Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#36761 24/01/2003 04:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Quote
Oryginalnie wysłał guga:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał skala:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał guga:
[qb]wynika z tego że bank odmawia transakcji
ja miałem tak gdy na karcie nie było środków, choć nie w B&W[/qb]
Probowalem dwie karty, na obu mam spore limity, czyli wystarczajaca kase na pewno mialem i mimo to nic. Jutro zaloze sobie konto w netellerze, tak moze mi sie uda.

A co do kart kredytowych to slyszalem ostatnio o jakims spotkaniu na Kostaryce wlascicieli, dyrektorow bankow, osob zajmujacych sie kartami.
Ponoc chca ograniczyc mozliwosci platnicze kartami w internecie, a wszczegolnosci w firmach bukmacherskich oraz kasynach. Moje karty sa z bankow kanadyjskich i moze to sa oznaki tego spotkania?
Jesli macie jakies info dajcie znac.

Jak wygladaja wyplaty z betandwin.com?
Interesuje mnie glownie przelew bankowy oraz Western Union. CZy dokonujac wyplaty przez Western Union zaklad skarbowy sie nie dowie o moich pieniadzach, zarobkach?

pozdrawiam
skala[/qb]
coś musi być z kartą

co do ograniczeń to prawda, podobno Citibank nie akceptuje transakcji z kasynami i bukami
niektóre buki to obchodzą księgując wpłaty jako coś innego

zobacz artykuł:newsweek [newsweek.redakcja.pl][/qb]
Jednak to chyba moj bank nie chcial zaakceptowac tej operacji. Jutro zadzwonie dowiedziec sie dlaczego???
Kase wplacilem przez Netellera, troche mnie to kosztowalo, najpierw 3,9% za wplate do Netellera karta kredytowa (ta operacja byla zaakceptowana bez problemu) oraz 2% za wplate przez Netellera do betandwin.

Bonus: Unibet
#36762 24/01/2003 17:22
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Chciałbym pochwalić wypłaty z betandwin operacja trwala od czwartku zeszlego tygodnia do dzisiaj czuli 8 dni!!! SUPER polecam ich.

#36763 24/01/2003 18:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
A ja czekam od poniedzialku na kase z bw na neteller a jej dalej niema <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#36764 24/01/2003 18:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał Św_Mikołaj:
[qb]A ja czekam od poniedzialku na kase z bw na neteller a jej dalej niema <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Ja zwasze pare minut czekam i kase mam juz na neteller!

Pozdrawiam
dove

#36765 28/01/2003 14:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
siemanko mam pytanie chcialbym wyslac kase z betandwin.de na konto w pko bank polski ale nie znam korespondenta a jak dzwonie do nich to podaja mi ciecie 4 korespondentow z roznych miast moze ktos wie jaki jest korespondet

#36766 03/02/2003 12:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siemanko chcialbym sie dowiedziec bo chyba w betandwin.de nie ma juz promocji ze 10 euro masz darmowe moj ziomek chcial sie zapisac to przyslali mu cos takiego :
Sorry, der eingegebene Freebet-Code ist nicht mehr gültig. Er wurde im Zuge einer zeitlich begrenzten betandwin Promotion ausgegeben. Wir hoffen, Sie sind bei der nächsten Promotion wieder dabei!
jak by ktos wiedzial o co chodzi z gory dzieki

#36767 03/02/2003 12:56
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Quote
Oryginalnie wysłał kobe1927:
[qb]Siemanko chcialbym sie dowiedziec bo chyba w betandwin.de nie ma juz promocji ze 10 euro masz darmowe moj ziomek chcial sie zapisac to przyslali mu cos takiego :
Sorry, der eingegebene Freebet-Code ist nicht mehr gültig. Er wurde im Zuge einer zeitlich begrenzten betandwin Promotion ausgegeben. Wir hoffen, Sie sind bei der nächsten Promotion wieder dabei!
jak by ktos wiedzial o co chodzi z gory dzieki[/qb]
Sorry, the entered Freebet code is not valid any longer. It was spent in the course of a temporally limited betandwin graduation. We hope, you participate with the next graduation again
babel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#36768 10/02/2003 05:24
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Ile mozna max postawic na dany zaklad? U Hilla np. jest to zaznaczone przy kazdym zakladzie.

