Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 72 1 2 7 8 9 10 11 71 72
#367943 09/01/2006 22:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
tmieszko - nie musisz wszystkich zawodników trenować od razu 3 poziomy. Niektórych możesz sprzedawać wcześniej żeby pokryć bierzące koszty. Jednak ze 2 najlepszych to trenuj kilka skoków, nie sprzedawaj ich od razu. Kiedys dzięki temu zarobisz - to bedzie taka Twoja inwestycja na przyszłość.

Bonus: Unibet
#367944 10/01/2006 17:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam, ja trenuje defensywę. Mój zespół to Gladiator Kraków gram w 7 lidze. W tym sezonie licze po cichu na awans lub na miejsce w pierwszej 3 na koniec sezonu. Ja ostatnio sprzedałem obrońce Reinhard Lardi za 1 146 800 zł przy TSI=1 920. Kiedyś kupiłem go za 252 000 zł przy poziomie TSI=1 000. Więc wszystko się zgadza, warto kupować 17-18 latków a nawet 19-latków, ale to już rzadziej z poziomem min.zadowalającym i trenować. A na pozostałe pozycje kupować zawodników w średnim wieku 24-26 lat. Już nie mogę się doczekać jak któryś z moich obrońców przeskoczy z poziomu znakomity na fantastyczny. W zespole mam narazie 3 zawodników znakomitych, a reszta zawodników z pierwszej 11 mają poziom solidny a jeden zadowalający. Dużo już zmieniło się w moim zespole, ale ciągle nie wiem jaka najlepsza jest taktyka w hattricku ?? Wydaje mi się, że 3-4-3. Bo granie 4-4-2 już mnie troche nudzi, a wyniki z tego ustawienia nie są najlepsze i chciałbym ją zmienić na inną(bardziej ofensywną np. 3-5-2 lub 4-3-3), ale trenuje defensywę i nie chce grać 5-3-2 bo wtedy mało goli się zdobywa. Pomóżcie wybrać mi dobrą taktykę.

#367945 10/01/2006 17:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
jak sie trenuje obrone to trzeba grac conajmniej 4 obroncami, bo dziwne troche grac ofensywnie a trenowac obrone ? a wyniki i taktyka 5-3-2 moga byc dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a jaka najlepsza katyka... nie ma takiej mysle, zalezy od zawodnikow jakich sie ma, chodz zauwayzlem ze najbardziej popularna to 3-5-2

#367946 10/01/2006 21:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 98
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 98
Nie pamietam gdzie ale wyczytaîem ,ûe przy trenerze solidnym i 9 asystentach oraz stu procentowym treningu skok u zawodnika w wieku 17-19 lat
w podaniu traw 5 tygodnii i dalej odpowiednio
bramkarz-5
defensywa -8
rozgrywanie 7 dla skrzydîowych -14
skutecznoôę 6-7
skrzydîowy 5
staîe fragmenty 1-2
Dla zawodników 20-letnich trzeba dodac jeden tydzieï i tak kolejno co jeden tydzien wydîuûa sië trening dla starszych zawodników.
Sam trenujë defensywe i sprawdza sië.
Moûe komuô to sië przyda

#367947 10/01/2006 23:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Nie pamietam gdzie ale wyczytaîem ,ûe przy trenerze solidnym i 9 asystentach oraz stu procentowym treningu skok u zawodnika w wieku 17-19 lat
w podaniu traw 5 tygodnii i dalej odpowiednio
bramkarz-5
defensywa -8
rozgrywanie 7 dla skrzydîowych -14
skutecznoôę 6-7
skrzydîowy 5
staîe fragmenty 1-2
Dla zawodników 20-letnich trzeba dodac jeden tydzieï i tak kolejno co jeden tydzien wydîuûa sië trening dla starszych zawodników.
Sam trenujë defensywe i sprawdza sië.
Moûe komuô to sië przyda


W przedstawionych przez Ciebie danych nie widać róznicy w treningu między 17 a 19 latkiem ale ona naprawdę istnieje.

