|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
A mi dziś rano zablokowali konto...napisałem do nich maila i wieczorem odpisali ze był błąd servera:/ i mnie teraz odblokowali dopiero;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
A mi dziś rano zablokowali konto...napisałem do nich maila i wieczorem odpisali ze był błąd servera:/ i mnie teraz odblokowali dopiero;( Ja miałem innego zonka...przez 2 dni moje finanse ogłupiały tzn jak miałem 1,6mln w środę to w czw i pt już 2,3mln i to nie wiadomo skąd! Żadnych meczów, żadnych transferów...niestety po 2 dniach zabrali prezencik i znowu było po staremu :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Ja miałem innego zonka...przez 2 dni moje finanse ogłupiały tzn jak miałem 1,6mln w środę to w czw i pt już 2,3mln i to nie wiadomo skąd! Żadnych meczów, żadnych transferów...niestety po 2 dniach zabrali prezencik i znowu było po staremu :/ wszyscy tak mieli przez te 2 dni. byl to blad w programie, który powstal przypadkowo przy zamienianiu opisy "zlotych" na "zł". bylo o tym glosno na forum HT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Co mam zrobić z takim juniorem?! Nie wiem na jakiej pozycji w liście transferowej go wystawić? :/
Jerzy Linkiewicz (93171760) Lat 19, zadowalający stan formy, zdrowy Jest przyjemny, zrównoważony i szlachetny Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.
Specjalność: nieprzewidywalny
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 1 230 Pensja: 2 960 zł/tydzień Właściciel: FC KOSZYKI
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski Skrzydłowy: solidny Defensywa: kiepski Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: kiepski
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Spróbuj wystawić go jako napastnika. Powinien zostać sprzedany, gdyż jest teraz niezły popyt na graczy z wysokimi skillami skrzydła i skuteczności.
Ja np mam skrzydłowego solidnego z przeciętną skutecznością. Grał na skrzydle na max 3 *. Dziś wystawiłem go jako napastnika z poleceniem na skrzydło i zagrał na 4,5 *. Tak więc zachęcam do licytowania zawodnika z drużyny Tomka Jarosa, gdy tylko wystawiony zostanie na listę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Jestem w VII lidze... i po awansie bede do niej bede sie musial bronic przed spadkiem... wiem ze koles ma kontuje ale kosztowal tylko 68tysiaczkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Geert De Sutter (36207015) +1 Lat 31, kiepski stan formy, lekko kontuzjowany (może trenować) Jest sympatyczny, z charakterem i uczciwy Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca nędzny.
Narodowość: België Wskaźnik TSI: 570 Pensja: 2 976 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Panters utd. Kartek: 0 Kontuzje: 1 tyg.
Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: przeciętny Podania: nędzny Skrzydłowy: solidny Defensywa: słaby Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: słaby Goli w karierze: 19 Hattricków w karierze: 1
dobre wzrocnienie?? czy dalem ciala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Spróbuj wystawić go jako napastnika. Powinien zostać sprzedany, gdyż jest teraz niezły popyt na graczy z wysokimi skillami skrzydła i skuteczności.
Ja np mam skrzydłowego solidnego z przeciętną skutecznością. Grał na skrzydle na max 3 *. Dziś wystawiłem go jako napastnika z poleceniem na skrzydło i zagrał na 4,5 *. Tak więc zachęcam do licytowania zawodnika z drużyny Tomka Jarosa, gdy tylko wystawiony zostanie na listę. Dzięki za reklamę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...Jerzy Linkiewicz już jest wystawiony z ceną minimalną 99000zł - termin 1.02 (środa) godz. 15:17. Zapraszam wszystkich potrzebujących napastnika na skrzydło do licytacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Mam kolejne pytanie..Ile muszę mieć rzeczników prasowych przy kk 900 członkach, by zoptymalizować zysk?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Jeżeli Cię stać to zawsze 10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Sprzedam obrońcę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hakan Kjellsson (7439836) Lat 29, kiepski stan formy, zdrowy Jest przyjemny, zrównoważony i prawy Poziom doświadczenia zadowalający, przywódca nędzny.
