|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 6 |
Witam,
Mój team to F.C. Garcelona (874291)
Liga:VIII.981 (109052)
Jak narazie mam komplet 18 punktów, a przedemna dwa wazne mecze z solidna druzyna z 3 miejsca. W hattricka zaczalem grac w tamtym sezonie, lecz wtedy nie mialem okazji awansowac przez to, ze objalem ekipe na kilka kolejek przed koncem ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mimo wszystko sezon 14 zakonczylem na 4 m., zaczynajac z zerowym dorobkiem punktowym..
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Nie spiesz się za bardzo z awansem. Lepiej lac gości w niższej lidze i zbierać fanklub jak dostawac lanie w wyższej i tracić kibiców. Przynajmniej takie jest moje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
W 7 lidze to spokojnie się utzyma jak jest myslącym człowiekiem, i wziął się za konkretny trening.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 6 |
Mysle, że w 7 lidze spokojnie bede sobie gral zajmując miejsce w środku tabeli :] Do 6 mi sie nie spieszy, bo jak sami pisaliscie, lepiej zbierac fanklub <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr
Ps. A Wam jak idzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4 |
Witajcie, jestem krystian10 z ligi VI.696. Prowadze druzyne Brona Bronowice. Team jest perspektywiczny i z kolejki na kolejke gra coraz lepiej. [b]Pozdrawiam wszystkich Hatekow!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3 |
Jak ktoś chce sprzedać druzyne która ma budzet powyzej 4mln na plusie to chetnie kupie moge zaplacic 20zł gg 9216510
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jak ktoś chce sprzedać druzyne która ma budzet powyzej 4mln na plusie to chetnie kupie moge zaplacic 20zł gg 9216510 4 mln na plusie i tylko 20 zł?? Za taki budżet to minimum 40 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Mirosław Dyła (78870159) Lat 17, słaby stan formy, zdrowy Jest sympatyczny, porywczy i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca nędzny.
Specjalność: szybki
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 2 060 Pensja: 3 351 złoty/tydzień Właściciel: Gladiator Kraków Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: zadowalający Podania: słaby Skrzydłowy: solidny Defensywa: zadowalający Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: nędzny
Zaczynamy od 0zł.
Zapraszam do licytacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416 |
Niezłe szczęście masz przy losowaniu juniorków. Ten za 2,5 mln poszedł, w październiku za ponad 4 mln gościa sprzedałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Gratuluje !!! Ja swojego najlepszego juniorka właśnie w tym tygodniu wylosowałem ( po roku gry )
Krzysztof Gęstwa (81187042) Lat 18 Wskaźnik TSI: 4 100 Właściciel: USG Fasola
Bramkarz: solidny
Jak by ktoś chciał to już na TL jest wystawiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Niezłe szczęście masz przy losowaniu juniorków. Ten za 2,5 mln poszedł, w październiku za ponad 4 mln gościa sprzedałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Gratuluje !!! Ja swojego najlepszego juniorka właśnie w tym tygodniu wylosowałem ( po roku gry )
Krzysztof Gęstwa (81187042) Lat 18 Wskaźnik TSI: 4 100 Właściciel: USG Fasola
Bramkarz: solidny
Jak by ktoś chciał to już na TL jest wystawiony. Wiem, że miałem dużo szczęścia, ale podobno najlepszych grajków dostaje sie jak się przeskakuje poziom solidny na znakomity bo ja właśnie wtedy ich dostałem. Dzięki nim zmieniłem skład drużyny i mogę grać lepiej choć z tym już nie jest tak dobrze, ale zawodników mam już lepszych niż przedtem - Gladiator Kraków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Wreszcie i Ja trafiłem niezłego juniorka:
Roman Gronda 81378732 Lat 19 BRAMKARZ: SOLIDNY
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3 |
Może komuś znudziła sie gra w hattricku i chciałby odstapic swoją drużyne ?? jak coś to dajcie zna na ppaaa@poczta.fmmoge sie zgodzi na zapłate za team ale druzyna musi miec 3mln na plusie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
mam pytanie do doświadczonych,czy jest możliwość kupienia od znajomego jego zawodnika za jaką cenę,czy tylko on musi go wystawić na listę transferową,a ja muszę się o niego licytować jestem debiutantem, więc proszę o wyjaśnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
mam pytanie do doświadczonych,czy jest możliwość kupienia od znajomego jego zawodnika za jaką cenę,czy tylko on musi go wystawić na listę transferową,a ja muszę się o niego licytować jestem debiutantem, więc proszę o wyjaśnienie Musi wystawić na listę a Ty go licytujesz - innego wyjścia nie ma. I cena nie może być wygórowana bo możesz dostać za to bananem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
dzięki za odpowiedź,nici z wielkiego przekrętu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505 |
Czy ktoś ma może tabelkę z cenami rynkowymi piłkarzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Czy ktoś ma może tabelkę z cenami rynkowymi piłkarzy? ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505 |
Chodzi o zestawienie wartości rynkowych piłkarzy w zależności od umiejętności i wieku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Czy ktoś ma może tabelkę z cenami rynkowymi piłkarzy? Taka tabela to byłaby encyklopedia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ceny sie zmieniaja caly czas, a poza tym cena zalezy takze od skillow pobocznych, wiec nawet jesli ktoś by stworzyl taką tabele to szybko by stracila na aktualnosci.
pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|