Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 72 1 2 24 25 26 27 28 71 72
#368283 04/09/2006 15:14
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Jezeli ktoś zaczyna teraz grac w hattrica to nie powinien napoczątek dawać kasy na szkółkę. Moje wszystkie kłopoty finansowe na początku prowadzenia klubu były właśnie spowodowane przez szkółkę. Teraz to co innego i jestem spokojnie na + z juniorów.

Bonus: Unibet
#368284 04/09/2006 15:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Szkólka oplaci ci sie tylko wtedy kiedy na poczatek bedziesz losowal tylko bramkarzy. Ciezko wylosowac dobrego zawodnika z pola nawet ze szkólki na poziomie znakomitym. Ja co drugi tydzien losuje bramkarzy. dzis sprzedaja najslabszego z nich[przecietny-TSI 1000} i mysle ze dostane za niego ok.30000 pf ale poprzednio trafialem gosci i sprzedawalem za znacznie wyzsza cene

#368285 04/09/2006 17:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Szkólka oplaci ci sie tylko wtedy kiedy na poczatek bedziesz losowal tylko bramkarzy. Ciezko wylosowac dobrego zawodnika z pola nawet ze szkólki na poziomie znakomitym. Ja co drugi tydzien losuje bramkarzy. dzis sprzedaja najslabszego z nich[przecietny-TSI 1000} i mysle ze dostane za niego ok.30000 pf ale poprzednio trafialem gosci i sprzedawalem za znacznie wyzsza cene

Wszystko i tak zalezy od szczęścia. Nastawiając się na losowanie bramkarzy musisz losować często zadowalającego lub solidnego bo inaczej nie zarobisz na tym.

#368286 04/09/2006 18:02
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
panowie dlugo sie czeka na przyznanie przez nich teamu??

#368287 04/09/2006 22:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
zalezy... tydzien... dwa.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#368288 05/09/2006 14:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zależy również od tego czy wcześniej nie zabrano Ci teamu...bo w takim przypadku czekasz chyba min 9 tygodni.

#368289 05/09/2006 15:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
nigdy wczesniej nie gralem nahattricku!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#368290 05/09/2006 16:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
[i]Ej, a jaki macie Klub Kibica ...

Bo mam 345 fanow na VIII lidze i nie wiem czy to duzo czy malo ?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Na początku to mało, ale z każdym tygodnie ta liczba powiększa się. Ja już gram ponad 1 rok kalendarzowy i mam ich 1319 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a gram w 7 lidze.

#368291 05/09/2006 17:32
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Quote
Quote
[i]Ej, a jaki macie Klub Kibica ...

Bo mam 345 fanow na VIII lidze i nie wiem czy to duzo czy malo ?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Na początku to mało, ale z każdym tygodnie ta liczba powiększa się. Ja już gram ponad 1 rok kalendarzowy i mam ich 1319 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a gram w 7 lidze.

A to moze niedlugo sie powiekszy moj klub kibica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A i dzieki za ta rade zeby na poczatku nie robic szkolki mlodziezowej bo caly czas teraz odrabiam dlugi i niedlugo moze na plus wyjde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#368292 05/09/2006 21:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
nigdy wczesniej nie gralem nahattricku!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam


To może masz wspólne IP z innymi osobami i któraś z nich gra w hattricka. W takim przypadku aby otrzymać konto będziesz musiał napisać do GM-ów i wyjaśnic całą sytuację.

#368293 08/09/2006 12:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Mam kłopot, już drugi tydzień z rzędu pojawiła mi się informacja o tym, że: "Niezrozumiałe decyzje prezesa klubu w tym tygodniu spowodowały utratę korzyści z treningu.".

Treningu nie zmieniałem w czasie tygodnia i nie wiem dlaczego tak się dzieje. W lidze gram 3-5-2 a w sparingach gram 5-3-2.

