|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
dokładnie, jak juz pozycza sie kase na gre to jak pisza koledzy daj sobie spokoj, trzeba widziec delikatna linie miedzy zabawa, hobby i rozrywka a slepym klepaniem kuponow bo ma sie w głowie wizje zycia z bukow, nie ma czegos takiego albo inaczej tylko autentycznie najlepsi moga sobie na to pozwolic, pewnie jakis promil grajacych ludzi, skoro zaraz po fajnym miesiacu juz pozyczasz to albo ciulato bysponujesz budzetem albo jestes słaby, tak czy siak powiedz stop i przemysl sobie zycie na spokojnie  masz przykład amka najlepszy, czeste skany wygranych ktore działaja na wyobraznie ale on znajac sie na rzeczy nigdy by pewnie nawet nie pomyslal by grac za pozyczone choc wyplate jako medyk na obczyznie ma troszke wieksza niz ty, ucz sie i wyciagaj wnioski od madrzejszych, to mniej boli. POWODZENIA !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Widzę, ze tu jakas nagonka robi się na moją osobę  . Panowie, moje problemy nie są notoryczne,znam umiar i wartość pieniądza. Praca mnie tego nauczyla, kiedy po miesiacu zap***ania w tartaku dostalem grosze w kwocie 1200zl i musialem za to przezyc miesiac, dodatkowo studiując. Zagalopowałem się drugi raz w zyciu (dlatego,ze mam duzo wolnego czasu i troche nie wiem co z nim zrobic), wyjde z tego raczej bez szwanku. Sprzedam to na co zarobilem dzieki zakladom. To nie są jakieś zawrotne sumy (mowimy teraz o kwocie mniejszej niz 500zl), takze wychodze na prostą i uczę sie na bledach. * no chyba, ze wasze słowa są do Artka, bo cos chlopak ucichl  (:P)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
* no chyba, ze wasze słowa są do Artka, bo cos chlopak ucichl  (:P) zawsze są do mnie, a ja tam nie będę się tłumaczył, bo większość ludzi tutaj zaszufladkowała mnie sobie i zawsze odkręcą kota ogonem i zinterpretują moją wypowiedź na swój sposób
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
LOL co tu interpretować nie ukrywam, że często mam ten sam problem, zawsze jak wygram pieniądze to później przegrywam drugie tyle i robie sobie długiWniosek prosty, długi narastaja w postepie geometrycznym, a kretyni "graja" dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
mój błąd, nie wiem dlaczego napisałem "zawsze" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
mój błąd, nie wiem dlaczego napisałem "zawsze"  Naduzywasz tego słowa, to taka maniera tych, którzy za swoje błedy ZAWSZE  winia cały swiat, u siebie zas przyczyn nie szukają. zawsze są do mnie, a ja tam nie będę się tłumaczył, bo większość ludzi tutaj zaszufladkowała mnie sobie i zawsze odkręcą kota ogonem i zinterpretują moją wypowiedź na swój sposóbReasumujac : NIGDY nie gra sie za pozyczone pieniadze, badz kase przeznaczona na zycie, to ZAWSZE prowadzi do wiekszego lub mniejszego, ale nieszczescia, rodzi kłopoty, łamie zycie. Kto tak postepuje jest albo chory psychicznie (uzaleznienie w tak duzym stopniu kwalifikuje sie jako chorobe) albo jest kompletnym tepakiem, do którego nie docieraja najbardziej oczywiste prawdy. PS. Jak gospodarowac budzetem po wygranej moge napisac Ci na PW, chociaz po tym, co tu przeczytałem smiem wnioskowac, ze w rozpalaniu grilla jesteś mistrzem, natomiast hazard to nie jest rzecz dla Ciebie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
wielu takich co nie przyzna się ale dla nich bonus :
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
mój błąd, nie wiem dlaczego napisałem "zawsze"  Naduzywasz tego słowa, to taka maniera tych, którzy za swoje błedy ZAWSZE  winia cały swiat, u siebie zas przyczyn nie szukają. zawsze są do mnie, a ja tam nie będę się tłumaczył, bo większość ludzi tutaj zaszufladkowała mnie sobie i zawsze odkręcą kota ogonem i zinterpretują moją wypowiedź na swój sposóbReasumujac : NIGDY nie gra sie za pozyczone pieniadze, badz kase przeznaczona na zycie, to ZAWSZE prowadzi do wiekszego lub mniejszego, ale nieszczescia, rodzi kłopoty, łamie zycie. Kto tak postepuje jest albo chory psychicznie (uzaleznienie w tak duzym stopniu kwalifikuje sie jako chorobe) albo jest kompletnym tepakiem, do którego nie docieraja najbardziej oczywiste prawdy. PS. Jak gospodarowac budzetem po wygranej moge napisac Ci na PW, chociaz po tym, co tu przeczytałem smiem wnioskowac, ze w rozpalaniu grilla jesteś mistrzem, natomiast hazard to nie jest rzecz dla Ciebie. Pozdrawiam możliwe, że masz rację, chociaż z tym, że winię cały świat się nie zgodzę, a i ostatnie zdanie mogłeś sobie darować, jak masz chwilę czasu to bardzo chętnie dowiem się jak powinno się dysponować dużym budżetem, pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
