|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Partizan odpadnie i tak  Takie moje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Benek jakbym wiedział, że też grasz i myślimy tak samo podwoiłbym stawkę  czekam na jeszcze jedno zdarzenie z trwającego meczuPAO u79.5 no nie powiem, serducho mocniej zabiło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
haha Barca-Pao i oba zespoły modlą się o 2 wygrane Maroussi z Partizanem(a ja coś czuję 2 winy Partizanu:) )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606 |
Nastepna runda bez PAO? Oby. Ciekawe czy im Partizan "pusci" awans, bo z taka gra to z Barca wiekszych szans nie maja. Partizan moze za tydzien przegrac z Maroussi i do ostatniej kolejki nic nie bedzie wiadomo, bo i Partizan i Maroussi beda mialy bilans 2:1. nikt nikomu nie odpusci
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
takk bez pao a z prokomem ;d zenada ludzie nie maja za grosz ambicjii widze ze Ty tak jak buki nie doceniasz Maroussi a to dobra ekipa,w mocnej lidze greckiej maja tylko 3 porazki...wiec nie gadaj ze POA nie ma ambicji bo to bzdura
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
takk bez pao a z prokomem ;d zenada ludzie nie maja za grosz ambicjii kwestia ambicji jest jako argument zdecydowanie nie trafiona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
porownujesz moroussii do panaty hahahaha nie nie to jak bys porownywal prokom i real
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
haha Barca-Pao i oba zespoły modlą się o 2 wygrane Maroussi z Partizanem(a ja coś czuję 2 winy Partizanu:) ) wykrwawią się oba, po jednym zwycięstwie. Sytuacja ciekawa, ale skończy się pewnie i tak awansem gigantów. A tak myślałem, bo brakowało mi doga w dniu, ale jakoś nie czułem tych Murusów i odpuściłem w ogóle ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606 |
Prokom mial duzo szczescia, ze trafil do takiej grupy, jakiej trafil  tam CSKA najslabszy od 5 lat, Malaga i Zalgiris bez formy, a tu glowni faworyci Euroligi (Pao, Barca) i potencjalne ogorki (Partizan i Maroussi) w takiej formie, ze i CSKA by wyeliminowaly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
porownujesz moroussii do panaty hahahaha nie nie to jak bys porownywal prokom i real czlowieku nie przesadzaj ,miedzy nimi nie ma takiej przepasci,wiadomo POA bez porownania same gwiazdy...ale nie ma co ujmowac Maroussi bo to dobra ekipa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
w meczu o zycie przegrywaja z ,,potentatem''morousii
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
takk bez pao a z prokomem ;d zenada ludzie nie maja za grosz ambicjii widze ze Ty tak jak buki nie doceniasz Maroussi a to dobra ekipa,w mocnej lidze greckiej maja tylko 3 porazki...wiec nie gadaj ze POA nie ma ambicji bo to bzdura Nie, ze ich nie doceniam tylko oni poprostu nie wygraja z PAO na wyjezdzie. A tutaj widze przewage Partizanu nad Maroussi. Zreszta wygrana z Barca tez ich "niezle" ustawia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Barca 4-2 PAO 3-3 Partizan 3-3 Maroussi 2-4
tak to widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Prokom mial duzo szczescia, ze trafil do takiej grupy, jakiej trafil  tam CSKA najslabszy od 5 lat, Malaga i Zalgiris bez formy, a tu glowni faworyci Euroligi (Pao, Barca) i potencjalne ogorki (Partizan i Maroussi) w takiej formie, ze i CSKA by wyeliminowaly. no tak wygrane 30 i 20 to przypadek totalny. Uwazasz prokom za zespół gorszy od Partizanu i Moroussi ? Spójrzcie na nazwiska, jakie grają w Asseco i styl gry, bo chyba przemawia przez Was rozgoryczenie, że polski zespół się liczy w walce.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ahahahaah cale szczescie, ze doxxbet ma jakos dziwnie zegar ustawiony i mecze zaczynajace sie o 20:45 normalnie u nich 20:40 juz sa zdjete i nie zdazylem postawic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Barca 4-2 PAO 3-3 Partizan 3-3 Maroussi 2-4
tak to widzę Chyba 3 lata temu jak dobrze pamietam PAO zaczal od 0-3 w grupie i awansowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Prokom mial duzo szczescia, ze trafil do takiej grupy, jakiej trafil  tam CSKA najslabszy od 5 lat, Malaga i Zalgiris bez formy, a tu glowni faworyci Euroligi (Pao, Barca) i potencjalne ogorki (Partizan i Maroussi) w takiej formie, ze i CSKA by wyeliminowaly. no tak wygrane 30 i 20 to przypadek totalny. Uwazasz prokom za zespół gorszy od Partizanu i Moroussi ? Spójrzcie na nazwiska, jakie grają w Asseco i styl gry, bo chyba przemawia przez Was rozgoryczenie, że polski zespół się liczy w walce. true Woods Logan Jagla to nie są postacie anonimowe w europejskim klubowym baskecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
w meczu o zycie przegrywaja z ,,potentatem''morousii czyzbys troche utopil ze Cie tak irytuje teraz to Maroussi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
w meczu o zycie przegrywaja z ,,potentatem''morousii czyzbys troche utopil ze Cie tak irytuje teraz to Maroussi  to pytanie można jedynie uznać za retoryczne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|