#36769 07/03/2003 01:31
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
no i betandwin.com ma polska wersje jezykowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
+ dla BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#36770 07/03/2003 01:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Nice...

#36771 07/03/2003 03:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Coraz lepiej...

#36772 07/03/2003 03:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak z ciekawości Betandwin kilka dni temu przestał obsługiwać Amerykanów (czy raczej jej rezydentów).

#36773 14/03/2003 16:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
gracie u nich dalej? oferte maja chyba najwieksza w necie (pilka nozna + hokej) ale nie mam zadnych referencji - gralem expekt, teraz w unibet (tam tez graja moi znajomi) ale korci mnie betandwin.
jakies komentarze?

#36774 14/03/2003 19:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Według mnie BW to bardzo dobry bukmacher. Ma napewno o niebo lepszą ofertę jesli chodzi o live betting od Gamebookers. Nie ma tam żadnych manipulacji w tego typu zakładach. Oferta zakłądów szeroka. średnio jest to 1500 zakładów z naszą ligą polską. Według mnie lepszy od GB. (nie gram p2p)

#36775 14/03/2003 19:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Jedyny problem to taki, że B&W nie lubi tych co u nich wygrywają i jeżeli zaczniesz to u nich robić to bardzo szybko obetną ci maksymalny limit na zakład do śmiesznego poziomu $25, $10 czy nawet $1, bądź w ogóle zamkną konto.

#36776 14/03/2003 22:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Konta napewno nie zamkną, bo nie mają prawa tego robić jeśli nie łamie się regulaminu. Poza tym jakos nie chce mi sie wierzyć, że mogą ograniczyć mi kwoty za jakie mogę grać. Mam ograniczenia co do wielkości wygranej, nic więcej nie mają prawa ograniczać.

#36777 14/03/2003 23:39
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Polecam lekturę ich regulaminu, w szczególności punktów V.E.5 i V.C.5 (mają nawet regulamin przetłumaczony na Polski). Na te punkty się powołują, gdy protestujesz przeciwko limitom.

betandwin zastrzega sobie prawo do ustanowienia innych limitów wygranej, w odróżnieniu od postanowień ust. 3 i 4, i/lub &#8211; po uprzednim powiadomieniu &#8211; do ustanowienia szczególnych limitów wygranej dla poszczególnych graczy.

betandwin może odmówić przyjęcia zakładów bez podania przyczyn.

Niestety mój przypadek odosobniony nie jest, znam mnóstwo osób które B&W już w ten sposób "wykopał".

#36778 15/03/2003 00:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
To jest chyba sposób na progresowiczów...Chyba o nich szczególnie im chodzi. Tak mi sie wydaje. No trochę to dziwnie wygląda. Ustalili taki regulamin ( nie dostrzegłem tego) i nic na nich w tej kwestii nie ma. No to chyba jedyny minus BW.

#36779 15/03/2003 01:15
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
donic, żeby kogoś zrozumieć samemu trzeba znaleźć w tej samej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

nie pierwsze to już informacje o tym jak postępuje B&W

a ciekawe, gdyby jakiś buk np. nie chciał Tobie wypłacić pieniędzy (stawiając jakieś wymyślone zarzuty) to co byś w praktyce zrobił, także "stawki zgodnie z regulaminem" to i tak najnizszy wymiar kary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

B&W stop

#36780 17/03/2003 14:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Moj przypadek z soboty z betandwin:
o 17:56 postawilem na mecz Dinamo Zagrzeb - Szybenik, ktory wg betandwin mial sie zaczac o 18:00. Zaklad przyjeli.
Po 18.00 wchodze na livescore, liga chorwacka i widze ze macz Dinamo-Szybenik skonczyl sie wynikiem 3-1 !!! (zaczal sie o 16.00).
Mimo to kase za wygrana wyplacili choc zaklad przyjeli po zakonczeniu meczu :eek:
Zebym to wczesniej sprawdzil to mialbym kilka tysiecy EURO bo za 3-1 placili 25:1.
Calkiem mi sie ta firma podoba:)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1