Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#36741 11/01/2003 00:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Dlaczego po niemiecku , ja sie dzisiaj rejestrowałem po angielsku , a te 4 to musisz przepisac , ja tak zrobiłem i wzystko ok , a co dopromocji to nie wiem

Bonus: Unibet
#36742 11/01/2003 00:43
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
dzieki poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#36743 11/01/2003 01:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
w betandwin.com istnieje program partnerski "friends wanted"
jesli ktos zamierza sie zapisac do B&W.com i wplacic kase - warto skorzystac z referowania, poniewaz nowy uzytkownik b&w dostanie wtedy 15% bonusa od pierwszego depozytu (rowniez i polecajacy otrzyma bonus). troszke utrudniona jest procedura, bo najpierw polecajacy musi wyslac maila z kodem, a referowany musi kliknac ten link i jeszcze dodatkowo wpisac ten kod w formularzu.

jesli wiec sa chetni do otwarcia konta w b&w.com - prosze o kontakt

arth

#36744 11/01/2003 01:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Promocja aktualna, dostalem wlasnie 10E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#36745 11/01/2003 13:23
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Niewiecie czy da sie zrobic tak :
Wplace na kolegi konto przez neteller podajac swoj
account id i secury.Nie bedzie zadnych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Czy wplacajac do bw trzeba koniecznie to zrobic ze swego konta w neteller.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#36746 11/01/2003 13:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał Św_Mikołaj:
[qb]Niewiecie czy da sie zrobic tak :
Wplace na kolegi konto przez neteller podajac swoj
account id i secury.Nie bedzie zadnych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Czy wplacajac do bw trzeba koniecznie to zrobic ze swego konta w neteller.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Nie mozna tak zrobic!

Pozdrawiam
dove

#36747 11/01/2003 16:15
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ej SORRy Mam Pytanko
Czy Ta Promocja z Betandwin jest jeszcze aktualna to 10 E aha czy to cos kosztuje ???

#36748 11/01/2003 16:23
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ej clopaki a tak dokladniej to dove ;]
W jaki sposob moge otrzymac to 10 E .No bo tam pkazuje mi sie PIN-czy mam go wpisac podczas rejestracji albo jak ?
Bo jak daje Ok.
To tam mam kaufen PIN.-czyli kupno Pinu???
Odezwijcie sie!!!!
Thx

#36749 12/01/2003 01:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
siemanko ziomy moze ktos wie czy moge miec konto w betandwin.com i betandwin.de da sie tak czy nie ?? prosze o pomoc w tej sprawie

#36750 12/01/2003 01:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał kobe1927:
[qb]siemanko ziomy moze ktos wie czy moge miec konto w betandwin.com i betandwin.de da sie tak czy nie ?? prosze o pomoc w tej sprawie[/qb]
Mozna miec konto w baw.com i baw.de !

Pozdrawiam
dove

#36751 14/01/2003 23:35
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Witam
jak mozna wyplacic pieniadze z betandwin? Mozna na neteller?

#36752 16/01/2003 22:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siemanko wszystkim mam karte vise Elektron i chcialbym wplacic za pomoca karty pieniadz na betandwin ale gdy wchodze na swoje konto w betandwin i chce wpacic pieniadz za pomoca karty wyskakuje mi cos takiego:
Your transaction request has been denied by your credit card company. Please contact it for further information.
Moze ktos wie o co chodzi z gory dzieki

#36753 17/01/2003 13:58
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Mam pytanko: czy z betandwin moge wyplacic kase na konto w inteligo? jesli tak to jaka jest prowizja za 200E? Jesli nie to jak mam wyplacic kaske by najmniej zaplacic?

#36754 18/01/2003 13:41
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Ja wypłacałem z b&w na konto w ING Banku Śląskim. Nie było żadnego problemu,a kasa szła 1 dzień (!!!). Oczywiście najpierw musiałem przesłać skan dowodu.

