp

12:00 KOLARSTWO

Wyścigi krajowe Tour de France Etap 9 Gerardmer-Mulhouse

#362944 07/07/2005 22:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
jak dla mnie to kus jest zawyzony na holenderki ktore podchodza powaznie do tego GP.
Ponadto Brazylijki nie sa swietne przegraly 3-0 z Chinkami(wiem wiem najlepsza ekipa na swiecie) ale wygrala meczac sie z Japonia.Przegrywaly 2-0 i kolejne 3 sety wygraly wlasnie brazylijki ktore w moim mniemaniu nie sa az tak mocne jak to szacuja buki 4.0(betandwin).Jeszcze jeden minus to gra brazylijek w meczu z polska nie potrafily wygrac zdecydowanie i widac unich braki.3 setow w tym meczu na korzyc brazylijek w tym meczu jakos nie widze...

#362945 08/07/2005 04:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
meler podales program eurosportu polskiego na niedzielę to nic dziwnego ze nie ma meczu polek z japonkami...

#362946 08/07/2005 06:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam
Mozna prosic o podanie kto z Niemek dzis nie bedzie gral?
Kurs 1,34 w UB dosc ladnie wyglada i mozna ladnego dubla z kolarstwem zrobic
Dzieki za odpowiedz

#362947 08/07/2005 06:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Witam.
Dziś dwa meczyki zasługują na uwagę i ewentualne ich zagranie:

JAP - POL - Kto ogłądał poprzedni mecz w Japoni to widział jak grają obydwie drużyny (niektórzy twierdzą ,że postawa Polek to brak zaklimatyzowania) Japonki były lepsze w każdym elemencie gry, Polki nie potrafiły skończyć większości ataków (albo dobry blok albo wyblok i dobra obrona Jap. ) słabe przyjęcie i rozegranie + dużo błędów własnych. Na koniec chyba jednak najważniejszy minus naszej drużyny to .. no właśnie brak Doroty Świeniewicz i Małgorzaty Glinki gdyby obie Panie grały to wtedy zagrałbym POL a tak ..

JAP - POL 1 7/10

BRA - NED - Brazylijki grają bardzo słabiutko jak na swoje możliwości , często mają przestoje i tracą seriami punkty. Zespół Holenderski gra bardzo dobrą siatkówkę Przegrały tylko z Chinkami (jako jedyny zespół urwały im seta) i z Kubankami po walce 2:3 pozostałę ich mecze to pewne zwycięstwa. Kurs na Holenderki powyżej 3 wiec mocno zawyżony i warty zagrania wiec ..

BRA - NED 2 4/10


Pozdrawiam.

#362948 08/07/2005 06:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
na stronie wirtualnej jest taki program eurosportu na dzis:

Eurosport

Program na 08.07.2005 piątek
07.07-15.07: czwartek | piątek | sobota | niedziela | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek
08:30

Last Frontiers eXplorer Rajdy ekstremalne

09:00 Tajlandia USA World Grand Prix Tajlandia

11:00 Tour de France
[b]
12:00 Japonia Polska World Grand Prix Tajlandia

14:00 Japonia Polska World Grand Prix Tajlandia
[b
b]14:30 Tour de France Wprowadzenie

14:45 Tour de France 7. etap: Lunéville Karlsruhe

17:45 Gooooal!

18:00 Finlandia Niemcy Liga Europejska Finlandia

20:00 Zawody siłaczy Super Grand Prix w Moskwie

21:00 Mistrzostwa Świata Afryka Południowa

22:00 Tour de France

23:00 YOZ Xtreme

23:30 Freestyle motocross US Tour Phoenix

00:00 Wiadomości Eurosportu

00:15 Sporty ekstremalne

01:15 Wiadomości Eurosportu

#362949 08/07/2005 08:50
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
o kudwa przepraszam za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
spiacy bylem wiec cos namotalem ;(
jeszcze raz sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

USA - TAJ 3-1
Teraz przyszedl czas na japonki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#362950 08/07/2005 21:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Na jutro polecam mecz Japonia - USA na Amerykanki, Japonki zdekoncentrowane (?) przed finałem w Tokio, to juz za tydzien, tu graja aby grac, dzis gładko je ograły nasze Złotka ale nie zapominajmy ze Amerykanki zrobily to juz tydzien temu wygrywajac 3-1, mysle ze i jutro pokonaja skosnookie gdyz USA zmotywowane jest bardziej, walcząc o udział w Finale.

Kurs ~ 2,1- 2,2 i spada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Do tego mozna ligtowo spróbowac na Holandie z Kubą, dzis sie nie udalo z Brazylia, pora wygrac bo grupa poscigowa sie wziela do pracy a cos wyliczylem ze 5 wygranych to moze byc za malo na Finałową szóstkę...

Włochy 1,15 , Polska 1,10....Hmm Włoszki z realnymi szansami, Polki musza liczyc na potknięcia dwójki z trójki: Holandia, USA, Włoszki....a w ostatniej kolejce mecz Chinki - Włoszki, już raz nas taka para wykiwała...a więc jutro Włoszki z Dominikana 1 zeby bylo o czym mowic przed niedzielą?....

Pozdrawiam
Giertych

#362951 08/07/2005 21:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dobry...

Jutro takie jakieś mecze...po prostu pewne.. a co za tym idzie kursy mizerne... więc trzeba szukać jakiś innych opcji...

