Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 72 1 2 3 4 5 6 7 71 72
#367863 16/11/2005 11:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Witam
Mam problem z ustawieniem w meczu...Mój przeciwnik gra 5-3-2 z kontry (1 skrzydłowy do obrony)i ma dużo lepszą obronę niż Ja atak. Wiem że przeciwko takiemu systemowi powinno się grać Atak Skrzydłami..też chce tak zagrać tylko że mam tylko 1 dobrego skrzydłowego! Mam więc zamiar wstawić na jedno skrzydło środkowego do środka i zagrać z 1 tylko ofensywnym skrzydłowym...

Czy macie jakieś doświadczenia z takim rozwiązaniem???
Zaznaczam że nie kupie skrzydłowego jak mi radzą, bo dla mnie najważniejszy jest trening,a potem wynik

pozdro

Bonus: Unibet
#367864 16/11/2005 12:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
1. możesz oslabić sobie midfield żeby mieć gorszy od niego. wtedy konta nie zadziala poprawnie
2. podpompuj, jesli mozesz, sobie obrone. to bardzo pomaga przeciw CA.

co do ataku skrzydlami, to nie slyszalem zeby to bylo az takie dobre

#367865 16/11/2005 12:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Kontra to jest loteria. Ja sam stosuję tą taktykę od dawna i nieraz za pomocą kontry wygrywam lub remisuję z bardzo silnym rywalem a innym razem przegrywam z zespołem, z którym nie można było przegrać.
Gra przeciwko kontrze też jest loterią. Jeden pakuje jak najwięcej w pomoc i atak, żeby mieć dużo sytuacji, z których zawsze jakieś bramki padną i licząc na to, że kontry rywala przyniosą mniej bramek. Inni obniżają pomoc w celu polepszenia obrony i ataku. Jeśli rywal ma tylko troszkę od Ciebie słabszą pomoc to może spróbuj osłabić swoją pomoc tak aby byłą gorsza od rywala. Wtedy jego kontry nie przyniosą pożądanych rezultatów.

#367866 17/11/2005 11:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
Jadę na sparing do Szwecji-druzyna 4 ligowa, ja jestem w 7 lidze jak myslicie to bedzie mialo wplyw na to ile zarobie?

#367867 17/11/2005 11:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Jadę na sparing do Szwecji-druzyna 4 ligowa, ja jestem w 7 lidze jak myslicie to bedzie mialo wplyw na to ile zarobie?

Liczy się pogoda, Twoja seria meczy bez porażki, Twoja pozycja w lidze, nastroje kibiców gospodarza meczu oraz rozmiar klubu kibica.

#367868 17/11/2005 18:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam, mój rywal gra ofesnwynym ustawienie 3-4-3. I jakie by było najlepsze ustawienie przeciwko takiego ustawieniu ??

#367869 17/11/2005 20:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36
NA SPRZEDAŻ skrzydłowy (400 000zł)

Edmund Głowacki (75189873)
Lat 24, zadowalający stan formy, zdrowy
Specjalność: nieprzewidywalny

Narodowość:Polska
Wskaźnik TSI:1 350
Pensja:2 480 złoty/tydzień
Właściciel:Pogoń Sosnowiec05
Kartek: 1
Kontuzje:zdrowy


Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie:słaby Podania: solidny
Skrzydłowy: solidny Defensywa: słaby
Skuteczność:przeciętny St.fragmenty:zadowalający

#367870 17/11/2005 20:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36
ktoś chętny?? :>

#367871 18/11/2005 18:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
ktoś chętny?? :>

Z taką kondycją?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#367872 18/11/2005 18:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
to może tego ktoś chce 200 000zl jeszcze nie wystawiony

Károly Balog (71380487)
Lat 19, słaby stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, porywczy i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.

Specjalność: gra głową

Narodowość: Magyarország
Wskaźnik TSI: 490
Pensja: 2 976 złoty/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Soccer Dream

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny Podania: słaby
Skrzydłowy: słaby Defensywa: kiepski
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: słaby

#367873 19/11/2005 18:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 36
Jeszcze jeden na sprzedaż

Środkowy obronca


Hans Kriemhild (68098292)
Lat 29, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest popularny, z charakterem i uczciwy
Poziom doświadczenia słaby, przywódca kiepski.

Narodowość: Deutschland
Wskaźnik TSI: 1 590
Pensja: 3 744 złoty/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Pogoń Sosnowiec05
Kartek: 2
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: nędzny
Rozgrywani: zadowalający Podania: zadowalający
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: solidny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: zadowalający

#367874 19/11/2005 19:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
za ile mógłbym sprzedać takie zawodnika:

Wilhelm Żurawiński (77084599)
Lat 26, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca kiepski.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 750
Pensja: 2 800 złoty/tydzień
Właściciel: KKKielce
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: zadowalający Podania: słaby
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: przeciętny
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: fatalny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

#367875 19/11/2005 20:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
za ile mógłbym sprzedać takie zawodnika:

Wilhelm Żurawiński (77084599)
Lat 26, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca kiepski.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 750
Pensja: 2 800 złoty/tydzień
Właściciel: KKKielce
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: zadowalający Podania: słaby
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: przeciętny
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: fatalny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Nie więcej niż 100 000. Ale nawet tą sumę będzie ciężko osiągnąć.

#367876 19/11/2005 20:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
dzięki KIDD to jednak nie opyla się sprzedać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#367877 20/11/2005 15:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
czy po zakończeniu bieżącego sezonu jest jakaś przerwa czy odrazu jedziemy z nowym?

#367878 20/11/2005 15:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
czy po zakończeniu bieżącego sezonu jest jakaś przerwa czy odrazu jedziemy z nowym?

Są 2 tygodnie przerwy podczas których grasz sparing i 1 rundę pucharu i następnie zaczyna się kolejny sezon.

#367879 21/11/2005 08:57
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Moz ektos sie skusi, jedyne 18 baniek..

Johan Hansson (15786916) [Add this player to your bookmarks]
25 years, inadequate form, healthy
A popular guy who is balanced and infamous.
Has inadequate experience and poor leadership abilities.


Speciality: Head

Nationality: Sverige
Total Skill Index (TSI): 34 400
Wage: 106 848 złoty/week including 20% Bonus
Owner: OKS Kormoran
Warnings: 1
Injuries: Healthy


Stamina: solid Goalkeeping: disastrous
Playmaking: supernatural Passing: inadequate
Winger: weak Defending: weak
Scoring: weak Set Pieces: poor

#367880 23/11/2005 22:14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Przyjmę drużynę z niższej ligi lub kupię z wyższej.

#367881 29/11/2005 20:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
Max Deutsch (60383841)
Lat 19, słaby stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca słaby.


Specjalność: nieprzewidywalny

Narodowość: Österreich
Wskaźnik TSI: 640
Pensja: 2 784 złoty/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: KP Toruń Skarpa
Kartek: 2
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: zadowalający Podania: przeciętny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny

Goli w karierze: 2
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 2
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

#367882 02/12/2005 09:47
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
W najbliższą niedzielę czeka mnie mecz u siebie z liderem który nie przegrał od 8 meczów (ostatni i jedyny jak dotąd mecz przegrał właśnie ze mną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ) Myślę że będzie pałał rządzą rewanżu, choć awans do VI ligi ma już zapewniony. Ja gram MOTS-A.

Strona 5 z 72 1 2 3 4 5 6 7 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1