|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Z dzisiejszych spotkań wybrałem:
[color:"blue"] Łotwa [/color] - Grecja
Znakomicie wczoraj grające Łotyszki powinny poradzić sobie z dobrą obroną Greczynek i odnieść przekonywujące zwycięstwo.
[color:"blue"] Włochy [/color] - Chorwacja
Drugiego tak słabego spotkania jak wczoraj już chyba Włoszki nie powtórzą,co warte są Chorwatki mogliśmy się wczoraj przekonać w spotkaniu z Grecją,twarda obrona Greczynek i zaledwie 4 piłki zebrane w ataku świadczą o słabości tej drużyny.Kurs na Włoszki 2.30 w BAW śmiało można nazwać promocyjnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Zgadzam sie z tobą w 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> poza tym najwyżej że Włoszki zagrąły wczoraj b.słabo - nie, zagrały na swoim średnim, normalnym poziomie. Co do wczorajszych meczów bardzo zaskoczyły mnie in + Hiszpanki, walcząc do upadłego z Francuzkami. Polki naprawdę super, wystarczyło że dobrze wyłączyły z gry Gorbunovą i mialy przeciwniczki duży problem. A co do Czeszek to już szkoda słów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
W baw podoba mi się over na Polki 130,5 z Hiszpankami. Polki ładnie graja w ofensywie, Hispzanki też wczoraj pozkazały lwi pazur - linia 130 do zrobienia uważam spokojnie. Poszedł kupon w baw - Łotwa, Francja, Włochy +4,5 i over Polek - a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
NIEMCY-RUMUNIA 1,95 toto wow! promocja panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
NIEMCY-RUMUNIA 1,95 toto wow! promocja panowie w profie 1.51 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
NIEMCY-RUMUNIA 1,95 toto wow! promocja panowie w babskich dyscyplinach promocji nie ma:) ale kurs zawyzony napewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
a ja dzis proponje takie mecze: lotwa-grecja 1 polska-hiszpania 1 turcja-belgia 1 wegry-finlandia 1 rumunia-niemcy i francja-ukraina 1 ale jeszcze sie zastanawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
No zgadza sie tym bardziej ze sa to mecze tylko o przedzial 9-16
Trener Niemek powiedzial po jednym z meczow ze sa zmeczone psychicznie. Ich gra opiera sie na punktach Penno i Austmann maja sporo rotacje w skladzie ale lawka z tego co widze nie jest w pelni wartosciowa, dziewczyny sie nie uzupelniaja.
Rumunki rozjechaly finki na dobrych procencie z gry. Inne wyniki tez swiadcza ze jest to mocna ekipa. Z Chorwacja na styku z Czechami wielka pogon (mialy strate kilkunastu punktow) niestety zakonczona porazka po dogrywce, z Hiszpania porazka w koncowce. Marigmean rzuca w kazdym meczu po 20 punktow. Mysle ze dzis moze byc podobnie.
Stawiam na wygrana Rumenk roznica 5-10 punktów
Przy takim kursie [b]1.95] Toto-Mix biore to 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13 |
Wczoraj over Łotyszek nie wszedł :-(, za to Polek i Francuzek tak :-). Moje typy na dzisiaj: Grecja-Łotwa under132,5 - dobra obrona Greczynek, w większości ich meczy padały undery, a wczoraj z Chorwacją suma pkt. wynosiła 100. Francja-Ukraina over134,5 lub/i Ukraina+5,5 - Francuzki namęczyły sie wczoraj z Hiszpankami, a Ukraina po porażce z Polską będzie chciała, a właściwie musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i wygrywać kolejne mecze, obie drużyny zdobywały sporo punktów w poprzednich meczach. Polska-Hiszpania over130,5 lub/i Polska - zdobycie w sumie 131 punktów przez obie drużyny nie powinno sprawić dużych kłopotów, a za Polską to przemawiają dotychczasowe wyniki i patriotyzm, jednak handi Polska-5,5 to może być troche za dużo po tym co wczoraj pokazały Hiszpanki. Chorwacja-Włochy - dla mnie no bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
No Rumunki mocno przeszacowane. Co do meczu Węgry - Finlandia - delikatnie na Finki proponuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
ni kurde niewiem co mam dac chcialbym zagrac na lotwe polske rumunki i turczynki
