"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Ktoś jeszcze się chce zgłosić,bo już coraz mniej czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
wchodze do gry

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
[quote] Uczestnicy tematu Najlepsi z Najlepszych:

- [color:"blue"] Cezar [/color]

- [color:"blue"] turecki dres [/color]

- [color:"blue"] rafal08 [/color]

- [color:"blue"] meyde9 [/color]

- [color:"blue"] Mr X [/color]

- [color:"blue"] rybek [/color]

- [color:"blue"] Rivaldinho [/color]

- [color:"blue"] wafel [/color]

- [color:"blue"] lottogracz [/color]

- [color:"blue"] Layonik [/color]

- [color:"blue"] meler [/color]

- [color:"blue"] mtudor [/color]

Jeszcze ktoś?? Zaraz koniec zapisów.Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Ostatnie 30 minut zgłoszeń!! Jeszcze jedna osoba przydałaby się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 100
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 100
witam ...jezeli pozwolicie to barrbarossa chetnie sprobuje..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Uczestnicy tematu Najlepsi z Najlepszych:

- [color:"blue"] Cezar [/color]

- [color:"blue"] turecki dres [/color]

- [color:"blue"] rafal08 [/color]

- [color:"blue"] meyde9 [/color]

- [color:"blue"] Mr X [/color]

- [color:"blue"] rybek [/color]

- [color:"blue"] Rivaldinho [/color]

- [color:"blue"] wafel [/color]

- [color:"blue"] lottogracz [/color]

- [color:"blue"] Layonik [/color]

- [color:"blue"] meler [/color]

- [color:"blue"] mtudor [/color]

- [color:"blue"] barrbarossa [/color]

Jeszcze ktoś?? Zaraz koniec zapisów.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Hmm niezła obsada to może i ja spróbuje. Zapisz mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Jak jeszcze można się zapisać, to ja również spróbowałbym swoich sił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Uczestnicy tematu Najlepsi z Najlepszych:

- [color:"blue"] Cezar [/color]

- [color:"blue"] turecki dres [/color]

- [color:"blue"] rafal08 [/color]

- [color:"blue"] meyde9 [/color]

- [color:"blue"] Mr X [/color]

- [color:"blue"] rybek [/color]

- [color:"blue"] Rivaldinho [/color]

- [color:"blue"] wafel [/color]

- [color:"blue"] lottogracz [/color]

- [color:"blue"] Layonik [/color]

- [color:"blue"] meler [/color]

- [color:"blue"] mtudor [/color]

- [color:"blue"] barrbarossa [/color]

- [color:"blue"] adingh [/color]

- [color:"blue"] Ivo_Karlovic [/color]

Jeszcze ktoś?? Zaraz koniec zapisów.Pozdrawiam
Już tworze temat-ostatnia szansa na zapisy!!!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja też spróbuję, jeżeli jeszcze można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Uczestnicy tematu Najlepsi z Najlepszych:

- [color:"blue"] Cezar [/color]

- [color:"blue"] turecki dres [/color]

- [color:"blue"] rafal08 [/color]

- [color:"blue"] meyde9 [/color]

- [color:"blue"] Mr X [/color]

- [color:"blue"] rybek [/color]

- [color:"blue"] Rivaldinho [/color]

- [color:"blue"] wafel [/color]

- [color:"blue"] lottogracz [/color]

- [color:"blue"] Layonik [/color]

- [color:"blue"] meler [/color]

- [color:"blue"] mtudor [/color]

- [color:"blue"] barrbarossa [/color]

- [color:"blue"] adingh [/color]

- [color:"blue"] Ivo_Karlovic [/color]

- [color:"blue"] Korver [/color]

Zaraz pojawi się temat w którym będziemy podawali typy. Bardzo Was prosze o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Uczestnicy tematu Najlepsi z Najlepszych:

- [color:"blue"] Cezar [/color]

- [color:"blue"] turecki dres [/color]

- [color:"blue"] rafal08 [/color]

- [color:"blue"] meyde9 [/color]

- [color:"blue"] Mr X [/color]

- [color:"blue"] rybek [/color]

- [color:"blue"] Rivaldinho [/color]

- [color:"blue"] wafel [/color]

- [color:"blue"] lottogracz [/color]

- [color:"blue"] Layonik [/color]

- [color:"blue"] meler [/color]

- [color:"blue"] mtudor [/color]

- [color:"blue"] barrbarossa [/color]

- [color:"blue"] adingh [/color]

- [color:"blue"] Ivo_Karlovic [/color]

- [color:"blue"] Korver [/color]

- [color:"blue"] Zelo [/color]
Zaraz pojawi się temat w którym będziemy podawali typy. Bardzo Was prosze o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Zapisy zostały zakończone!!

WSZYSCY CI CĄ CHCĄ JESZCZE PODAWAĆ TYPY W TEMACIE NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH MOŻE SIĘ ZAPISAĆ!! PIERWSZY UŻYTKOWNIK,KTÓRY SIĘ ZAPISZE BĘDZIE MÓGŁ PODAWAĆ TYPY WTEDY KIEDY KTÓRYŚ Z ZAWODNIKÓW ZREZYGNUJE LUB STRACI KAPITAŁ!! MOŻNA JUŻ ZAPISYWAĆ SIĘ Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Uczestnicy tematu Najlepsi z Najlepszych:

- [color:"blue"] Cezar [/color]

- [color:"blue"] turecki dres [/color]

- [color:"blue"] rafal08 [/color]

- [color:"blue"] meyde9 [/color]

- [color:"blue"] Mr X [/color]

- [color:"blue"] rybek [/color]

- [color:"blue"] Rivaldinho [/color]

- [color:"blue"] wafel [/color]

- [color:"blue"] lottogracz [/color]

- [color:"blue"] Layonik [/color]

- [color:"blue"] meler [/color]

- [color:"blue"] mtudor [/color]

- [color:"blue"] barrbarossa [/color]

- [color:"blue"] adingh [/color]

- [color:"blue"] Ivo_Karlovic [/color]

- [color:"blue"] Korver [/color]

- [color:"blue"] Zelo [/color]

Dołączył: Jun 2005
Posty: 7
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 7
Zapisuje sie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Zapisuje sie

przykro mi bardzo ale spóźniłeś się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jak chcesz moge Cię zapisać na liste rezerwową.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Jeżeli jest jeszcze ktoś chętny to zgłaszać się!!!
Jeżeli któryś z uczestników Najlepsi z Najlepszych odpanie to w jego miejsce wchodzi pierwsza osoba która się zapisze!!

Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 267
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 267
witam, jeśli można poproszę o wpisanie mnie na listę rezerwowych. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
witam, jeśli można poproszę o wpisanie mnie na listę rezerwowych. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jesteś drug w kolejności oczekujących. Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Lista oczekujących na gre w temacie Najlepsi z Najlepszych:

[color:"blue"] 1) buldog [/color]

[color:"blue"] 2) olo-wsb [/color]


Zapraszam do zapisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1