#36755 18/01/2003 16:32
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]Witam
jak mozna wyplacic pieniadze z betandwin? Mozna na neteller?[/qb]
Mozna.
Account>Payout>Wpisujesz tam haslo a potem wybierasz neteller i wpisujesz account number i secury id.

#36756 22/01/2003 21:23
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Quote
Oryginalnie wysłał kobe1927:
[qb]Siemanko wszystkim mam karte vise Elektron i chcialbym wplacic za pomoca karty pieniadz na betandwin ale gdy wchodze na swoje konto w betandwin i chce wpacic pieniadz za pomoca karty wyskakuje mi cos takiego:
Your transaction request has been denied by your credit card company. Please contact it for further information.
Moze ktos wie o co chodzi z gory dzieki[/qb]
Cze
Mam ten sam problem zarowno z MasterCard jak i z Visa.
Nie wiecie o co im chodzi?
Czy tych kart juz nie obsluguja czy ja po prostu cos zle wpisuje?

#36757 22/01/2003 22:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
wynika z tego że bank odmawia transakcji
ja miałem tak gdy na karcie nie było środków, choć nie w B&W

#36758 23/01/2003 09:17
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Quote
Oryginalnie wysłał guga:
[qb]wynika z tego że bank odmawia transakcji
ja miałem tak gdy na karcie nie było środków, choć nie w B&W[/qb]
Probowalem dwie karty, na obu mam spore limity, czyli wystarczajaca kase na pewno mialem i mimo to nic. Jutro zaloze sobie konto w netellerze, tak moze mi sie uda.

A co do kart kredytowych to slyszalem ostatnio o jakims spotkaniu na Kostaryce wlascicieli, dyrektorow bankow, osob zajmujacych sie kartami.
Ponoc chca ograniczyc mozliwosci platnicze kartami w internecie, a wszczegolnosci w firmach bukmacherskich oraz kasynach. Moje karty sa z bankow kanadyjskich i moze to sa oznaki tego spotkania?
Jesli macie jakies info dajcie znac.

Jak wygladaja wyplaty z betandwin.com?
Interesuje mnie glownie przelew bankowy oraz Western Union. CZy dokonujac wyplaty przez Western Union zaklad skarbowy sie nie dowie o moich pieniadzach, zarobkach?

pozdrawiam
skala

#36759 23/01/2003 22:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Quote
Oryginalnie wysłał skala:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał guga:
[qb]wynika z tego że bank odmawia transakcji
ja miałem tak gdy na karcie nie było środków, choć nie w B&W[/qb]
Probowalem dwie karty, na obu mam spore limity, czyli wystarczajaca kase na pewno mialem i mimo to nic. Jutro zaloze sobie konto w netellerze, tak moze mi sie uda.

A co do kart kredytowych to slyszalem ostatnio o jakims spotkaniu na Kostaryce wlascicieli, dyrektorow bankow, osob zajmujacych sie kartami.
Ponoc chca ograniczyc mozliwosci platnicze kartami w internecie, a wszczegolnosci w firmach bukmacherskich oraz kasynach. Moje karty sa z bankow kanadyjskich i moze to sa oznaki tego spotkania?
Jesli macie jakies info dajcie znac.

Jak wygladaja wyplaty z betandwin.com?
Interesuje mnie glownie przelew bankowy oraz Western Union. CZy dokonujac wyplaty przez Western Union zaklad skarbowy sie nie dowie o moich pieniadzach, zarobkach?

pozdrawiam
skala[/qb]
coś musi być z kartą

co do ograniczeń to prawda, podobno Citibank nie akceptuje transakcji z kasynami i bukami
niektóre buki to obchodzą księgując wpłaty jako coś innego

zobacz artykuł:newsweek [newsweek.redakcja.pl]

#36760 24/01/2003 00:09
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
Witam!
Mam pytanie: czy ktos dokladnie moglby m wytlumaczyc jak wyplacic kase z B&W?Z niemieckim zawsze mialem problemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Jaka jest prowizja wyplacajac 50 euro na konto w Inteligo?
Z gory thx i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, forty, 11kera11, aker, kamel), 899 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1