Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
dzięki Wojtas smile Starą gwardię pamiętam i tęsknie wink ale z niej pozostało niewielu min tak jak piszesz Iker czy Entrerios ... interesuje mnie jeszcze jedna kwestia mianowicie jak wyglądaja na tle Niemców Słoweńców i Szwedów czy są dużo lepszą ekipą od naszcyh grupowych rywali ... jak zagraja z kontry jak Słoweńcy to spokojnie wygrają wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by forthar
Kplego wybacz że się czepiam ale troche pierdoły piszesz....mówisz że francuzi zaczną grać swoja piłkę i linia pęknie...
Kolego to czytaj może uważnie to co napisałem. Zgadzam się, że Francja to drużyna underowa. Ale piszać "może zaczną grać swoją reczną" odnoszę się do dyspozycji tej drużyny w ataku(przestoje)bo gra w tej formacji wszystkich zaskakuje.
Originally Posted by kueten
Niemcy Francja linia 51,5 niska jak na ręczną - nie ruszam w ogóle Francuzów, może teraz zaczną grać swoją reczna i linia pęknie. Jak zostaną przy swojej dyspozycji z 1 rundy to raczej zobaczymy niski wynik.
I nie sugeruję żadnego typu
Originally Posted by kuerten
bedzie zalezal od tego jak zagra Francja, a to ciezko przewidziec ;-)
Originally Posted by forthar
Piszesz Czechy-Slowenia over,wczoraj twoje dwa pewne undery
może Ci się coś pomyliło, zasugerowałem jeden typ underowy na quasi, tylko tyle.
Originally Posted by forthar
myślisz że i tutaj zobaczy sporo bramek?...twierdze zupełnie inaczej...Pepiki postawią mocną obrone bo druga faza turnieju będzie tego wymagała a i słoweńcy szaleć nie będą..
Dlaczego Słoweńcy mieliby nie szaleć, jeżeli to jest ich sposób na zwyciężanie? i zacząć grać wolno w ataku?żeby Czesi lepiej bronili?i wygrali? smile chyba nie o to im chodzi.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
z dzisiejszych meczy najbardziej podoba mi się Francja, co prawda kurs nie powala @1,35 no ale do dubla można dodać! przez Żaby wiele osób już w tym turnieju przegrało, ja znajduję się jednak w mniejszości, może dlatego że postawiłem na nich tylko jeden raz z ESP (z handi +1,5) wink w pierwszych trzech meczach, widać było jakieś dziwne przestoje w grze (odskakują na parę bramek i nagle coś się zacina i dupa) no ale dziś już nie mogą sobie pozwolić na porażkę, bo jeśli przegrają ze szkopami to mają już po turnieju można rzec! remis też im może zawalić turniej, a biorąc pod uwagę że GER nie grają jakoś rewelacyjnie to z czystym sumieniem daje na FRANCJĘ wink

a więc Żabki boks

Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
Tak Kuerten polecałeś na quasi under w meczu rosja-chorwacja....plus...patrz stona 5 tego tematu...mecz austria-serbia...ale spoko nie czepiam się tak tylko dla ścisłości.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
jak dlamnie Francja spokojnie wygra z przecietnymi Niemcami, oni juz osiagneli max pokonujac Szwedów, wiecej nie ugraja moim zdaniem, meczu Polski nie obstawiam, pokibicuje całym sercem za naszymi, Słowenia powinna 2-3 bramkami wypunktowac Czechów ktorym taki mecz jak z Wegrami juz sie nie uda, takie moje zdanie, poodzenia.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Niemcy - Francja powyzej 50.5 gola 5/10 1.80 Betsafe

No bez jaj to nie piłka kobieca!! Fakt Franzuci to mistrzowie obrony ale nie taka linia. Buki nawet wyszły od 48 . Francja gra lepszą 1 połówke więc Niemcy będą później gonili. Narazie Niemcy w każdym meczu tą linie przekroczyli. Francja w 1 meczu z Czechami 21-20 (wynik jak u Pań) ale w tamtym meczu Francuzi strzeli chyba 1 bramke przez 20 minut a to się rzadko zdarza. Dla mnie wynik w okolicach 54-55 goli. Jakoś bardzo jestem przekonany co do tego meczu.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 73
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 73
a ja myślę,że wynik będzie oscylował w okolicy 50-53 bramek i ta linia nie jest najgorzej ustalona.obie drużyny pokazały w turniju,że mają przestoje w grze.pewnie będzie mecz walki.

