Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#36721 26/12/2002 13:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak nadac w betandwin.com vouchera dla ziomka ktory tez ma konto w betandwin ??

Bonus: Unibet
#36722 26/12/2002 21:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jak sprzedac kupon w betandwin.com mam dwa mecze trafione a 3 nie wchodzi i chce go sprzedac potrzebuje odpowiedzi w ciagu 5 min dzieki

#36723 26/12/2002 21:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał kobe1927:
[qb]jak sprzedac kupon w betandwin.com mam dwa mecze trafione a 3 nie wchodzi i chce go sprzedac potrzebuje odpowiedzi w ciagu 5 min dzieki[/qb]
Sprzedac??? Czegos takiego nigdzie nie ma!!

Pozdrawiam
dove

#36724 26/12/2002 21:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Moze w GB jest ale jak sie juz mecze zaczely to nie mozna sprzedawac!!

Pozdrawiam
dove

#36725 26/12/2002 21:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
sorka zakrecilem sie lekko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#36726 27/12/2002 02:34
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Witam
MAm pytanie z bedandwin.com wypłacają do Polski i czy trzeba robic jakies obroty gotówką bo mam problem mam pieniadze na neteller i chcialbym je wypłacić na moje konto w banku jak mam to zrobic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ktos mi mowil ze najlepszy jest bedandwin do takich "zabaw" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to jak to jest?

#36727 28/12/2002 20:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Jak uzyskac te darmowe 10e w bet&win.de? Dove wchodze z twojego linka ale tam jest tylko jakies paysafecard.Jak dostac te kase?

#36728 29/12/2002 16:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Ponawiam pytanie-DOVE i inni ktorzy wiedza-JAK UZYSKAC DARMOWE 10 EURO Z BETANDWIND.DE???? Bo niestety moj niemiecki jest bardzo slaby a tam wyskakuje jakies paysafecard.Pomozcie!
Pozdrawiam
Geese

#36729 29/12/2002 16:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał geese:
[qb]Ponawiam pytanie-DOVE i inni ktorzy wiedza-JAK UZYSKAC DARMOWE 10 EURO Z BETANDWIND.DE???? Bo niestety moj niemiecki jest bardzo slaby a tam wyskakuje jakies paysafecard.Pomozcie!
Pozdrawiam
Geese[/qb]
W paysafecard w miejsce "lhre E-Mail-Adresse" wpisujesz swojego maila, pod tym musisz mieć zaznaczone kienko, następnie wciskasz weiter. Otwiera ci sie nowe okno. (musi tam byc podany PIN) Zaznaczasz "Ja, ich akzeptiere" i wciskasz OK. Na Twojego maila przyjdzie kod. Logujesz się do Betandwin. Wciskasz "konto" u góry, otwiera sie nowe okno i tam "einzahlung" . Zaznaczasz "Wettguthaben" i w puste miejsca wpisujesz kod. Zatwierdasz " "Einzahlen"

#36730 31/12/2002 03:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Załapałem się jeszcze na te 10 euro. Ale chyba już nie chodzi bo kumplowi nie chcą przysłać kodu.
Może ktoś wie ile razy tą kasą trzeba obrócić żeby można było wypłacić.

Pozdrowionka

#36731 31/12/2002 04:14
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Quote
Oryginalnie wysłał Binas:
[qb]Załapałem się jeszcze na te 10 euro. Ale chyba już nie chodzi bo kumplowi nie chcą przysłać kodu.
Może ktoś wie ile razy tą kasą trzeba obrócić żeby można było wypłacić.

Pozdrowionka[/qb]
Minimalna wyplata z bw to 30 euro wiec jak tyle bedziesz mial to mozesz wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#36732 31/12/2002 05:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Gump dzieki za pomoc,zalapalem sie jeszcze na te promocje.Wobec tego pytanko-czy nie ma problemu z wyplatami z betandwin.de i ile kosztuje przelew na konto bankowe? Jak dlugo czeka sie na kaske?
Pozdrawiam
Geese

#36733 31/12/2002 12:26
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Quote
Oryginalnie wysłał geese:
[qb]Gump dzieki za pomoc,zalapalem sie jeszcze na te promocje.Wobec tego pytanko-czy nie ma problemu z wyplatami z betandwin.de i ile kosztuje przelew na konto bankowe? Jak dlugo czeka sie na kaske?
Pozdrawiam
Geese[/qb]
ja juz z de wyplacalem.Jesli masz 1 konto i nie robisz zadnych przekretow to nie powinno byc zadnych problemow.A kasa na konto bankowe szla tydzien. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A co do przelewu to chyba raz na miesiac jest darmowy.