Może to jest wina trenera, którego powinienem zmienić:

Kondycja: solidny Bramkarz: beznadziejny
Rozgrywanie: beznadziejny Podania: beznadziejny
Skrzydłowy: beznadziejny Defensywa: fatalny
Skuteczność: beznadziejny St.fragmenty: słaby

Może, że ma takie fatalne umiejętności to treningu nie ma ?

Może ktoś mi to wytłumaczyć ? Dziękuje z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#368294 08/09/2006 15:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
addict
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
Tracisz trening bo wystawiasz czterech środkowych pomocników, a można tylko trzech. W kolejnym meczu skrzydłowemu nie dawaj polecenia ekstra środkowy pomocnik, tylko DO ŚRODKA i trening będzie zaliczony.

#368295 11/09/2006 18:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
witam, jak ktos chce sobie kogos kupic to robie mala wyprzedaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (planuje spadek w tym sezonie i nie chce nie potrzebnie wyplacac duze pensje zawodnika, ktorych nie widze w skladzie w nastepnym sezonie)


Fasol Team
ID: 473476

#368296 13/09/2006 22:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
CO do szkółki juniorów...to ja po 3 sezonach w hattricku mam około 3mln zł zysku netto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Może mam szczęście. Mój najlepszy junior poszedł za 3,9mln.

pozdro

#368297 14/09/2006 14:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja nie mam za bardzo szczęścia do losowania juniorów ... ale wszystko przede mną.

#368298 14/09/2006 21:34
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Mój znajomy ma to samo...przez 3 sezony mając szkółkę na poziomie znakomity, najlepszego wylosował bramkarza który poszedł za trochę ponad 400tys :/ Nie bardzo wiem od czego to zależy. Słowo "Szczęście" mi do tej gry nie pasuje.

#368299 15/09/2006 10:14
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Powinno losowac sie bramkarzy bo losujesz tylko 2 umiejetnosci a w przypadku zawodnika z pola losujeszkilka i musisz miec wiecej szczescia. Ja postanowilem ze bede losowal bramkarzy bo z pola wylosowalem dobrego skrzydlowego raz pozostali to nedza. Ale jak przychodzi dzien losowania to korci mnie by spobowac zawodnika z pola chociaz wiem ze na bramkarzach mozna zarobic.

#368300 15/09/2006 11:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Powinno losowac sie bramkarzy bo losujesz tylko 2 umiejetnosci a w przypadku zawodnika z pola losujeszkilka i musisz miec wiecej szczescia. Ja postanowilem ze bede losowal bramkarzy bo z pola wylosowalem dobrego skrzydlowego raz pozostali to nedza. Ale jak przychodzi dzien losowania to korci mnie by spobowac zawodnika z pola chociaz wiem ze na bramkarzach mozna zarobic.

idac Twoim rozumowaniem ,jesli kazdy by tak robil w w HT za jakies 10 sezonow nie byloby zawodnikow z pola, byliby sami bramkarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#368301 15/09/2006 11:21
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
zerknij na liste transferowa na zawodników ze skillem gównym co najmniej solidnym wiekszosc to bramkarze. Lepsi zawodnicy z pola pochodza z lepszych druzyn grajacych w wyzszych ligach gdzie maja nacznie lepszych trenerów. Zrezta jak pisalem wiem ze powinienem losowac bramkarzy ale podejmuje ryzko i w ostatniej chwili losuje zawodnika z pola. Dzi wylosuje na pewno bramkarza.

#368302 15/09/2006 17:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Ja już gram 5 sezonów i najlepszego juniora sprzedałem za 4 872 000 zł, który miał TSI=1 250. Mi jak narazie inwestowanie w szkółke przynosi zyski, ale w tym sezonie jak narazie nie wypromowałem żadnego dobrego zawodnika. W tamtym sezonie najlepszego zawodnika jakiego wypromowałem to solidny napastnik.

Strona 26 z 72 1 2 24 25 26 27 28 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, rafal08, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,920
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1