Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 72 1 2 22 23 24 25 26 71 72
#368243 05/08/2006 10:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Narodowość: Deutschland
Wskaźnik TSI: 5 790
Pensja: 7 392 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Gladiator Kraków
Kartek: 1
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: olśniewający
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski


Cena wywoławcza to 0zł. Chętnych proszę o licytacje. Jak myślice za ile taki zawodnik pójdzie ?

hmmm z 3 melony powinieneś spokojnie wziąść imho

Bonus: Unibet
#368244 05/08/2006 10:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Narodowość: Deutschland
Wskaźnik TSI: 5 790
Pensja: 7 392 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Gladiator Kraków
Kartek: 1
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: olśniewający
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski


Cena wywoławcza to 0zł. Chętnych proszę o licytacje. Jak myślice za ile taki zawodnik pójdzie ?

hmmm z 3 melony powinieneś spokojnie wziąść imho
Tyle właśnie mi pasuje bo bym rozbudował stadion do 25 000 i może kogoś kupił do pomocy lub ataku.

#368245 06/08/2006 13:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dwóch nowych beniaminków w mojej lidze wydaje się słabych i najprawdopodobniej będą głównymi kandydatami do spadku. Ostatnie kilka sezonów nie miałem szczęścia do łatwych beniaminków, tym razem szczęście dopisało.

#368246 07/08/2006 07:07
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Quote
Narodowość: Deutschland
Wskaźnik TSI: 5 790
Pensja: 7 392 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Gladiator Kraków
Kartek: 1
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: nędzny
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: olśniewający
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski


Cena wywoławcza to 0zł. Chętnych proszę o licytacje. Jak myślice za ile taki zawodnik pójdzie ?

hmmm z 3 melony powinieneś spokojnie wziąść imho
Tyle właśnie mi pasuje bo bym rozbudował stadion do 25 000 i może kogoś kupił do pomocy lub ataku.
Został sprzedany za 2 792 000 zł, trochę mniej niż się spodziewałem. Rozpoczeła się dzięki temu budowa stadionu z 20 000 do 25 000, która potrwa do 18 sierpnia.

#368247 08/08/2006 14:57
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
TSI = 1 730, lat 27, przeciętny stan formy
Poziom doświadczenia słaby, przywódca przeciętny

Kondycja: zadowalający Bramkarz: zadowalający
Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny
Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: światowej klasy


Jak myślicie ile dostane za tego bramkarza?

#368248 08/08/2006 15:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
TSI = 1 730, lat 27, przeciętny stan formy
Poziom doświadczenia słaby, przywódca przeciętny

Kondycja: zadowalający Bramkarz: zadowalający
Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny
Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: światowej klasy


Jak myślicie ile dostane za tego bramkarza?

200 000

#368249 08/08/2006 15:11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Quote
Quote
TSI = 1 730, lat 27, przeciętny stan formy
Poziom doświadczenia słaby, przywódca przeciętny

Kondycja: zadowalający Bramkarz: zadowalający
Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny
Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: światowej klasy


Jak myślicie ile dostane za tego bramkarza?

200 000


kupiłem go przed chwilą za 244 000 i myślałem, że opchnę za więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ale na szczęścię szukałem jakiegoś bramkarza na 9 ligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak myślisz Kidd starczy na 9 ligę?

#368250 08/08/2006 15:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
U mnie w tamtym sezonie w 6 lidze nieraz wystepował zadowalający bramkarz. Także na 9 lige ten spokojnie wystarczy.

#368251 20/08/2006 13:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Baqu Baqu Squad - Zmarszczone Pikadory 3 - 0

16000 kibiców przybyło na Arena auf Baqu, pomimo rzęsistych opadów. Drużyna Squad wybiegła na boisko w strategicznej formacji 3-5-2. Następujący piłkarze wybiegli na murawę: Mun Nee - Adamek, Śmielak, Bertram - Jarek, Tahterin, Gavros, Bordea, Saint-Germain - Bolec, Dwornik.

