2 mecz w nowym sezonie i drugie zwycięstwo 2 mecz w nowym sezonie i drugie zwycięstwo
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 72 1 2 23 24 25 26 27 71 72
#368263 27/08/2006 12:11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
TDI Zasięg - Spójnia Świdwin 1 - 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2 mecz w nowym sezonie i drugie zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na razie w lidze 3 drużyny mają komplet zwycięstw, więc walka będzie o awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#368264 27/08/2006 17:58
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2
Witam bo jestem nowy i widze że tez jesteście fanami hattricka ,
mam drużyne w 8 lidze i w 2 meczach jak narazie mam 6pkt
swoją drużynę prowadzę już drugi sezon, w zeszły awansowałem z 9

#368265 28/08/2006 17:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 225
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 225
To ja sie też pochwale. Moja drużyna to Galacticos Bykowina, narazie 2 miejsce w VI lidze. Cel to oczywiście awans i 4 runda pucharu.

#368266 30/08/2006 09:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
a mnie już pomału zaczyna ta gra irytować...

sprzedaje ćwiczonych przez 6 sezonó tytanowych rozgrywających po mniej, niż muszę wydać na dobrych juniorów w ich zastępstwie. Paranoja z tym rynkiem transferowym...

Do tego zabijają mnie pensje piłkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Płacę prawie 1mln pensji tygodniowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#368267 30/08/2006 15:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Milion to rzeczywiście dużo - ja płacę 500 tys i jeszcze chce kupić jakiegoś min światowej klasy napastnika z minimum zadowalającym skrzydłem i dobrą specjałką, więc dojdzie mi kolejne min 50 tys.


Coin grasz w 5 lidze ?

#368268 31/08/2006 09:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A ja na pensje zawodników wydaje zaledwie 135 tys., ale gram w 7 lidze. Najlepsi zawodnicy to dwóch fantastycznych obrońców, reszta to znakomicy i solidni. Od sponsorów dostaje 234 tys. a Wy ile ?

#368269 31/08/2006 19:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
W ciągu 2 tyg kupiłem sobie 2 nadprzyrodzonych napastników - za jednego dałem 10 000 000 a za drugiego 7 000 000. Ale mi kasy na nich poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#368270 31/08/2006 23:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Ale jaki teraz będziesz miał atak wypasiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#368271 02/09/2006 14:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
A ja na pensje zawodników wydaje zaledwie 135 tys., ale gram w 7 lidze. Najlepsi zawodnicy to dwóch fantastycznych obrońców, reszta to znakomicy i solidni. Od sponsorów dostaje 234 tys. a Wy ile ?

też gram w VII lidze

sponsorzy : 200 tyś
personel : 114 tyś
pensje : 88 tyś

#368272 03/09/2006 19:13
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
[i]Mam pytanie ile bym mogl dostac MAX. za tego zawodnika ...

Mam klopoty finansowe i przyda sie kasa ale nie wiem czy jest sens wystawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Taki profil:

[Linked Image] [imageshack.us]

Z gory dzieki za informacje ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#368273 03/09/2006 19:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
[i]Aha i jeszcze jaka najlepiej ustawic INTENSYWNOS TRENINGU ?

Z gory wielkie dzieki za te dwie informaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#368274 03/09/2006 20:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
[i]Mam pytanie ile bym mogl dostac MAX. za tego zawodnika ...

Mam klopoty finansowe i przyda sie kasa ale nie wiem czy jest sens wystawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Taki profil:

[Linked Image] [imageshack.us]

Z gory dzieki za informacje ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />



Cany ostatnio pospadały a do tego ten Twój zawodnik nie jest zbyt łakomym kąskiem..zbyt stary na trening, nie ma doswiadczenia i jeszcze te fatalne podania. Ciesz się jak dostaniesz za niego 200 tys ale moim zdaniem ta kwota będzie mniejsza.

#368275 04/09/2006 07:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Jestem laikiem jezeli chodzi o hattrick ale mam takie pytanko??
zarejestrowalem sie na tej stronce i pisze ze mam czekac na druzyne i czekam juz ze 3-4 dni i nic zednego odzewu ??
mam cos zrobic czy czekac sobie dalej?

#368276 04/09/2006 08:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Jestem laikiem jezeli chodzi o hattrick ale mam takie pytanko??
zarejestrowalem sie na tej stronce i pisze ze mam czekac na druzyne i czekam juz ze 3-4 dni i nic zednego odzewu ??
mam cos zrobic czy czekac sobie dalej?
Teraz przy rejestracji hattrick wysyła kod potwierdzający Twój adres e-mail. Sprawdź czy ten kod dostałeś, jeśli tak to zaloguj się na ht i wpisz go w odpowiednim polu. Jeśli kodu nie dostałeś, to zaloguj się na ht i daj wyślij kod i wtedy powinieneś go dostać na e-mail, który podawałeś przy rejestracji. Potem się zalogować w ht i wpisać ten kod i czekasz na drużyne. To chyba tyle, mam nadzieje, że pomogłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#368277 04/09/2006 11:07
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
[i]Ej, a jaki macie Klub Kibica ...

Bo mam 345 fanow na VIII lidze i nie wiem czy to duzo czy malo ?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#368278 04/09/2006 12:29
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Ja mam 230 w IX lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co zrobić, jak mam -350 tys. zł? wygrywam każdy mecz a tu - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#368279 04/09/2006 12:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Quote
Ja mam 230 w IX lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co zrobić, jak mam -350 tys. zł? wygrywam każdy mecz a tu - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

[i]Tez mam ok. -400 ale to dlatego ze mialem chyba za duzo personelu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozwalnialem kilku zawodnikow i kilku specjalistow i caly czas ide na plus ...

Tyle ze ostatnio za tydzien bylo +16 tys. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a to chyba nie duzo ...

I co zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#368280 04/09/2006 13:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
macie szkołke piłarska ? jezeli tak to nie prowadzcie jej, nie oplaci raczej sie wam ona

#368281 04/09/2006 13:45
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Quote
macie szkołke piłarska ? jezeli tak to nie prowadzcie jej, nie oplaci raczej sie wam ona

[i]A jak mozna zalozyc "Szkole Pilkarska" tak na przyszlosc zebym wiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#368282 04/09/2006 14:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
macie szkołke piłarska ? jezeli tak to nie prowadzcie jej, nie oplaci raczej sie wam ona


Niektórym się opłaci - wystarczy, że na początku sezonu wyjmiesz zdolnego 17 letniego juniora i sprzedasz go za 5-6 baniek to pokryje Ci wydatki na szkółkę za okres 3 sezonów. Mnie osobiście się taki nie trafił ale mój kolega sprzedał już 2 juniorków ze szkółki po ponad 2,5.

Strona 25 z 72 1 2 23 24 25 26 27 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1