|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
tmieszko - nie musisz wszystkich zawodników trenować od razu 3 poziomy. Niektórych możesz sprzedawać wcześniej żeby pokryć bierzące koszty. Jednak ze 2 najlepszych to trenuj kilka skoków, nie sprzedawaj ich od razu. Kiedys dzięki temu zarobisz - to bedzie taka Twoja inwestycja na przyszłość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, ja trenuje defensywę. Mój zespół to Gladiator Kraków gram w 7 lidze. W tym sezonie licze po cichu na awans lub na miejsce w pierwszej 3 na koniec sezonu. Ja ostatnio sprzedałem obrońce Reinhard Lardi za 1 146 800 zł przy TSI=1 920. Kiedyś kupiłem go za 252 000 zł przy poziomie TSI=1 000. Więc wszystko się zgadza, warto kupować 17-18 latków a nawet 19-latków, ale to już rzadziej z poziomem min.zadowalającym i trenować. A na pozostałe pozycje kupować zawodników w średnim wieku 24-26 lat. Już nie mogę się doczekać jak któryś z moich obrońców przeskoczy z poziomu znakomity na fantastyczny. W zespole mam narazie 3 zawodników znakomitych, a reszta zawodników z pierwszej 11 mają poziom solidny a jeden zadowalający. Dużo już zmieniło się w moim zespole, ale ciągle nie wiem jaka najlepsza jest taktyka w hattricku ?? Wydaje mi się, że 3-4-3. Bo granie 4-4-2 już mnie troche nudzi, a wyniki z tego ustawienia nie są najlepsze i chciałbym ją zmienić na inną(bardziej ofensywną np. 3-5-2 lub 4-3-3), ale trenuje defensywę i nie chce grać 5-3-2 bo wtedy mało goli się zdobywa. Pomóżcie wybrać mi dobrą taktykę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
jak sie trenuje obrone to trzeba grac conajmniej 4 obroncami, bo dziwne troche grac ofensywnie a trenowac obrone ? a wyniki i taktyka 5-3-2 moga byc dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jaka najlepsza katyka... nie ma takiej mysle, zalezy od zawodnikow jakich sie ma, chodz zauwayzlem ze najbardziej popularna to 3-5-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 98 |
Nie pamietam gdzie ale wyczytaîem ,ûe przy trenerze solidnym i 9 asystentach oraz stu procentowym treningu skok u zawodnika w wieku 17-19 lat w podaniu traw 5 tygodnii i dalej odpowiednio bramkarz-5 defensywa -8 rozgrywanie 7 dla skrzydîowych -14 skutecznoôę 6-7 skrzydîowy 5 staîe fragmenty 1-2 Dla zawodników 20-letnich trzeba dodac jeden tydzieï i tak kolejno co jeden tydzien wydîuûa sië trening dla starszych zawodników. Sam trenujë defensywe i sprawdza sië. Moûe komuô to sië przyda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Nie pamietam gdzie ale wyczytaîem ,ûe przy trenerze solidnym i 9 asystentach oraz stu procentowym treningu skok u zawodnika w wieku 17-19 lat w podaniu traw 5 tygodnii i dalej odpowiednio bramkarz-5 defensywa -8 rozgrywanie 7 dla skrzydîowych -14 skutecznoôę 6-7 skrzydîowy 5 staîe fragmenty 1-2 Dla zawodników 20-letnich trzeba dodac jeden tydzieï i tak kolejno co jeden tydzien wydîuûa sië trening dla starszych zawodników. Sam trenujë defensywe i sprawdza sië. Moûe komuô to sië przyda W przedstawionych przez Ciebie danych nie widać róznicy w treningu między 17 a 19 latkiem ale ona naprawdę istnieje. Druga sprawa. Od 3, 5 sezonu trenuję obronców i zauważyłem, że nie mozna jednoznacznie okreslić, że 18 letni zawodnik trenuje np 8 tygodni. Zazwyczaj jest to 8 tygodni, ale nieraz wynosi 9 a nieraz tylko 7. Co do jednego z wcześniejszych postów na temat ustawienia przy treningu obrońców. W sparingach musisz grać 5 obrońcami aby za bardzo nie tracić treningu. W lidze polecam grać także 5 obrońcami. Najlepiej jakbyś miał zawodników z duzym skillem podań i wtedy możesz z powodzeniem grać z kontry. Moi obrońcy posiadają podania od przeciętnych do solidnych i właśnie ta cecha rzutuje na skutecznośc gry z kontry, która u mnie jest teraz na poziomie: światowej klasy. Jednak podobnie jak Ciebie denerwuje mnie to, że moi zawodnicy strzelają mało bramek i zapewne za 2-3 sezony gdy dochowam się obrońców Światowej klasy lub wyższych zmienie trening na inny ( bardziej ofensywny).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ja tylko dodam ze zeby skutecznie grać kontrą, trzeba mieć także dobrych napastników, bo to w końcu oni mają strzelac te bramki. inaczej nawet jesli bedziesz mial wysoki poziom kontry to i tak bedziesz mial problemy ze strzelaniem bramek.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Te pucharowe niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W 1 rundzie wygrałem z 7-ligowcem 2:0 (59182743), a dzisiaj nie dał mi rady 4-ligowiec, którego pokonałem 4:0 (66914416). Gram w 8 lidze, Polonia Luszowice
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Désiré Lozach (79943706) Lat 18, słaby stan formy, zdrowy Jest złośliwy, zrównoważony i prawy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.
