Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 72 1 2 25 26 27 28 29 71 72
#368303 15/09/2006 20:51
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Bramkarzy powinno się losować do poziomu szkółki solidny, od tego czasu na losujemy zawodników z pola

Bonus: Unibet
#368304 17/09/2006 08:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
znudziła mi się ta gra. coraz bardziej mnie irytuje i do tego mam coraz mniej czasu. chyba zwinę interes...

#368305 17/09/2006 09:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Irytuje Cię ??? Czyżbyś nie osiagał zadowalających wyników ??? Mnie też nieraz wkurza jak przegrywam mecz, którego nie mozna przegrać, jednak nie rezygnuje z gry.

#368306 17/09/2006 09:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
Wyniki wynikami. Chodzi ogólnie o sytuację na rynku transferowym, o spadające ceny, o niemożliwe wręcz utrzymanie kadry zawodników gwarantujących przyzwoitą grę w lidze wyższej niż 6. O zabijające pensje, o coraz mniejsze dochody z treningu...

Po prostu nie kręci mnie ta gra jak kiedyś.

#368307 17/09/2006 09:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Tak ale takie spadające ceny mają też swoje plusy...możesz dużo taniej kupować zawodników niż kiedyś. Jednak oczywiście masz rację, rynek transferowy zwariował i teraz nie opłaca się trenować ludzi do wysokich poziomów bo kolejne przyrosty umiejętności niosą za sobą tylko minimalne wyższe ceny sprzedaży.

#368308 17/09/2006 21:34
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
To fakt...Coraz mniej kosztują zawodnicy na wysokich poziomach a coraz więcej trzeba im płacić, Ceny trenowanych zawodników nie rosną wprost proporcjonalnie do strasznych kosztów utrzymania ://

#368309 17/09/2006 22:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja kupiłem 2 sezony temu za 15, 0 skrzydłowego a teraz miałbym problem z dostaniem za niego 10,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


__________________________________________________________

Tommy Lee, jak tam wieża w Łochowie, stoi jeszcze ?

#368310 18/09/2006 11:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Beniaminek 6 ligi...
5 meczy 5 zwycięstw...

passa skończy się w nastepnej kolejce... wszyscy się dziwią łącznie ze mną czemu mam taki bilans...

pewnie skończę w środku tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

FC Orzeł Biały Wałcz
kamasss

#368311 18/09/2006 19:28
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Ja kupiłem 2 sezony temu za 15, 0 skrzydłowego a teraz miałbym problem z dostaniem za niego 10,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


__________________________________________________________

Tommy Lee, jak tam wieża w Łochowie, stoi jeszcze ?


Hehe w Łochowie..wierza???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#368312 19/09/2006 14:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Tommy Lee, jak tam wieża w Łochowie, stoi jeszcze ?


Hehe w Łochowie..wierza???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> [/quote]


Tak, na przeciwko stacji benzynowej. Wieża telekomunikacyjna. W nocy widoczna bo oświetlona czerwonymi lampami.

#368313 20/09/2006 15:58
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
sprzedam konto na ht na którym jest 19mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moge przyjac moneybookers

#368314 24/09/2006 08:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś mnie w hattricku spotkało kilka nieszczęść w 5 minut:

1) W 78 minucie meczu, zawodnik drużyny WENECJA, Kasper Zimnoch, musiał opuścić boisko po otrzymaniu drugiej żółtej kartki. - PODSTAWOWY OBROŃCA, NIE ZAGRA ZA TYDZIEŃ.

2) W 79 minucie z powodu nieszczęśliwego zderzenia Olegas Ra¹èikas długo leżał na murawie i ostatecznie musiał opuścić boisko na noszach. - NAJLEPSZY ZAWODNIK W DRUŻYNIE, NIE ZAGRA ZA TYDZIEŃ I PRZEZ NASTEPNYCH KILKA TYGODNI. KONTUZJA: +6

3) Fani zerwali się z miejsc, kiedy po akcji środkiem pola w 83 minucie Laurens Van Looy znalazł się na czystej pozycji i podciął lekko piłkę nad bramkarzem, zdobywając wyrównującego gola dla Signs. 1-1. WYMKNEŁO MI SIĘ Z RĄK ZWYCIĘSTWO.


Dodatkowo w 1 połowie swoją 3 żółtą kartkę dostał podstawowy obrońca i także NIE ZAGRA ZA TYDZIEŃ.

#368315 24/09/2006 09:24
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
gg 2625761 cena wywolawcza 50 PLN jest juz na nim ponad 20 mln

#368316 24/09/2006 09:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Nie wiem czy ktoś zaryzykuje. Takie coś grozi banem.

#368317 24/09/2006 10:27
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
gg 2625761 cena wywolawcza 50 PLN jest juz na nim ponad 20 mln

jak nikt sie nie zgłosi to ja moge wziąść za darmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dzisiaj wreszcie wygralem i to az 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> utrzymanie pewne, ale chcialem byc w czubie a z tym bedzie ciezko

#368318 25/09/2006 19:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
juz niby drugi sezon jestem w hattricku, ale cos moja wiedza marna na jego temat.. Dlatego mam trzy pytania jak na teraz:

1.Jak sie ustawia trening indywidualny?
2.Dlaczego przy ocenie zawodnikow po meczu mam tylko chyba gora 2,5 gwiazdki, w sensie co mam zrobic, zeby bylo ich wiecej?
3.Czy moge sie z jakas druzyna umowic na wymiane graczy, np z doplata i jak to zrobic jak tak?

P.S. drugi sezon mam miejsce ciut ponad srodek w XVIII lidze..

#368319 25/09/2006 20:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
1) Trening ustawia się dla całego zespołu. Np gdy ustawisz trening defensywy to zawodnicy wystawieni na obronie w daneym tygodniu zaliczają cały trening, a zawodnicy z innych pozycji tylko malutką część treningu.


2) Musisz trenować swoich zawodników aby sie rozwijali. Wtedy będe grac na więcej *


3) Nie.

#368320 25/09/2006 22:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
gg 2625761 cena wywolawcza 50 PLN jest juz na nim ponad 20 mln

50zł. to nie wiem czy ktoś ci da...około miesiąca temu gość chciał sprzedać drużynę w VI lidze z 8mln budżetem i 15zł nikt nie chciał dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo to banem grozi.

#368321 25/09/2006 22:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Pierwszy raz dalem 40tys na szkolke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

...juz czyja jak bede losowal 17-to latkow z solidnymi umiejetnosciami bramkarskimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#368322 27/09/2006 05:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3
Quote
Pierwszy raz dalem 40tys na szkolke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

...juz czyja jak bede losowal 17-to latkow z solidnymi umiejetnosciami bramkarskimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


hahahaha

powodzenia zycze w takim razie:)))))

A tak w ogole to Witam wszystkich:)))

Strona 27 z 72 1 2 25 26 27 28 29 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1