Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
REGULAMIN:

0. OBSTAWIAMY WYŁĄCZNIE MECZE Z TENISA!
1. Co tydzień każdy z uczestników musi wysłać 5 typów w każdej rundzie. Liczy się suma kursów typów trafionych!
2. W każdej parze, osoba z najlepszym wynikiem tzn.większą sumą kursów typów trafionych - awansuje do następnej rundy.
3. W razie remisu osoba, która wysłała ostatni typ z większym kursem awansuje do następnej rundy.
4. Jedna runda bedzie trwała od poniedziałku do niedzieli.
5. Można używać kursy wyłącznie od bukmacherów:
PROFESJONAL [profesjonal.com.pl]
Fortuna - sazky.cz [fortuna-sazky.cz]
STS [sts.pl]
TOTO-MIX [toto-mix.pl]

6. Możemy wysyłać swoje typy od poniedziałku od godziny 10:00 do niedzieli do godz. 15:00.
7. Nie można zmieniać lub anulować wysłanych typów.
8. Posty które zostały edytowane lub usunięte i wysłane o innej porze niż w 6pkt. uznane będą jako typ wykorzystany z kursem 0.
9. Typ zastępczy należy podać tylko wtedy, kiedy podany przez nas typ(para) nie gra z powodu wycofania zawodnika lub innego powodu.
10. Nie można obstawiać tego samego numeru spotkania co przeciwnik w parze, jeśli chcemy nawet wytypować inny wynik tego spotkania.
11. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy.
12. Każdy typ musi zawierać następujące dane:
I.a. numer naszego typu (#1-5) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
I.b. numer u bukmachera.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodników na których oparty jest zakład
IV. nasz typ
V. kurs
VI. nazwa buka z którego korzystamy
13. Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie oraz wzięty z w.w. buków. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako 0.
14. Osobami odpowiedzialnymi za podawanie wyników to: A.S.Romek.
15. Do niniejszego regulaminu mogą być wprowadzone zmiany. Wszelkie zmiany będą obowiązywać następnego dnia od ich dokonania (decyduje data edycji tego postu).

W ciągu całego roku będą organizowane 4 edycje konkursu tzn. zima, wiosna, lato, jesień. A na koniec sezonu będzie edycja MASTERS CUP, gdzie będzie grała najlepsza 8 zawodników z rankingu Champions Race. Będziemy przyznawać punkty tak jak w prawdziwym rankingu ATP Champions Race np. W=100 pkt. F=70 pkt. itd. ale ilość rund i punktów będzie zależeć od ilości zgłoszeń użytkowników. Prowadzone są rankingi: Champions Race a także ranking ENTRY SYSTEM, który jest ważny przy rozstawianiu zawodników.

Edycję WIOSNA 2005 zaczniemy najprawdopodobnie 4 Lipca po zakończeniu Wimbledonu.

ORGANIZATOR KONKURSU:
A.S.Romek

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE:
?? - szukam chętnych - zgłoszenia na priva

#363547 23/06/2005 18:16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Aktualny ranking "Champions Race" - 20 Czerwiec:

1. A.S.Romek 50 pkt.
2. Gacketyper 35 pkt.
3. Pele 22 pkt.
-. XsebaX 22 pkt.
5. Fro_Lech 12 pkt.
-. Kameleon 12 pkt.
-. Wychowany_Na_Nalewce 12 pkt.
-. Cukier 12 pkt.
9. Larsson 5 pkt.
-. Yaqb 5 pkt.
-. Piomil 5 pkt.
-. Misiek 5 pkt.
-. Popon 5 pkt.
-. Sebkos 5 pkt.
-. Hunter 5 pkt.
-. Kattowitz 5 pkt.
17. Emilio 3 pkt.
--. Cartmann 3 pkt.
--. Marlon 3 pkt.
--. Hysio 3 pkt.
--. Haas 3 pkt.
--. Szamann 3 pkt.
--. Ivo_Karlovic 3 pkt.
--. Bobek_23 3 pkt.
--. Miara 3 pkt.
--. Gregov 3 pkt.
--. Majner 3 pkt.
--. Arktos 3 pkt.
--. Kazik 3 pkt.
--. Troll 3 pkt.
--. Okan 3 pkt.
--. Jaja 3 pkt.
33. DANI1927 1 pkt.
--. Amper 1 pkt.
--. Rafal_TSW 1 pkt.
--. Shybki20 1 pkt.
--. Ghermann 1 pkt.
--. [T]-error 1 pkt.
--. Marcel 1 pkt.
--. Golo060 1 pkt.
--. Warka25 1 pkt.
--. SenDPL 1 pkt.
--. Katowiczanin 1 pkt.
--. Dominix 1 pkt.
--. Aslan 1 pkt.
--. Rivaldinho 1 pkt.
--. Ryf 1 pkt.
--. Kuerten 1 pkt.


