Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 20 1 2 3 19 20
#3639512 22/01/2010 14:29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
O szlag. Kolęda.

laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by shane
O szlag. Kolęda.

laugh

A propos,

wczoraj u znajomej był ksiądz. Zanim wyszedł od sąsiadki, to mąż znajomej zamienił parę zdań z ministrantami. Mieli ze sobą puszkę na niewielkie datki. Podczas rozmowy z nimi okazało się, że ksiądz nie tylko bierze kopertę ale również połowę kasy z puszki. Kasy teoretycznie przeznaczonej dla ministrantów. Nie dość, że jest jedynym, którego nie oskarżą o korupcję za wzięcie koperty to jeszcze dzieciaki okrada laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
brak odzewu w sprawie zmiany pracy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Debile zasiadający w poselskich ławach, krętacze, partacze i złodzieje smirk Odechciewa się żyć w tym chorym kraju.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by th0mas
Debile zasiadający w poselskich ławach, krętacze, partacze i złodzieje smirk Odechciewa się żyć w tym chorym kraju.

niestety na lepsze sie nie zanosi... blush


smiesza mnie jeszce ludzie, ktorzy pisza, ze POpier.....cy sa OK, a PiSdziel.e sa BE laugh laugh laugh laugh

przeciez to i to to DNO i kilometr mulu laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
klątwa niedzielna
od rana nic nie trafiłem boli

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Robię jak narazie od października nonstop na dworzu praktycznie 12h. Mogło by się polepszyć z temperaturą bo tak to przerąbane XD.
Lekko mnie to irytuje, bo cięko jest na takich mrozach, a o dziwo jeszcze na grypę nie chorowałem, a co roku choruje. Może się zahartowałem smile fajki + wódka i jakoś się daje radę.. XD

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by shane
O szlag. Kolęda.

laugh

A propos,

wczoraj u znajomej był ksiądz. Zanim wyszedł od sąsiadki, to mąż znajomej zamienił parę zdań z ministrantami. Mieli ze sobą puszkę na niewielkie datki. Podczas rozmowy z nimi okazało się, że ksiądz nie tylko bierze kopertę ale również połowę kasy z puszki. Kasy teoretycznie przeznaczonej dla ministrantów. Nie dość, że jest jedynym, którego nie oskarżą o korupcję za wzięcie koperty to jeszcze dzieciaki okrada laugh

Wszędzie tak jest grin Dobrze, że ministranci mają na to swoje sposoby laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
U mnie ministranci nie byli kompanami ksiedza ;P

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Jedna kasjerka i jedna otwarta kasa biletowa na dworcu w Zakopanym w sobotę po konkursie skoków narciarskich i długie długie kolejki ;/

Parodia...dobrze że się udało że wcześniej my zaszli na stacje i w niecała godzinę kupiliśmy bilety.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja jestem od piątku w domu i podobno ksiądz w sobotę jest. Ale i tak się schowam XD. Mama będzie wkurzona wystaczy że rok temu już zostałem i musiałem się użerać z proboszczem o jego ideologiach.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
To po co się wdawać w dyskusję z osobą, ż którą się konwersacji prowadzić nie chce?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
narazie nic nic nic grin piwo hura aplauz toast

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by shane
O szlag. Kolęda.

laugh

jutro blush

Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Q
addict
addict
Q Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
u mnie dzisiaj ale zmykam na trening :-)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Q
addict
addict
Q Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Jednak nie udało mi się uciec przed kolendą ale nie żałuje laugh
Wchodzi domnie ksiądz gadka szmatka z babką ja sie nic nie odzywam jakoś czas leci, wyprowadzam księdza na podwórko jakaś gadka o studiach i nagle pojawia się moja sąsiadka i z ryjem do ministranta ,że jej Merci ukradł jak był uniej, ministrant idzie w zaparte ,że to nie on dopiero jak ksiądz zaczoł najeżdzać żeby sie przyznał nagle wyjoł z kieszeni z 15 czekoladek laugh i ściemnia ,że myślał ,że to dlaniego laugh
Ksiądz czerwony jak burak a ja niemogłem się powstrzymać i szybko do domu i beka laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
laugh laugh laugh

Dobra akcja

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz)
TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób

temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by kaka85
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz)
TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób

temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ?

Pytanie na sniadanie grin

Strona 1 z 20 1 2 3 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, Akhu, Lukasz111, forty, aker, 11kera11, betowiec, Sensei, bukma, burbon), 2,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1