|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
O szlag. Kolęda. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
O szlag. Kolęda.  A propos, wczoraj u znajomej był ksiądz. Zanim wyszedł od sąsiadki, to mąż znajomej zamienił parę zdań z ministrantami. Mieli ze sobą puszkę na niewielkie datki. Podczas rozmowy z nimi okazało się, że ksiądz nie tylko bierze kopertę ale również połowę kasy z puszki. Kasy teoretycznie przeznaczonej dla ministrantów. Nie dość, że jest jedynym, którego nie oskarżą o korupcję za wzięcie koperty to jeszcze dzieciaki okrada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
brak odzewu w sprawie zmiany pracy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Debile zasiadający w poselskich ławach, krętacze, partacze i złodzieje  Odechciewa się żyć w tym chorym kraju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Debile zasiadający w poselskich ławach, krętacze, partacze i złodzieje  Odechciewa się żyć w tym chorym kraju. niestety na lepsze sie nie zanosi...  smiesza mnie jeszce ludzie, ktorzy pisza, ze POpier.....cy sa OK, a PiSdziel.e sa BE przeciez to i to to DNO i kilometr mulu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
klątwa niedzielna od rana nic nie trafiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Robię jak narazie od października nonstop na dworzu praktycznie 12h. Mogło by się polepszyć z temperaturą bo tak to przerąbane XD. Lekko mnie to irytuje, bo cięko jest na takich mrozach, a o dziwo jeszcze na grypę nie chorowałem, a co roku choruje. Może się zahartowałem  fajki + wódka i jakoś się daje radę.. XD
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
O szlag. Kolęda.  A propos, wczoraj u znajomej był ksiądz. Zanim wyszedł od sąsiadki, to mąż znajomej zamienił parę zdań z ministrantami. Mieli ze sobą puszkę na niewielkie datki. Podczas rozmowy z nimi okazało się, że ksiądz nie tylko bierze kopertę ale również połowę kasy z puszki. Kasy teoretycznie przeznaczonej dla ministrantów. Nie dość, że jest jedynym, którego nie oskarżą o korupcję za wzięcie koperty to jeszcze dzieciaki okrada  Wszędzie tak jest  Dobrze, że ministranci mają na to swoje sposoby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
U mnie ministranci nie byli kompanami ksiedza ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Jedna kasjerka i jedna otwarta kasa biletowa na dworcu w Zakopanym w sobotę po konkursie skoków narciarskich i długie długie kolejki ;/
Parodia...dobrze że się udało że wcześniej my zaszli na stacje i w niecała godzinę kupiliśmy bilety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ja jestem od piątku w domu i podobno ksiądz w sobotę jest. Ale i tak się schowam XD. Mama będzie wkurzona wystaczy że rok temu już zostałem i musiałem się użerać z proboszczem o jego ideologiach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
To po co się wdawać w dyskusję z osobą, ż którą się konwersacji prowadzić nie chce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
O szlag. Kolęda.  jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537 |
u mnie dzisiaj ale zmykam na trening :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537 |
Jednak nie udało mi się uciec przed kolendą ale nie żałuje  Wchodzi domnie ksiądz gadka szmatka z babką ja sie nic nie odzywam jakoś czas leci, wyprowadzam księdza na podwórko jakaś gadka o studiach i nagle pojawia się moja sąsiadka i z ryjem do ministranta ,że jej Merci ukradł jak był uniej, ministrant idzie w zaparte ,że to nie on dopiero jak ksiądz zaczoł najeżdzać żeby sie przyznał nagle wyjoł z kieszeni z 15 czekoladek  i ściemnia ,że myślał ,że to dlaniego  Ksiądz czerwony jak burak a ja niemogłem się powstrzymać i szybko do domu i beka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz) TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób
temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Komentator sportowy (zwycięzcę ogłosił Włodzimiesz Szaranowicz) TELEKAMERA DLA: Macieja Kurzajewskiego, na którego zagłosowało 204 677 osób
temat już był, ale kolejny raz pytam za co? co ten człowiek o nazwisku Kurzajewski Maciej komentował ? Pytanie na sniadanie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|