|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Witam Mam problem z ustawieniem w meczu...Mój przeciwnik gra 5-3-2 z kontry (1 skrzydłowy do obrony)i ma dużo lepszą obronę niż Ja atak. Wiem że przeciwko takiemu systemowi powinno się grać Atak Skrzydłami..też chce tak zagrać tylko że mam tylko 1 dobrego skrzydłowego! Mam więc zamiar wstawić na jedno skrzydło środkowego do środka i zagrać z 1 tylko ofensywnym skrzydłowym...
Czy macie jakieś doświadczenia z takim rozwiązaniem??? Zaznaczam że nie kupie skrzydłowego jak mi radzą, bo dla mnie najważniejszy jest trening,a potem wynik
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
1. możesz oslabić sobie midfield żeby mieć gorszy od niego. wtedy konta nie zadziala poprawnie 2. podpompuj, jesli mozesz, sobie obrone. to bardzo pomaga przeciw CA.
co do ataku skrzydlami, to nie slyszalem zeby to bylo az takie dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Kontra to jest loteria. Ja sam stosuję tą taktykę od dawna i nieraz za pomocą kontry wygrywam lub remisuję z bardzo silnym rywalem a innym razem przegrywam z zespołem, z którym nie można było przegrać. Gra przeciwko kontrze też jest loterią. Jeden pakuje jak najwięcej w pomoc i atak, żeby mieć dużo sytuacji, z których zawsze jakieś bramki padną i licząc na to, że kontry rywala przyniosą mniej bramek. Inni obniżają pomoc w celu polepszenia obrony i ataku. Jeśli rywal ma tylko troszkę od Ciebie słabszą pomoc to może spróbuj osłabić swoją pomoc tak aby byłą gorsza od rywala. Wtedy jego kontry nie przyniosą pożądanych rezultatów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22 |
Jadę na sparing do Szwecji-druzyna 4 ligowa, ja jestem w 7 lidze jak myslicie to bedzie mialo wplyw na to ile zarobie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jadę na sparing do Szwecji-druzyna 4 ligowa, ja jestem w 7 lidze jak myslicie to bedzie mialo wplyw na to ile zarobie? Liczy się pogoda, Twoja seria meczy bez porażki, Twoja pozycja w lidze, nastroje kibiców gospodarza meczu oraz rozmiar klubu kibica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, mój rywal gra ofesnwynym ustawienie 3-4-3. I jakie by było najlepsze ustawienie przeciwko takiego ustawieniu ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36 |
NA SPRZEDAŻ skrzydłowy (400 000zł)
Edmund Głowacki (75189873) Lat 24, zadowalający stan formy, zdrowy Specjalność: nieprzewidywalny
Narodowość:Polska Wskaźnik TSI:1 350 Pensja:2 480 złoty/tydzień Właściciel:Pogoń Sosnowiec05 Kartek: 1 Kontuzje:zdrowy
Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny Rozgrywanie:słaby Podania: solidny Skrzydłowy: solidny Defensywa: słaby Skuteczność:przeciętny St.fragmenty:zadowalający
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Z taką kondycją?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
to może tego ktoś chce 200 000zl jeszcze nie wystawiony
Károly Balog (71380487) Lat 19, słaby stan formy, zdrowy Jest przyjemny, porywczy i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.
Specjalność: gra głową
Narodowość: Magyarország Wskaźnik TSI: 490 Pensja: 2 976 złoty/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Soccer Dream
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: solidny Podania: słaby Skrzydłowy: słaby Defensywa: kiepski Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: słaby
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36 |
Jeszcze jeden na sprzedaż
Środkowy obronca
Hans Kriemhild (68098292) Lat 29, zadowalający stan formy, zdrowy Jest popularny, z charakterem i uczciwy Poziom doświadczenia słaby, przywódca kiepski.
Narodowość: Deutschland Wskaźnik TSI: 1 590 Pensja: 3 744 złoty/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Pogoń Sosnowiec05 Kartek: 2 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: zadowalający Bramkarz: nędzny Rozgrywani: zadowalający Podania: zadowalający Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: solidny Skuteczność: nędzny St.fragmenty: zadowalający
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
za ile mógłbym sprzedać takie zawodnika:
Wilhelm Żurawiński (77084599) Lat 26, przeciętny stan formy, zdrowy Jest przyjemny, opanowany i uczciwy Poziom doświadczenia kiepski, przywódca kiepski.
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 1 750 Pensja: 2 800 złoty/tydzień Właściciel: KKKielce Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: zadowalający Podania: słaby Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: przeciętny Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: fatalny
Goli w karierze: 0 Hattricków w karierze: 0 Ligowych goli w tym sezonie: 0 Pucharowych goli w tym sezonie: 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
za ile mógłbym sprzedać takie zawodnika:
Wilhelm Żurawiński (77084599) Lat 26, przeciętny stan formy, zdrowy Jest przyjemny, opanowany i uczciwy Poziom doświadczenia kiepski, przywódca kiepski.
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 1 750 Pensja: 2 800 złoty/tydzień Właściciel: KKKielce Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: zadowalający Podania: słaby Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: przeciętny Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: fatalny
Goli w karierze: 0 Hattricków w karierze: 0 Ligowych goli w tym sezonie: 0 Pucharowych goli w tym sezonie: 0 Nie więcej niż 100 000. Ale nawet tą sumę będzie ciężko osiągnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
dzięki KIDD to jednak nie opyla się sprzedać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
czy po zakończeniu bieżącego sezonu jest jakaś przerwa czy odrazu jedziemy z nowym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
czy po zakończeniu bieżącego sezonu jest jakaś przerwa czy odrazu jedziemy z nowym? Są 2 tygodnie przerwy podczas których grasz sparing i 1 rundę pucharu i następnie zaczyna się kolejny sezon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
Moz ektos sie skusi, jedyne 18 baniek..
Johan Hansson (15786916) [Add this player to your bookmarks] 25 years, inadequate form, healthy A popular guy who is balanced and infamous. Has inadequate experience and poor leadership abilities.
Speciality: Head
Nationality: Sverige Total Skill Index (TSI): 34 400 Wage: 106 848 złoty/week including 20% Bonus Owner: OKS Kormoran Warnings: 1 Injuries: Healthy
Stamina: solid Goalkeeping: disastrous Playmaking: supernatural Passing: inadequate Winger: weak Defending: weak Scoring: weak Set Pieces: poor
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Przyjmę drużynę z niższej ligi lub kupię z wyższej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22 |
Max Deutsch (60383841) Lat 19, słaby stan formy, zdrowy Jest kontrowersyjny, zrównoważony i uczciwy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca słaby.
Specjalność: nieprzewidywalny
Narodowość: Österreich Wskaźnik TSI: 640 Pensja: 2 784 złoty/tydzień w tym premia 20% Właściciel: KP Toruń Skarpa Kartek: 2 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: zadowalający Podania: przeciętny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny
Goli w karierze: 2 Hattricków w karierze: 0 Ligowych goli w tym sezonie: 2 Pucharowych goli w tym sezonie: 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
W najbliższą niedzielę czeka mnie mecz u siebie z liderem który nie przegrał od 8 meczów (ostatni i jedyny jak dotąd mecz przegrał właśnie ze mną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ) Myślę że będzie pałał rządzą rewanżu, choć awans do VI ligi ma już zapewniony. Ja gram MOTS-A.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|