Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Jama23, k800i.
Pod warunkiem, ze nie boisz sie o joystick (mi przez niemal dwa lata bezawaryjnie) i nie odraza Cie jego gabaryt grubosciowy ;P Ta kamerka troche go pogrubia
pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Wie ktoś czemu woła mi o płytkę jak otwieram World Cupu 98 przez Demon Toolsa ? frown

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Ok dzieki lelu za pomoc
Chce SE bo juz miałem dwa modele tego telefonu i nie miałem z nimi kompletnie zadnych problemów
Z tego modelu zrezygnuje bo ma go znajomy i jak dla mnie to jest bardzo "gruby" telefon a pasuje coś cieńszego kupić

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Wlasnie mnie troche tez to zniechecalo, ale k800i ogolnie bardzo fajny telefon... niezly aparacik, mile menu, duzy czyetlny wyswietlacz, fajna klawiatura (duza i wygodna). Tylko ta kamerka tongue
pozdro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Mam prośbę do kogoś kto ma włożoną kartę telewizyjną do swojego pudła. Potrzebuje nagrać wydarzenia i serwis sportowy na Polsacie czyli gdzieś od 18:49 do 19:30, a potem wyciąć z tego krótki kilkusekundowy kawałek.

Ktoś?

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Mały problem (mam nadzieje). Od wczoraj pojawiam mi się na wyświetlaczy ikonka przedstawiająca niebieskie słuchawki, przez co rozmowy prowadzić mogę tylko przez głośnik. Włożyłem słuchawki by sprawdzić czy może radio nie zostało wyłączone, okazało się że wszystko okej a co gorsza nie mogę odtwarzacza włączyć...Ma ktoś jakąś radę by się pozbyć tego problemu?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Wyłącz i włącz telefon. U mnie na Nokii6300 działa ta sztuczka.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Potrzebuje poradników do Oddworld: Abe's Oddysee i Oddworld: Abe's Exoddus! pobrałem wczoraj te gierki, ale już nie wiele pamietam i się zacinam! Pomoże ktoś? pzdr

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Da się coś zrobić aby takie stae gry jak np.Mario działały na XP ?

I skąd sciągnąć Keypton EGG ?

Dzięki

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
krypton Egg*

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
sciagnij sobie emulator np Amigi gry do tego i grasz

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Originally Posted by micha$
Wyłącz i włącz telefon. U mnie na Nokii6300 działa ta sztuczka.

To nie pomagało. Okazało się, iż musi być wgrany nowy soft - to już pomogło smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by wrobel_9
Potrzebuje poradników do Oddworld: Abe's Oddysee i Oddworld: Abe's Exoddus! pobrałem wczoraj te gierki, ale już nie wiele pamietam i się zacinam! Pomoże ktoś? pzdr

Jeżeli język Ci nie przeszkadza wejdź tu: http://www.gamefaqs.com/search/index.html?game=oddworld&platform=0&s=s

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
trochę dziwne, ale potrzebuje riposty, odpowiedzi, czy jak tam zwał...

Zemsta jest rozkoszą bogów, a... coś tam coś, czegoś tam czegoś smile smile

duch

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Skull
trochę dziwne, ale potrzebuje riposty, odpowiedzi, czy jak tam zwał...

Zemsta jest rozkoszą bogów, a... coś tam coś, czegoś tam czegoś smile smile

duch
a wybaczanie ludzka cecha wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
sorki, lub

a ludzi wybaczanie wink


Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Szukam linku z którego będę mógł ściągnąć ten album:
Eros Ramazzotti - Ali E Radici

Szukalem na peb.pl ale gdy juz chce pobierac to mi wyskakuje na rapidzie ze taki plik(lub link) nie istnieje..

Pomoze ktos?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
jak sie nazywa piosenka scootera ktora jest grana podczas ME w pilke reczna wink ?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
niemiłosiernie potrzebuje zakupić sobie czerwoną czapkę New York Yankees z daszkiem , ciężko mi to chyba znależć ... z góry dzięki ... właśnie taka Ala Fred Durst z Limp Bizkit

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Daramanian
Szukam linku z którego będę mógł ściągnąć ten album:
Eros Ramazzotti - Ali E Radici

Szukalem na peb.pl ale gdy juz chce pobierac to mi wyskakuje na rapidzie ze taki plik(lub link) nie istnieje..

Pomoze ktos?


http://rapidshare.com/files/240711609/Eros-Ramazzotti-Ali_e_Radici-2009-_320kbs_.rar

Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, aker), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1