|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Jama23, k800i. Pod warunkiem, ze nie boisz sie o joystick (mi przez niemal dwa lata bezawaryjnie) i nie odraza Cie jego gabaryt grubosciowy ;P Ta kamerka troche go pogrubia pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Wie ktoś czemu woła mi o płytkę jak otwieram World Cupu 98 przez Demon Toolsa ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Ok dzieki lelu za pomoc Chce SE bo juz miałem dwa modele tego telefonu i nie miałem z nimi kompletnie zadnych problemów Z tego modelu zrezygnuje bo ma go znajomy i jak dla mnie to jest bardzo "gruby" telefon a pasuje coś cieńszego kupić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Wlasnie mnie troche tez to zniechecalo, ale k800i ogolnie bardzo fajny telefon... niezly aparacik, mile menu, duzy czyetlny wyswietlacz, fajna klawiatura (duza i wygodna). Tylko ta kamerka  pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Mam prośbę do kogoś kto ma włożoną kartę telewizyjną do swojego pudła. Potrzebuje nagrać wydarzenia i serwis sportowy na Polsacie czyli gdzieś od 18:49 do 19:30, a potem wyciąć z tego krótki kilkusekundowy kawałek.
Ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460 |
Mały problem (mam nadzieje). Od wczoraj pojawiam mi się na wyświetlaczy ikonka przedstawiająca niebieskie słuchawki, przez co rozmowy prowadzić mogę tylko przez głośnik. Włożyłem słuchawki by sprawdzić czy może radio nie zostało wyłączone, okazało się że wszystko okej a co gorsza nie mogę odtwarzacza włączyć...Ma ktoś jakąś radę by się pozbyć tego problemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wyłącz i włącz telefon. U mnie na Nokii6300 działa ta sztuczka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Potrzebuje poradników do Oddworld: Abe's Oddysee i Oddworld: Abe's Exoddus! pobrałem wczoraj te gierki, ale już nie wiele pamietam i się zacinam! Pomoże ktoś? pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Da się coś zrobić aby takie stae gry jak np.Mario działały na XP ?
I skąd sciągnąć Keypton EGG ?
Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
sciagnij sobie emulator np Amigi gry do tego i grasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460 |
Wyłącz i włącz telefon. U mnie na Nokii6300 działa ta sztuczka. To nie pomagało. Okazało się, iż musi być wgrany nowy soft - to już pomogło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Potrzebuje poradników do Oddworld: Abe's Oddysee i Oddworld: Abe's Exoddus! pobrałem wczoraj te gierki, ale już nie wiele pamietam i się zacinam! Pomoże ktoś? pzdr Jeżeli język Ci nie przeszkadza wejdź tu: http://www.gamefaqs.com/search/index.html?game=oddworld&platform=0&s=s
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
trochę dziwne, ale potrzebuje riposty, odpowiedzi, czy jak tam zwał... Zemsta jest rozkoszą bogów, a... coś tam coś, czegoś tam czegoś  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
trochę dziwne, ale potrzebuje riposty, odpowiedzi, czy jak tam zwał... Zemsta jest rozkoszą bogów, a... coś tam coś, czegoś tam czegoś   a wybaczanie ludzka cecha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
sorki, lub a ludzi wybaczanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Szukam linku z którego będę mógł ściągnąć ten album: Eros Ramazzotti - Ali E Radici
Szukalem na peb.pl ale gdy juz chce pobierac to mi wyskakuje na rapidzie ze taki plik(lub link) nie istnieje..
Pomoze ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
jak sie nazywa piosenka scootera ktora jest grana podczas ME w pilke reczna  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
niemiłosiernie potrzebuje zakupić sobie czerwoną czapkę New York Yankees z daszkiem , ciężko mi to chyba znależć ... z góry dzięki ... właśnie taka Ala Fred Durst z Limp Bizkit
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|