|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490 |
jak mozna na bet 365 majac np 4 zaklady zagrac za jedną stawke tak jak w innych bukach , bo kuzwa nie wiem ... pojawiaja mi sie 4 zaklady i do kazdego musze wpisywac oddzielna stawke
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
opcje zakladow akumulowanych / single
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
blad... "4 zdarzenia" zaznaczasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490 |
czy mozna zrobic aby stan konta byl widoczny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Czy normalnym w Bet365 jest limitowanie konto do 0.15 GBP na zakład? Nie używałem u nich konta przez jakiś czas, dzisiaj się loguję i próbuje coś postawić na tenis a tam limit na pojedyńczy zakład 1 GBP, limit na akumulator 0.15 GBP !!
WTF ?!?!
Rozmawiałem z nimi przez telefon, ale koleś wypaplał mi jakaś regułkę i nie potrafił powiedzieć czemu taki limit jest.
O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher?
Pozdrawiam,
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher? odp: TAK
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 157 |
Dlaczego bukmacher, który ustalił sobie limit na zakład na 0,15 gbp ma być niepoważny. Slav gość z call center miał Ci podrzucić na maila wyliczenia dlaczego nie opłaca im się przyjmować takich zakładów, to by Cię satysfakcjonowało. Nie bądź dziecinny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Kitzler, bardziej chodzi mi o zasadę pewnej równości. Ja mam świadomość, że bukmacher zawsze ma przewagę nad graczem, jednak uważam za niesprawiedliwy fakt, że jeżeli się przegrywa to wszystko w porządku, ale jak już coś wygrasz to od razu stań w kolejce do drzwi.
Mam również świadomość, że mój krzyk nic nie zmieni, ponieważ znajdzie się stado ludzi, delikatnie mówiąc naiwnych, którzy i tak im nabiją marże.
Pozdrawiam,
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Czy normalnym w Bet365 jest limitowanie konto do 0.15 GBP na zakład? Nie używałem u nich konta przez jakiś czas, dzisiaj się loguję i próbuje coś postawić na tenis a tam limit na pojedyńczy zakład 1 GBP, limit na akumulator 0.15 GBP !!
WTF ?!?!
Rozmawiałem z nimi przez telefon, ale koleś wypaplał mi jakaś regułkę i nie potrafił powiedzieć czemu taki limit jest.
O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher?
Pozdrawiam,
SLAV zapytaj Conrada  przeciez to super buk, w ktorym mozna grac praktycznie za ile sie chce i co sie chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
To moze polecicie nam jakiegos superbuka, mądrale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Czy normalnym w Bet365 jest limitowanie konto do 0.15 GBP na zakład? Nie używałem u nich konta przez jakiś czas,.... O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher? Dbają byś nie wrócił do zgubnego (patologicznego) nałogu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
Nie wiem jeszcze....ale jestem u nich dopiero 3 dni...i nie mogę sie nachwalić...od wplaty obrot - bonus przyznany,typ nalive na Murraya z Nadalem najpierw zwrot - pozniej sympatyczny meil,ze zaklad uznali za wygrany,wczoraj przegrany zaklad Leconte/Rafter-oni zaklad uniewazniony,bo podobno błąd w pisowni....choc gralem kontre na Cash/Rafter-zaklad wygrany jak najbardziej rozliczony....jestem zachwycony....czegos takiego...szczegolnie w bwin....nie widzialem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102 |
To moze polecicie nam jakiegos superbuka, mądrale  Nie polecimy bo szkoda czasu na dyskusję z błaznami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
To moze polecicie nam jakiegos superbuka, mądrale  Nie polecimy bo szkoda czasu na dyskusję z błaznami Inaczej, każdy ma jakieś minusy... Nie ma buka idealnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
To moze polecicie nam jakiegos superbuka, mądrale  Nie polecimy bo szkoda czasu na dyskusję z błaznami Błaznem jest ten, który krytykuje, a sam nie potrafi posłuzyc sie pozytywnym przykładem. Trudno tego wymagac szczególnie od durniów, dla których kazdy buk jest zły, bowiem...ciagle przegrywają  Miłego dnia, palancie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
slav musisz założyć konto na wujka lub dziadka
nie od dziś wiadomo że bet365 jest bardziej znany jako bet 3,65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
O co chodzi w takim razie? Czy rzeczywiście jest to tak niepoważny bukmacher? odp: TAK amkwish ciagle tam wygrywa grajac niesamowitymi stawkami, wiec chyba miales poprostu pecha...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|