od wczoraj napieprza mnie zoladek.. na poczatku myslalem, ze to dlatego, ze cos zjadlem, ale zeby dwa dni ? tym bardziej, ze rano dzisiaj mnie nie bolal, zaczal kolo 14. Bol na tyle nieznosny, ze boli troche ale da sie funkcjonowac a czasem boli tak, zetylko sie zwinac i kwiczec ;///
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
od wczoraj napieprza mnie zoladek.. na poczatku myslalem, ze to dlatego, ze cos zjadlem, ale zeby dwa dni ? tym bardziej, ze rano dzisiaj mnie nie bolal, zaczal kolo 14. Bol na tyle nieznosny, ze boli troche ale da sie funkcjonowac a czasem boli tak, zetylko sie zwinac i kwiczec ;/// w górnej części w okolicach mostka ? jeśli tak to mógłbym pomóc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
postęp ślimaka w pracy mgr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
mój błąd, nie wiem dlaczego napisałem "zawsze"  Naduzywasz tego słowa, to taka maniera tych, którzy za swoje błedy ZAWSZE  winia cały swiat, u siebie zas przyczyn nie szukają. zawsze są do mnie, a ja tam nie będę się tłumaczył, bo większość ludzi tutaj zaszufladkowała mnie sobie i zawsze odkręcą kota ogonem i zinterpretują moją wypowiedź na swój sposóbReasumujac : NIGDY nie gra sie za pozyczone pieniadze, badz kase przeznaczona na zycie, to ZAWSZE prowadzi do wiekszego lub mniejszego, ale nieszczescia, rodzi kłopoty, łamie zycie. Kto tak postepuje jest albo chory psychicznie (uzaleznienie w tak duzym stopniu kwalifikuje sie jako chorobe) albo jest kompletnym tepakiem, do którego nie docieraja najbardziej oczywiste prawdy. PS. Jak gospodarowac budzetem po wygranej moge napisac Ci na PW, chociaz po tym, co tu przeczytałem smiem wnioskowac, ze w rozpalaniu grilla jesteś mistrzem, natomiast hazard to nie jest rzecz dla Ciebie. Pozdrawiam Artek jeszcze młody, nauczy się.  Najlepiej na swoich błędach, aczkolwiek to trochę dłużej trwa. Bez obrazy Artek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
od wczoraj napieprza mnie zoladek.. na poczatku myslalem, ze to dlatego, ze cos zjadlem, ale zeby dwa dni ? Wrzody? Tak czy siak lepiej iść do gastrologa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Artek - dokladnie to tak pod samym mostkiem(nadbrzusze ?). Wlasnie spodziewalem sie ze wrzody, kurwa taki mlody a takie dolegliwosci ;]
Moze wiecie ile takie cos moze trwac jesli jest leczone ? I czego unikac a co jest wskazane pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ech. Artek- nadbrzusze, czy jak to okreslic, pod samym mostkiem. Mam wrazenie ze nazbieralo mi sie tam powietrze ;P Myslalem wlasnie nad tym ze to wrzody, taki mlody a takie dolegliwosci ;] reszte wiadomosci znacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Witaj w klubie! Też mi się zbiera powietrze i za cholerę tego nie potrafię wyeliminować. Byłem na USG i innych badaniach, wrzodów brak, po prostu tak jest. Espumisan codziennie i da się żyć  Ale obowiązkowo się przebadaj, bo w twoim przypadku to mogą być wrzody.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Artek mnie napieprza ten zoladek w tym miejscu co napisales... Momentami straszny ból, ale przechodzi po pewnym czasie. Dzisiaj wyjatkowo zero bolu(odpukac). Cos polecasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
A i jeszcze jendo, strasznie burczy ciągle ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Artek - dokladnie to tak pod samym mostkiem(nadbrzusze ?). Wlasnie spodziewalem sie ze wrzody, kurwa taki mlody a takie dolegliwosci ;]
Moze wiecie ile takie cos moze trwac jesli jest leczone ? I czego unikac a co jest wskazane pozdro pewnie wrzody... ja je w wieku 19 lat juz mialem  kup sobie w aptece Helico Test, cos kolo 30 zeta kosztuje i zobaczysz czy masz wrzody czy nie, lepszy sposob niz gastroskopia, ktorej nie polecam  a jak test wyjdzie pozytywny to czeka Ci 7-10 dni leczenia dwoma antybiotykami, nizbyt mily to bedzie dla Ciebie tydzien
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|