Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 72 1 2 5 6 7 8 9 71 72
#367903 30/12/2005 07:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Quote
Mam pytanie czy to normalne? Po ostatnim treningu kondycj u dwóch zawodników nastapił jej spadek z fantastyczny na znakomity jeden ma 21 lat a drugi 20 ?

Jest to jak najbardziej normalne. Zawodnik który ma fantastyczną kondycję po kolejnym treningu kondycji spadnie na znakomitą. Jest to niezależne od wieku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#367904 30/12/2005 09:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Quote
Mam pytanie czy to normalne? Po ostatnim treningu kondycj u dwóch zawodników nastapił jej spadek z fantastyczny na znakomity jeden ma 21 lat a drugi 20 ?

Jest to jak najbardziej normalne. Zawodnik który ma fantastyczną kondycję po kolejnym treningu kondycji spadnie na znakomitą. Jest to niezależne od wieku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tzn. nie koniecznie po następnym treningu, ale kondycja wcześniej czy później spadnie. Fantastyczny poziom kondycji jest stanem przejściowym i najczęściej utrzymuje się od 1 do kilku tygodni. Zdarzają się jednak przypadki, że utrzymuje się dłużej.

#367905 30/12/2005 12:05
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
u mnie juz 2 sezony jednemu zawodnikowi sie utrzymuje fatastyczna...trening kondycji mam ustawiony raz na sezon, jak mu wkoncu spadnie to napisze...:)

#367906 30/12/2005 12:27
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
Dopiero zaczalem grac w Hattricka i mam pytanie czy taki zawodnik nadaje sie na CLOWNA czy jest raczej darmozjadem? Z gory dziekuje za odpowiedz.


Lat 24, słaby stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca solidny.

#367907 30/12/2005 13:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
DARMOZJAD. No chyba, że ma jakieś cechy min solidne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367908 30/12/2005 13:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
Quote
DARMOZJAD. No chyba, że ma jakieś cechy min solidne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

O innych cechach nawet nie wspominam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wlasnie go wywalilem . Dzieki za odpowiedz

#367909 01/01/2006 14:07
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Noworoczna promocja

Sebastian Wojciechowski (46932358)

Jest przyjemny, z charakterem i podły
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca nędzny.


Specjalność: atletyczny

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 3 210
Pensja: 5 040 zł/tydzień
Właściciel: BKS Celtowie
Kartek: 2
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: znakomity Bramkarz: nędzny
Rozgrywanie: fantastyczny Podania: kiepski
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: fatalny
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: przeciętny

Goli w karierze: 7
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 2

Cena wywoławcza 250.000 zł

#367910 01/01/2006 22:15
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97
Niezly jest , wysoki fantastyk.

-------------------------------------------
=========================================================
MAM 3 Grajkow na liscie transferowej :

A) OBRONCA :

António Braga (56860534)
Lat 21, solidny stan formy, zdrowy
TSI = 570
Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: słaby
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: solidny

=========================================================
B) SZYBKI SKRZYDLOWY Z DOBRYM ROZGRYWANIEM :

Mirek Bazydło (71825389)
Lat 19, solidny stan formy, zdrowy

Specjalność: szybki

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 200

Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: słaby
Skrzydłowy: solidny
Defensywa: słaby

==========================================================

C) SOLIDNY NAPASTNIK Z SUPER PODANKAMI I DOSWIADCZONY :

Daniel Kowalewski (35697280)
Poziom doświadczenia przeciętny,

Wskaźnik TSI: 1 710

Kondycja: solidny Bramkarz: nędzny
Rozgrywanie: zadowalający Podania: zadowalający
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: przeciętny
Skuteczność: solidny

===========================================================

[b] ZAPRASZAM DO KUPOWANIA. CENY TO 200 LUB 300 TYS. ZŁ !!

#367911 02/01/2006 19:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zleciłem dziś rozbudowanie stadionu z 30 do 40 tys. kosztem 3 216 000.

Tak więc aby zrównoważyć bilans zysków i strat za 2 godz idzie mój zawodnik. Zalecam go kupić.

Philip Broe (70919754)
Lat 19, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, z charakterem i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.

