|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a ja sie pochwale że wkońcu wydusiłem od nich te cholerne 25 Euro.Sprawa trwała 18 dni... a ile maili ja sie nawysyłałem,odnosiłem wrażenie że łaske mi robią odpowiadając na nie,ehh szkoda gadać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145 |
Promocję w unibecie masz do 3 października - więc powinieneś zdążyć. Poza tym pewnie jak skończy sie ta promocja to niedługo pojawi się nowa.
Ja bym Ci proponował zadzwonić do unibetu i zapytać się czy wpłata z cudzego konta jest możliwa. Na 90% wydaje mi sie, że jest, ale możesz się upewnić. ok.Dzieki za rade. jutro dzwonie,a jak nie to postaram sie wpalcic z mojego konta we wtorek ,wysle im screena i zobacze czy to przyspieszy sprawe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
witam mam pytanie! Skorzystalem z tej promocji 100=200zl mam 2 pytania. 1 czy zaklady live wliczaja sie do obrotu?? 2 pytanie: wplacilem 200zl otrzymalem 100zl i teraz nie wiem cz ywystarczy obrocic kasa ze 700zl czytli wymagana wplata 100zl do promocji +100 gratis oraz 1 100ktora wplacilem czy calosc czyli depozyt200zl + bonus 100zl =300zlx3 co daje wymagany obrot 900zl?? z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
1 czy zaklady live wliczaja sie do obrotu?? Tak 2 pytanie: wplacilem 200zl otrzymalem 100zl i teraz nie wiem cz ywystarczy obrocic kasa ze 700zl czytli wymagana wplata 100zl do promocji +100 gratis oraz 1 100ktora wplacilem czy calosc czyli depozyt200zl + bonus 100zl =300zlx3 co daje wymagany obrot 900zl?? z gory dzieki za odpowiedz Miałem ten sam problem gdyż wpłciłem na początku 150zł - wszedłem na czat i pani Ania wyjaśniła mi wszystko: Czarek: Witam, mam pytanie - wpłaciłem 150zł, dostałem gratis 100zł więc mam 250zł i muszę obrucić tym 3-krotnie aby móc te pieniądze wypłacić, czyli musze zagrać razem za 750zł.? You are now speaking with Ania of Poland. Ania: Dzień Dobry! W czym mogę pomóc? Ania: Wymagany oborot bonusem wynosi 300 PLN od bonusa 100PLN (3x). To oznacza ze musi Pan wniesc dowolona liczbe zakladow, w dowolonym czasie na laczna kwote 300PLN lub wiecej. To oznacza np: 300 zakladow po 1PLN lub 30 po 10 PLN etc. etc. tak aby skumulowana stawka za wszystkie zaklady wyniosla 300PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Mam pytanie, a czy jeśli dokonuje się przelewu/wpłaty to należy wpisać swój numer ID i ... no właśnie nazwe konta (login) czy imię i nazwisko tej osoby na którą założone jest konto np. Zenon Kwiatkowski. To jak to jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Wpisujesz ID uzytkownika i imie i nazwisko osoby, na ktora zalozone jest konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Zastanawiam się nad założeniem konta w Unibecie. Mam w związku z tym pytanie ile czasu mniej więcej się czeka na wypłatę od momentu złożenia wniosku o nią? I czy obsługa jest należyta (tzn. jak szybko odpisują na emaile?)
z góry dzięki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Zastanawiam się nad założeniem konta w Unibecie. Mam w związku z tym pytanie ile czasu mniej więcej się czeka na wypłatę od momentu złożenia wniosku o nią? I czy obsługa jest należyta (tzn. jak szybko odpisują na emaile?)
z góry dzięki za odp. Ja czekam góra 2 dni ale mam konto w tym banku co oni czyli Kredyt Banku ,obsługa pierwsza klasa zawsze w ten sam dzien odpisują przewaznie 1-2 godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Zastanawiam się nad założeniem konta w Unibecie. Mam w związku z tym pytanie ile czasu mniej więcej się czeka na wypłatę od momentu złożenia wniosku o nią? I czy obsługa jest należyta (tzn. jak szybko odpisują na emaile?)
