Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 72 1 2 10 11 12 13 14 71 72
#368003 06/02/2006 14:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A ja wygrałem 2-1 i awansowałem z 5 pozycji na 3. Teraz czekają mnie 4 bardzo ciężkie mecze. Jeśli forma dopisze to może uda mi się ugrać w nich 6 pkt.

Bonus: Unibet
#368004 08/02/2006 22:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
J
JP2 Offline
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
Fani HT oj jest ich duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam

#368005 10/02/2006 15:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
David Christoph Baruch (65924109)
Lat 20, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca przeciętny.

Specjalność: atletyczny

Narodowość: Deutschland
Wskaźnik TSI: 7 010
Pensja: 12 672 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA
Kartek: 1
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: przeciętny
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: błyskotliwy
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby



Termin: 13.02.2006 o 13:12

Cena wywoławcza: 7 200 000 zł

#368006 12/02/2006 19:57
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
No i znowu mam problem. Nie wiem czy wystawić tego oto zawodnika jako skrzydłowego czy może jako bocznego defensora???

Cezary Orkisz
TSI = 740, lat 19, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny

Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: kiepski
Skrzydłowy: solidny Defensywa: przeciętny
Skuteczność: słaby St.fragmenty: słaby

#368007 12/02/2006 20:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zapewne chodzi ci o wystawienie go na liste. Tak więc raczej jako skrzydłowego. Jednak to, jako kogo go wystawisz nie ma większego znaczenia. Większość kupujących przy przeszukiwaniu list transferowych nie zaznacza nic w okienku "pozycja" tylko zaznacza odpowiednie, interesujące ich kryteria w "wyszukiwanie według umiejętności".




Ja muszę się pochwalić, że wygrałem dzisiejszy mecz 4-1, notując 30 % posiadania piłki. Oczywiście grałem z kontry. Oto statystyki rywala i moje:

RYWAL
Taktyka: Atak skrzydłami
Poziom taktyki: błyskotliwy

Pomoc: kiepski (maks.)

Prawa obrona: zadowalający (min.)
Środek obrony: przeciętny (wysoki)
Lewa obrona: zadowalający (wysoki)

Prawy atak: kiepski (maks.)
Środkowy atak: przeciętny (maks.)
Lewy atak: słaby (niski)


WENECJA
Taktyka: Gra z kontry
Poziom taktyki: światowej klasy

Pomoc: nędzny (min.)

Prawa obrona: solidny (niski)
Środek obrony: fantastyczny (maks.)
Lewa obrona: solidny (niski)

Prawy atak: zadowalający (maks.)
Środkowy atak: słaby (min.)
Lewy atak: zadowalający (wysoki)

#368008 13/02/2006 12:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam, ja wczoraj wygrałem 5:0 na wyjeździe z czego jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najbliższe dwa tygodnie będą dla mojego zespołu najważniejsze bo się okaże czy awansujemy. Oto czołówka mojej ligi:
1. AdanTeam 6 30 - 3 16
2. Rowni_Goście 6 13 - 3 16
3. Gladiator Kraków 6 26 - 8 15

Za tydzień gram u siebie z zespołem Rowni Goście a za 2 tygodnie zaczyna się runda rewanżowa i również będe grał z nimi, ale na wyjeździe. Jak oceniacie moje szanse patrząc na lige i terminarz ?

#368009 13/02/2006 19:13
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Ja wygrałem 3-1 na wyjeździe z 5 zespołem...Dzięki KIDD za pomoc.

#368010 16/02/2006 16:15
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Wczoraj pobity został u mnie rekord publiczności 3181 kibiców na sparingu! Rywalem był V ligowy angielski klub.

#368011 16/02/2006 17:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Wczoraj pobity został u mnie rekord publiczności 3181 kibiców na sparingu! Rywalem był V ligowy angielski klub.
U mnie też został pobity rekord, tyle że przyszło 2664 kibiców na sparing.

#368012 17/02/2006 17:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Sprzedaje 2 zawodników może ktoś będzie zainteresowany

Mariusz Bociek (83825068)

Lat 19, solidny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 660
Pensja: 2 640 zł/tydzień
Właściciel: BKS Celtowie
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający
Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: znakomity
Podania: słaby
Skrzydłowy: nędzny
Defensywa: słaby
Skuteczność: przeciętny
St.fragmenty: nędzny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Cena wywoławcza 150.000

Moritz Lübzer (72812562)
Lat 20, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i nieuczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.

Narodowość: Deutschland
Wskaźnik TSI: 1 030
Pensja: 3 168 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: BKS Celtowie
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: znakomity
Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny
Podania: kiepski
Skrzydłowy: kiepski
Defensywa: słaby
Skuteczność: przeciętny
St.fragmenty: zadowalający

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Cena wywoławcza 30.000

#368013 18/02/2006 11:19
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
No i znowu mam problem. Nie wiem czy wystawić tego oto zawodnika jako skrzydłowego czy może jako bocznego defensora???

