|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Jezeli ktoś zaczyna teraz grac w hattrica to nie powinien napoczątek dawać kasy na szkółkę. Moje wszystkie kłopoty finansowe na początku prowadzenia klubu były właśnie spowodowane przez szkółkę. Teraz to co innego i jestem spokojnie na + z juniorów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Szkólka oplaci ci sie tylko wtedy kiedy na poczatek bedziesz losowal tylko bramkarzy. Ciezko wylosowac dobrego zawodnika z pola nawet ze szkólki na poziomie znakomitym. Ja co drugi tydzien losuje bramkarzy. dzis sprzedaja najslabszego z nich[przecietny-TSI 1000} i mysle ze dostane za niego ok.30000 pf ale poprzednio trafialem gosci i sprzedawalem za znacznie wyzsza cene
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Szkólka oplaci ci sie tylko wtedy kiedy na poczatek bedziesz losowal tylko bramkarzy. Ciezko wylosowac dobrego zawodnika z pola nawet ze szkólki na poziomie znakomitym. Ja co drugi tydzien losuje bramkarzy. dzis sprzedaja najslabszego z nich[przecietny-TSI 1000} i mysle ze dostane za niego ok.30000 pf ale poprzednio trafialem gosci i sprzedawalem za znacznie wyzsza cene Wszystko i tak zalezy od szczęścia. Nastawiając się na losowanie bramkarzy musisz losować często zadowalającego lub solidnego bo inaczej nie zarobisz na tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
panowie dlugo sie czeka na przyznanie przez nich teamu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
zalezy... tydzien... dwa.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Zależy również od tego czy wcześniej nie zabrano Ci teamu...bo w takim przypadku czekasz chyba min 9 tygodni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
nigdy wczesniej nie gralem nahattricku!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
[i]Ej, a jaki macie Klub Kibica ...
Bo mam 345 fanow na VIII lidze i nie wiem czy to duzo czy malo ?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Na początku to mało, ale z każdym tygodnie ta liczba powiększa się. Ja już gram ponad 1 rok kalendarzowy i mam ich 1319 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a gram w 7 lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
[i]Ej, a jaki macie Klub Kibica ...
Bo mam 345 fanow na VIII lidze i nie wiem czy to duzo czy malo ?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Na początku to mało, ale z każdym tygodnie ta liczba powiększa się. Ja już gram ponad 1 rok kalendarzowy i mam ich 1319 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a gram w 7 lidze. A to moze niedlugo sie powiekszy moj klub kibica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A i dzieki za ta rade zeby na poczatku nie robic szkolki mlodziezowej bo caly czas teraz odrabiam dlugi i niedlugo moze na plus wyjde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
nigdy wczesniej nie gralem nahattricku!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam To może masz wspólne IP z innymi osobami i któraś z nich gra w hattricka. W takim przypadku aby otrzymać konto będziesz musiał napisać do GM-ów i wyjaśnic całą sytuację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Mam kłopot, już drugi tydzień z rzędu pojawiła mi się informacja o tym, że: "Niezrozumiałe decyzje prezesa klubu w tym tygodniu spowodowały utratę korzyści z treningu.".
Treningu nie zmieniałem w czasie tygodnia i nie wiem dlaczego tak się dzieje. W lidze gram 3-5-2 a w sparingach gram 5-3-2.
Może to jest wina trenera, którego powinienem zmienić:
Kondycja: solidny Bramkarz: beznadziejny Rozgrywanie: beznadziejny Podania: beznadziejny Skrzydłowy: beznadziejny Defensywa: fatalny Skuteczność: beznadziejny St.fragmenty: słaby
Może, że ma takie fatalne umiejętności to treningu nie ma ?
Może ktoś mi to wytłumaczyć ? Dziękuje z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416 |
Tracisz trening bo wystawiasz czterech środkowych pomocników, a można tylko trzech. W kolejnym meczu skrzydłowemu nie dawaj polecenia ekstra środkowy pomocnik, tylko DO ŚRODKA i trening będzie zaliczony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
witam, jak ktos chce sobie kogos kupic to robie mala wyprzedaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (planuje spadek w tym sezonie i nie chce nie potrzebnie wyplacac duze pensje zawodnika, ktorych nie widze w skladzie w nastepnym sezonie)
Fasol Team ID: 473476
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
CO do szkółki juniorów...to ja po 3 sezonach w hattricku mam około 3mln zł zysku netto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Może mam szczęście. Mój najlepszy junior poszedł za 3,9mln.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja nie mam za bardzo szczęścia do losowania juniorów ... ale wszystko przede mną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Mój znajomy ma to samo...przez 3 sezony mając szkółkę na poziomie znakomity, najlepszego wylosował bramkarza który poszedł za trochę ponad 400tys :/ Nie bardzo wiem od czego to zależy. Słowo "Szczęście" mi do tej gry nie pasuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Powinno losowac sie bramkarzy bo losujesz tylko 2 umiejetnosci a w przypadku zawodnika z pola losujeszkilka i musisz miec wiecej szczescia. Ja postanowilem ze bede losowal bramkarzy bo z pola wylosowalem dobrego skrzydlowego raz pozostali to nedza. Ale jak przychodzi dzien losowania to korci mnie by spobowac zawodnika z pola chociaz wiem ze na bramkarzach mozna zarobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Powinno losowac sie bramkarzy bo losujesz tylko 2 umiejetnosci a w przypadku zawodnika z pola losujeszkilka i musisz miec wiecej szczescia. Ja postanowilem ze bede losowal bramkarzy bo z pola wylosowalem dobrego skrzydlowego raz pozostali to nedza. Ale jak przychodzi dzien losowania to korci mnie by spobowac zawodnika z pola chociaz wiem ze na bramkarzach mozna zarobic. idac Twoim rozumowaniem ,jesli kazdy by tak robil w w HT za jakies 10 sezonow nie byloby zawodnikow z pola, byliby sami bramkarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
zerknij na liste transferowa na zawodników ze skillem gównym co najmniej solidnym wiekszosc to bramkarze. Lepsi zawodnicy z pola pochodza z lepszych druzyn grajacych w wyzszych ligach gdzie maja nacznie lepszych trenerów. Zrezta jak pisalem wiem ze powinienem losowac bramkarzy ale podejmuje ryzko i w ostatniej chwili losuje zawodnika z pola. Dzi wylosuje na pewno bramkarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ja już gram 5 sezonów i najlepszego juniora sprzedałem za 4 872 000 zł, który miał TSI=1 250. Mi jak narazie inwestowanie w szkółke przynosi zyski, ale w tym sezonie jak narazie nie wypromowałem żadnego dobrego zawodnika. W tamtym sezonie najlepszego zawodnika jakiego wypromowałem to solidny napastnik.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|