Narodowość: England
Wskaźnik TSI: 2 440
Pensja: 6 048 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: przeciętny
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny

#367912 04/01/2006 00:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
HAAaa a dzisiaj puchar:-)

i tak pewnie odpadne po pierwszej potyczce:|

dopiero zaczelem -awansowalem do VII ligi i gram z kolesiem z VI

ciekaw jestem czy ktos wygra z kolesiem z wyzszej ligi :]
jak by cos to sie pochwalcie i zapodajcie numer meczu jako dowodzik;-)

#367913 04/01/2006 10:03
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
HAAaa a dzisiaj puchar:-)

i tak pewnie odpadne po pierwszej potyczce:|

dopiero zaczelem -awansowalem do VII ligi i gram z kolesiem z VI

ciekaw jestem czy ktos wygra z kolesiem z wyzszej ligi :]
jak by cos to sie pochwalcie i zapodajcie numer meczu jako dowodzik;-)

Proszę bardzo..pierwszy lepszy przykład: mój kumpel z 8 ligi pokonał przed chwilą gościa z 6 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
matchID 59183626

#367914 04/01/2006 11:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
W pucharze często zdarzają się niespodzianki, że zespół z niższej ligi ogrywa lepszy, z wyższej ligi. Różni gracze różnie traktują puchar i niespodzianki zdarzają się często gdy zespół teoretycznie słabszy wystawia podstawowy skład, a zespół lepszy, który nastawia się na ligę a nie na puchar - skład rezerwowy.

#367915 04/01/2006 16:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
Quote
ciekaw jestem czy ktos wygra z kolesiem z wyzszej ligi :]
jak by cos to sie pochwalcie i zapodajcie numer meczu jako dowodzik;-)

I ja wygralem :] 8 liga vs 6 ;-) ID:59179751

A tak przy okazji, w następnej rundzie mam zespół z 4 ligi (spadkowicz z 3...) ale ten zespol to BOT... Mam wiec realne szanse awansu? Na jakiej zasadzie bedzie sklad tej druzyny ustalany?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />

#367916 04/01/2006 16:52
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Sprawdź sobie ogłoszenia z Hattrika jest tam na ten temat napisane. Z tego co pamiętam to jest przydzielany nowy skład i wystawiany jest losowo

#367917 04/01/2006 19:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
zobacz w jakim skladzie gral w tej rundzie i w jakim bedzie gral w lidze w niedziele. powinien za tydzień w srode zagrać w takim samym skladzie co w tych meczach.

#367918 04/01/2006 19:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
zobacz w jakim skladzie gral w tej rundzie i w jakim bedzie gral w lidze w niedziele. powinien za tydzień w srode zagrać w takim samym skladzie co w tych meczach.

W ogłoszeniu nie do końca jest wyjaśnione czy bot w każdym meczu będzie grał takim samym składem czy za każdym razem będzie losowane nowe ustawienie druzyny.


"W następnym sezonie to się zmieni: zamiast zerowania ustawienia meczowego, kluby takie otrzymają nową ekipę piłkarzy, którzy będą przez "bota" w losowy sposób wystawieni w meczach"

#367919 04/01/2006 23:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ja mysle ze to losowanie odbywa sie tylko raz - na poczatku bycia botem, a potem zespol caly czas gra tylko tym samym ustawieniem.
mimo wszystko latwo to sprawdzic - trzeba tylko zwrocic uwage czy w niedziele zagra tym samym skladem co w srode...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367920 05/01/2006 11:25
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
to ja dam drugi przyklad, niestety ja jestem jego uczestnikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> przegralem z ósmoligowcem... matchid: 59184762...

Ale na usprawiedliwienie mam cos takiego, ze w obronie gralo 3 nowych i mlodych pilkarzy, ktorzy nie grali ze soba jeszcze, ani jednego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i gra pressingiem chyba jednak nie jest najlepszym rozwiazaniem w moim przypadku...

#367921 05/01/2006 16:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
....ktorzy nie grali ze soba jeszcze, ani jednego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />...

akurat w tej grze to nie ma znaczenia:)

PS sie pochwale, chociaz nie ma czym, wygrana 7:1, z VIII ligowcem...nastepna runde na 70% przejde...

#367922 05/01/2006 16:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
59179279 - ID mojego meczu w pucharku...

Strona 7 z 72 1 2 5 6 7 8 9 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1