#36734 02/01/2003 16:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam!czy jezeli wplacam kase do banku PKO na normalne konto bankowe jakie ponosze koszty??i czy musze im wyslac skan jakiegos dowodu???bo wiem ze jak chce sie na nettelera wyplacac to skan chyba jest potrzebny!!dzieki za odp

Wini

#36735 09/01/2003 01:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Mam troszke pytan zwiazanych z firma B&W.

- Czy obecnie akceptuja karte Visa Electron (Inteligo)?
- Wiem ze jest od tego tabela, ale nie moge znalezc (nie mam obecnie czasu) linka do tej tabelki - moglby ktos mi podac?
- Nie mialem jeszcze doczyniania z tym bukiem, a nie pamietam czy w ogole mozna tam wplacac przez Inteligo.
- Jak narazie w obstawianiu online towarzyszyly mi firmy z ktorymi nie chce juz wspolpracowac i szukam nowych rozwiazan stad pytanie do starych wyjadaczy:
Gamebookers, B&W czy moze Ladbrokes?
Wiem, ze zalezy to od wielu aspektow - pomijajac juz oferte, bo to dla mnie nieco mniej wazna w tej chwili sprawa - z ktora z tych firm najlepiej sie wspolpracuje..tzn:
- korespondencja
- wplaty, wyplaty
- traktowanie klienta (tu akurat jasne jest ze Ladbrokes goruje nad reszta).

Mam po prostu dylematy gdzie grac, nie chce grac w kilku na raz bo narazie mnie na to nie stac. Mam konto w Inteligo i wolalbym z niego korzystac, co tez jest jednym z czynnikow (ale z tym sa ostatnio podobno problemy).
Tak wiec mam sporo dylematow - licze na pomoc.
Pozdrawiam

PS: moze to zly temat, ale nie znalazlem innego nadajacego sie, a czesciowo dotyczy on B&W.

Czekam na sugestie..

#36736 09/01/2003 17:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45
Co do tej promocji 10euro, dostaje kod wpisuje go i wyskauje mi cos takiego:

Leider haben Sie Ihr Kontingent an Gratis-Wettkarten im Rahmen dieser Promotion bereits ausgeschöpft. Sie können die Wettkarte aber gerne weiterschenken - überraschen Sie doch jemanden aus Ihrem Freundeskreis!

Czy ktos moze mi powiedziec o co chazi bo ja z niemieckim lekko na bakier.

#36737 10/01/2003 00:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Simanko mam zapytanie mam na swoim koncie w betandwin kase i chcialbym dla zioma 10$ wyslac on tez ma konto na betandwin czy to jest mozliwe ? Jesli tak napiszcie w jaki sposob to sie robi z gory dziekowa

#36738 10/01/2003 02:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał Aquarius:
[qb]Co do tej promocji 10euro, dostaje kod wpisuje go i wyskauje mi cos takiego:

Leider haben Sie Ihr Kontingent an Gratis-Wettkarten im Rahmen dieser Promotion bereits ausgeschöpft. Sie können die Wettkarte aber gerne weiterschenken - überraschen Sie doch jemanden aus Ihrem Freundeskreis!

Czy ktos moze mi powiedziec o co chazi bo ja z niemieckim lekko na bakier.[/qb]
Niestety w ramach tej promocji wyczerpal pan juz swoj "kontyngent"(limit,przydzial) na Gratis-Wettkarten. Ale moze pan Wettkarte dalej podarowac - zaskoczy pan kogos z kregu swoich przyjaciol!
pozdrawiam

#36739 10/01/2003 03:14
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Czy ktoś mógłby jednoznacznie stwierdzić czy ta promocja 10E jeszcze jest aktualna, bo po przeczytaniu ostatnich postów jestem zdezorientowany. A na stronie Betanwin nic nie moge znaleźć o tej promocji.

#36740 11/01/2003 00:00
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Próbuje się jedynie zarejestrować na betandwin i na samym dole jest coś takiego:
Geben Sie als zusätzliche Sicherheitsmaßnahme diese Zahlenfolge ein: podaja 4 cyfry i mam dokończyć też czterema, soryy o co chodzi?? Bo dostaje taką odpowiedź:
Eingegebene Zahlenfolge nicht ident mit der angeführten Zahlenfolge. Bitte korrigieren
Nie znam niemieckiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
12-cyfrowy kod który mam użyć aby dostać 10E otrzymałem na maila, ale on tu nie pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jeśli można to poprosze odp na qcz@wp.pl
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, rymoholik, forty), 1,350 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1