Narodowość: Sverige Wskaźnik TSI: 340 Pensja: 2 976 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Kraków FC
Kondycja:fantastyczny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: fatalny Skrzydłowy: słaby Defensywa: solidny Skuteczność: fatalny St.fragmenty: solidny
Goli w karierze: 20
Grywa na 3.5* w lepszej formie (zobacz jego najlepszy występ). Strzela też sporo bramek z rzutów wolnych i karnych ze względu na solidne stałe fragmenty. Idealny dla dolnej części VI ligi i niżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Co mam zrobić z takim juniorem?! Nie wiem na jakiej pozycji w liście transferowej go wystawić? :/
Jerzy Linkiewicz (93171760) Lat 19, zadowalający stan formy, zdrowy Jest przyjemny, zrównoważony i szlachetny Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.
Specjalność: nieprzewidywalny
Narodowość: Polska Wskaźnik TSI: 1 230 Pensja: 2 960 zł/tydzień Właściciel: FC KOSZYKI
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski Skrzydłowy: solidny Defensywa: kiepski Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: kiepski Poszedł za 304 000zł. Jestem zadowolony...Dzięki KIDD za reklamę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Zaprezentuje opis caaaalej mojej drugiej polowy ze spara zakonczonego przed chwila: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
"Błyskotliwa akcja lewym skrzydłem w 50 minucie została uwieńczona bramką dla Grzybek, nowy wynik 0-2. Ronny Terkelsen trafił do kajetu sędziego jako strzelec. Drużyna Grzybek, osiągając 77 procent posiadania piłki, zdominowała mecz."
Jedna akcja przez cale 45minut. Myslalem ze padne z nudow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Widziałem mecz w którym u jednej z drużyn wystąpiła "zbytnia pewność siebie". Posiadanie piłki 98-2 w 1 połowie i 99-1 w drugiej połowie. Wynik meczu 0:0 ! A w relacji meczowej było tylko, że jedna z drużyn zdominowała mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
byl tez jeden mecz miedzynarodowy, w ktorym jeden zespol mial przewage w posiadaniu 100%:0% i przegral 0:1 !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1 |
U mnie jest teraz wielka wyprzedaż obrońców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 4 znakomitych i jeden solid <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1. Artek Fedorowicz [playerid=74615327] Lat 19, Specjalność: atletyczny Wskaźnik TSI: 770 Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny Skrzydłowy: nędzny Defensywa: znakomity Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: nędzny
2. Kende Sulák [playerid=74470741] Lat 19, solidna forma Specjalność: techniczny Wskaźnik TSI: 1 060 Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: nędzny Skrzydłowy: kiepski Defensywa: znakomity Skuteczność: słaby St.fragmenty: kiepski
3. Kuba Gaca [playerid=74494016] Lat 19, solidna forma Specjalność: nieprzewidywalny Wskaźnik TSI: 1 550 Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: przeciętny Podania: kiepski Skrzydłowy: kiepski Defensywa: znakomity Skuteczność: słaby St.fragmenty: kiepski
4. Marius Paasche [playerid=77119599] Lat 19, zadowalająca forma, Wskaźnik TSI: 1 130 Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: kiepski Podania: słaby Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: znakomity Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny
5. Sjors Teelen [playerid=91695118] Lat 18, zadowalająca forma Specjalność: atletyczny Wskaźnik TSI: 990 Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: zadowalający Skrzydłowy: nędzny Defensywa: solidny Skuteczność: kiepski St.fragmenty: przeciętny
Wszystkie licytacje kończą się w PONIEDZIAŁEK o 20.31
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Tego 18 latka zupełnie niepotrzebnie już teraz sprzedajesz! Za 2 skoki byłby wart kupe kasy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Ile mógłbym dostać za tego zawodnika ?
Krzysiek Podsiad Lat 27, zadowalający stan formy Jest kontrowersyjny, opanowany i nieuczciwy Poziom doświadczenia słaby, przywódca solidny.
Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: słaby Podania: zadowalający Skrzydłowy: słaby Defensywa: przeciętny Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: kiepski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Max 400 - 450tys.
..Ja dziś niespodziewanie przegrałem u siebie 2-3 z 4 zespołem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ja dzisiaj wygrałem 4:0 i jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gladiator Kraków jest najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Ja dzisiaj wygrałem 4:0 i jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gladiator Kraków jest najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Moje FC Koszyki też są na 3 miejscu w VII lidze...i też mam bilans bramek 21-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|