|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Narodowość: Deutschland Wskaźnik TSI: 5 790 Pensja: 7 392 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Gladiator Kraków Kartek: 1 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: olśniewający Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski
Cena wywoławcza to 0zł. Chętnych proszę o licytacje. Jak myślice za ile taki zawodnik pójdzie ? hmmm z 3 melony powinieneś spokojnie wziąść imho
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Narodowość: Deutschland Wskaźnik TSI: 5 790 Pensja: 7 392 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Gladiator Kraków Kartek: 1 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: olśniewający Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski
Cena wywoławcza to 0zł. Chętnych proszę o licytacje. Jak myślice za ile taki zawodnik pójdzie ? hmmm z 3 melony powinieneś spokojnie wziąść imho Tyle właśnie mi pasuje bo bym rozbudował stadion do 25 000 i może kogoś kupił do pomocy lub ataku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dwóch nowych beniaminków w mojej lidze wydaje się słabych i najprawdopodobniej będą głównymi kandydatami do spadku. Ostatnie kilka sezonów nie miałem szczęścia do łatwych beniaminków, tym razem szczęście dopisało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Narodowość: Deutschland Wskaźnik TSI: 5 790 Pensja: 7 392 zł/tydzień w tym premia 20% Właściciel: Gladiator Kraków Kartek: 1 Kontuzje: zdrowy
Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: olśniewający Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski
Cena wywoławcza to 0zł. Chętnych proszę o licytacje. Jak myślice za ile taki zawodnik pójdzie ? hmmm z 3 melony powinieneś spokojnie wziąść imho Tyle właśnie mi pasuje bo bym rozbudował stadion do 25 000 i może kogoś kupił do pomocy lub ataku. Został sprzedany za 2 792 000 zł, trochę mniej niż się spodziewałem. Rozpoczeła się dzięki temu budowa stadionu z 20 000 do 25 000, która potrwa do 18 sierpnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
TSI = 1 730, lat 27, przeciętny stan formy Poziom doświadczenia słaby, przywódca przeciętny
Kondycja: zadowalający Bramkarz: zadowalający Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny Skuteczność: nędzny St.fragmenty: światowej klasy
Jak myślicie ile dostane za tego bramkarza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
TSI = 1 730, lat 27, przeciętny stan formy Poziom doświadczenia słaby, przywódca przeciętny
Kondycja: zadowalający Bramkarz: zadowalający Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny Skuteczność: nędzny St.fragmenty: światowej klasy
Jak myślicie ile dostane za tego bramkarza? 200 000
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
TSI = 1 730, lat 27, przeciętny stan formy Poziom doświadczenia słaby, przywódca przeciętny
Kondycja: zadowalający Bramkarz: zadowalający Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny Skuteczność: nędzny St.fragmenty: światowej klasy
Jak myślicie ile dostane za tego bramkarza? 200 000 kupiłem go przed chwilą za 244 000 i myślałem, że opchnę za więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ale na szczęścię szukałem jakiegoś bramkarza na 9 ligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak myślisz Kidd starczy na 9 ligę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
U mnie w tamtym sezonie w 6 lidze nieraz wystepował zadowalający bramkarz. Także na 9 lige ten spokojnie wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Baqu Baqu Squad - Zmarszczone Pikadory 3 - 0 16000 kibiców przybyło na Arena auf Baqu, pomimo rzęsistych opadów. Drużyna Squad wybiegła na boisko w strategicznej formacji 3-5-2. Następujący piłkarze wybiegli na murawę: Mun Nee - Adamek, Śmielak, Bertram - Jarek, Tahterin, Gavros, Bordea, Saint-Germain - Bolec, Dwornik.
