|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
w chorwackich bukach bloki dodiga, był moment że płacili @ 1,7 na niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
chorwackiemu turniejowi warto się przyglądać, stawiać tu... nie wiem co. może dogi płasko za drobne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
wuja nie w tym topiku napisales Zagrzeb to nie chellendzer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Berrer ma kwale, chyba puści tipsara
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Musial ktos przylozyc na Dodiga i tak sie odwrocilo  A mowie pasuje Dodig to nie wafelek gra u siebie i rok temu cyrk.... zobaczymy jak to bedzie choc nie sadze zeby Koro dal sie umoczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Bozoljac  czyżby chłopaczek był pewien udziału w turnieju głównym ? bo zazwyczaj ma pewne podanie , a dziś co gem to bp dla rywala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Llama zachorowałeś na spiski kwalifikacyjne ?  Kto Ci odpuści punkty, kasę za choćby 1-2r. na rzecz przygotowanie do niepewnych kwalifikacji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
w ogóle ten tydzień śliski, bo turnieje liche i na czym komu zależy tylko ich kochanki wiedzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Bozoljac  czyżby chłopaczek był pewien udziału w turnieju głównym ? bo zazwyczaj ma pewne podanie , a dziś co gem to bp dla rywala  Bozo to zlodziej pewne podanie.... podczas 1 rundy kwali AO z Tosicem dawal sie lamac jak jakas pipka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Llama zachorowałeś na spiski kwalifikacyjne ?  Kto Ci odpuści punkty, kasę za choćby 1-2r. na rzecz przygotowanie do niepewnych kwalifikacji ? eliminacja ryzyka. mi się zawsze morda tego francuzika z Wrocka rzuca przed oczy, jak ten pałąk się zwał, po kiego on w ogóle przyjeżdżał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Berrer ma kwale, chyba puści tipsara do jakiegu turnieju kwale ? dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
a turniej z zagrzebia z zeszłego roku pamiętam doskonale, gwiazdom nie chciało się grać, sędziowie ostro drukowali, ogólnie chory turniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Jednak zdecydowałem się na Dodiga. Dzięki za przeniesienie posta, z rozpędu wysłałem to w temacie z Challengerami...  Sorry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Entry deadline: January 18, 2010 Seeding: February 1, 2010
1 Serra, Florent FRA 64 2 Berrer, Michael GER 66 3 Llodra, Michael FRA 72 4 Rochus, Christophe BEL 85 5 Brands, Daniel GER 91 6 Hajek, Jan CZE 92 7 Bolelli, Simone ITA 98 8 Kunitsyn, Igor RUS 100 9 Gabashvili, Teimuraz RUS 102 10 Schuettler, Rainer GER 107 11 Hernych, Jan CZE 109 12 Marchenko, Illya UKR 119 13 Navarro, Ivan ESP 125 14 (WC) 15 (WC) 16 (WC)
Alternates 1. Ouanna, Josselin FRA 127 2. Golubev, Andrey KAZ 131 3. Guez, David FRA 133 4. Recouderc, Laurent FRA 137 5. De Chaunac, Sebastien FRA 139 6. Bohli, Stephane SUI 149 7. Ilhan, Marsel TUR 154 8. Roger-Vasselin, Edouard FRA 158 9. Devvarman, Somdev IND 162 10. Meffert, Dominik GER 179 11. Sluiter, Raemon NED 199 12. Schukin, Yuri KAZ 205 13. Desein, Niels BEL 208 14. Stadler, Simon GER 221 15. Menendez-Maceiras, Adrian ESP 222
do rotterdamu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Koro w Fortunie wlasnie na 1.55 podskoczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
eee to kwale od soboty , więc raczej nie odpuści. Już myślałem że może rusza jakiś turniej z kwalami od środy typu Indian Wells. Bozo złodzieju graj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
GRAliscie na betsafe ??tam liczyc nie umieja...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
a turniej z zagrzebia z zeszłego roku pamiętam doskonale, gwiazdom nie chciało się grać, sędziowie ostro drukowali, ogólnie chory turniej. dlatego w tym roku ma byc bacznie obserwowany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
w ogóle lista startowa w Zagrzebiu  sami psychopaci i mordercy  wesoły turniej będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
eliminacja ryzyka. mi się zawsze morda tego francuzika z Wrocka rzuca przed oczy, jak ten pałąk się zwał, po kiego on w ogóle przyjeżdżał  Nie umniejszaj historycznej wygranej Jerzyka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|