z góry dzięki za odp. Ja czekam góra 2 dni ale mam konto w tym banku co oni czyli Kredyt Banku ,obsługa pierwsza klasa zawsze w ten sam dzien odpisują przewaznie 1-2 godziny ja np wczoraj złożyłem wniosek o wypłatę, dzisiaj są już na koncie, do mojej dyspozycji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
1 czy zaklady live wliczaja sie do obrotu?? Tak 2 pytanie: wplacilem 200zl otrzymalem 100zl i teraz nie wiem cz ywystarczy obrocic kasa ze 700zl czytli wymagana wplata 100zl do promocji +100 gratis oraz 1 100ktora wplacilem czy calosc czyli depozyt200zl + bonus 100zl =300zlx3 co daje wymagany obrot 900zl?? z gory dzieki za odpowiedz Miałem ten sam problem gdyż wpłciłem na początku 150zł - wszedłem na czat i pani Ania wyjaśniła mi wszystko: Czarek: Witam, mam pytanie - wpłaciłem 150zł, dostałem gratis 100zł więc mam 250zł i muszę obrucić tym 3-krotnie aby móc te pieniądze wypłacić, czyli musze zagrać razem za 750zł.? You are now speaking with Ania of Poland. Ania: Dzień Dobry! W czym mogę pomóc? Ania: Wymagany oborot bonusem wynosi 300 PLN od bonusa 100PLN (3x). To oznacza ze musi Pan wniesc dowolona liczbe zakladow, w dowolonym czasie na laczna kwote 300PLN lub wiecej. To oznacza np: 300 zakladow po 1PLN lub 30 po 10 PLN etc. etc. tak aby skumulowana stawka za wszystkie zaklady wyniosla 300PLN gdzie w unibecie jest czat?? szukalem i nigdzie nie ma takiej opcji... Z tego co wiem to czat jest na sportingbecie i to tam jest wymagany 3xobrot bonusem co jest bardzo atrakcyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
pisałem do unibetu wczoraj wieczorem koło 23 i dzis o 12 i nie odpisali na żadnego maila... :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
wpłaciłem 150zł powinienem miec na konce 300zł za quiz dobrze rozwiązany a tu prosze mam 400zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dali mi 250zł zamiast 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Szczęściarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mnie już dawno nie dali żadnego bonusika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Zastanawiam się nad założeniem konta w Unibecie. Mam w związku z tym pytanie ile czasu mniej więcej się czeka na wypłatę od momentu złożenia wniosku o nią? I czy obsługa jest należyta (tzn. jak szybko odpisują na emaile?)
z góry dzięki za odp. Ja czekam góra 2 dni ale mam konto w tym banku co oni czyli Kredyt Banku ,obsługa pierwsza klasa zawsze w ten sam dzien odpisują przewaznie 1-2 godziny ja np wczoraj złożyłem wniosek o wypłatę, dzisiaj są już na koncie, do mojej dyspozycji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ja też przyłaczam się do Peanów pochwalnych dla Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wypłata zlecona wczoraj o godz. 9.00 ----dziś pieniadze zaksiegowane na koncie PKO BP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Bardzo podoba mi się ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaraz założe w nim konto i po piątkowej wypłacie napewno złoże tam depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy promocja trwa do 3 października ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 479 |
mam pytanie: aby wyplacic kase nalezy rozmnozyc depozyt i bonus czyli jesli wplacilem 80 zeta, na koncie mam 160 to musze je rozmnozyc do 480 czy lacznie postawic za 480?? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
lacznie postawic za 300% bonusu ..wiec w twoim przypadku 240zl ..czyli kupony na laczna sume 240zl
a moje pytanie ..jesli dostalem bonus 50% (tj 400+200) i jesli wycofalem zaklad live (cash in) z 600zl na 530..to jest to liczone na obrot?i czy tym sposobem wykonalem wymagany obrot 300%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Wycofywane zakłady live są wliczane w obrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Jestem w szoku. Zadzwoniłem do informacji, ze wpłąciłem 15 minut temu 100 zł, Pano na to że zaraz beda 100 zł na moim koncie plus bonus...Unibet ma u mnie wielkiego plusa...Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
a ja jak wplacalem, wyslalem im screen z przelewu to odpisali ze nie przyjmuja takich potwierdzen i wplaca dopiero jak dojdzie kasa. a to bylo we wtorek i tak bardzo chcialem zdazyc na lige mistrzow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no kasa i tak doszla we srode ale fakt jest taki ze ze mna postapili inaczej. a szkoda.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|