Druga sprawa. Od 3, 5 sezonu trenuję obronców i zauważyłem, że nie mozna jednoznacznie okreslić, że 18 letni zawodnik trenuje np 8 tygodni. Zazwyczaj jest to 8 tygodni, ale nieraz wynosi 9 a nieraz tylko 7.



Co do jednego z wcześniejszych postów na temat ustawienia przy treningu obrońców. W sparingach musisz grać 5 obrońcami aby za bardzo nie tracić treningu. W lidze polecam grać także 5 obrońcami. Najlepiej jakbyś miał zawodników z duzym skillem podań i wtedy możesz z powodzeniem grać z kontry. Moi obrońcy posiadają podania od przeciętnych do solidnych i właśnie ta cecha rzutuje na skutecznośc gry z kontry, która u mnie jest teraz na poziomie: światowej klasy. Jednak podobnie jak Ciebie denerwuje mnie to, że moi zawodnicy strzelają mało bramek i zapewne za 2-3 sezony gdy dochowam się obrońców Światowej klasy lub wyższych zmienie trening na inny ( bardziej ofensywny).

#367948 11/01/2006 08:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ja tylko dodam ze zeby skutecznie grać kontrą, trzeba mieć także dobrych napastników, bo to w końcu oni mają strzelac te bramki. inaczej nawet jesli bedziesz mial wysoki poziom kontry to i tak bedziesz mial problemy ze strzelaniem bramek.

pozdr

#367949 11/01/2006 11:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Te pucharowe niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W 1 rundzie wygrałem z 7-ligowcem 2:0 (59182743), a dzisiaj nie dał mi rady 4-ligowiec, którego pokonałem 4:0 (66914416).
Gram w 8 lidze, Polonia Luszowice

#367950 12/01/2006 17:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Désiré Lozach (79943706)
Lat 18, słaby stan formy, zdrowy
Jest złośliwy, zrównoważony i prawy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

Specjalność: szybki

Narodowość: Schweiz
Wskaźnik TSI: 890
Pensja: 2 976 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Grzybek Golce
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy

Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: słaby
Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: przeciętny
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: nędzny
Goli w karierze: 7
Hattricków w karierze: 1

Lista transferowa: napastnik
Termin: 14.01.2006 o 21:10
Cena wywoławcza: 200 000 zł

Kto z Szacownych Prezesow Forumowiczow wspomoze kolege w wyciagnieciu druzyny z dlugow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Sprzedaje go bo... mam dlugi:D
no i nie trenuje skutecznosci... a szkoda by bylo takiego talentu:-)
Zapraszam do licytacji juz dzis!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#367951 15/01/2006 15:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zachęcam do kupna:

Heinzpeter Hahnenkamp (68646372)
Lat 19, solidny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.


Narodowość: België
Wskaźnik TSI: 2 260
Pensja: 5 568 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA


Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: słaby
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: słaby St.fragmenty: zadowalający

#367952 16/01/2006 10:32
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
a jeszcze jedno pytanie mam.

Gram jednym ustawieniem (4-4-2), bo chce, aby wzrosl poziom ze slabego na duzo wyzszy, ale nie wiem czy przy zmianiach (PRESSING, ATAK ŚRODKIEM, NORMALNE) przeszkadzam zyskaniu leszpego poziomu taktyki? Ustawienie taktyki na pressing (jesli wczesniej gralem gre kreatywną, zaprzepaszcza szanse na zyskanie lepszego poziomu (i powinienen grac tylko i wylacznie jedna taktyką np. grą kreatywną, aby poziom taktyki wzrósł?), czy nie ma na to w ogole wplywu??

#367953 16/01/2006 11:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Doświadczenie dla formacji 4-4-2 jest zawsze znakomite, co jest najwyższym poziomem do osiągnięcia.Tak więc ani nie spadnie Ci ani nie wzrośnie. Powinieneś wytrenować sobie jeszcze inne ustawienie aby w każdym meczu nie grać tak samo i mieć możliwośc zaskakiwania swoich kolejnych przeciwników zmianami ustawienia.

