|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Mam pytanie czy to normalne? Po ostatnim treningu kondycj u dwóch zawodników nastapił jej spadek z fantastyczny na znakomity jeden ma 21 lat a drugi 20 ? Jest to jak najbardziej normalne. Zawodnik który ma fantastyczną kondycję po kolejnym treningu kondycji spadnie na znakomitą. Jest to niezależne od wieku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Mam pytanie czy to normalne? Po ostatnim treningu kondycj u dwóch zawodników nastapił jej spadek z fantastyczny na znakomity jeden ma 21 lat a drugi 20 ? Jest to jak najbardziej normalne. Zawodnik który ma fantastyczną kondycję po kolejnym treningu kondycji spadnie na znakomitą. Jest to niezależne od wieku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tzn. nie koniecznie po następnym treningu, ale kondycja wcześniej czy później spadnie. Fantastyczny poziom kondycji jest stanem przejściowym i najczęściej utrzymuje się od 1 do kilku tygodni. Zdarzają się jednak przypadki, że utrzymuje się dłużej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
u mnie juz 2 sezony jednemu zawodnikowi sie utrzymuje fatastyczna...trening kondycji mam ustawiony raz na sezon, jak mu wkoncu spadnie to napisze...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311 |
Dopiero zaczalem grac w Hattricka i mam pytanie czy taki zawodnik nadaje sie na CLOWNA czy jest raczej darmozjadem? Z gory dziekuje za odpowiedz.
Lat 24, słaby stan formy, zdrowy Jest przyjemny, opanowany i uczciwy Poziom doświadczenia kiepski, przywódca solidny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
DARMOZJAD. No chyba, że ma jakieś cechy min solidne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311 |
DARMOZJAD. No chyba, że ma jakieś cechy min solidne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> O innych cechach nawet nie wspominam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wlasnie go wywalilem . Dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Noworoczna promocja
Sebastian Wojciechowski (46932358)
Jest przyjemny, z charakterem i podły Poziom doświadczenia kiepski, przywódca nędzny.
Specjalność: atletyczny
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 3 210 Pensja: 5 040 zł/tydzień Właściciel: BKS Celtowie Kartek: 2 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: znakomity Bramkarz: nędzny Rozgrywanie: fantastyczny Podania: kiepski Skrzydłowy: kiepski Defensywa: fatalny Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: przeciętny
Goli w karierze: 7 Hattricków w karierze: 0 Ligowych goli w tym sezonie: 0 Pucharowych goli w tym sezonie: 2
Cena wywoławcza 250.000 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97 |
Niezly jest , wysoki fantastyk.
------------------------------------------- ========================================================= MAM 3 Grajkow na liscie transferowej :
A) OBRONCA :
António Braga (56860534) Lat 21, solidny stan formy, zdrowy TSI = 570 Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: słaby Skrzydłowy: kiepski Defensywa: solidny ========================================================= B) SZYBKI SKRZYDLOWY Z DOBRYM ROZGRYWANIEM :
Mirek Bazydło (71825389) Lat 19, solidny stan formy, zdrowy
Specjalność: szybki
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 1 200
Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: przeciętny Podania: słaby Skrzydłowy: solidny Defensywa: słaby
==========================================================
C) SOLIDNY NAPASTNIK Z SUPER PODANKAMI I DOSWIADCZONY :
Daniel Kowalewski (35697280) Poziom doświadczenia przeciętny,
Wskaźnik TSI: 1 710
Kondycja: solidny Bramkarz: nędzny Rozgrywanie: zadowalający Podania: zadowalający Skrzydłowy: nędzny Defensywa: przeciętny Skuteczność: solidny
===========================================================
[b] ZAPRASZAM DO KUPOWANIA. CENY TO 200 LUB 300 TYS. ZŁ !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zleciłem dziś rozbudowanie stadionu z 30 do 40 tys. kosztem 3 216 000.
Tak więc aby zrównoważyć bilans zysków i strat za 2 godz idzie mój zawodnik. Zalecam go kupić.
