Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Partizan odpadnie i tak smile Takie moje zdanie

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by młody gniewny
Benek jakbym wiedział, że też grasz i myślimy tak samo podwoiłbym stawkę smile

wink

czekam na jeszcze jedno zdarzenie z trwającego meczu

PAO u79.5

no nie powiem, serducho mocniej zabiło tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
haha Barca-Pao i oba zespoły modlą się o 2 wygrane Maroussi z Partizanem(a ja coś czuję 2 winy Partizanu:) )

Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
Originally Posted by iti
Nastepna runda bez PAO? Oby. Ciekawe czy im Partizan "pusci" awans, bo z taka gra to z Barca wiekszych szans nie maja.
Partizan moze za tydzien przegrac z Maroussi i do ostatniej kolejki nic nie bedzie wiadomo, bo i Partizan i Maroussi beda mialy bilans 2:1. nikt nikomu nie odpusci

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by QLUZOr20
takk bez pao a z prokomem ;d zenada ludzie nie maja za grosz ambicjii


widze ze Ty tak jak buki nie doceniasz Maroussi a to dobra ekipa,w mocnej lidze greckiej maja tylko 3 porazki...wiec nie gadaj ze POA nie ma ambicji bo to bzdura

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by QLUZOr20
takk bez pao a z prokomem ;d zenada ludzie nie maja za grosz ambicjii

kwestia ambicji jest jako argument zdecydowanie nie trafiona

Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
porownujesz moroussii do panaty hahahaha nie nie to jak bys porownywal prokom i real

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by twarog2006
haha Barca-Pao i oba zespoły modlą się o 2 wygrane Maroussi z Partizanem(a ja coś czuję 2 winy Partizanu:) )

wykrwawią się oba, po jednym zwycięstwie. Sytuacja ciekawa, ale skończy się pewnie i tak awansem gigantów.

A tak myślałem, bo brakowało mi doga w dniu, ale jakoś nie czułem tych Murusów i odpuściłem w ogóle ten mecz.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
Prokom mial duzo szczescia, ze trafil do takiej grupy, jakiej trafil smile

tam CSKA najslabszy od 5 lat, Malaga i Zalgiris bez formy, a tu glowni faworyci Euroligi (Pao, Barca) i potencjalne ogorki (Partizan i Maroussi) w takiej formie, ze i CSKA by wyeliminowaly.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by QLUZOr20
porownujesz moroussii do panaty hahahaha nie nie to jak bys porownywal prokom i real

czlowieku nie przesadzaj ,miedzy nimi nie ma takiej przepasci,wiadomo POA bez porownania same gwiazdy...ale nie ma co ujmowac Maroussi bo to dobra ekipa smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
w meczu o zycie przegrywaja z ,,potentatem''morousii

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by QLUZOr20
takk bez pao a z prokomem ;d zenada ludzie nie maja za grosz ambicjii


widze ze Ty tak jak buki nie doceniasz Maroussi a to dobra ekipa,w mocnej lidze greckiej maja tylko 3 porazki...wiec nie gadaj ze POA nie ma ambicji bo to bzdura

Nie, ze ich nie doceniam tylko oni poprostu nie wygraja z PAO na wyjezdzie. A tutaj widze przewage Partizanu nad Maroussi. Zreszta wygrana z Barca tez ich "niezle" ustawia.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Barca 4-2
PAO 3-3
Partizan 3-3
Maroussi 2-4

tak to widzę

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by muzzy
Prokom mial duzo szczescia, ze trafil do takiej grupy, jakiej trafil smile

tam CSKA najslabszy od 5 lat, Malaga i Zalgiris bez formy, a tu glowni faworyci Euroligi (Pao, Barca) i potencjalne ogorki (Partizan i Maroussi) w takiej formie, ze i CSKA by wyeliminowaly.

no tak wygrane 30 i 20 to przypadek totalny. Uwazasz prokom za zespół gorszy od Partizanu i Moroussi ? Spójrzcie na nazwiska, jakie grają w Asseco i styl gry, bo chyba przemawia przez Was rozgoryczenie, że polski zespół się liczy w walce.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
ahahahaah cale szczescie, ze doxxbet ma jakos dziwnie zegar ustawiony i mecze zaczynajace sie o 20:45 normalnie u nich 20:40 juz sa zdjete i nie zdazylem postawic laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Big Ben
Barca 4-2
PAO 3-3
Partizan 3-3
Maroussi 2-4

tak to widzę


Chyba 3 lata temu jak dobrze pamietam PAO zaczal od 0-3 w grupie i awansowali smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by muzzy
Prokom mial duzo szczescia, ze trafil do takiej grupy, jakiej trafil smile

tam CSKA najslabszy od 5 lat, Malaga i Zalgiris bez formy, a tu glowni faworyci Euroligi (Pao, Barca) i potencjalne ogorki (Partizan i Maroussi) w takiej formie, ze i CSKA by wyeliminowaly.

no tak wygrane 30 i 20 to przypadek totalny. Uwazasz prokom za zespół gorszy od Partizanu i Moroussi ? Spójrzcie na nazwiska, jakie grają w Asseco i styl gry, bo chyba przemawia przez Was rozgoryczenie, że polski zespół się liczy w walce.

true

Woods
Logan
Jagla

to nie są postacie anonimowe w europejskim klubowym baskecie

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by QLUZOr20
w meczu o zycie przegrywaja z ,,potentatem''morousii

czyzbys troche utopil ze Cie tak irytuje teraz to Maroussi tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by QLUZOr20
w meczu o zycie przegrywaja z ,,potentatem''morousii

czyzbys troche utopil ze Cie tak irytuje teraz to Maroussi tongue

to pytanie można jedynie uznać za retoryczne

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1