I chciałem jeszcze poodziękować Amerykankom i Pooooolkom za dzisiejsze pieniążki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kurs na Polki naprawdę był smakowitym kąskiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


OK, zacznę tak jak zawsze, więc meczyk i krótkie co myślę o tym...

06:55 Holandia - Kuba

Myślę że tutaj będzie jednak bez niespodzianki... choć w poprzednim tygodniu miały straszne męki zawsze z
nieobliczalnymi Holenderkami...

06:55 Włochy - Dominikana

Unibet wystawił strasznie super kurs... @1.05 ! - Włoszki oczywiście 3-0 innej opcji jakoś nie widzę....

08:55 Brazylia - Korea Południowa

Hę... 3-0 czy under 130.5 co lepsze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

08:55 Tajlandia - Polska

Dziś miałem okazję oglądać panie z Tajlandi jak i nasze lale... TAJ na początku nie miały nic do powiedzenia przegrywając gładko I set.. II podobny do I... W III natomiast Amerykanki rozluźniły się na maxa... i 1 set dla TAJ w tegorocznym GP stał się faktem! - brawo! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - IV bardzo zacięty...lecz więcej zimnej krwi miały panie z USA i to one pokonały gospodynie 3-1. Polki natomiast myślę że rozegrały najlepszy mecz w tegorocznym GP jaki oglądałem...Wreszcie było przyjęcie... + krótka...krótka z której wreszcie Agatka mogła kończyć..a na skrzydle szalała dziś Kasia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie no dziś naprawdę mi się podobały... i jak jutro stracą seta z TAJ to będzie dla mnie wielką niespodzianką... @1.55 -2.5 naprawdę do zagrania...

09:25 Chiny - Niemcy

Chinki jeszcze bez porażki i myślę że tak zostanie do końca... Chiny -2.5 @1.38, natomiast under 160.5 @1.45 ...myślę że można spróbować...


11:55 Japonia - USA

Ciężki mecz... _no_bet_ - ale myślę że po ~@2 Amerykanki można spróbować... bo Japonki chyba zostawają moc na FF <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


To tyle... co zagram, to zaraz podam...[edytuję] jeszcze rozmyślam...

Po dłuższym zastanowieniu się...poszło:

Polki @1.10
Włoszki @1.05 -szkoda że tylko tyle daje unibet...
Chinki [under 160.5] @1.45

@1.67


dobranoc i powodzenia

Last edited by Misiek; 08/07/2005 22:30.
#362952 09/07/2005 06:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Witam ponownie,

Pierwsze dwa mecze za nami , wygrana Włoszek 3-0 nie zaskakuje , choć kursy jedynie w GB były przyzwoite (1,15) , ale 3-0 dla Kuby zastanawia, czy Holenderki już opadły z sił po przyzwoitych dwóch tygodniach czy też Kubanki już nabrały formy na finałowy turniej...w tej sytuacji Polki mają już realne szanse na przeskoczenie Holenderek...i kto jeszcze? najprościej USA, jeśli dziś Amerykanki nie wygrają to wystarczy jutro wygrać z nimi i dziś i jestesmy w Finale ale coś mi się wydaje że dziś Amerykanki pokonają Japoneczki (patrz poprzedni mój post) a więc wszystko będzie jasne po 14.00 - wtedy napiszę coś więcej na jutro....

Pozdrawiam
Giertych

#362953 09/07/2005 06:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
jest gdzieś na jakimś kanale mecz Polek oprócz Eurosportu??

#362954 09/07/2005 07:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
jest gdzieś na jakimś kanale mecz Polek oprócz Eurosportu??

Nie ma na innym kanale.

Nawiązując do swojego poprzedniego postu to małe sprostowanie, po podliczeniu, nie wystarczy wygrac z USA i Tajkami oraz liczyc na porazke USA z Japonia. Jeszcze beda sie liczyc male punkty z Holenderkami, one maja teraz duzo lepsze te małe punkty od Polek a Polki jakoś się męcza (15-14 w 1 secie) więc śmiem wątpić w szanse na awans a USA dziś wygrywając z Japonią 3-0 jest bardzo blisko Finału.

A więc to mnie utwierdza w typie:

USA-Japonia 1.

kurs ~2-2,2

#362955 09/07/2005 09:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
w 100% zgoda - japonki na pewno beda chcialy uniknac kontuzji, na graja juz u siebie (gdzie rozniosly polki), w Korei ulegly amerykankom 1-3 choc mecz dosc zaciety. teraz jednak turnij finalowy za tydzien - czas na ostatnie eksperymenty, jutro mecz z tajladia, ktory wygraja zapewne. Z kolei USA zaczely grac razem dopiero w tych turniejach, ale idzie im coraz lepiej. Graja nierowno i tylko to mnie niepokoi. Zostaja 2 mecze - szanse na 5 miejsce ma Polska (4-4)), USA (4-3) i Holandia (4-4). Zwyciestwo daje im duzy komfort (5-3), choc do awansu potrzebne jest im zwycistwo tez z Polska, bo (zakladajac wygrana Holenderek jutro z Korea) wyprzedza je Holenderrki mala iloscia pkt.

Tabela na dzis:

HOL 4-4 +43,
POL 4-4 -58,
USA 4-3 +16,

kurs 2.2 w GB, wiec high stake, choc to baby i roznie moze byc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#362956 09/07/2005 21:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Nie ma co plakac ... jutro tez jest dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
mam pytanko: nasze panie jutro z USA o cos jeszcze walcza? czy to mecz o tzw pietruche ?

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1