|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Bramkarzy powinno się losować do poziomu szkółki solidny, od tego czasu na losujemy zawodników z pola
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547 |
znudziła mi się ta gra. coraz bardziej mnie irytuje i do tego mam coraz mniej czasu. chyba zwinę interes...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Irytuje Cię ??? Czyżbyś nie osiagał zadowalających wyników ??? Mnie też nieraz wkurza jak przegrywam mecz, którego nie mozna przegrać, jednak nie rezygnuje z gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547 |
Wyniki wynikami. Chodzi ogólnie o sytuację na rynku transferowym, o spadające ceny, o niemożliwe wręcz utrzymanie kadry zawodników gwarantujących przyzwoitą grę w lidze wyższej niż 6. O zabijające pensje, o coraz mniejsze dochody z treningu...
Po prostu nie kręci mnie ta gra jak kiedyś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Tak ale takie spadające ceny mają też swoje plusy...możesz dużo taniej kupować zawodników niż kiedyś. Jednak oczywiście masz rację, rynek transferowy zwariował i teraz nie opłaca się trenować ludzi do wysokich poziomów bo kolejne przyrosty umiejętności niosą za sobą tylko minimalne wyższe ceny sprzedaży.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
To fakt...Coraz mniej kosztują zawodnicy na wysokich poziomach a coraz więcej trzeba im płacić, Ceny trenowanych zawodników nie rosną wprost proporcjonalnie do strasznych kosztów utrzymania ://
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja kupiłem 2 sezony temu za 15, 0 skrzydłowego a teraz miałbym problem z dostaniem za niego 10,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
__________________________________________________________
Tommy Lee, jak tam wieża w Łochowie, stoi jeszcze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Beniaminek 6 ligi... 5 meczy 5 zwycięstw...
passa skończy się w nastepnej kolejce... wszyscy się dziwią łącznie ze mną czemu mam taki bilans...
pewnie skończę w środku tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
FC Orzeł Biały Wałcz kamasss
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Ja kupiłem 2 sezony temu za 15, 0 skrzydłowego a teraz miałbym problem z dostaniem za niego 10,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
__________________________________________________________
Tommy Lee, jak tam wieża w Łochowie, stoi jeszcze ? Hehe w Łochowie..wierza???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Tommy Lee, jak tam wieża w Łochowie, stoi jeszcze ? Hehe w Łochowie..wierza???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> [/quote] Tak, na przeciwko stacji benzynowej. Wieża telekomunikacyjna. W nocy widoczna bo oświetlona czerwonymi lampami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
sprzedam konto na ht na którym jest 19mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moge przyjac moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dziś mnie w hattricku spotkało kilka nieszczęść w 5 minut:
1) W 78 minucie meczu, zawodnik drużyny WENECJA, Kasper Zimnoch, musiał opuścić boisko po otrzymaniu drugiej żółtej kartki. - PODSTAWOWY OBROŃCA, NIE ZAGRA ZA TYDZIEŃ.
2) W 79 minucie z powodu nieszczęśliwego zderzenia Olegas Ra¹èikas długo leżał na murawie i ostatecznie musiał opuścić boisko na noszach. - NAJLEPSZY ZAWODNIK W DRUŻYNIE, NIE ZAGRA ZA TYDZIEŃ I PRZEZ NASTEPNYCH KILKA TYGODNI. KONTUZJA: +6
3) Fani zerwali się z miejsc, kiedy po akcji środkiem pola w 83 minucie Laurens Van Looy znalazł się na czystej pozycji i podciął lekko piłkę nad bramkarzem, zdobywając wyrównującego gola dla Signs. 1-1. WYMKNEŁO MI SIĘ Z RĄK ZWYCIĘSTWO.
Dodatkowo w 1 połowie swoją 3 żółtą kartkę dostał podstawowy obrońca i także NIE ZAGRA ZA TYDZIEŃ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
gg 2625761 cena wywolawcza 50 PLN jest juz na nim ponad 20 mln
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Nie wiem czy ktoś zaryzykuje. Takie coś grozi banem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
gg 2625761 cena wywolawcza 50 PLN jest juz na nim ponad 20 mln jak nikt sie nie zgłosi to ja moge wziąść za darmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzisiaj wreszcie wygralem i to az 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> utrzymanie pewne, ale chcialem byc w czubie a z tym bedzie ciezko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
juz niby drugi sezon jestem w hattricku, ale cos moja wiedza marna na jego temat.. Dlatego mam trzy pytania jak na teraz:
1.Jak sie ustawia trening indywidualny? 2.Dlaczego przy ocenie zawodnikow po meczu mam tylko chyba gora 2,5 gwiazdki, w sensie co mam zrobic, zeby bylo ich wiecej? 3.Czy moge sie z jakas druzyna umowic na wymiane graczy, np z doplata i jak to zrobic jak tak?
P.S. drugi sezon mam miejsce ciut ponad srodek w XVIII lidze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
1) Trening ustawia się dla całego zespołu. Np gdy ustawisz trening defensywy to zawodnicy wystawieni na obronie w daneym tygodniu zaliczają cały trening, a zawodnicy z innych pozycji tylko malutką część treningu.
2) Musisz trenować swoich zawodników aby sie rozwijali. Wtedy będe grac na więcej *
3) Nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
gg 2625761 cena wywolawcza 50 PLN jest juz na nim ponad 20 mln 50zł. to nie wiem czy ktoś ci da...około miesiąca temu gość chciał sprzedać drużynę w VI lidze z 8mln budżetem i 15zł nikt nie chciał dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo to banem grozi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Pierwszy raz dalem 40tys na szkolke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
...juz czyja jak bede losowal 17-to latkow z solidnymi umiejetnosciami bramkarskimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3 |
Pierwszy raz dalem 40tys na szkolke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
...juz czyja jak bede losowal 17-to latkow z solidnymi umiejetnosciami bramkarskimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> hahahaha powodzenia zycze w takim razie:))))) A tak w ogole to Witam wszystkich:)))
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|