|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
ja również jesli jeszcze mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Oczywiscie ja rowniez. Wielki rewanz za wiosnę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,987 |
jeśli można to zgłaszam się
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> zapisuje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
zagram ponownie a jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Lista osób zapisanych:
1.A.S.Romek 2.Szamann 3.Delfiedor 4.Fro_Lech 5.Popon 6.Adolf 7.Marlon 8.Gacektyper 9.Bobek_23 10.Kyrszko 11.Misiek 12.G00niek 13.[T]-error 14.Kardynal20 15.Ivo_Karlovic 16.Cartmann 17.Schranzer 18.Wychowany_Na_Nalewce 19.Wmaki 20.Piotras 21.Yaqb 22.Rossiter 23.Kamil#15 24.Pele 25.Amperek 26.Czołg 27.Buczy 28.Gregov 29.Hysio 30.Warka25 31.Axelek66 32.Cukier 33.DANI1927 34.Majner 35.Rivaldo 36.Dominix 37.XsebaX 38.Kuerten 39.Trolll 40.Adrianoo 41.Sebkos 42.Emilio 43. 44. 45. 46. 47. 48.
Jeszcze potrzebne 6 osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
No zgłaszajcie się, jeszcze potrzebne 6 osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Lista osób zapisanych:
1.A.S.Romek 2.Szamann 3.Delfiedor 4.Fro_Lech 5.Popon 6.Adolf 7.Marlon 8.Gacektyper 9.Bobek_23 10.Kyrszko 11.Misiek 12.G00niek 13.[T]-error 14.Kardynal20 15.Ivo_Karlovic 16.Cartmann 17.Schranzer 18.Wychowany_Na_Nalewce 19.Wmaki 20.Piotras 21.Yaqb 22.Rossiter 23.Kamil#15 24.Pele 25.Amperek 26.Czołg 27.Buczy 28.Gregov 29.Hysio 30.Warka25 31.Axelek66 32.Cukier 33.DANI1927 34.Majner 35.Rivaldo 36.Dominix 37.XsebaX 38.Kuerten 39.Trolll 40.Adrianoo 41.Sebkos 42.Emilio 43.Ziomek 44. 45. 46. 47. 48.
Jeszcze potrzebne 5 osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 34 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Lista osób zapisanych:
1.A.S.Romek 2.Szamann 3.Delfiedor 4.Fro_Lech 5.Popon 6.Adolf 7.Marlon 8.Gacektyper 9.Bobek_23 10.Kyrszko 11.Misiek 12.G00niek 13.[T]-error 14.Kardynal20 15.Ivo_Karlovic 16.Cartmann 17.Schranzer 18.Wychowany_Na_Nalewce 19.Wmaki 20.Piotras 21.Yaqb 22.Rossiter 23.Kamil#15 24.Pele 25.Amperek 26.Czołg 27.Buczy 28.Gregov 29.Hysio 30.Warka25 31.Axelek66 32.Cukier 33.DANI1927 34.Majner 35.Rivaldo 36.Dominix 37.XsebaX 38.Kuerten 39.Trolll 40.Adrianoo 41.Sebkos 42.Emilio 43.Ziomek 44.Kadra_26 45. 46. 47. 48.
Jeszcze potrzebne 4 osoby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Jeśli mozna to i ja z chęcią spróbuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 122 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 73 |
dawno mnie nie bylo tutaj ale zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Lista osób zapisanych:
1.A.S.Romek 2.Szamann 3.Delfiedor 4.Fro_Lech 5.Popon 6.Adolf 7.Marlon 8.Gacektyper 9.Bobek_23 10.Kyrszko 11.Misiek 12.G00niek 13.[T]-error 14.Kardynal20 15.Ivo_Karlovic 16.Cartmann 17.Schranzer 18.Wychowany_Na_Nalewce 19.Wmaki 20.Piotras 21.Yaqb 22.Rossiter 23.Kamil#15 24.Pele 25.Amperek 26.Czołg 27.Buczy 28.Gregov 29.Hysio 30.Warka25 31.Axelek66 32.Cukier 33.DANI1927 34.Majner 35.Rivaldo 36.Dominix 37.XsebaX 38.Kuerten 39.Trolll 40.Adrianoo 41.Sebkos 42.Emilio 43.Ziomek 44.Kadra_26 45.Arvid 46.Miller31 47.Wujek12 48.Viva
ZAPISY ZAKOŃCZONE!!!
Zaczynamy grać 4 Lipca w poniedziałek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i o to stary chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
witam... nie zdążyłem się zgłosić... jeśli ktoś zrezygnuje to chciałbym zagrać...
|
|
|
Link skopiowany do schowka