Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 72 1 2 3 4 5 6 71 72
#367843 26/10/2005 15:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 6
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 6
Witam,

Mój team to F.C. Garcelona (874291)

Liga:VIII.981 (109052)

Jak narazie mam komplet 18 punktów, a przedemna dwa wazne mecze z solidna druzyna z 3 miejsca. W hattricka zaczalem grac w tamtym sezonie, lecz wtedy nie mialem okazji awansowac przez to, ze objalem ekipe na kilka kolejek przed koncem ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mimo wszystko sezon 14 zakonczylem na 4 m., zaczynajac z zerowym dorobkiem punktowym..

pzdr

Bonus: Unibet
#367844 26/10/2005 16:16
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Nie spiesz się za bardzo z awansem. Lepiej lac gości w niższej lidze i zbierać fanklub jak dostawac lanie w wyższej i tracić kibiców. Przynajmniej takie jest moje zdanie

#367845 26/10/2005 22:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
W 7 lidze to spokojnie się utzyma jak jest myslącym człowiekiem, i wziął się za konkretny trening.

#367846 27/10/2005 14:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 6
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 6
Mysle, że w 7 lidze spokojnie bede sobie gral zajmując miejsce w środku tabeli :] Do 6 mi sie nie spieszy, bo jak sami pisaliscie, lepiej zbierac fanklub <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr

Ps. A Wam jak idzie ?

#367847 28/10/2005 21:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
Witajcie, jestem krystian10 z ligi VI.696. Prowadze druzyne Brona Bronowice. Team jest perspektywiczny i z kolejki na kolejke gra coraz lepiej. [b]Pozdrawiam wszystkich Hatekow!!!

#367848 30/10/2005 15:36
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3
Jak ktoś chce sprzedać druzyne która ma budzet powyzej 4mln na plusie to chetnie kupie moge zaplacic 20zł gg 9216510

#367849 30/10/2005 20:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Jak ktoś chce sprzedać druzyne która ma budzet powyzej 4mln na plusie to chetnie kupie moge zaplacic 20zł gg 9216510

4 mln na plusie i tylko 20 zł?? Za taki budżet to minimum 40 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367850 03/11/2005 18:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Mirosław Dyła (78870159)
Lat 17
, słaby stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, porywczy i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca nędzny.


Specjalność: szybki

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 2 060
Pensja: 3 351 złoty/tydzień
Właściciel: Gladiator Kraków
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: zadowalający Podania: słaby
Skrzydłowy: solidny Defensywa: zadowalający
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: nędzny


Zaczynamy od 0zł.

Zapraszam do licytacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#367851 06/11/2005 21:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
addict
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
Niezłe szczęście masz przy losowaniu juniorków. Ten za 2,5 mln poszedł, w październiku za ponad 4 mln gościa sprzedałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Gratuluje !!!
Ja swojego najlepszego juniorka właśnie w tym tygodniu wylosowałem ( po roku gry )

Krzysztof Gęstwa (81187042) Lat 18
Wskaźnik TSI: 4 100
Właściciel: USG Fasola

Bramkarz: solidny

Jak by ktoś chciał to już na TL jest wystawiony.

#367852 07/11/2005 10:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Niezłe szczęście masz przy losowaniu juniorków. Ten za 2,5 mln poszedł, w październiku za ponad 4 mln gościa sprzedałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Gratuluje !!!
Ja swojego najlepszego juniorka właśnie w tym tygodniu wylosowałem ( po roku gry )

Krzysztof Gęstwa (81187042) Lat 18
Wskaźnik TSI: 4 100
Właściciel: USG Fasola

Bramkarz: solidny

Jak by ktoś chciał to już na TL jest wystawiony.
Wiem, że miałem dużo szczęścia, ale podobno najlepszych grajków dostaje sie jak się przeskakuje poziom solidny na znakomity bo ja właśnie wtedy ich dostałem. Dzięki nim zmieniłem skład drużyny i mogę grać lepiej choć z tym już nie jest tak dobrze, ale zawodników mam już lepszych niż przedtem - Gladiator Kraków.

#367853 07/11/2005 22:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Wreszcie i Ja trafiłem niezłego juniorka:

Roman Gronda 81378732
Lat 19
BRAMKARZ: SOLIDNY

#367854 11/11/2005 18:00
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3
Może komuś znudziła sie gra w hattricku i chciałby odstapic swoją drużyne ?? jak coś to dajcie zna na ppaaa@poczta.fm
moge sie zgodzi na zapłate za team ale druzyna musi miec 3mln na plusie

#367855 13/11/2005 17:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
mam pytanie do doświadczonych,czy jest możliwość kupienia od znajomego jego zawodnika za jaką cenę,czy tylko on musi go wystawić na listę transferową,a ja muszę się o niego licytować
jestem debiutantem, więc proszę o wyjaśnienie

#367856 13/11/2005 18:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Quote
mam pytanie do doświadczonych,czy jest możliwość kupienia od znajomego jego zawodnika za jaką cenę,czy tylko on musi go wystawić na listę transferową,a ja muszę się o niego licytować
jestem debiutantem, więc proszę o wyjaśnienie

Musi wystawić na listę a Ty go licytujesz - innego wyjścia nie ma. I cena nie może być wygórowana bo możesz dostać za to bananem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367857 13/11/2005 18:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
dzięki za odpowiedź,nici z wielkiego przekrętu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367858 14/11/2005 17:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
Czy ktoś ma może tabelkę z cenami rynkowymi piłkarzy?

#367859 14/11/2005 19:35
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Quote
Czy ktoś ma może tabelkę z cenami rynkowymi piłkarzy?
??

#367860 15/11/2005 09:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
Chodzi o zestawienie wartości rynkowych piłkarzy w zależności od umiejętności i wieku.

#367861 15/11/2005 13:34
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Czy ktoś ma może tabelkę z cenami rynkowymi piłkarzy?

Taka tabela to byłaby encyklopedia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#367862 15/11/2005 14:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ceny sie zmieniaja caly czas, a poza tym cena zalezy takze od skillow pobocznych, wiec nawet jesli ktoś by stworzyl taką tabele to szybko by stracila na aktualnosci.

pozdr

Strona 4 z 72 1 2 3 4 5 6 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1