Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
TGeb #3654782 28/01/2010 05:05
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
jak mozna na bet 365 majac np 4 zaklady zagrac za jedną stawke tak jak w innych bukach , bo kuzwa nie wiem ... pojawiaja mi sie 4 zaklady i do kazdego musze wpisywac oddzielna stawke

dzieki

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
opcje zakladow akumulowanych / single

DetoX #3654809 28/01/2010 05:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
blad... "4 zdarzenia" zaznaczasz tongue

DetoX #3654815 28/01/2010 05:14
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
txn

Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
czy mozna zrobic aby stan konta byl widoczny ?

Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
na glownej stronie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
nie da sie tak zrobic

Kretol #3657473 29/01/2010 06:17
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Czy normalnym w Bet365 jest limitowanie konto do 0.15 GBP na zakład? Nie używałem u nich konta przez jakiś czas, dzisiaj się loguję i próbuje coś postawić na tenis a tam limit na pojedyńczy zakład 1 GBP, limit na akumulator 0.15 GBP !!

WTF ?!?!

Rozmawiałem z nimi przez telefon, ale koleś wypaplał mi jakaś regułkę i nie potrafił powiedzieć czemu taki limit jest.

O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher?

Pozdrawiam,

SLAV

slav007o #3657590 29/01/2010 07:00
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by slav007o
O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher?

odp: TAK

awax76 #3657657 29/01/2010 07:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 157
member
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 157
Dlaczego bukmacher, który ustalił sobie limit na zakład na 0,15 gbp ma być niepoważny. Slav gość z call center miał Ci podrzucić na maila wyliczenia dlaczego nie opłaca im się przyjmować takich zakładów, to by Cię satysfakcjonowało. Nie bądź dziecinny

Kitzler #3657682 29/01/2010 07:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Kitzler, bardziej chodzi mi o zasadę pewnej równości. Ja mam świadomość, że bukmacher zawsze ma przewagę nad graczem, jednak uważam za niesprawiedliwy fakt, że jeżeli się przegrywa to wszystko w porządku, ale jak już coś wygrasz to od razu stań w kolejce do drzwi.

Mam również świadomość, że mój krzyk nic nie zmieni, ponieważ znajdzie się stado ludzi, delikatnie mówiąc naiwnych, którzy i tak im nabiją marże.

Pozdrawiam,

SLAV

slav007o #3657706 29/01/2010 08:02
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by slav007o
Czy normalnym w Bet365 jest limitowanie konto do 0.15 GBP na zakład? Nie używałem u nich konta przez jakiś czas, dzisiaj się loguję i próbuje coś postawić na tenis a tam limit na pojedyńczy zakład 1 GBP, limit na akumulator 0.15 GBP !!

WTF ?!?!

Rozmawiałem z nimi przez telefon, ale koleś wypaplał mi jakaś regułkę i nie potrafił powiedzieć czemu taki limit jest.

O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher?

Pozdrawiam,

SLAV

zapytaj Conrada grin

przeciez to super buk, w ktorym mozna grac praktycznie za ile sie chce i co sie chce grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
To moze polecicie nam jakiegos superbuka, mądrale laugh

slav007o #3657826 29/01/2010 14:10
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by slav007o
Czy normalnym w Bet365 jest limitowanie konto do 0.15 GBP na zakład? Nie używałem u nich konta przez jakiś czas,....
O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher?

Dbają byś nie wrócił do zgubnego (patologicznego) nałogu.

Ý€$ #3657865 29/01/2010 16:52
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Nie wiem jeszcze....ale jestem u nich dopiero 3 dni...i nie mogę sie nachwalić...od wplaty obrot - bonus przyznany,typ nalive na Murraya z Nadalem najpierw zwrot - pozniej sympatyczny meil,ze zaklad uznali za wygrany,wczoraj przegrany zaklad Leconte/Rafter-oni zaklad uniewazniony,bo podobno błąd w pisowni....choc gralem kontre na Cash/Rafter-zaklad wygrany jak najbardziej rozliczony....jestem zachwycony....czegos takiego...szczegolnie w bwin....nie widzialem....

Amkwish #3657946 29/01/2010 18:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
Originally Posted by amkwish
To moze polecicie nam jakiegos superbuka, mądrale laugh

Nie polecimy bo szkoda czasu na dyskusję z błaznami

mara #3658020 29/01/2010 19:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by mara
Originally Posted by amkwish
To moze polecicie nam jakiegos superbuka, mądrale laugh

Nie polecimy bo szkoda czasu na dyskusję z błaznami

Inaczej, każdy ma jakieś minusy... Nie ma buka idealnego.

mara #3658051 29/01/2010 19:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mara
Originally Posted by amkwish
To moze polecicie nam jakiegos superbuka, mądrale laugh

Nie polecimy bo szkoda czasu na dyskusję z błaznami

Błaznem jest ten, który krytykuje, a sam nie potrafi posłuzyc sie pozytywnym przykładem.

Trudno tego wymagac szczególnie od durniów, dla których kazdy buk jest zły, bowiem...ciagle przegrywają laugh

Miłego dnia, palancie papa

Amkwish #3658074 29/01/2010 19:40
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
slav musisz założyć konto na wujka lub dziadka

nie od dziś wiadomo że bet365 jest bardziej znany jako bet 3,65

awax76 #3659083 30/01/2010 05:37
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by awax76
Originally Posted by slav007o
O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher?

odp: TAK


amkwish ciagle tam wygrywa grajac niesamowitymi stawkami, wiec chyba miales poprostu pecha...

Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1