AKTUALNY RANKING "Entry System" 20.06.2005:

1. Emilio 1395 pkt.
2. Michel 85 445 pkt.
3. Veride 340 pkt.
4. Jaja 330 pkt.
5. A.S.Romek 295 pkt.
6. Misiek 290 pkt.
7. -karola- 285 pkt.
8. Viva 250 pkt.
9. Gacektyper 190 pkt.
10. Pele 175 pkt.
11. Miara 165 pkt.
12. Hysio 155 pkt.
13. Kameleon 150 pkt.
14. Cukier 140 pkt.
--. Wychowany_Na_Nalewce 140 pkt.
16. FRO_LECH 110 pkt.
--. XsebaX 110 pkt.
18. Gregov 100 pkt.
19. Stich 90 pkt.
--. Sebkos 90 pkt.
21. Popon 80 pkt.
22. Piomil 65 pkt.
23. Yogimacko 60 pkt.
24. Pitersson 55 pkt.
--. Wujek12 55 pkt.
26. Troll 45 pkt.
--. Larsson 45 pkt.
28. _Siemers [reloaded] 40 pkt.
--. Paweł 40 pkt.
--. Okan 40 pkt.
31. Ghost 35 pkt.
--. Marlon 35 pkt.
33. Srocky 30 pkt.
--. Haz$ 30 pkt.
--. [T]-error1 30 pkt.
--. Vonseb 30 pkt.
37. Kattowitz 25 pkt.
--. Hunter 25 pkt.
--. Cartmann 25 pkt.
--. Globus 25 pkt.
--. GołyRubyChop 25 pkt.
--. Yaqb 25 pkt.
--. _Lepper2003 25 pkt.
44. DANI1927 20 pkt.
--. Meister 20 pkt.
--. Abeg 20 pkt.
--. Fart? 20 pkt.
48. Coronach 15 pkt.
--. Valdi 15 pkt.
--. Kenner 15 pkt.
--. Miller 31 15 pkt.
--. Haas 15 pkt.
--. JiroJiro 15 pkt.
--. Szamann 15 pkt.
--. Ivo_Karlovic 15 pkt.
--. Bobek_23 15 pkt.
--. Majner 15 pkt.
--. Arktos 15 pkt.
--. Kazik 15 pkt.
60. Halfacat 10 pkt.
--. Rafal_TSW 10 pkt.
--. Delfiedor 10 pkt.
63. Msm 5 pkt.
--. Matti 01 5 pkt.
--. Henry*Ronaldinho*Valeron 5 pkt.
--. Amper 5 pkt.
--. Shybki20 5 pkt.
--. Ghermann 5 pkt.
--. Marcel 5 pkt.
--. Golo060 5 pkt.
--. Warka25 5 pkt.
--. SenDPL 5 pkt.
--. Katowiczanin 5 pkt.
--. Dominix 5 pkt.
--. Aslan 5 pkt.
--. Rivaldinho 5 pkt.
--. Ryf 5 pkt.
--. Kuerten 5 pkt.
--. Vira 5 pkt.
--. Abati_ 5 pkt.
--. OlenkasLover 5 pkt.
--. Samot_nick 5 pkt.
--. Miszczur 5 pkt.
--. Exp 5 pkt.
--. M3fis 5 pkt.
--. Tyler 5 pkt.
--. Experto 5 pkt.
--. YoMan 5 pkt.
--. Rivaldo 5 pkt.
--. Edson 5 pkt.
--. Gonzalez7 5 pkt.
--. Lestat 1981 5 pkt.
--. Master Flamaster 5 pkt.
--. Ssts 5 pkt.
--. 22 Lukasz 5 pkt.
--. Przemesce 5 pkt.
--. Xavery 5 pkt.
--. Donbangino 5 pkt.
--. Eddie Orzeł 5 pkt.


Wypadli z rankingu:

Lleyton
Fox_Mulder
Andrev
Spinacz
Mamir
Sikort
Rossiter
Lukboj
AmZo


WAŻNY PRZY ROZSTAWIANIU ZAWODNIKÓW !!!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Punkty zdobyte w edycji "WIOSNA" 2004 - Ranking Entry System:

1.Viva 175 pkt.
2.Michel85 120 pkt.
3.Stich 75 pkt.
-.Kameleon 75 pkt.
5.Paweł 40 pkt.
-.Veride 40 pkt.
-.Wujek12 40 pkt.
-.Pele 40 pkt.
9.Vonseb 15 pkt.
-._Simers 15 pkt.
-.Hysio 15 pkt
-.Okan 15 pkt.
-.Popon 15 pkt.
-.Miara 15 pkt.
-.JiroJiro 15 pkt.
-.Pitersson 15 pkt.
17.Vira 5 pkt.
-.Ghostface 5 pkt.
-.Wychowany_Na_Nalewce 5 pkt.
-.Haz$ 5 pkt.
-.Larsson 5 pkt.
-.Abeg 5 pkt.
-.Delliedor 5 pkt.
-.OlenkasLover 5 pkt.
-.A.S.Romek 5 pkt.
-.Halfacat 5 pkt.
-.Cukier 5 pkt.
-.Emilio 5 pkt.
-.Jaja 5 pkt.
-.[T]-error 5 pkt.
-.Samot_nick 5 pkt.
-.Msm 5 pkt.

