Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Z dzisiejszych spotkań wybrałem:

[color:"blue"] Łotwa [/color] - Grecja

Znakomicie wczoraj grające Łotyszki powinny poradzić sobie z dobrą obroną Greczynek i odnieść przekonywujące zwycięstwo.

[color:"blue"] Włochy [/color] - Chorwacja

Drugiego tak słabego spotkania jak wczoraj już chyba Włoszki nie powtórzą,co warte są Chorwatki mogliśmy się wczoraj przekonać w spotkaniu z Grecją,twarda obrona Greczynek i zaledwie 4 piłki zebrane w ataku świadczą o słabości tej drużyny.Kurs na Włoszki 2.30 w BAW śmiało można nazwać promocyjnym.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Zgadzam sie z tobą w 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> poza tym najwyżej że Włoszki zagrąły wczoraj b.słabo - nie, zagrały na swoim średnim, normalnym poziomie. Co do wczorajszych meczów bardzo zaskoczyły mnie in + Hiszpanki, walcząc do upadłego z Francuzkami.
Polki naprawdę super, wystarczyło że dobrze wyłączyły z gry Gorbunovą i mialy przeciwniczki duży problem.
A co do Czeszek to już szkoda słów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
W baw podoba mi się over na Polki 130,5 z Hiszpankami.
Polki ładnie graja w ofensywie, Hispzanki też wczoraj pozkazały lwi pazur - linia 130 do zrobienia uważam spokojnie.
Poszedł kupon w baw - Łotwa, Francja, Włochy +4,5 i over Polek - a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
NIEMCY-RUMUNIA 1,95 toto wow! promocja panowie

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
NIEMCY-RUMUNIA 1,95 toto wow! promocja panowie
w profie 1.51 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
NIEMCY-RUMUNIA 1,95 toto wow! promocja panowie

w babskich dyscyplinach promocji nie ma:) ale kurs zawyzony napewno

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
a ja dzis proponje takie mecze:
lotwa-grecja 1
polska-hiszpania 1
turcja-belgia 1
wegry-finlandia 1
rumunia-niemcy i francja-ukraina 1 ale jeszcze sie zastanawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
No zgadza sie tym bardziej ze sa to mecze tylko o przedzial 9-16

Trener Niemek powiedzial po jednym z meczow ze sa zmeczone psychicznie. Ich gra opiera sie na punktach Penno i Austmann maja sporo rotacje w skladzie ale lawka z tego co widze nie jest w pelni wartosciowa, dziewczyny sie nie uzupelniaja.

Rumunki rozjechaly finki na dobrych procencie z gry. Inne wyniki tez swiadcza ze jest to mocna ekipa.
Z Chorwacja na styku z Czechami wielka pogon (mialy strate kilkunastu punktow) niestety zakonczona porazka po dogrywce, z Hiszpania porazka w koncowce. Marigmean rzuca w kazdym meczu po 20 punktow. Mysle ze dzis moze byc podobnie.

Stawiam na wygrana Rumenk roznica 5-10 punktów

Przy takim kursie [b]1.95] Toto-Mix biore to 8/10

Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
Wczoraj over Łotyszek nie wszedł :-(, za to Polek i Francuzek tak :-). Moje typy na dzisiaj:
Grecja-Łotwa under132,5 - dobra obrona Greczynek, w większości ich meczy padały undery, a wczoraj z Chorwacją suma pkt. wynosiła 100.
Francja-Ukraina over134,5 lub/i Ukraina+5,5 - Francuzki namęczyły sie wczoraj z Hiszpankami, a Ukraina po porażce z Polską będzie chciała, a właściwie musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i wygrywać kolejne mecze, obie drużyny zdobywały sporo punktów w poprzednich meczach.
Polska-Hiszpania over130,5 lub/i Polska - zdobycie w sumie 131 punktów przez obie drużyny nie powinno sprawić dużych kłopotów, a za Polską to przemawiają dotychczasowe wyniki i patriotyzm, jednak handi Polska-5,5 to może być troche za dużo po tym co wczoraj pokazały Hiszpanki.
Chorwacja-Włochy - dla mnie no bet.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
No Rumunki mocno przeszacowane.
Co do meczu Węgry - Finlandia - delikatnie na Finki proponuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ni kurde niewiem co mam dac chcialbym zagrac na lotwe polske rumunki i turczynki