Mecz Polaków mam nadziej,że zakręci się w okolicy remisu.Hiszpanie sporo grają skrzydłami.A my pomimo,że dobra obrona to nie za bardzo dbamy o te sektory boiska.Wszystko w rękach Kasy.chyba najtrudniejszy mecz do typowania

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
5.5.3.2 After the completion of the group matches:
a) Results in points gained in the direct encounter of the teams;
b) goal difference in the direct encounter of the teams;
c) greater number of plus goals in the direct encounter of the teams;
d) goal difference in all matches (achieved by subtraction);
e) greater number of plus goals in all matches.

Z tego wynika, że liczą się bezpośrednie pojedynki na pierwszym miejscu. Dlatego wygrywając z Czechami mamy pewny półfinał.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
siatka Polska(-3,5)-Czechy 1 2,05 Pin !!!

Jutro mocnym akcentem praktycznie przypieczętujemy sobie awans do półfinału !!! Linia dosyć niska w przypadku Hiszpanów buki dały 4,5 , dla Francuzów było to 6,5 . Orły w takim gazie poprostu rozbiją Pepiczków w drobny pył !!! Widzę tu ostry wpierdol naszych sąsiadów boks

Hiszpania która wczoraj z nami praktycznie nie miała nic do powiedzenia wygrała z Czechami różnicą 12 bramek !!!

Stawka wysoka więc na pewno nikt nie pozwoli sobie na taką dekoncentrację jak w meczu ze Słowenią , Polacy na pełnym gazie jutro udzielą srogiej lekcji Knedliczkom !!! boks

Wygramy różnicą co najmniej 7 bramek !


Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
A ja dzisiaj zdecydowanie pogram Rosje w meczu z Danią. Dunczycy grają słabo a Ruscy przegrywali jak dotad minimalnie z lepszymi zespołami. Kurs ponad 3 a szanse chyba pół na pół.

Pozdrawiam i powodzenia

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
z dzisiejszych meczy wybrałem na razie coś takiego ( i zagrałem to dość mocno)

Kristian Kjelling (Norway) Over 5.5 1.95

w dużej mierze gra NOR opiera się na Kristianie, w każdym meczu oddaje sporo rzutów, co prawda jego skuteczność pozostawia wiele do życzenia, no ale biorąc pod uwagę że dziś spotkają się z Austrią (która w defensywie nie jest delikatnie mówiąc rewelacyjna) to powinien ten próg przeskoczyć spokojnie.
W dotychczasowych meczach prezentował się następująco:

z Chorwacją 2/10
z Rosją 8/16
z Ukrainą 3/14

a więc widać że wystarczy poprawić celownik i będzie dobrze (o ilość rzutów się nie martwię) smile

Dla przypomnienia na ostatnich MŚ Kjelling zajął 7 miejsce wśród najskuteczniejszych:
7 KJELLING Kristian NOR 54(bramki) 102(rzuty) 53%

był drugim wśród zawodników najczęściej rzucających, wyprzedził go jednie LAZAROV Kiril (na którym opiera się gra Macedonii) smile

a więc: Kristian Kjelling boks boks boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by McDziarz
siatka Polska(-3,5)-Czechy 1 2,05 Pin !!!

Jutro mocnym akcentem praktycznie przypieczętujemy sobie awans do półfinału !!! Linia dosyć niska w przypadku Hiszpanów buki dały 4,5 , dla Francuzów było to 6,5 . Orły w takim gazie poprostu rozbiją Pepiczków w drobny pył !!! Widzę tu ostry wpierdol naszych sąsiadów boks

Hiszpania która wczoraj z nami praktycznie nie miała nic do powiedzenia wygrała z Czechami różnicą 12 bramek !!!