1-0 Florian Bertram (21) 2-0 Kamil Bolec (31) 3-0 Damian Dwornik (80)
[Linked Image] Alberto César Espósito (28) [ ZP ] [Linked Image] Honoré Saint-Germain (33) [BBS] [Linked Image] Honoré Saint-Germain (33) [BBS] [Linked Image] Gert Vallade (43) [ZP] [Linked Image] Kamil Bolec (75) [BBS] [Linked Image] Gert Vallade (77) [ZP]pewna wygrana mojego teamu ze spadkowiczem, mimo, ze duza czesc spotkania gralem w oslabieniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Spójnia Świdwin - Sisio 4 - 0
Pochmurna ale bezdeszczowa pogoda pozwoliła dzisiaj zasiąść 2181 kibicom na Arena Śmierci
1-0 Jesper Bøgild (17) 2-0 Krzysztof Mrowiec (43) 3-0 Phillipp Soest (44) 4-0 Zdzisław Hospod (50)
Powiem tylko, że 2 z 4 strzelców to obrońcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pierwszy mecz iziii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może awansuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do 8 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ziomek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wez idz na QC a nie zaśmiecasz ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
U mnie na poczatek sezonu planowa porażka z faworytem ligi w stosunku 1-4. W meczu tym zagrali rezerwowi obrońcy, gdyż podstawowi mają zagrać w meczu pucharowym i zapewnić WENECJI awans do 3 rundy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
U mnie tak: stadion wybudowany do 25 000, ale brak jakichkolwiek wzmocnień, raczej osłabienia bo jak widać na forum w stosunku do poprzedniego sezonu pozbyłem się dwóch wartościowych obrońców.
Wczoraj mój zespół wygrał niespodziewanie na wyjeździe 4:2 z czego jestem zachwycony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oto moje 6 minut, które zdecydowały o losach meczu:
Daniel Just musiał tylko wykończyć szybki atak z lewej strony podcinając lekko piłkę nad wychodzącym bramkarzem. Po 16 minutach spotkania na tablicy świetlnej wynik 1-1. Zawodnik zespołu Gladiator, Valeriy Onufer, zdobył gola na 1-2 popisując się mocnym i precyzyjnym strzałem z dystansu. Zaskoczony bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Sören Brüder zwiększył prowadzenie gości potężnym strzałem z woleja po podaniu z prawej flanki. 1-3. Kibice gospodarzy zaniemówili. Sören Brüder popisał się fenomenalnym krzyżowym podaniem w 22 minucie. Valeriy Onufer spokojnie przyjął piłkę i strzałem z krótkiej nogi nie dał szans bramkarzowi. 1-4.
W środę czeka mnie 2 runda Pucharu Polski i rywal z 6 ligi, który wczoraj przegrał na wyjeździe aż 1:7, ale to oni są faworytem w tym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416 |
Kumpel dostał robote w centrum HT ( czyli jedzie do Szwecji ) i do wzięcia jest jego drużyna. Oczywiście nie można tak robić, ale szkoda zmarnować 2 lata grania. Drużyna jest w 6 lidze, tak w pierwszej trójce sezon powinna skończyć (nawet przy odrobinie szczęścia realne 1 miejsce). Kasa też dość zasobna, stadion koło 30tys. Osobie która zdecyduje się prowadzić dalej klub służę pomocą. Tylko proszę się zastanowić dobrze, bo gra wymaga poświęcenia czasu i uzależnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
49. minuta: Pressing zespołu Squad powodował, że dobre okazje można policzyć na palcu.
lool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dziś tylko remis u siebie 1-1. Patrząc na formę moich zawodników, ten remis jest dla mnie sukcesem. Średnia forma u mnie w drużynie wynosi 4,95 - nie pamiętam aby kiedyś była równie niska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
Witam! Mozna np na 3 tygodnie wypozyczyc jakiegos bramkarza z dowolnego klubu, poniewaz u mnie dwoch doznalo kontuzji i nie mam juz kogo na bramke wystawiac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Nie można. Ale możesz sobie za to kupić jakiegoś zadowalającego bramkarza w dobrej formie i z nienajgorszym doświadczeniem. To wydatek rzędu kilkudziesięciu tys.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|