"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Moim zdaniem najpewniejszy typem na dzisiaj jest Francja po kursie 1,85 w sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Widze że nikt się nie kwapi do analiz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Moim zdaniem najpewniejsze są Łotyszki

Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
no ja tez czekam na analizy najlepszych, bo chce sprawdzic czy moje typy sa sluszne.dzis wybralem sobie tripelek z ostatniej kolejki

Łotwa - Chorwacja 1 - jak dla mnie Lotyszki to zdecydowanie najlepsza czworka tych mistrzostw, z kolei dla Hrvatskiej to ostatnia szansa na wejscie do polfinalow, tylko zwyciestwo da im awans, ale ja gram Lotyszki bo sa lepsze tongue i nie puszcza im tego meczu bo wtedy spadaja na drugie

Włochy - Grecja 1 - tu potwierdzi sie stwierdzenie ze polska grupa byla najmocniejsza i Wloszki znow w ostatnim spotkaniu grupowym zapewnia sobie gre o miejsca 1-4. Wystarczy im tylko zwyciestwo minimum 2 oczkami z Hellada i przy zwyciestwie Lotwy 3 zespoly po 1 zwyciestwie i wtedy to Wloszki zagraja wyzej

Niemcy - Finlandia 1 - jak beda chcialy to wygraja, a mysle ze beda chcialy bo moga zagrac o miejsca 5-8 i wykopac stamtad Wegierki lub Rumunki

co ekspeci na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Ciężka sprawa z tymi meczami dzś - za dużo układów wchodzi w grę - mi się wydaje że dobrym rozwiązenem może być Ukraina + Francja.
Niemki dla mnie no bet, a Chorwatki - no własnie uklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
Quote
Ciężka sprawa z tymi meczami dzś - za dużo układów wchodzi w grę - mi się wydaje że dobrym rozwiązenem może być Ukraina + Francja.
Niemki dla mnie no bet, a Chorwatki - no własnie uklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

uklady ukladami ale czy mozliwe jest zeby byla republika radziecka dala WIN Bałkanom?? jako w to nie wierze, a poza tym w przypadku porazki spadna na 2 miejsce i to moze mimo wszystko jednak oznaczac gre z mocnymi Francuzkami, chyba lepiej dla nich byloby zagrac o WIN w tym meczu i wpuscic do polfinalu Wloszki lub Greczynki? ja wierze w czystosc 20-latek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Ciężka sprawa z tymi meczami dzś - za dużo układów wchodzi w grę - mi się wydaje że dobrym rozwiązenem może być Ukraina + Francja.
Niemki dla mnie no bet, a Chorwatki - no własnie uklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

No właśnie nie wiadomo kto na kogo będzie chciał trafić,dlatego nie zagram raczej żadnedo spotkania,ewentualnie skuszę się jeszcze raz na under w meczu Greczynek no i Polki też under 140 raczej spodziewam się znakomitej gry w obronie zarówno z jednej jak i drugiej strony.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Witam.
Myślę ,że dzisiaj można spokojnie postawić na nasze wschodnie sąsiadki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> UKR, dużo lepiej zbierają piłki zwłaszcza w ataku, lepszy procent z gry oraz osobistych a poza tym walczyły z FRA ...

ESP-UKR 2 6/10
Pozdrawiam.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja dziś zagram Łotwe i Włoszki,Łotwa bo gra świetnie i to jest mecz o 1 miejsce,a co do makaronek,to muszą ten mecz wygrać o ile wygrają Łotyszki,więc troche rebus,trzeba bedzie poczekac na wyniki-Polek nie tykam,bo tu jak się cos ułozy w grupie wczesniejszej,to moga byc kombinejszyn,choć kusi mnie zagrać na nasze panie.
A i zagram Czeszki,jak maja troche honoru , to może w koncu cos wygraja u siebie,bo wstyd i hanba.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja jeszce raz przemyslalem spotkania i wybralem 4 mecze do zagrania:
francja-polska 1 mimio calego patriotyzmu jednak zmieniam zdanie i daje na francje

wlochy-grecja 1 gram wloszki tylko dlatego ze sa starszymi zawodniczkami i maja przewage wzrostu co moze miec duze znaczenie

lotwa-chorwacja 1 narazie te dziewczyny mnie nie zawodza i graja dobrze wysokie pewne zwyciestwa wydaje mi sie ze nie beda chcialy wpasc w polfinale na francuzki wiec wygraja

niemcy-finlandia 1 niemki sa lepszymzespolem od finek

Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Quote
Niemcy - Finlandia 1 - jak beda chcialy to wygraja, a mysle ze beda chcialy bo moga zagrac o miejsca 5-8 i wykopac stamtad Wegierki lub Rumunki

co ekspeci na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nie o miejsca 5-8, bo o takie to sobie powalcza takie druzyny jak hiszpania i ukraina i któras z drugiej grupy, niemki to moga powalczyc o miejsca tylko 9-12 jezli wygraja, dla mnie ten mecz no bet, duzo pewniejsze były węgierki, które z meczu na mecz graja coraz lepiej przynajmniej tak na to wychodzi po ich wynikach

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
ja jeszce raz przemyslalem spotkania i wybralem 4 mecze do zagrania:
francja-polska 1 mimio calego patriotyzmu jednak zmieniam zdanie i daje na francje

wlochy-grecja 1 gram wloszki tylko dlatego ze sa starszymi zawodniczkami i maja przewage wzrostu co moze miec duze znaczenie

lotwa-chorwacja 1 narazie te dziewczyny mnie nie zawodza i graja dobrze wysokie pewne zwyciestwa wydaje mi sie ze nie beda chcialy wpasc w polfinale na francuzki wiec wygraja

niemcy-finlandia 1 niemki sa lepszymzespolem od finek

jasne,Włoszki są zdecydowanie stare <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
No to pięknie weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))))
Hiszpania-Ukraina 76-84 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))
Hiszpania-Ukrania over 140,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))))
Kolejny typ: Łotwa-Chorwacja 1, jeśli nie będzie wyżej wspomnianych układów to wszystko powinno być ok. Jeśli Łotwa wygra to też jeszcze dam Włochy-Grecja 1 i chyba under128,5, chociaż nad tym to się trzeba jeszcze grubo zastanowić.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
No myślę że jak grać Łotyszki to w dublu z Włoszkami właśnie, które w takim wypadku będą miały ogromne szanse awansu.
A co do Polek, to chyba dla tak dobrze grającej ekpiy nieważne z kim zagra w półfinałach, i trener da odpocząć podstawowym zawodniczkom więcej dlateo wygra Francja, poza tym koszykarsko mocniejsza

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
chyba łotyszki odpusciły sobie ten mecz bo po 1 kwarcie ponoszą srogie lanko 25:11.
Mam nadzieje ze sie przebudzą i powalczą.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1
Witam!
Co myslicie o over 141,5 (w BaW 1,85) w meczu Polska - Francja? Srednio Polki rzucaja jakies 70 punktow na mecz. Jezeli Francuzki maja dzisiaj z nimi wygrac - co wiekszosc z Was sugeruje, to taki over ma duze prawdopobobienstwo.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
jak Łotwa piszcie wynik na bierząco, chyba ze znacie strone z wynikami kosza live!!!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
27-32 narazie dla chorwacji ;/;/;/;/ dziewczyny łotewskie jazdaaaaaa:D jeszcze troche! ŁOOOOTTTTWWWWAAAA

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
ii jaki wynik Łotwy?!!!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
wygrala 77-57

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, aker, JelineK, betowiec), 2,007 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,454
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1