Philip Broe (70919754) Lat 19, zadowalający stan formy, zdrowy Jest przyjemny, z charakterem i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.
Narodowość: England Wskaźnik TSI: 2 440 Pensja: 6 048 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: przeciętny Skrzydłowy: nędzny Defensywa: fantastyczny Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
HAAaa a dzisiaj puchar:-)
i tak pewnie odpadne po pierwszej potyczce:|
dopiero zaczelem -awansowalem do VII ligi i gram z kolesiem z VI
ciekaw jestem czy ktos wygra z kolesiem z wyzszej ligi :] jak by cos to sie pochwalcie i zapodajcie numer meczu jako dowodzik;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
HAAaa a dzisiaj puchar:-)
i tak pewnie odpadne po pierwszej potyczce:|
dopiero zaczelem -awansowalem do VII ligi i gram z kolesiem z VI
ciekaw jestem czy ktos wygra z kolesiem z wyzszej ligi :] jak by cos to sie pochwalcie i zapodajcie numer meczu jako dowodzik;-) Proszę bardzo..pierwszy lepszy przykład: mój kumpel z 8 ligi pokonał przed chwilą gościa z 6 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> matchID 59183626
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
W pucharze często zdarzają się niespodzianki, że zespół z niższej ligi ogrywa lepszy, z wyższej ligi. Różni gracze różnie traktują puchar i niespodzianki zdarzają się często gdy zespół teoretycznie słabszy wystawia podstawowy skład, a zespół lepszy, który nastawia się na ligę a nie na puchar - skład rezerwowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161 |
ciekaw jestem czy ktos wygra z kolesiem z wyzszej ligi :] jak by cos to sie pochwalcie i zapodajcie numer meczu jako dowodzik;-) I ja wygralem :] 8 liga vs 6 ;-) ID:59179751 A tak przy okazji, w następnej rundzie mam zespół z 4 ligi (spadkowicz z 3...) ale ten zespol to BOT... Mam wiec realne szanse awansu? Na jakiej zasadzie bedzie sklad tej druzyny ustalany? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Sprawdź sobie ogłoszenia z Hattrika jest tam na ten temat napisane. Z tego co pamiętam to jest przydzielany nowy skład i wystawiany jest losowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
zobacz w jakim skladzie gral w tej rundzie i w jakim bedzie gral w lidze w niedziele. powinien za tydzień w srode zagrać w takim samym skladzie co w tych meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
zobacz w jakim skladzie gral w tej rundzie i w jakim bedzie gral w lidze w niedziele. powinien za tydzień w srode zagrać w takim samym skladzie co w tych meczach. W ogłoszeniu nie do końca jest wyjaśnione czy bot w każdym meczu będzie grał takim samym składem czy za każdym razem będzie losowane nowe ustawienie druzyny. "W następnym sezonie to się zmieni: zamiast zerowania ustawienia meczowego, kluby takie otrzymają nową ekipę piłkarzy, którzy będą przez "bota" w losowy sposób wystawieni w meczach"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ja mysle ze to losowanie odbywa sie tylko raz - na poczatku bycia botem, a potem zespol caly czas gra tylko tym samym ustawieniem. mimo wszystko latwo to sprawdzic - trzeba tylko zwrocic uwage czy w niedziele zagra tym samym skladem co w srode...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
to ja dam drugi przyklad, niestety ja jestem jego uczestnikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> przegralem z ósmoligowcem... matchid: 59184762...
Ale na usprawiedliwienie mam cos takiego, ze w obronie gralo 3 nowych i mlodych pilkarzy, ktorzy nie grali ze soba jeszcze, ani jednego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i gra pressingiem chyba jednak nie jest najlepszym rozwiazaniem w moim przypadku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
....ktorzy nie grali ze soba jeszcze, ani jednego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />... akurat w tej grze to nie ma znaczenia:) PS sie pochwale, chociaz nie ma czym, wygrana 7:1, z VIII ligowcem...nastepna runde na 70% przejde...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
59179279 - ID mojego meczu w pucharku...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|