Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 23 1 2 17 18 19 20 21 22 23
#365097 25/09/2005 20:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
a ja sie pochwale że wkońcu wydusiłem od nich te cholerne 25 Euro.Sprawa trwała 18 dni... a ile maili ja sie nawysyłałem,odnosiłem wrażenie że łaske mi robią odpowiadając na nie,ehh szkoda gadać

Bonus: Unibet
#365098 25/09/2005 20:28
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
Quote
Promocję w unibecie masz do 3 października - więc powinieneś zdążyć. Poza tym pewnie jak skończy sie ta promocja to niedługo pojawi się nowa.

Ja bym Ci proponował zadzwonić do unibetu i zapytać się czy wpłata z cudzego konta jest możliwa. Na 90% wydaje mi sie, że jest, ale możesz się upewnić.

ok.Dzieki za rade. jutro dzwonie,a jak nie to postaram sie wpalcic z mojego konta we wtorek ,wysle im screena i zobacze czy to przyspieszy sprawe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#365099 26/09/2005 19:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
witam mam pytanie! Skorzystalem z tej promocji 100=200zl mam 2 pytania. 1 czy zaklady live wliczaja sie do obrotu?? 2 pytanie:
wplacilem 200zl otrzymalem 100zl i teraz nie wiem cz ywystarczy obrocic kasa ze 700zl czytli wymagana wplata 100zl do promocji +100 gratis oraz 1 100ktora wplacilem czy calosc czyli depozyt200zl + bonus 100zl =300zlx3 co daje wymagany obrot 900zl?? z gory dzieki za odpowiedz

#365100 26/09/2005 20:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
1 czy zaklady live wliczaja sie do obrotu??
Tak

Quote
2 pytanie:
wplacilem 200zl otrzymalem 100zl i teraz nie wiem cz ywystarczy obrocic kasa ze 700zl czytli wymagana wplata 100zl do promocji +100 gratis oraz 1 100ktora wplacilem czy calosc czyli depozyt200zl + bonus 100zl =300zlx3 co daje wymagany obrot 900zl?? z gory dzieki za odpowiedz

Miałem ten sam problem gdyż wpłciłem na początku 150zł - wszedłem na czat i pani Ania wyjaśniła mi wszystko:


Czarek: Witam, mam pytanie - wpłaciłem 150zł, dostałem gratis 100zł więc mam 250zł i muszę obrucić tym 3-krotnie aby móc te pieniądze wypłacić, czyli musze zagrać razem za 750zł.?
You are now speaking with Ania of Poland.
Ania: Dzień Dobry! W czym mogę pomóc?
Ania: Wymagany oborot bonusem wynosi 300 PLN od bonusa 100PLN (3x). To oznacza ze musi Pan wniesc dowolona liczbe zakladow, w dowolonym czasie na laczna kwote 300PLN lub wiecej. To oznacza np: 300 zakladow po 1PLN lub 30 po 10 PLN etc. etc. tak aby skumulowana stawka za wszystkie zaklady wyniosla 300PLN

#365101 27/09/2005 05:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Mam pytanie, a czy jeśli dokonuje się przelewu/wpłaty to należy wpisać swój numer ID i ... no właśnie nazwe konta (login) czy imię i nazwisko tej osoby na którą założone jest konto np. Zenon Kwiatkowski. To jak to jest?

#365102 27/09/2005 07:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Wpisujesz ID uzytkownika i imie i nazwisko osoby, na ktora zalozone jest konto

#365103 27/09/2005 07:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Zastanawiam się nad założeniem konta w Unibecie. Mam w związku z tym pytanie ile czasu mniej więcej się czeka na wypłatę od momentu złożenia wniosku o nią? I czy obsługa jest należyta (tzn. jak szybko odpisują na emaile?)

z góry dzięki za odp.

#365104 27/09/2005 08:08
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Zastanawiam się nad założeniem konta w Unibecie. Mam w związku z tym pytanie ile czasu mniej więcej się czeka na wypłatę od momentu złożenia wniosku o nią? I czy obsługa jest należyta (tzn. jak szybko odpisują na emaile?)

z góry dzięki za odp.
Ja czekam góra 2 dni ale mam konto w tym banku co oni czyli Kredyt Banku ,obsługa pierwsza klasa zawsze w ten sam dzien odpisują przewaznie 1-2 godziny

#365105 27/09/2005 08:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Quote
Zastanawiam się nad założeniem konta w Unibecie. Mam w związku z tym pytanie ile czasu mniej więcej się czeka na wypłatę od momentu złożenia wniosku o nią? I czy obsługa jest należyta (tzn. jak szybko odpisują na emaile?)

z góry dzięki za odp.
Ja czekam góra 2 dni ale mam konto w tym banku co oni czyli Kredyt Banku ,obsługa pierwsza klasa zawsze w ten sam dzien odpisują przewaznie 1-2 godziny

ja np wczoraj złożyłem wniosek o wypłatę, dzisiaj są już na koncie, do mojej dyspozycji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#365106 27/09/2005 10:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Quote
Quote
1 czy zaklady live wliczaja sie do obrotu??
Tak