Stawka wysoka więc na pewno nikt nie pozwoli sobie na taką dekoncentrację jak w meczu ze Słowenią , Polacy na pełnym gazie jutro udzielą srogiej lekcji Knedliczkom !!! boks

Wygramy różnicą co najmniej 7 bramek !
Jaki optymista wink
Polacy wygraja?ale przyjdzie im to zdecydowanie trudniej, niz w meczu z Hiszpanami. Nasi taktycznie zjechali Hiszpanow i narzucili swoj sposob gry. Czechom sie nie udalo i w tamtym meczu Hiszpanie narzucili swoj styl i gry.. Za optymistycznie. Bedzie ciezko. I ten handicap jest zblizony do wyniku koncowego. wygramy: 2/3/4

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Na tych mistrzostwach nie ma co sie pachac w minusowe handi.. faworyci zawodza.. malo bylo niespodzianek ? mecz trzeba wygrac.. nie wazne czy 1 bramka czy 7.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Niemcy - Hiszpania over 56,5 1.85
Bedzie szybki mecz smile Hiszpania musi sie poprawic i zagrac zdecydowanie lepiej, a i z ofensywnymi druzynami Niemcy rzucaja sporo goli smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Ja bym jednak uważał na Czechów, przypomne że w listopadzie wygraliśmy z nimi w Kaliszu po męczarniach 28-27. rok temu przegraliśmy z nimi na turnieju u nich. Polacy nie dają plastra więc bedą duuuuże problemy z powstrzymaniem Jichy.

Kjelling jak najbardziej dzisiaj do grania smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Drfocus lub Marian, slyszeliscie moze cos o kontuzji nadgarstka Konrada Wilczynskiego? Bo linia na gole 5.5 i na under @1.85 jakby to byla prawda wydaje sie raczej pewny.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
czy Rosja dzisiaj ma szanse wygrac? nie siedze w pilce... wiec expertow prosze o opinie

Dołączył: Jun 2006
Posty: 73
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 73
Originally Posted by McDziarz
siatka Polska(-3,5)-Czechy 1 2,05 Pin !!!

Jutro mocnym akcentem praktycznie przypieczętujemy sobie awans do półfinału !!! Linia dosyć niska w przypadku Hiszpanów buki dały 4,5 , dla Francuzów było to 6,5 . Orły w takim gazie poprostu rozbiją Pepiczków w drobny pył !!! Widzę tu ostry wpierdol naszych sąsiadów boks

Hiszpania która wczoraj z nami praktycznie nie miała nic do powiedzenia wygrała z Czechami różnicą 12 bramek !!!

Stawka wysoka więc na pewno nikt nie pozwoli sobie na taką dekoncentrację jak w meczu ze Słowenią , Polacy na pełnym gazie jutro udzielą srogiej lekcji Knedliczkom !!! boks

Wygramy różnicą co najmniej 7 bramek !
Z tymi siedmioma bramkami to przesadziłeś.jak będzie wygrana czterema będzie dobrze.Polacy wczoraj zagrali świetnie.szczególnie bracia J.Czesi ostatni słaby mecz zagrali na inauguracje mistrzostw.potem już było tylko lepiej.Według mnie niewygodny rywal.grają szybko,dużo przechwytów i co za tym idzie kontrataków a my mamy kłopoty z przerywaniem szybkiej gry rywala.Do tego Jicha.Wczoraj ze Słowenią zrobili 10 bramek przewagi ale ostatnie 15min mieli fatalne.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 73
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 73
co sądzicie o takim typie Havard Tvedten 6,5+ (1.95)
jak się nie będzie oszczędzał na jutro z Danią to powinien austiakom strzelić te 7 bramek

Warto ruszyć jeszcze do Fortuny?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by Cendruś
Drfocus lub Marian, slyszeliscie moze cos o kontuzji nadgarstka Konrada Wilczynskiego? Bo linia na gole 5.5 i na under @1.85 jakby to byla prawda wydaje sie raczej pewny.


Tak ma kontuzje, ale dzisiaj ma zagrać. A prawdopodobnie po Me przejdzie operacje.

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,404 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1