Specjalność: szybki
Narodowość: Schweiz Wskaźnik TSI: 890 Pensja: 2 976 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Grzybek Golce Kartek: 0 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: słaby Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: przeciętny Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: nędzny Goli w karierze: 7 Hattricków w karierze: 1
Lista transferowa: napastnik Termin: 14.01.2006 o 21:10 Cena wywoławcza: 200 000 zł
Kto z Szacownych Prezesow Forumowiczow wspomoze kolege w wyciagnieciu druzyny z dlugow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Sprzedaje go bo... mam dlugi:D no i nie trenuje skutecznosci... a szkoda by bylo takiego talentu:-) Zapraszam do licytacji juz dzis!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zachęcam do kupna:
Heinzpeter Hahnenkamp (68646372) Lat 19, solidny stan formy, zdrowy Jest przyjemny, opanowany i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.
Narodowość: België Wskaźnik TSI: 2 260 Pensja: 5 568 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA
Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: przeciętny Podania: słaby Skrzydłowy: kiepski Defensywa: fantastyczny Skuteczność: słaby St.fragmenty: zadowalający
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
a jeszcze jedno pytanie mam.
Gram jednym ustawieniem (4-4-2), bo chce, aby wzrosl poziom ze slabego na duzo wyzszy, ale nie wiem czy przy zmianiach (PRESSING, ATAK ŚRODKIEM, NORMALNE) przeszkadzam zyskaniu leszpego poziomu taktyki? Ustawienie taktyki na pressing (jesli wczesniej gralem gre kreatywną, zaprzepaszcza szanse na zyskanie lepszego poziomu (i powinienen grac tylko i wylacznie jedna taktyką np. grą kreatywną, aby poziom taktyki wzrósł?), czy nie ma na to w ogole wplywu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Doświadczenie dla formacji 4-4-2 jest zawsze znakomite, co jest najwyższym poziomem do osiągnięcia.Tak więc ani nie spadnie Ci ani nie wzrośnie. Powinieneś wytrenować sobie jeszcze inne ustawienie aby w każdym meczu nie grać tak samo i mieć możliwośc zaskakiwania swoich kolejnych przeciwników zmianami ustawienia.
Zmiana taktyki nie wpływa na poziom doświadczenia danej formacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
ale mi chodzi o poziom taktyki, ktory jest widoczny po rozegraniu meczu. przykladowo włącz mecz o ID - 63536370
Tutaj mam poziom taktyki słaby, i teraz odnies sie do mojego powyzszego pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jesli mozesz to prosilbym o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Poziom taktyki zależy od jej wykonawców. Nie zależy ona od tego czy często grasz tą taktyką tylko od tego jakich zawodników masz do dyspozycji. Na poziom stosowanego przez Ciebie pressingu wpływa np. kondycja i suma umiejętności defensywnych wszystkich Twoich zawodników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Zachęcam do kupna:
Heinzpeter Hahnenkamp (68646372) Lat 19, solidny stan formy, zdrowy Jest przyjemny, opanowany i uczciwy Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.
Narodowość: België Wskaźnik TSI: 2 260 Pensja: 5 568 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA
Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: przeciętny Podania: słaby Skrzydłowy: kiepski Defensywa: fantastyczny Skuteczność: słaby St.fragmenty: zadowalający coś ok. 3mln pewnie weźmiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ostatnio lepszy od niego (miał przeciętne podania, a reszta praktycznie taka sama, tsi=2440) poszedł za 2 700 000. Trochę się wtedy zdołowałem.
Hehnenkamp narazie jest podbity na 308 000 a licytacja kończy sie 17.01.2006 o 23:08
Przy okazji przedstawię swojego kolejnego zawodnika na liście transferowej:
Wojciech Podbielski (49311455) Lat 30, przeciętny stan formy, zdrowy Jest popularny, zrównoważony i uczciwy Poziom doświadczenia kiepski, przywódca zadowalający.
Specjalność: gra głową
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 630 Pensja: 2 400 zł/tydzień Właściciel: WENECJA
Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: zadowalający Skrzydłowy: solidny Defensywa: kiepski Skuteczność: nędzny St.fragmenty: zadowalający
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162 |
Witam,
Czy ktoś może mi powiedzieć jaką przewagą ma MyBrain na innymi asystentami? Skąd go można ściągnąć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435 |
Witam,
Czy ktoś może mi powiedzieć jaką przewagą ma MyBrain na innymi asystentami? Skąd go można ściągnąć? na tym cala trudnosc polega zeby go znalezc, sa i tacy ktorzy niestety nigdy do niego nie dotra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162 |
Witam,
Czy ktoś może mi powiedzieć jaką przewagą ma MyBrain na innymi asystentami? Skąd go można ściągnąć? na tym cala trudnosc polega zeby go znalezc, sa i tacy ktorzy niestety nigdy do niego nie dotra... Lol, to już wiem gdzie on jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Dałem się zrobić jak małe dziecko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
[color:"red"] KUPUJCIE !!! STOP ! OKAZJA !!! STOP ! ŚRODKOWY OBROŃCA !!! STOP ! JEDYNE 500 000 !!! STOP ! [/color]
Dimitrios Applebey (60153739) Lat 20, solidny stan formy , zdrowy Jest kontrowersyjny, zrównoważony i nieuczciwy Poziom doświadczenia nędzny, przywódca słaby.
Narodowość: Oceania Wskaźnik TSI: 7 510 Pensja: 14 400 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: WENECJA
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: słaby Skrzydłowy: słaby Defensywa: błyskotliwy Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Nie za duzo masz tych dobrych zawodnikow na sprzedaz??:D wypozyczyl bys jakiegos zawodnika za free:D:D szkoda ze nie ma takiej opcji w Hattricku buuu:(
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|