Zmiana taktyki nie wpływa na poziom doświadczenia danej formacji.

#367954 16/01/2006 11:26
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
ale mi chodzi o poziom taktyki, ktory jest widoczny po rozegraniu meczu. przykladowo włącz mecz o ID - 63536370

Tutaj mam poziom taktyki słaby, i teraz odnies sie do mojego powyzszego pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jesli mozesz to prosilbym o odpowiedz

#367955 16/01/2006 11:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Poziom taktyki zależy od jej wykonawców. Nie zależy ona od tego czy często grasz tą taktyką tylko od tego jakich zawodników masz do dyspozycji. Na poziom stosowanego przez Ciebie pressingu wpływa np. kondycja i suma umiejętności defensywnych wszystkich Twoich zawodników.

#367956 16/01/2006 22:35
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Zachęcam do kupna:

Heinzpeter Hahnenkamp (68646372)
Lat 19, solidny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.


Narodowość: België
Wskaźnik TSI: 2 260
Pensja: 5 568 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA


Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: słaby
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: słaby St.fragmenty: zadowalający

coś ok. 3mln pewnie weźmiesz

#367957 16/01/2006 22:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ostatnio lepszy od niego (miał przeciętne podania, a reszta praktycznie taka sama, tsi=2440) poszedł za 2 700 000. Trochę się wtedy zdołowałem.

Hehnenkamp narazie jest podbity na 308 000 a licytacja kończy sie 17.01.2006 o 23:08


Przy okazji przedstawię swojego kolejnego zawodnika na liście transferowej:

Wojciech Podbielski (49311455)
Lat 30, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest popularny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca zadowalający.


Specjalność: gra głową

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 630
Pensja: 2 400 zł/tydzień
Właściciel: WENECJA


Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: zadowalający
Skrzydłowy: solidny Defensywa: kiepski
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: zadowalający

#367958 17/01/2006 14:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
Witam,

Czy ktoś może mi powiedzieć jaką przewagą ma MyBrain na innymi asystentami? Skąd go można ściągnąć?

#367959 17/01/2006 15:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
Quote
Witam,

Czy ktoś może mi powiedzieć jaką przewagą ma MyBrain na innymi asystentami? Skąd go można ściągnąć?

na tym cala trudnosc polega zeby go znalezc,
sa i tacy ktorzy niestety nigdy do niego nie dotra...

#367960 17/01/2006 17:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
Quote
Quote
Witam,

Czy ktoś może mi powiedzieć jaką przewagą ma MyBrain na innymi asystentami? Skąd go można ściągnąć?

na tym cala trudnosc polega zeby go znalezc,
sa i tacy ktorzy niestety nigdy do niego nie dotra...
Lol, to już wiem gdzie on jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Dałem się zrobić jak małe dziecko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

#367961 21/01/2006 19:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
[color:"red"] KUPUJCIE !!! STOP ! OKAZJA !!! STOP ! ŚRODKOWY OBROŃCA !!! STOP ! JEDYNE 500 000 !!! STOP !
[/color]


Dimitrios Applebey (60153739)
Lat 20, solidny stan formy , zdrowy
Jest kontrowersyjny, zrównoważony i nieuczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca słaby.

Narodowość: Oceania
Wskaźnik TSI: 7 510
Pensja: 14 400 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA


Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: słaby
Skrzydłowy: słaby Defensywa: błyskotliwy
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny

#367962 21/01/2006 22:02
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Nie za duzo masz tych dobrych zawodnikow na sprzedaz??:D
wypozyczyl bys jakiegos zawodnika za free:D:D
szkoda ze nie ma takiej opcji w Hattricku buuu:(

Strona 9 z 72 1 2 7 8 9 10 11 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1