jeszcze mialem w glowie wegierki i francuzki ale juz te mecze odrzucilem bo pewnie z tych szesciu spotkan wejda 3 gora 4 i mam nadzieje ze dobrze odrzucilem choc rowniez nie mam przekonania co do polek
typ dnia to dla mnie lotwa za .55 w profie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ni kurde niewiem co mam dac chcialbym zagrac na lotwe polske rumunki i turczynki
jeszcze mialem w glowie wegierki i francuzki ale juz te mecze odrzucilem bo pewnie z tych szesciu spotkan wejda 3 gora 4 i mam nadzieje ze dobrze odrzucilem choc rowniez nie mam przekonania co do polek
typ dnia to dla mnie lotwa za .55 w profie jak dla mnie Łotwa i Polska to na dzisiaj najbardziej prawdopodobne mecze, Polki graja dosc dojrzałą koszykówke, nie tracą punktów seriami, tak jak to robia Czeszki, wczoraj pokazały również dobra gre w obronie w meczu z Ukrainkami....o Łotwie za wiele chyba nie trzeba pisać , bo i nie ma czasu ja stawiam dzisiaje na pewno tego dubelka, moze dozuce jeszce Goldsteina, ale to już inny temat.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja dziś chyba zagram na te Czeskie idiotki,tak cos czuje,że jak dali na nie wypasiasty kurs,to wejdzie,narazie 4 mecze w turnieju i zadnej wygranej regulaminowej,2 remisy i dwie wtopy,chyba kiedyś wygrają.W typie tym umacnia mnie to,że Rosjanki chyba leją już na ten turniej,co potwierdza wczorajsza gra z Turcją,kurs 2,86 na Czezki do zagrania.Ponadto Rumunki oczywiście,kursy też okazałem,a Niemki strasznie cieniują w tych mistrzostwach,jeżeli Rumunki zagraja solidnie,to zapewne wygrają. Do tego napewno Łotwa,dla mnie mocniejsza od Greczynek,no i jednak Francja,też mocna ekipa,ukrainki chyba wczoraj przegrały swoją szanse,Polek nie ruszam,bo nabrałemrespektu do Hiszpanek,tak samo meczu Chorwatek z Makaronkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
DObra czas zacząć dzisiejszą grę - posżło tak w różnych kombo: Łotwa, Francja, Polska over 130.5, Włochy, Finlandia, Turcja, Rumunia i Czechy: nie przegrają - powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 134 |
Dzieki za Łotwe experci izi +25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
IV kwarta meczu Węgry - Finlandia- 4:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To są jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Węgierki wygrały jednak 54-51, szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
IV kwarta meczu Węgry - Finlandia- 4:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To są jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Węgierki wygrały jednak 54-51, szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ehh te baby no bez jaj. Zeby lacznie 10 punktow trafic to juz amatorka Teraz trzeba czekac za Wloszkami i Francuzkami..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
hmm włoszki nie sprostały chorwatkom przegrywając 1 punktem,szkoda.Polki o dziwo dobrze i mają szanse na 4 własciwie mecz z faracuzkami jest meczem o 1 miejsce w grupiei o rostawienie przed walką o finał.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
w sumie dzień średni,dwa typy sztandarowe(Francja i Łotwa ) weszły,ale dalej już lipa,zawiodły mnie szczególnie Rumunki,takie baty od Niemek,do tego porażka Czeszek,wiem,że one są beznadziejne,ale zagrałem za drobne , tak na przekór,nie wyszło,tylko Turczynki z tych słabszych wpadły.Brawo dla naszych pań,za awans do czwórki,zapowiada się arcyciekawy mecz z Francja,z którą możemy powalczyć z tego co widze,Francuzki już coraz słabiej , a nasze leją kto im się nawinie.Poczekamy na kursy i zobaczymy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13 |
Czy ktoś wie co się dzieje z betandwin, że jeszcze nie ma kursów na dzisiejsze mecze?? Ciekawe czy wogóle bedą... Tak samo jest z żużlem, kursy dają na ok 1,5 godz przed meczami.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|