Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 32 1 2 3 31 32
#3675534 06/02/2010 08:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
północ wybija a tu setpointy, meczpointy. dzieje się laugh

Bonus: Unibet
Llama #3675536 06/02/2010 08:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Pierwszy po raz pierwszy laugh

Thomaz set tongue

Llama #3675537 06/02/2010 08:03
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Za to bardzo milusio Casey po 2.45 jutro wygląda smile Sympatyczny to grubasek, a u siebie baaardzo waleczny.

Llama #3675538 06/02/2010 08:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Lucznik dawaj gema boks

The Boss #3675540 06/02/2010 08:03
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by muzzy
a jakie oszałamiające wyniki ma Flipkens? laugh
mało tenisa oglądasz jeśli uważasz Martę za taką pewniaczkę,Filipkens widziałem już kilka razy i moim zdaniem różnie może to wyglądać,na tą chwilę wyżej belgijkę cenię,ale jest jedno ale ,że Marta jest nieobliczalna
dziewczyny mają tyle samo lat, a Marta zarobiła dwa razy więcej kasy na korcie.. wiem, wiem - Flipkens prawie całą karierę zmagała się z kontuzjami. Ale jednak nawet jak grała zdrowa, to powyżej pewnego poziomu nigdy nie wyskoczyła, a Marcie zdarzały się naprawdę świetne mecze. Na pewno potrafi więcej i jeśli przegra ten mecz, to (jak często u niej bywa) z sobą a nie z rywalką...

The Boss #3675541 06/02/2010 08:04
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Sweeting GSM hura

Belluci set jeszcze jeden boks

na pozniej Ball boks

muzzy #3675542 06/02/2010 08:05
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
a Filipusis był w finale łimby, a wpierdolił w 1r. czelka w usa.

czemu frown

muzzy #3675544 06/02/2010 08:06
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by muzzy
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by muzzy
a jakie oszałamiające wyniki ma Flipkens? laugh
mało tenisa oglądasz jeśli uważasz Martę za taką pewniaczkę,Filipkens widziałem już kilka razy i moim zdaniem różnie może to wyglądać,na tą chwilę wyżej belgijkę cenię,ale jest jedno ale ,że Marta jest nieobliczalna
dziewczyny mają tyle samo lat, a Marta zarobiła dwa razy więcej kasy na korcie.. wiem, wiem - Flipkens prawie całą karierę zmagała się z kontuzjami. Ale jednak nawet jak grała zdrowa, to powyżej pewnego poziomu nigdy nie wyskoczyła, a Marcie zdarzały się naprawdę świetne mecze. Na pewno potrafi więcej i jeśli przegra ten mecz, to (jak często u niej bywa) z sobą a nie z rywalką...

jeszcze raz Ci powtarzam przesledz wyniki w ostatnim czasie i nie opowiadaj bredni o zarobionych pieniadzach i swietnych meczach Marty...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
kursy na Balla konkretnie pospadały.

Llama #3675546 06/02/2010 08:07
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Schwank wiara walka !

Llama #3675547 06/02/2010 08:09
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Luczak break smile +4.5 izzi

podziękował piwo Powodzenia tym co grali czysty win.

Kukis #3675548 06/02/2010 08:09
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
macie jakis podglad do monaco?

M@rcin #3675551 06/02/2010 08:13
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
monacao boks

M@rcin #3675552 06/02/2010 08:13
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
rebreak monaco

kkslech #3675554 06/02/2010 08:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by kkslech
Luczak break smile +4.5 izzi

podziękował piwo Powodzenia tym co grali czysty win.

Nie dziękuj, bo jeszcze szmundak Monaco skreczuje i będzie po typie laugh

Warszawiak jeszcze do półfinału wejdzie grając tylko i wyłącznie na bocznych kortach grin

Goget #3675563 06/02/2010 08:23
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Goget
Originally Posted by kkslech
Luczak break smile +4.5 izzi

podziękował piwo Powodzenia tym co grali czysty win.

Nie dziękuj, bo jeszcze szmundak Monaco skreczuje i będzie po typie laugh

Warszawiak jeszcze do półfinału wejdzie grając tylko i wyłącznie na bocznych kortach grin
Oglądzasz gdzies Monaco? Dlaczego ma skreczowac?

Goget #3675567 06/02/2010 08:27
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Belluci *4-3 trzymaj serwis do konca boks

Goget #3675574 06/02/2010 08:33
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
nie mogł szwank wczoraj przegrac... było by 2k wiecej eh

TGeb #3675575 06/02/2010 08:36
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Monaco Łam!!!!!!

TGeb #3675576 06/02/2010 08:36
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
3bp Monaco pewnie nie wykorzysta tongue

Strona 1 z 32 1 2 3 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, rafal08, burbon, forty), 677 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1