jeszcze mialem w glowie wegierki i francuzki ale juz te mecze odrzucilem
bo pewnie z tych szesciu spotkan wejda 3 gora 4 i mam nadzieje ze dobrze odrzucilem choc rowniez nie mam przekonania co do polek

typ dnia to dla mnie lotwa za .55 w profie

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
ni kurde niewiem co mam dac chcialbym zagrac na lotwe polske rumunki i turczynki

jeszcze mialem w glowie wegierki i francuzki ale juz te mecze odrzucilem
bo pewnie z tych szesciu spotkan wejda 3 gora 4 i mam nadzieje ze dobrze odrzucilem choc rowniez nie mam przekonania co do polek

typ dnia to dla mnie lotwa za .55 w profie



jak dla mnie Łotwa i Polska to na dzisiaj najbardziej prawdopodobne mecze, Polki graja dosc dojrzałą koszykówke, nie tracą punktów seriami, tak jak to robia Czeszki, wczoraj pokazały również dobra gre w obronie w meczu z Ukrainkami....o Łotwie za wiele chyba nie trzeba pisać , bo i nie ma czasu ja stawiam dzisiaje na pewno tego dubelka, moze dozuce jeszce Goldsteina, ale to już inny temat....


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja dziś chyba zagram na te Czeskie idiotki,tak cos czuje,że jak dali na nie wypasiasty kurs,to wejdzie,narazie 4 mecze w turnieju i zadnej wygranej regulaminowej,2 remisy i dwie wtopy,chyba kiedyś wygrają.W typie tym umacnia mnie to,że Rosjanki chyba leją już na ten turniej,co potwierdza wczorajsza gra z Turcją,kurs 2,86 na Czezki do zagrania.Ponadto Rumunki oczywiście,kursy też okazałem,a Niemki strasznie cieniują w tych mistrzostwach,jeżeli Rumunki zagraja solidnie,to zapewne wygrają.
Do tego napewno Łotwa,dla mnie mocniejsza od Greczynek,no i jednak Francja,też mocna ekipa,ukrainki chyba wczoraj przegrały swoją szanse,Polek nie ruszam,bo nabrałemrespektu do Hiszpanek,tak samo meczu Chorwatek z Makaronkami.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
DObra czas zacząć dzisiejszą grę - posżło tak w różnych kombo:
Łotwa, Francja, Polska over 130.5, Włochy, Finlandia, Turcja, Rumunia i Czechy: nie przegrają - powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 134
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 134
Dzieki za Łotwe experci izi +25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
IV kwarta meczu Węgry - Finlandia- 4:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To są jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Węgierki wygrały jednak 54-51, szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
IV kwarta meczu Węgry - Finlandia- 4:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To są jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Węgierki wygrały jednak 54-51, szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ehh te baby no bez jaj. Zeby lacznie 10 punktow trafic to juz amatorka
Teraz trzeba czekac za Wloszkami i Francuzkami..

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
hmm włoszki nie sprostały chorwatkom przegrywając 1 punktem,szkoda.Polki o dziwo dobrze i mają szanse na 4 własciwie mecz z faracuzkami jest meczem o 1 miejsce w grupiei o rostawienie przed walką o finał.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
w sumie dzień średni,dwa typy sztandarowe(Francja i Łotwa ) weszły,ale dalej już lipa,zawiodły mnie szczególnie Rumunki,takie baty od Niemek,do tego porażka Czeszek,wiem,że one są beznadziejne,ale zagrałem za drobne , tak na przekór,nie wyszło,tylko Turczynki z tych słabszych wpadły.Brawo dla naszych pań,za awans do czwórki,zapowiada się arcyciekawy mecz z Francja,z którą możemy powalczyć z tego co widze,Francuzki już coraz słabiej , a nasze leją kto im się nawinie.Poczekamy na kursy i zobaczymy:)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
Czy ktoś wie co się dzieje z betandwin, że jeszcze nie ma kursów na dzisiejsze mecze?? Ciekawe czy wogóle bedą... Tak samo jest z żużlem, kursy dają na ok 1,5 godz przed meczami.

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, rafal08), 2,215 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,437
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1