|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
TDI Zasięg - Spójnia Świdwin 1 - 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2 mecz w nowym sezonie i drugie zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na razie w lidze 3 drużyny mają komplet zwycięstw, więc walka będzie o awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2 |
Witam bo jestem nowy i widze że tez jesteście fanami hattricka , mam drużyne w 8 lidze i w 2 meczach jak narazie mam 6pkt swoją drużynę prowadzę już drugi sezon, w zeszły awansowałem z 9
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 225
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 225 |
To ja sie też pochwale. Moja drużyna to Galacticos Bykowina, narazie 2 miejsce w VI lidze. Cel to oczywiście awans i 4 runda pucharu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
a mnie już pomału zaczyna ta gra irytować...
sprzedaje ćwiczonych przez 6 sezonó tytanowych rozgrywających po mniej, niż muszę wydać na dobrych juniorów w ich zastępstwie. Paranoja z tym rynkiem transferowym...
Do tego zabijają mnie pensje piłkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Płacę prawie 1mln pensji tygodniowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Milion to rzeczywiście dużo - ja płacę 500 tys i jeszcze chce kupić jakiegoś min światowej klasy napastnika z minimum zadowalającym skrzydłem i dobrą specjałką, więc dojdzie mi kolejne min 50 tys.
Coin grasz w 5 lidze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A ja na pensje zawodników wydaje zaledwie 135 tys., ale gram w 7 lidze. Najlepsi zawodnicy to dwóch fantastycznych obrońców, reszta to znakomicy i solidni. Od sponsorów dostaje 234 tys. a Wy ile ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
W ciągu 2 tyg kupiłem sobie 2 nadprzyrodzonych napastników - za jednego dałem 10 000 000 a za drugiego 7 000 000. Ale mi kasy na nich poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Ale jaki teraz będziesz miał atak wypasiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
A ja na pensje zawodników wydaje zaledwie 135 tys., ale gram w 7 lidze. Najlepsi zawodnicy to dwóch fantastycznych obrońców, reszta to znakomicy i solidni. Od sponsorów dostaje 234 tys. a Wy ile ? też gram w VII lidze sponsorzy : 200 tyś personel : 114 tyś pensje : 88 tyś
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
[i]Mam pytanie ile bym mogl dostac MAX. za tego zawodnika ... Mam klopoty finansowe i przyda sie kasa ale nie wiem czy jest sens wystawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Taki profil: [Linked Image] [ imageshack.us] Z gory dzieki za informacje ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
[i]Aha i jeszcze jaka najlepiej ustawic INTENSYWNOS TRENINGU ?
Z gory wielkie dzieki za te dwie informaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
[i]Mam pytanie ile bym mogl dostac MAX. za tego zawodnika ... Mam klopoty finansowe i przyda sie kasa ale nie wiem czy jest sens wystawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Taki profil: [Linked Image] [ imageshack.us] Z gory dzieki za informacje ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Cany ostatnio pospadały a do tego ten Twój zawodnik nie jest zbyt łakomym kąskiem..zbyt stary na trening, nie ma doswiadczenia i jeszcze te fatalne podania. Ciesz się jak dostaniesz za niego 200 tys ale moim zdaniem ta kwota będzie mniejsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Jestem laikiem jezeli chodzi o hattrick ale mam takie pytanko?? zarejestrowalem sie na tej stronce i pisze ze mam czekac na druzyne i czekam juz ze 3-4 dni i nic zednego odzewu ?? mam cos zrobic czy czekac sobie dalej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Jestem laikiem jezeli chodzi o hattrick ale mam takie pytanko?? zarejestrowalem sie na tej stronce i pisze ze mam czekac na druzyne i czekam juz ze 3-4 dni i nic zednego odzewu ?? mam cos zrobic czy czekac sobie dalej? Teraz przy rejestracji hattrick wysyła kod potwierdzający Twój adres e-mail. Sprawdź czy ten kod dostałeś, jeśli tak to zaloguj się na ht i wpisz go w odpowiednim polu. Jeśli kodu nie dostałeś, to zaloguj się na ht i daj wyślij kod i wtedy powinieneś go dostać na e-mail, który podawałeś przy rejestracji. Potem się zalogować w ht i wpisać ten kod i czekasz na drużyne. To chyba tyle, mam nadzieje, że pomogłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
[i]Ej, a jaki macie Klub Kibica ...
Bo mam 345 fanow na VIII lidze i nie wiem czy to duzo czy malo ?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ja mam 230 w IX lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co zrobić, jak mam -350 tys. zł? wygrywam każdy mecz a tu - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ja mam 230 w IX lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co zrobić, jak mam -350 tys. zł? wygrywam każdy mecz a tu - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [i]Tez mam ok. -400 ale to dlatego ze mialem chyba za duzo personelu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozwalnialem kilku zawodnikow i kilku specjalistow i caly czas ide na plus ... Tyle ze ostatnio za tydzien bylo +16 tys. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a to chyba nie duzo ... I co zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
macie szkołke piłarska ? jezeli tak to nie prowadzcie jej, nie oplaci raczej sie wam ona
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
macie szkołke piłarska ? jezeli tak to nie prowadzcie jej, nie oplaci raczej sie wam ona [i]A jak mozna zalozyc "Szkole Pilkarska" tak na przyszlosc zebym wiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
macie szkołke piłarska ? jezeli tak to nie prowadzcie jej, nie oplaci raczej sie wam ona Niektórym się opłaci - wystarczy, że na początku sezonu wyjmiesz zdolnego 17 letniego juniora i sprzedasz go za 5-6 baniek to pokryje Ci wydatki na szkółkę za okres 3 sezonów. Mnie osobiście się taki nie trafił ale mój kolega sprzedał już 2 juniorków ze szkółki po ponad 2,5.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|