|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
łooo matko, to ładnie sobie zamroziłem kasiurkę, bo wszędzie Robert, dobrze,że nie all in bo by nie było za co przyłożyć Bielsko -1.5  to bielsko dzisiaj takie pewne? ja się nie znam, gram na czuja  wygrały z Muszyną 3-1, Muszyna z Piłą 3-0 więc... siłą dedukcji wyszło mi -1.5  wychodzi niby gładko i przyjemnie , ale to kobiety a Nafta nie jest aż taka słaba , a kurs na mecz 1,1 to nieporozumienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
łooo matko, to ładnie sobie zamroziłem kasiurkę, bo wszędzie Robert, dobrze,że nie all in bo by nie było za co przyłożyć Bielsko -1.5  to bielsko dzisiaj takie pewne? ja się nie znam, gram na czuja  wygrały z Muszyną 3-1, Muszyna z Piłą 3-0 więc... siłą dedukcji wyszło mi -1.5  wychodzi niby gładko i przyjemnie , ale to kobiety a Nafta nie jest aż taka słaba , a kurs na mecz 1,1 to nieporozumienie. popłyną bo to baby grają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
kto rano wstaje temu Pan Bog daje... ja dostalem 2 gazety [jedna gratis], 2 bulki z sezamem, szczypiorek  czas jakies peffki wywachac... postawie Ruchas O. moj przeciwnik go dal wiec wypadaloby. ide sie polozyc, a o 12:30 Zagreb i chorwckie ustawianie  WITOM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Czy to nie tu rozegrał się ten zeszłoroczny cyrk w meczu Veic-Canas ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
będą dzisiaj jeszcze grać w Johannesburgu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
To co ja mam tylko Kunitsyna? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
[ Linked Image] Grajus odnosnie Twojego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
będą dzisiaj jeszcze grać w Johannesburgu? jeszcze mają czasu a czasu  a pogoda ma się poprawić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Czy to nie tu rozegrał się ten zeszłoroczny cyrk w meczu Veic-Canas ? Owszem, tu.  Veic-Canas, Dodig-Andreev, nastepnie Veic-Korolev i Dodig-Gulbis. Z tej okazji liczę na coś podobnego w spotkaniu Dodig -Korolev.  Lepszej pary 'na fix' być nie mogło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
no ja pamiętam tą ustawkę przepiękną... Pamiętam też że Dodig dał zarobić , więc i w tym roku da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Hutch.,Kerr-Skugor,Zovko I. dwójeczkę można próbować po świetnych kursach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Kukuszkin @1.6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
J.Melzer-D.Brands 1,25 3,63
waro 2 chyba sprobowac
jurgen bez formy dla mnie mozliwa Tb loteria
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Hutch.,Kerr-Skugor,Zovko I. dwójeczkę można próbować po świetnych kursach  do tego moim zdaniem Bolelli to zdecydowanie lepszy zawodnik niż Marchenko ... 1,75 biorę z pocałowaniem w ręke  Widziałem go jak fajnie naparzał z Rafą Nadalem w Doha.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Czy to nie tu rozegrał się ten zeszłoroczny cyrk w meczu Veic-Canas ? Owszem, tu.  Veic-Canas, Dodig-Andreev, nastepnie Veic-Korolev i Dodig-Gulbis. Z tej okazji liczę na coś podobnego w spotkaniu Dodig -Korolev.  Lepszej pary 'na fix' być nie mogło. By sie i lepsza znalazla  Co do Zagrzebia rok temu to po tych 'cyrkach' atp zaczelo weszyc i nie tylko w oboazie Dodiga i Veica. Pewnie w tym roku wladze touru bacznie sie beda temu przygladac wiec watpie aby ryzykowali ... Jesli Koro przegra to 'czysto' i wtedy powtorze sobie ticket juz bez Korolewa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Jak to się mówi: dla chcącego nic trudnego!  zwłaszcza dla takich fixiarskich tuzów, jak Korolev.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Grajek, masz tam podglad czy jeszcze pada?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Jak to się mówi: dla chcącego nic trudnego!  zwłaszcza dla takich fixiarskich tuzów, jak Korolev. jasne..... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Grajek, masz tam podglad czy jeszcze pada? nie mam , nie chce mi się wpatrywać w krople  Dokładnie Korolev i Gabashvili to dla mnie czołówka krętaczy  Ale mogą rzeczywiście być bacznie obserwowani jak to pisze colbet
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
będą dzisiaj jeszcze grać w Johannesburgu? Jeszcze maja troche czasu  Ja nie mam teraz mozliwosci Ty jak masz to wlacz TVN Meteo  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|