|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Prawo pracy
Inwentura. Piątek po pracy (8 godzin), sobota (8 godzin), niedziela (8 godzin). W sumie 24 godziny nadliczbowe. Pracodawca nie chce płacić, tylko dawać dni wolne od pracy.
I teraz, czy pracodawca może dać tylko te 24 godziny wolnego od pracy, tj. 3 dni? Czy musi dać więcej?
Znalazłem w kodeksie: Art.151 paragraf 2, który mówi: "Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także na bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze w połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagrodzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy."
Czyli musi dać 24h*1,5=36h?
Będe wdzięczny za pomoc osoby zorientowanej w temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Witam po sporej przerwie. Potrzebuje pomocy związanej z pinnacle poker. http://www.pinnaclesports.com/paidtoplayNie posiadam tam konta a potrzebowałbym warunków tej promocji. Może mi ktoś to skopiowac w formie tekstu i/lub wrzucić jakieś screeny? Będę wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 253 |
witam wie ktos moze jaka komende wpisac w excelu jesli chcialbym zrobic takie cos .... mam w kolumnie szereg liczb np. 100 10 50 30 70 i chcialbym aby z automatu liczylo mi w kolumnie obok kiedy byla najwieksza suma kiedy 2 najwieksza itd . czyli... 100 1 10 5 50 3 30 4 70 2 bede wdzieczny jak ktos zna taka magiczna kombinacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
[quote=BZYCZEK] Brat prosił aby pomóc mu w giercehttp://classic.playforyourclub.com/play16.phpwybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać.... Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt. KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00 START Witam.Jak co tydzień brat prosi o wsparcie-takie jak w poprzedniej kolejce 52 osoby
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam, baba na parkingu strzezonym wkreca mi, ze jej drzwi przerysowalem, zaznacze, ze zadnej rysy nie ma tylko dwie ledwo zauwazalne plamki czerwonego lakieru na jej bialym aucie. Nie przyznaje sie do winy, chcialem grzecznie jej to naprawic pasta lekkoscierna to odmowila i zadzwonila dzis na policje - mam sie czyms martwic? czy olac kompletnie temat i niczym sie nie przejmowac? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
HAGIi - jeżeli ma świadków to możesz mieć nerwowo...przerabiałem tego typu przypadek w rodzinie w zeszłym roku ( zarysowanie na parkingu przez cofające autko...kierowca...kobieta...). Jakiś życzliwy to widział.I dupa.Jestem zajęty mocnawo - jak masz jakieś pytania wal na priv - wieczorkiem ci całą sytuację opiszę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
zadnych swiadkow nie ma, ona sama nie wie kiedy to sie stalo itp, a ja nie przyznaje sie do winy, zadnego monitoringu nie ma ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
onda priva nie moge wyslac, zapewne masz skrzynke pelna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
poczekaj - zaraz poczyszczę...ale kolorek lakieru sie zgadza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
kolorek sie zgadza, ja zadnych sladow na aucie nie mam Znajomy pracujacy w drogowce mi wlasnie mowi, ze nic mi nie zrobia, zadnych swiadkow, dowodow itp, a ze plamki sa znikome to policja powie babce to co ja, czyli, ze ma sobie paste lekko scierna kupic i se zrobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Da rady jakoś w internecie sprawdzić skąd dany numer telefonu pochodzi w jakim mieście się znajduje ???? ważne/.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
od brata P.S. skrzynia full 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Bzyczek 20tys teraz, przepisalem ten kod i kliknalem submit. CD Chivas 1 miejsce, nie wiem czy dobrze zrobilem to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Bzyczek 20tys teraz, przepisalem ten kod i kliknalem submit. CD Chivas 1 miejsce, nie wiem czy dobrze zrobilem to  bardzo dobrze  ....tyle nicków znów <jak na razie  > mecz.pl górą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
no dobra...to tez cos pogram  chociaz nie ukrywam ze widzac pare milionow przewagi grac mi sie nie chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
no dobra...to tez cos pogram  chociaz nie ukrywam ze widzac pare milionow przewagi grac mi sie nie chce  zgadza sie - jest taka przewaga że musieliby sie nieźle sprężyć aby dogonić lidera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
W nowej reklamie OPEN FINANCE leci taka charakterystyczna muzyka, która leciała także podczas serialu (USA) emitowanego kilka dobrych lat temu w TV. Jaki to serial?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|