Cezary Orkisz
TSI = 740, lat 19, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny

Kondycja: kiepski Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: kiepski
Skrzydłowy: solidny Defensywa: przeciętny
Skuteczność: słaby St.fragmenty: słaby

poszedł za psie 36.000zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#368014 19/02/2006 10:28
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Krzysztof Krieger (95314138)

Lat 20, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, porywczy i prawy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 4 120
Pensja: 12 000 zł/tydzień
Właściciel: BKS Celtowie
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: fatalny
Bramkarz: solidny
Rozgrywanie: fatalny
Podania: fatalny
Skrzydłowy: fatalny
Defensywa: fatalny
Skuteczność: fatalny
St.fragmenty: fatalny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Cena wywoławcza 50.000 zł

#368015 19/02/2006 23:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Na liście znalazło się 2 moich ludzi.


Ramón Aponte (35459288)
Lat 22 , solidny stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia słaby , przywódca nędzny.

Narodowość: Espana
Wskaźnik TSI: 7 950
Pensja: 19 584 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA
Kartek: 1
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: słaby
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: kiepski
Skuteczność: błyskotliwy St.fragmenty: słaby

Goli w karierze: 36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Hattricków w karierze: 3
Ligowych goli w tym sezonie: 7
Pucharowych goli w tym sezonie: 2

Termin: 22.02.2006 o 23:19

Cena wywoławcza: 6 800 000 zł





Manuel Sanguino (72980138)
Lat 28, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, opanowany i szlachetny
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca kiepski.

Narodowość: Espana
Wskaźnik TSI: 1 100
Pensja: 3 552 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny Podania: kiepski
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: zadowalający
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: przeciętny

Termin: 22.02.2006 o 19:38

Cena wywoławcza: 150 000 zł

#368016 26/02/2006 19:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Przytrafiła mi się ciekawa rzecz.
Ostatnie 2 mecze grałem z liderem, który miał komplet zwycięstw do tej pory. Kupiłem kilku młodych grajków i liczyłem się z 2 porażkami. Niespodziewanie dla mnie oba mecze zakończyły się remisami, w dodatku takimi samymi 5:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#368017 26/02/2006 20:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A u mnie dziś w 45 minucie meczu miały miejsce aż 4 zdarzenia:



W 45 minucie , po błyskawicznej kontrze drużyny WENECJA Kornel Koselski znalazł się nieobstawiony po prawej stronie boiska i precyzyjnym strzałem na krótki słupek zmienił wynik spotkania na 0-1.


Yotam Avital przyłożył tylko głowę do precyzyjnego dośrodkowania z lewej strony i w 45 minucie zdobył wyrównującego gola na 1-1.


Adrian Gavrila; (WENECJA) otrzymał żółtą kartkę w 45 minucie za niesportowe zachowanie.


W 45 minucie gospodarze objęli prowadzenie 2-1 wykorzystując nieporadność prawej formacji obrony gości. Gola dla FC.Kujawiak zdobył Hugo Cavalheiro.

#368018 26/02/2006 20:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Takie wyniki (tzn. niespodzianki) często się zdażają w ht. Ja niedawno przegrałem mecz mimo że we wszystkich formacjach miałem przeagę :/

#368019 02/03/2006 18:13
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Mam jednego zawodnika, który miał być wielka nadzieją klubu ale niestety na okrągło łapie kontuzje. Gdyby nie kontuzje byłyby conajmniej dwa poziomy rozgrywania wyżej jak jest obecnie. I tu moje pytanie czy ktoś zauważył podatność niektórych zawodników na kontuzje czy to tylko przypadek? Może lepiej sprzedać zawodnika jak ma dalej regularnie łapać kontuzje ?

#368020 02/03/2006 19:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
wg mnie nie ma takiej zależności. zawodnicy losowo dostają kontuzje, nie ma bardziej na nie podatnych.

#368021 04/03/2006 22:08
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Oczywiście że tak jest! Kontuzje są losowe. Jest tylko taka zależność że bramkarze odnoszą je rzadziej, obrońcy częściej, pomocnicy jeszcze częściej, a napastnicy najczęściej. Nie ma natomiast zależności między zawodnikami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#368022 05/03/2006 14:17
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Gao Hai Dang (70095669)
Lat 20, solidny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.

Narodowość: Prathet Thai
Wskaźnik TSI: 810
Pensja: 2 880 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: BKS Celtowie
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: znakomity
Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny
Podania: kiepski
Skrzydłowy: przeciętny
Defensywa: nędzny
Skuteczność: słaby
St.fragmenty: przeciętny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Cena wywoławcza 25.000 zł

Strona 12 z 72 1 2 10 11 12 13 14 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1