Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 72 1 2 9 10 11 12 13 71 72
#367983 27/01/2006 20:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
A mi dziś rano zablokowali konto...napisałem do nich maila i wieczorem odpisali ze był błąd servera:/ i mnie teraz odblokowali dopiero;(

Bonus: Unibet
#367984 27/01/2006 22:48
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
A mi dziś rano zablokowali konto...napisałem do nich maila i wieczorem odpisali ze był błąd servera:/ i mnie teraz odblokowali dopiero;(

Ja miałem innego zonka...przez 2 dni moje finanse ogłupiały tzn jak miałem 1,6mln w środę to w czw i pt już 2,3mln i to nie wiadomo skąd! Żadnych meczów, żadnych transferów...niestety po 2 dniach zabrali prezencik i znowu było po staremu :/

#367985 27/01/2006 23:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Ja miałem innego zonka...przez 2 dni moje finanse ogłupiały tzn jak miałem 1,6mln w środę to w czw i pt już 2,3mln i to nie wiadomo skąd! Żadnych meczów, żadnych transferów...niestety po 2 dniach zabrali prezencik i znowu było po staremu :/

wszyscy tak mieli przez te 2 dni. byl to blad w programie, który powstal przypadkowo przy zamienianiu opisy "zlotych" na "zł". bylo o tym glosno na forum HT

#367986 29/01/2006 09:37
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Co mam zrobić z takim juniorem?!
Nie wiem na jakiej pozycji w liście transferowej go wystawić? :/

Jerzy Linkiewicz (93171760)
Lat 19, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i szlachetny
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.

Specjalność: nieprzewidywalny

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 230
Pensja: 2 960 zł/tydzień
Właściciel: FC KOSZYKI

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski
Skrzydłowy: solidny Defensywa: kiepski
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: kiepski

#367987 29/01/2006 13:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Spróbuj wystawić go jako napastnika. Powinien zostać sprzedany, gdyż jest teraz niezły popyt na graczy z wysokimi skillami skrzydła i skuteczności.

Ja np mam skrzydłowego solidnego z przeciętną skutecznością. Grał na skrzydle na max 3 *. Dziś wystawiłem go jako napastnika z poleceniem na skrzydło i zagrał na 4,5 *. Tak więc zachęcam do licytowania zawodnika z drużyny Tomka Jarosa, gdy tylko wystawiony zostanie na listę.

#367988 29/01/2006 22:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Jestem w VII lidze...
i po awansie bede do niej bede sie musial bronic przed spadkiem...
wiem ze koles ma kontuje ale kosztowal tylko 68tysiaczkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Geert De Sutter (36207015) +1
Lat 31, kiepski stan formy, lekko kontuzjowany (może trenować)
Jest sympatyczny, z charakterem i uczciwy
Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca nędzny.

Narodowość: België
Wskaźnik TSI: 570
Pensja: 2 976 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Panters utd.
Kartek: 0
Kontuzje: 1 tyg.

Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: nędzny
Skrzydłowy: solidny Defensywa: słaby
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: słaby
Goli w karierze: 19
Hattricków w karierze: 1

dobre wzrocnienie?? czy dalem ciala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#367989 29/01/2006 23:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Spróbuj wystawić go jako napastnika. Powinien zostać sprzedany, gdyż jest teraz niezły popyt na graczy z wysokimi skillami skrzydła i skuteczności.

Ja np mam skrzydłowego solidnego z przeciętną skutecznością. Grał na skrzydle na max 3 *. Dziś wystawiłem go jako napastnika z poleceniem na skrzydło i zagrał na 4,5 *. Tak więc zachęcam do licytowania zawodnika z drużyny Tomka Jarosa, gdy tylko wystawiony zostanie na listę.

Dzięki za reklamę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...Jerzy Linkiewicz już jest wystawiony z ceną minimalną 99000zł - termin 1.02 (środa) godz. 15:17. Zapraszam wszystkich potrzebujących napastnika na skrzydło do licytacji.

#367990 30/01/2006 22:46
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Mam kolejne pytanie..Ile muszę mieć rzeczników prasowych przy kk 900 członkach, by zoptymalizować zysk?

#367991 31/01/2006 06:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Jeżeli Cię stać to zawsze 10.

#367992 31/01/2006 10:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Sprzedam obrońcę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



Hakan Kjellsson (7439836)
Lat 29, kiepski stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i prawy
Poziom doświadczenia zadowalający, przywódca nędzny.