1-0 Florian Bertram (21)
2-0 Kamil Bolec (31)
3-0 Damian Dwornik (80)

[Linked Image] Alberto César Espósito (28) [ ZP ]
[Linked Image] Honoré Saint-Germain (33) [BBS]
[Linked Image] Honoré Saint-Germain (33) [BBS]
[Linked Image] Gert Vallade (43) [ZP]
[Linked Image] Kamil Bolec (75) [BBS]
[Linked Image] Gert Vallade (77) [ZP]


pewna wygrana mojego teamu ze spadkowiczem, mimo, ze duza czesc spotkania gralem w oslabieniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#368252 20/08/2006 14:43
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Spójnia Świdwin - Sisio 4 - 0


Pochmurna ale bezdeszczowa pogoda pozwoliła dzisiaj zasiąść 2181 kibicom na Arena Śmierci


1-0 Jesper B&oslash;gild (17)
2-0 Krzysztof Mrowiec (43)
3-0 Phillipp Soest (44)
4-0 Zdzisław Hospod (50)


Powiem tylko, że 2 z 4 strzelców to obrońcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pierwszy mecz iziii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może awansuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do 8 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368253 20/08/2006 14:47
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
basel karny

#368254 20/08/2006 14:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
BASEL 2-2

#368255 20/08/2006 14:53
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Ziomek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wez idz na QC a nie zaśmiecasz ten temat

#368256 20/08/2006 16:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
U mnie na poczatek sezonu planowa porażka z faworytem ligi w stosunku 1-4. W meczu tym zagrali rezerwowi obrońcy, gdyż podstawowi mają zagrać w meczu pucharowym i zapewnić WENECJI awans do 3 rundy.

#368257 21/08/2006 07:07
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
U mnie tak: stadion wybudowany do 25 000, ale brak jakichkolwiek wzmocnień, raczej osłabienia bo jak widać na forum w stosunku do poprzedniego sezonu pozbyłem się dwóch wartościowych obrońców.

Wczoraj mój zespół wygrał niespodziewanie na wyjeździe 4:2 z czego jestem zachwycony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oto moje 6 minut, które zdecydowały o losach meczu:

Daniel Just musiał tylko wykończyć szybki atak z lewej strony podcinając lekko piłkę nad wychodzącym bramkarzem. Po 16 minutach spotkania na tablicy świetlnej wynik 1-1. Zawodnik zespołu Gladiator, Valeriy Onufer, zdobył gola na 1-2 popisując się mocnym i precyzyjnym strzałem z dystansu. Zaskoczony bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Sören Brüder zwiększył prowadzenie gości potężnym strzałem z woleja po podaniu z prawej flanki. 1-3. Kibice gospodarzy zaniemówili. Sören Brüder popisał się fenomenalnym krzyżowym podaniem w 22 minucie. Valeriy Onufer spokojnie przyjął piłkę i strzałem z krótkiej nogi nie dał szans bramkarzowi. 1-4.

W środę czeka mnie 2 runda Pucharu Polski i rywal z 6 ligi, który wczoraj przegrał na wyjeździe aż 1:7, ale to oni są faworytem w tym meczu.

#368258 22/08/2006 18:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
addict
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
Kumpel dostał robote w centrum HT ( czyli jedzie do Szwecji ) i do wzięcia jest jego drużyna. Oczywiście nie można tak robić, ale szkoda zmarnować 2 lata grania. Drużyna jest w 6 lidze, tak w pierwszej trójce sezon powinna skończyć (nawet przy odrobinie szczęścia realne 1 miejsce). Kasa też dość zasobna, stadion koło 30tys. Osobie która zdecyduje się prowadzić dalej klub służę pomocą. Tylko proszę się zastanowić dobrze, bo gra wymaga poświęcenia czasu i uzależnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368259 27/08/2006 09:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
49. minuta: Pressing zespołu Squad powodował, że dobre okazje można policzyć na palcu.

lool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#368260 27/08/2006 09:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś tylko remis u siebie 1-1. Patrząc na formę moich zawodników, ten remis jest dla mnie sukcesem. Średnia forma u mnie w drużynie wynosi 4,95 - nie pamiętam aby kiedyś była równie niska.

#368261 27/08/2006 11:36
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
Witam! Mozna np na 3 tygodnie wypozyczyc jakiegos bramkarza z dowolnego klubu, poniewaz u mnie dwoch doznalo kontuzji i nie mam juz kogo na bramke wystawiac.

#368262 27/08/2006 11:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Nie można. Ale możesz sobie za to kupić jakiegoś zadowalającego bramkarza w dobrej formie i z nienajgorszym doświadczeniem. To wydatek rzędu kilkudziesięciu tys.

Strona 24 z 72 1 2 22 23 24 25 26 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1