ZNACZENIE BĘDZIE MIAŁ W EDYCJI "WIOSNA" 2005 przy obronie punktów!



Punkty zdobyte w edycji "LATO" 2004 - Ranking ENTRY SYSTEM:

1.Jaja 250 pkt.
2.-karola- 175 pkt.
3.Hysio 110 pkt.
-.Miara 110 pkt.
5.Emilio 60 pkt.
-.Wychowany_Na_Nalewce 60 pkt.
-.Gregov 60 pkt.
-.Yogimacko 60 pkt.
9.Pitersson 25 pkt
-.Srocky 25 pkt.
--.FRO_LECH 25 pkt.
--.Veride 25 pkt.
--.Popon 25 pkt.
--.Globus 25 pkt.
--._Lepper2003 25 pkt.
--._Siemers [reloaded] 25 pkt.
17.Viva 15 pkt.
--.Troll 15 pkt.
--.Wujek 12 15 pkt.
--.Abeg 15 pkt.
--.Miller 31 15 pkt.
--.Piomil 15 pkt.
--.Michał 15 pkt.
--.Cukier 15 pkt.
--.A.S.Romek 15 pkt.
--.Fart? 15 pkt.
--.Vonseb 15 pkt.
--.Michel85 15 pkt.
--.Kameleon 15 pkt.
--.Ghostface 15 pkt.
--.Kenner 15 pkt.
--.Stich 15 pkt.
33.Matti 01 5 pkt.
--.Miszczur 5 pkt.
--.Delfiedor 5 pkt.
--.[T]-error 5 pkt.
--.Henry*Ronaldinho*Valeron 5 pkt.
--.Okan 5 pkt.
--.Meister 5 pkt.
--.Cartmann 5 pkt.
--.Exp 5 pkt.
--.M3fis 5 pkt.
--.Tyler 5 pkt.
--.Sebkos 5 pkt.
--.Experto 5 pkt.
--.Abati_ 5 pkt.
--.Marlon 5 pkt.
--.YoMan 5 pkt.

ZNACZENIE BĘDZIE MIAŁ W EDYCJI "LATO" 2005!



Punkty zdobyte w edycji "JESIEŃ" 2004 - Ranking Entry System:


1. Misiek 250 pkt.
2. Veride 175 pkt.
3. -Karola 110 pkt.
-. Michel85 110 pkt.
5. Viva 60 pkt.
-. Sebkos 60 pkt.
-. Cukier 60 pkt.
-. Jaja 60 pkt.
9. FRO_LECH 25 pkt.
-. A.S.Romek 25 pkt.
-. Miara 25 pkt.
-. Haz$ 25 pkt.
-. Piomil 25 pkt.
-. Pele 25 pkt.
-. Gregov 25 pkt.
-. GołyRubyChop 25 pkt.
17. Coronach 15 pkt.
--. DANI1927 15 pkt.
--. Popon 15 pkt.
--. [T]-error 15 pkt.
--. Pitersson 15 pkt.
--. Meister 15 pkt.
--. Troll 15 pkt.
--. Emilio 15 pkt.
--. Wychowany_Na_Nalewce 15 pkt.
--. Larsson 15 pkt.
--. Hysio 15 pkt.
--. Ghost 15 pkt.
--. Valdi 15 pkt.
--. Gacektyper 15 pkt.
--. Marlon 15 pkt.
32. Cartmann 5 pkt.
--. Rivaldo 5 pkt.
--. Edson 5 pkt.
--. Halfacat 5 pkt.
--. Fart? 5 pkt.
--. Gonzalez7 5 pkt.
--. Srocky 5 pkt.
--. Lestat 1981 5 pkt.
--. Master Flamaster 5 pkt.
--. Ssts 5 pkt.
--. 22 Lukasz 5 pkt.
--. Okan 5 pkt.
--. Przemesce 5 pkt.
--. Xavery 5 pkt.
--. Donbangino 5 pkt.
--. Eddie Orzeł 5 pkt.
--. Rafał TS 5 pkt.

ZNACZENIE BĘDZIE MIAŁ W EDYCJI JESIEŃ 2005 - przy obronie punktów!