Quote
2 pytanie:
wplacilem 200zl otrzymalem 100zl i teraz nie wiem cz ywystarczy obrocic kasa ze 700zl czytli wymagana wplata 100zl do promocji +100 gratis oraz 1 100ktora wplacilem czy calosc czyli depozyt200zl + bonus 100zl =300zlx3 co daje wymagany obrot 900zl?? z gory dzieki za odpowiedz

Miałem ten sam problem gdyż wpłciłem na początku 150zł - wszedłem na czat i pani Ania wyjaśniła mi wszystko:


Czarek: Witam, mam pytanie - wpłaciłem 150zł, dostałem gratis 100zł więc mam 250zł i muszę obrucić tym 3-krotnie aby móc te pieniądze wypłacić, czyli musze zagrać razem za 750zł.?
You are now speaking with Ania of Poland.
Ania: Dzień Dobry! W czym mogę pomóc?
Ania: Wymagany oborot bonusem wynosi 300 PLN od bonusa 100PLN (3x). To oznacza ze musi Pan wniesc dowolona liczbe zakladow, w dowolonym czasie na laczna kwote 300PLN lub wiecej. To oznacza np: 300 zakladow po 1PLN lub 30 po 10 PLN etc. etc. tak aby skumulowana stawka za wszystkie zaklady wyniosla 300PLN


gdzie w unibecie jest czat?? szukalem i nigdzie nie ma takiej opcji... Z tego co wiem to czat jest na sportingbecie i to tam jest wymagany 3xobrot bonusem co jest bardzo atrakcyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365107 27/09/2005 12:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
pisałem do unibetu wczoraj wieczorem koło 23 i dzis o 12 i nie odpisali na żadnego maila... :|

#365108 27/09/2005 16:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
wpłaciłem 150zł powinienem miec na konce 300zł za quiz dobrze rozwiązany a tu prosze mam 400zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dali mi 250zł zamiast 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365109 27/09/2005 16:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Szczęściarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mnie już dawno nie dali żadnego bonusika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365110 27/09/2005 18:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Quote
Quote
Zastanawiam się nad założeniem konta w Unibecie. Mam w związku z tym pytanie ile czasu mniej więcej się czeka na wypłatę od momentu złożenia wniosku o nią? I czy obsługa jest należyta (tzn. jak szybko odpisują na emaile?)

z góry dzięki za odp.
Ja czekam góra 2 dni ale mam konto w tym banku co oni czyli Kredyt Banku ,obsługa pierwsza klasa zawsze w ten sam dzien odpisują przewaznie 1-2 godziny

ja np wczoraj złożyłem wniosek o wypłatę, dzisiaj są już na koncie, do mojej dyspozycji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Ja też przyłaczam się do Peanów pochwalnych dla Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wypłata zlecona wczoraj o godz. 9.00 ----dziś pieniadze zaksiegowane na koncie PKO BP
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#365111 28/09/2005 10:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Bardzo podoba mi się ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaraz założe w nim konto i po piątkowej wypłacie napewno złoże tam depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy promocja trwa do 3 października ?

#365112 28/09/2005 21:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
mam pytanie: aby wyplacic kase nalezy rozmnozyc depozyt i bonus czyli jesli wplacilem 80 zeta, na koncie mam 160 to musze je rozmnozyc do 480 czy lacznie postawic za 480?? pozdrawiam

#365113 28/09/2005 21:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
lacznie postawic za 300% bonusu ..wiec w twoim przypadku 240zl ..czyli kupony na laczna sume 240zl

a moje pytanie ..jesli dostalem bonus 50% (tj 400+200) i jesli wycofalem zaklad live (cash in) z 600zl na 530..to jest to liczone na obrot?i czy tym sposobem wykonalem wymagany obrot 300%

#365114 29/09/2005 15:35
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Wycofywane zakłady live są wliczane w obrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#365115 30/09/2005 16:10
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Jestem w szoku. Zadzwoniłem do informacji, ze wpłąciłem 15 minut temu 100 zł, Pano na to że zaraz beda 100 zł na moim koncie plus bonus...Unibet ma u mnie wielkiego plusa...Polecam

#365116 30/09/2005 19:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
a ja jak wplacalem, wyslalem im screen z przelewu to odpisali ze nie przyjmuja takich potwierdzen i wplaca dopiero jak dojdzie kasa. a to bylo we wtorek i tak bardzo chcialem zdazyc na lige mistrzow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no kasa i tak doszla we srode ale fakt jest taki ze ze mna postapili inaczej. a szkoda.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 19 z 23 1 2 17 18 19 20 21 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Lukasz111, rafal08, burbon, Akhu, alfa, aker, forty), 2,658 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,923
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1