|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Moim zdaniem najpewniejszy typem na dzisiaj jest Francja po kursie 1,85 w sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Widze że nikt się nie kwapi do analiz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Moim zdaniem najpewniejsze są Łotyszki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283 |
no ja tez czekam na analizy najlepszych, bo chce sprawdzic czy moje typy sa sluszne.dzis wybralem sobie tripelek z ostatniej kolejki Łotwa - Chorwacja 1 - jak dla mnie Lotyszki to zdecydowanie najlepsza czworka tych mistrzostw, z kolei dla Hrvatskiej to ostatnia szansa na wejscie do polfinalow, tylko zwyciestwo da im awans, ale ja gram Lotyszki bo sa lepsze  i nie puszcza im tego meczu bo wtedy spadaja na drugie Włochy - Grecja 1 - tu potwierdzi sie stwierdzenie ze polska grupa byla najmocniejsza i Wloszki znow w ostatnim spotkaniu grupowym zapewnia sobie gre o miejsca 1-4. Wystarczy im tylko zwyciestwo minimum 2 oczkami z Hellada i przy zwyciestwie Lotwy 3 zespoly po 1 zwyciestwie i wtedy to Wloszki zagraja wyzej Niemcy - Finlandia 1 - jak beda chcialy to wygraja, a mysle ze beda chcialy bo moga zagrac o miejsca 5-8 i wykopac stamtad Wegierki lub Rumunki co ekspeci na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Ciężka sprawa z tymi meczami dzś - za dużo układów wchodzi w grę - mi się wydaje że dobrym rozwiązenem może być Ukraina + Francja. Niemki dla mnie no bet, a Chorwatki - no własnie uklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283 |
Ciężka sprawa z tymi meczami dzś - za dużo układów wchodzi w grę - mi się wydaje że dobrym rozwiązenem może być Ukraina + Francja. Niemki dla mnie no bet, a Chorwatki - no własnie uklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> uklady ukladami ale czy mozliwe jest zeby byla republika radziecka dala WIN Bałkanom?? jako w to nie wierze, a poza tym w przypadku porazki spadna na 2 miejsce i to moze mimo wszystko jednak oznaczac gre z mocnymi Francuzkami, chyba lepiej dla nich byloby zagrac o WIN w tym meczu i wpuscic do polfinalu Wloszki lub Greczynki? ja wierze w czystosc 20-latek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Ciężka sprawa z tymi meczami dzś - za dużo układów wchodzi w grę - mi się wydaje że dobrym rozwiązenem może być Ukraina + Francja. Niemki dla mnie no bet, a Chorwatki - no własnie uklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No właśnie nie wiadomo kto na kogo będzie chciał trafić,dlatego nie zagram raczej żadnedo spotkania,ewentualnie skuszę się jeszcze raz na under w meczu Greczynek no i Polki też under 140 raczej spodziewam się znakomitej gry w obronie zarówno z jednej jak i drugiej strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Witam. Myślę ,że dzisiaj można spokojnie postawić na nasze wschodnie sąsiadki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> UKR, dużo lepiej zbierają piłki zwłaszcza w ataku, lepszy procent z gry oraz osobistych a poza tym walczyły z FRA ...
ESP-UKR 2 6/10 Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja dziś zagram Łotwe i Włoszki,Łotwa bo gra świetnie i to jest mecz o 1 miejsce,a co do makaronek,to muszą ten mecz wygrać o ile wygrają Łotyszki,więc troche rebus,trzeba bedzie poczekac na wyniki-Polek nie tykam,bo tu jak się cos ułozy w grupie wczesniejszej,to moga byc kombinejszyn,choć kusi mnie zagrać na nasze panie. A i zagram Czeszki,jak maja troche honoru , to może w koncu cos wygraja u siebie,bo wstyd i hanba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
ja jeszce raz przemyslalem spotkania i wybralem 4 mecze do zagrania: francja-polska 1 mimio calego patriotyzmu jednak zmieniam zdanie i daje na francje
wlochy-grecja 1 gram wloszki tylko dlatego ze sa starszymi zawodniczkami i maja przewage wzrostu co moze miec duze znaczenie
lotwa-chorwacja 1 narazie te dziewczyny mnie nie zawodza i graja dobrze wysokie pewne zwyciestwa wydaje mi sie ze nie beda chcialy wpasc w polfinale na francuzki wiec wygraja
niemcy-finlandia 1 niemki sa lepszymzespolem od finek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Niemcy - Finlandia 1 - jak beda chcialy to wygraja, a mysle ze beda chcialy bo moga zagrac o miejsca 5-8 i wykopac stamtad Wegierki lub Rumunki
co ekspeci na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie o miejsca 5-8, bo o takie to sobie powalcza takie druzyny jak hiszpania i ukraina i któras z drugiej grupy, niemki to moga powalczyc o miejsca tylko 9-12 jezli wygraja, dla mnie ten mecz no bet, duzo pewniejsze były węgierki, które z meczu na mecz graja coraz lepiej przynajmniej tak na to wychodzi po ich wynikach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja jeszce raz przemyslalem spotkania i wybralem 4 mecze do zagrania: francja-polska 1 mimio calego patriotyzmu jednak zmieniam zdanie i daje na francje
wlochy-grecja 1 gram wloszki tylko dlatego ze sa starszymi zawodniczkami i maja przewage wzrostu co moze miec duze znaczenie
lotwa-chorwacja 1 narazie te dziewczyny mnie nie zawodza i graja dobrze wysokie pewne zwyciestwa wydaje mi sie ze nie beda chcialy wpasc w polfinale na francuzki wiec wygraja
niemcy-finlandia 1 niemki sa lepszymzespolem od finek jasne,Włoszki są zdecydowanie stare <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 13 |
No to pięknie weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))) Hiszpania-Ukraina 76-84 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))) Hiszpania-Ukrania over 140,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))) Kolejny typ: Łotwa-Chorwacja 1, jeśli nie będzie wyżej wspomnianych układów to wszystko powinno być ok. Jeśli Łotwa wygra to też jeszcze dam Włochy-Grecja 1 i chyba under128,5, chociaż nad tym to się trzeba jeszcze grubo zastanowić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
No myślę że jak grać Łotyszki to w dublu z Włoszkami właśnie, które w takim wypadku będą miały ogromne szanse awansu. A co do Polek, to chyba dla tak dobrze grającej ekpiy nieważne z kim zagra w półfinałach, i trener da odpocząć podstawowym zawodniczkom więcej dlateo wygra Francja, poza tym koszykarsko mocniejsza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
chyba łotyszki odpusciły sobie ten mecz bo po 1 kwarcie ponoszą srogie lanko 25:11. Mam nadzieje ze sie przebudzą i powalczą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1 |
Witam! Co myslicie o over 141,5 (w BaW 1,85) w meczu Polska - Francja? Srednio Polki rzucaja jakies 70 punktow na mecz. Jezeli Francuzki maja dzisiaj z nimi wygrac - co wiekszosc z Was sugeruje, to taki over ma duze prawdopobobienstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
jak Łotwa piszcie wynik na bierząco, chyba ze znacie strone z wynikami kosza live!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
27-32 narazie dla chorwacji ;/;/;/;/ dziewczyny łotewskie jazdaaaaaa:D jeszcze troche! ŁOOOOTTTTWWWWAAAA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|