|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Ahhh moje -2,5  No nic innym razem polaczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
dania  a tak wszystko pięknie wchodzi a dziadek w profie mówił graj x2  słuchaj starszych,masz nauczke  zawsze grałem na odwrót i było dobrze  i po co było słuchac dziada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
ale kolo ma nerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
*]Ahhh moje -2,5  No nic innym razem polaczki  Ahh moje -1,5.. dno..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
dania  a tak wszystko pięknie wchodzi a dziadek w profie mówił graj x2  słuchaj starszych,masz nauczke  zawsze grałem na odwrót i było dobrze  i po co było słuchac dziada  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Polska + Dania  izzzzzzzzzzi  uff
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
*]Ahhh moje -2,5  No nic innym razem polaczki  Ahh moje -1,5.. dno.. Nooo to bardziej boli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ludzie ile blzugów na tych kilku stronach, na poczatku Bielecki jest wielki, potem wszyscy bluzgaja ile sie da. Jazda po naszych na maksa, szkoda słów, rece opadaja. A teraz ze izi itp pierdoły, a jeszcze kllka chwil temu to niektorzy by sie pozabijali. Rozumiem ze to sa emocje ale bez jaj. Całe QC. Zamiast oglądać mecz to lepiej siedzieć, wrzucać na zawodników i rzygać. dlatego nie udzielam się tu praktycznie podczas spotkania, mam dość frustratów, którzy w jednej chwili potrafia zgnoic kogoś kto jeszcze przed chwila był ich bohaterem nie wytrzymał bym czytac tych głupot  Brawo POLSKA!  kilkanaście minut po meczu, a ja nadal trzęsę się z emocji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Poland - Czech Republic (Match Topscorer) Filip Jícha Panowie bedzie zwrot stawki? mam nadzieje ze nie  tzn myslisz ze win ? 48 min gral watpie zeby zwrot robili trzeba poczytac regulamin  4.20 Piłka ręczna Liczba goli zawodnika Wytypuj, czy liczba bramek zdobytych przez danego zawodnika będzie niższa czy wyższa od podanej wartości. Zawodnik musi wystąpić w meczu, w przeciwnym razie zakład zostanie unieważniony. Kto skuteczniejszy Wytypuj, który z dwóch zawodników zdobędzie więcej bramek w meczu. Obaj gracze muszą wystąpić w meczu, w przeciwnym razie zakład zostanie uznany za nieważny. Tylko to z recznej pisze raczej zwrot zrobia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Rozliczyli jako wygranego Jicha na tobet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
HAGIi Lopez vamo$ to trio przesadziło  na kilka dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Rozliczyli jako wygranego Jicha na tobet  Heh, a ja zachowawczo zagralem, ze najlepszy strzelc spotkania to bedzie z druzyny Czech @ 1.40. Narazie nierozliczone, ale podejrzewam zwrot. A moglem poprostu Jiche dac @ 1.60 i mialbym wygrana  o.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Llama przesadzilo? Chlopie to sa emocje, nikogo nie urazilem tymbardziej, ze przez Rudego bysmy przegrali mecz - daruj sobie te wypociny bo user ci nie lezy i bloki chcesz robic - zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
I mam nadzieje, ze Rudy w drugiej polowie w nastepnych meczach nie zagosci, facet nie wie co zrobic jak atak wyprowadzamy, beznadziejne straty, malo co, a zawalilby nam zwycieski mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
to jest sport, gra błędów. rudy gra w każdym meczu fatalnie, problem Wenty, nie nasz. jak masz nadmiar emocji, porób pompki, a wyzywanie na forum nie przystoi z takim stażem. moje K&rwy szły w sufit a nie w świat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Rozliczyli jako wygranego Jicha na tobet  Heh, a ja zachowawczo zagralem, ze najlepszy strzelc spotkania to bedzie z druzyny Czech @ 1.40. Narazie nierozliczone, ale podejrzewam zwrot. A moglem poprostu Jiche dac @ 1.60 i mialbym wygrana  o.0 Bielecki tez pewnie jako win rozliczony 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|