|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
W unibecie widzę za seta zwrot. To przynajmniej tyle dobrze bo poszło w trzecim za wszystko, myślałem że ta pała chociaż z jednego seta ugra !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
mak oczywiscie zdrowie najwazniejsze ale jakos pewnie by nie zszedl jakby prowadzil  i wcale jakos to strasznie nie wygladalo... doba niewazne  Andy byl po prostu lepszy i wygral zasluzenie nawet do stanu 63 76 30 bo wilk wtedy biegal jakby nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
 Proszę Pani ! To on zaczął ! On zaczął !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Przysiezny walka mi tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
w TOTOLOTKU jesli wygrany kupon przelewasz od razu na to mixowe konto to dodają Ci 10% wygranej ciekawe czy jak będę przelewał tą 'wygraną' na konto to dostanę dodatkowe 10%  (zwrot za krecz jest, ale kupon do 'wypłaty') 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
MINUS 1640 pkt...ulalalala
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Hm...widzę z reklamy,że Provident teraz atakuje warzywniaki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Rudy awansując do finału spycha rafito na 4 miejsce w rankingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Goget Rafa byl zdrowy zanim cos tam sobie w kolanie naderwal  do tego momentu przegrywal jak bura suka  a mogl dokonczyc jak facet z jajmi a nie tylko z wisienami  kobiety wiecej walcza  Nigdy krolem nie bedzie jak Fed ... szlemow tylu w zyciu nie dociagnie .... takim silowym stylem grania to w wieku 28 lat to kolana i brzuch bedzie mogl szukac na allegro  zreszta juz mial problemy z kolanami i brzuchem ostatnimi miesiacami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Andy zrobil go dzis jak chcial i to nie podlega dyskusji 63 76 30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Goget tak na powaznie jak widzisz przyszlosc Rafito? Od RG rowna ostro w dol... Wroci jeszcze w okolice szczytu? Z ciekawosci pytam, nie po to, zeby kiedys Ci dopiec...juz mi sie znudzilo, poza tym mam godnego nastepce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Tej, ale Murray to już wygra z Cilicem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Tej, ale Murray to już wygra z Cilicem ?  ja już pierdole to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
usuńcie posty coolbeta panowie, bo tego się czytać nie da... ciekawe co napisze jak Fedex polegnie z Denkiem.. Że i tak jest królem, ale ma inne priorytety,itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
mak oczywiscie zdrowie najwazniejsze ale jakos pewnie by nie zszedl jakby prowadzil  i wcale jakos to strasznie nie wygladalo... doba niewazne  Andy byl po prostu lepszy i wygral zasluzenie nawet do stanu 63 76 30 bo wilk wtedy biegal jakby nic  tego bym tak pewny nie byl, przeciez bylo widac ze uderzenia psul, nie mogl przez to kolano grac na normalnym poziomie, zreszta komentator mowil cos o stanie zapalnym kolana i ze ta kontuzja nie jest swieza tylko ma ja juz jakis czas. Mysle ze hiszpan zdal sobie sprawe ze jak by dalej gral ten mecz to mogloby sie to dla nego skonczyc dluzsza przerwa taka jak kiedys mial kiedy musial sie poddac operacji stopy. Wiec wolal nie ryzykowac i mysle ze sobie zrobi dluzsza przerwe by wyleczyc ta kontuzje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Goget tak na powaznie jak widzisz przyszlosc Rafito? Od RG rowna ostro w dol... Wroci jeszcze w okolice szczytu? Z ciekawosci pytam, nie po to, zeby kiedys Ci dopiec...juz mi sie znudzilo, poza tym mam godnego nastepce  Jak zdrowie pozwoli to bierze pozostałe 3 szlemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
usuńcie posty coolbeta panowie, bo tego się czytać nie da... ciekawe co napisze jak Fedex polegnie z Denkiem.. Że i tak jest królem, ale ma inne priorytety,itp. no bo jest królem. nikt nie może tego podważyć, jego hegemonia w szlemach nie podlega jakiejkolwiek dyskusji. dobrze, że ktoś go czasem ogrywa, przynajmniej jest ciekawie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|