PUNKTY ZDOBYTE W EDYCJI "MASTERS CUP 2004":

Ranking Entry System:


1.Emilio 1300 pkt.
2.Michel 85 200 pkt.
3.Veride 100 pkt.

ZNACZENIE BĘDZIE MIAŁ W EDYCJI "MASTERS CUP 2005" przy obronie punktów!


Punkty zdobyte w edycji "Zima" 2005 - Ranking Entry System:


1. A.S.Romek 250 pkt.
2. Gacketyper 175 pkt.
3. Pele 110 pkt.
-. XsebaX 110 pkt.
5. Fro_Lech 60 pkt.
-. Kameleon 60 pkt.
-. Wychowany_Na_Nalewce 60 pkt.
-. Cukier 60 pkt.
9. Larsson 25 pkt.
-. Yaqb 25 pkt.
-. Piomil 25 pkt.
-. Misiek 25 pkt.
-. Popon 25 pkt.
-. Sebkos 25 pkt.
-. Hunter 25 pkt.
-. Kattowitz 25 pkt.
17. Emilio 15 pkt.
--. Cartmann 15 pkt.
--. Marlon 15 pkt.
--. Hysio 15 pkt.
--. Haas 15 pkt.
--. Szamann 15 pkt.
--. Ivo_Karlovic 15 pkt.
--. Bobek_23 15 pkt.
--. Miara 15 pkt.
--. Gregov 15 pkt.
--. Majner 15 pkt.
--. Arktos 15 pkt.
--. Kazik 15 pkt.
--. Troll 15 pkt.
--. Okan 15 pkt.
--. Jaja 15 pkt.
33. DANI1927 5 pkt.
--. Amper 5 pkt.
--. Rafal_TSW 5 pkt.
--. Shybki20 5 pkt.
--. Ghermann 5 pkt.
--. [T]-error 5 pkt.
--. Marcel 5 pkt.
--. Golo060 5 pkt.
--. Warka25 5 pkt.
--. SenDPL 5 pkt.
--. Katowiczanin 5 pkt.
--. Dominix 5 pkt.
--. Aslan 5 pkt.
--. Rivaldinho 5 pkt.
--. Ryf 5 pkt.
--. Kuerten 5 pkt.

ZNACZENIE BĘDZIE MIAŁ W EDYCJI "ZIMA" 2006 przy obronie punktów!

#363549 23/06/2005 18:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Jako pierwszy zapisuję się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. Zgodnie z tradycją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#363550 23/06/2005 18:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 162
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 162
Zapisuje sie rowniez.

Male pytanko: Czy nie mozna zmienic drugiego punktu regulamiu, a mianowicie zeby nie bylo, ze liczy sie suma trafionych kursow (co propaguje granie spotkan po smiesznych kursach) tylko zysk uzyskany przez poszczegolnego zawodnika?

#363551 23/06/2005 18:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
WITAM JA RÓWNIEŻ SIE ZGŁASZAM

#363552 23/06/2005 21:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Już 2 lata jest konkurs zasad nie zmieniajmy jest dobrze tak jak jest.

Zgłaszam się.

#363553 23/06/2005 23:11
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
wchodze

#363554 24/06/2005 06:23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 380
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 380
ja tez sie zglaszam

#363555 24/06/2005 11:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Zapisuje sie rowniez.

Male pytanko: Czy nie mozna zmienic drugiego punktu regulamiu, a mianowicie zeby nie bylo, ze liczy sie suma trafionych kursow (co propaguje granie spotkan po smiesznych kursach) tylko zysk uzyskany przez poszczegolnego zawodnika?
Jedni są za tym, a inni są przeciw temu. Jest to do rozpaczenia, ale nie teraz. Dopiero po zakończeniu całego sezonu. Jak coś to zrobi się ankiete.

P.S. Myśle, że ta formuła jest bardziej odpowiedniejsza.

#363556 24/06/2005 11:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Potwierdzam udział w konkursie

#363557 24/06/2005 11:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#363558 24/06/2005 11:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
Zapis:>

#363559 24/06/2005 11:14
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Zgłaszam się

#363560 24/06/2005 11:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#363561 24/06/2005 11:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Nie ma 'edycji' ...



Mam nadzieję że będzie sprawiedliwej niż to było w poprzedniej edycji...gdzie było troszkę zamieszania... (tak nazwę...) ....

#363562 24/06/2005 13:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Hm... z zasady gram za kase tongue ale w cyklu turniejow pokazowych chetnie wzialbym udzial, nie wiem tylko czy sie zakwalifikuje, moze jakas "dzika karta" albo przebitka przez kwalifikacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#363563 24/06/2005 13:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Spróbuję ... kolejny raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#363564 24/06/2005 14:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
po raz pierwszy zglaszam sie

#363565 24/06/2005 14:06
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
oczywiście zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1