Narodowość: Sverige
Wskaźnik TSI: 340
Pensja: 2 976 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Kraków FC

Kondycja:fantastyczny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: fatalny
Skrzydłowy: słaby Defensywa: solidny
Skuteczność: fatalny St.fragmenty: solidny

Goli w karierze: 20

Grywa na 3.5* w lepszej formie (zobacz jego najlepszy występ). Strzela też sporo bramek z rzutów wolnych i karnych ze względu na solidne stałe fragmenty. Idealny dla dolnej części VI ligi i niżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367993 01/02/2006 23:22
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Co mam zrobić z takim juniorem?!
Nie wiem na jakiej pozycji w liście transferowej go wystawić? :/

Jerzy Linkiewicz (93171760)
Lat 19, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i szlachetny
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.

Specjalność: nieprzewidywalny

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 230
Pensja: 2 960 zł/tydzień
Właściciel: FC KOSZYKI

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski
Skrzydłowy: solidny Defensywa: kiepski
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: kiepski

Poszedł za 304 000zł. Jestem zadowolony...Dzięki KIDD za reklamę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367994 01/02/2006 23:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Zaprezentuje opis caaaalej mojej drugiej polowy ze spara zakonczonego przed chwila: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

"Błyskotliwa akcja lewym skrzydłem w 50 minucie została uwieńczona bramką dla Grzybek, nowy wynik 0-2. Ronny Terkelsen trafił do kajetu sędziego jako strzelec. Drużyna Grzybek, osiągając 77 procent posiadania piłki, zdominowała mecz."


Jedna akcja przez cale 45minut.
Myslalem ze padne z nudow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#367995 02/02/2006 07:38
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Widziałem mecz w którym u jednej z drużyn wystąpiła "zbytnia pewność siebie". Posiadanie piłki 98-2 w 1 połowie i 99-1 w drugiej połowie. Wynik meczu 0:0 !
A w relacji meczowej było tylko, że jedna z drużyn zdominowała mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367996 03/02/2006 17:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
byl tez jeden mecz miedzynarodowy, w ktorym jeden zespol mial przewage w posiadaniu 100%:0% i przegral 0:1 !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#367997 03/02/2006 20:11
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1
U mnie jest teraz wielka wyprzedaż obrońców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
4 znakomitych i jeden solid <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

1. Artek Fedorowicz [playerid=74615327]
Lat 19,
Specjalność: atletyczny
Wskaźnik TSI: 770
Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: znakomity
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: nędzny

2. Kende Sulák [playerid=74470741]
Lat 19, solidna forma
Specjalność: techniczny
Wskaźnik TSI: 1 060
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: nędzny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: znakomity
Skuteczność: słaby St.fragmenty: kiepski

3. Kuba Gaca [playerid=74494016]
Lat 19, solidna forma
Specjalność: nieprzewidywalny
Wskaźnik TSI: 1 550
Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: kiepski
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: znakomity
Skuteczność: słaby St.fragmenty: kiepski

4. Marius Paasche [playerid=77119599]
Lat 19, zadowalająca forma,
Wskaźnik TSI: 1 130
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: słaby
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: znakomity
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: nędzny

5. Sjors Teelen [playerid=91695118]
Lat 18, zadowalająca forma
Specjalność: atletyczny
Wskaźnik TSI: 990
Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: zadowalający
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: solidny
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: przeciętny

Wszystkie licytacje kończą się w PONIEDZIAŁEK o 20.31

#367998 03/02/2006 21:38
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Tego 18 latka zupełnie niepotrzebnie już teraz sprzedajesz!
Za 2 skoki byłby wart kupe kasy...

#367999 05/02/2006 14:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Ile mógłbym dostać za tego zawodnika ?

Krzysiek Podsiad
Lat 27, zadowalający stan formy
Jest kontrowersyjny, opanowany i nieuczciwy
Poziom doświadczenia słaby, przywódca solidny.

Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: zadowalający
Skrzydłowy: słaby Defensywa: przeciętny
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: kiepski

#368000 05/02/2006 17:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Max 400 - 450tys.

..Ja dziś niespodziewanie przegrałem u siebie 2-3 z 4 zespołem :/

#368001 05/02/2006 18:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Ja dzisiaj wygrałem 4:0 i jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gladiator Kraków jest najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#368002 05/02/2006 18:25
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Ja dzisiaj wygrałem 4:0 i jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gladiator Kraków jest najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Moje FC Koszyki też są na 3 miejscu w VII lidze...i też mam bilans bramek 21-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 72 1 2 9 10 11 12 13 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1