Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 72 1 2 31 32 33 34 35 71 72
#368423 20/11/2006 10:23
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Ja zamierzam sprzedac w najblizszym czasie dwoch skrzydlowych swiatowej klasy i za te pieniadze wzmocnic przed wszystkim obrone,jak cos zostanie to pomysle moze o jakims napastniku i oczywiscie jakies dobre juniorki do trenowania.

Bonus: Unibet
#368424 20/11/2006 11:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Panowie mam 1,5 mln i planuje coś z nimi zrobić. Tylko nie wiem co. Może najwyższa pora zmienić trenera ? Tylko na jakiego ? Doradzcie.


A jakiego masz trenera? Chcesz zatrudnić trenera o wysokim przywództwie? Czy potrzebne Ci to? Zastanow sie jak często grasz i będziesz grał PICe i MOTSy.
Takiego mam trenera, chyba najgorszy jaki może być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tobias Suskopf (59057112)
Lat 54, kiepski stan formy, zdrowy
Trener słaby, defensywny
Jest przyjemny, z charakterem i nieuczciwy
Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca nędzny.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 0
Pensja: 2 000 zł/tydzień
Właściciel: Gladiator Kraków
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: beznadziejny
Rozgrywanie: beznadziejny Podania: beznadziejny
Skrzydłowy: beznadziejny Defensywa: beznadziejny
Skuteczność: beznadziejny St.fragmenty: słaby


Zobacz na mój zespół i doradź jak możesz na co wydać kasę: trener, stadion czy wzmocnić skład. Mam 1,6 mln.

#368425 20/11/2006 14:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Zdecydowanie kupuj trenera solidnego z kiepskim przywództwem. Kosztuje z tego co pamiętam około miliona a przyspieszy trening bardzo dużo w porównaniu z tym Twoim słabym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368426 20/11/2006 15:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Również przychylam się do tego. Najważniejszy jest trener, abyś mógł skutecznie i szybko rozwijać swoich zawodników. Z tego co pamiętam taki trener jakiego zaleca smoke kosztuje 1,2 mln. Wydatek zapewne jak dla Ciebie duzy ale napewno się zwróci.

#368427 21/11/2006 09:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Ok, dzięki za radę solidny z kiepskim przywództwem kosztuje 1 074 800 zł a solidny z słabym przywództwem kosztuje już 2 468 000 zł. To kupie tego pierwszego. Kiedy jest najlepiej zmienić trenera w tygodniu ?

#368428 21/11/2006 17:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Nie ma na to reguły. Kupuj go jak najszybciej aby już w tym tygodniu trenował Twoich zawodników.

#368429 22/11/2006 09:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Zatrudniłem takiego trenera zgodnie z tym co mówiliście:

Birger Cederbeck (12536390)
Lat 53, kiepski stan formy
Trener solidny, ofensywny
Jest przyjemny, zrównoważony i nieuczciwy
Poziom doświadczenia zadowalający, przywódca kiepski.

Narodowość: Sverige
Wskaźnik TSI: 0
Pensja: 2 400 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Gladiator Kraków
Kartek: (ta informacja nie jest dostępna w czasie trwania meczu)
Kontuzje: (kontuzje nie są pokazywane w czasie trwania meczu)


Kondycja: nędzny Bramkarz: beznadziejny
Rozgrywanie: fatalny Podania: beznadziejny
Skrzydłowy: beznadziejny Defensywa: beznadziejny
Skuteczność: beznadziejny St.fragmenty: fatalny


A co zrobić ze starym trenerem, wywalić go chyba co nie ?

#368430 22/11/2006 10:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Wywal.


Pokaż teraz zawodników, których trenujesz i napisz co trenujesz. Może pomożemy Ci w optymalnym wykorzystaniu swojego nowego trenera.

#368431 22/11/2006 12:03
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Tyle czasu A.S Romek trenowałeś słabym trenerem :/
Dobrze że istnieje forum mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#368432 22/11/2006 12:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Łoooo ale nie mila sytuacja dzisiaj mnie spotkala w sparu:
obronca kontuzjowany => wchodzi rezerwowy i Jego tez skosili...

Pierwszy raz spotkal mnie taki 'motyw'
myslalem ze to niemozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#368433 22/11/2006 15:05
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Co powiecie o rewolucji w prowadzeniu szkółki jaka się szykuje po następnym sezonie ?

#368434 22/11/2006 18:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Co powiecie o rewolucji w prowadzeniu szkółki jaka się szykuje po następnym sezonie ?

Cokolwiek bedzie można powiedzieć dopiero jak to wprowadzą. Napewno to będzie jakaś rewolucja i zapewne większość graczy z niecierpliwością będzie czekać na wprowadzenie tych zmian.

#368435 22/11/2006 18:24
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Quote
Quote
Co powiecie o rewolucji w prowadzeniu szkółki jaka się szykuje po następnym sezonie ?

Cokolwiek bedzie można powiedzieć dopiero jak to wprowadzą. Napewno to będzie jakaś rewolucja i zapewne większość graczy z niecierpliwością będzie czekać na wprowadzenie tych zmian.
Właściwie to większość zmian jest opisana trzeba tylko zaczekać jak to będzie w praniu wyglądało.

#368436 22/11/2006 23:22
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Opcja juniorów jest w tej grze mocno zaniedbana. Jedynie cotygodniowe losowanie i tyle :/
Teraz widzę że zaczyna się coś dziać.

#368437 23/11/2006 10:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Wywal.


Pokaż teraz zawodników, których trenujesz i napisz co trenujesz. Może pomożemy Ci w optymalnym wykorzystaniu swojego nowego trenera.
Ok, wywaliłem starego trenera.

Trenuje defensywe.

Serwacy Krotoszyński
TSI = 6 620, lat 22, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca słaby

Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nędzny Podania: zadowalający
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: olśniewający
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: kiepski

Srboljub Bogićević
TSI = 5 220, lat 20, przeciętny stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby [nieprzewidywalny]

Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: słaby
Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: nędzny

Nikola Bosnić
TSI = 2 340, lat 19, przeciętny stan formy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca kiepski [szybki]

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: przeciętny
Skrzydłowy: słaby Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: słaby St.fragmenty: zadowalający

Leon Osypka
TSI = 2 370, lat 18, znakomity stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca przeciętny [szybki]

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: słaby
Skrzydłowy: nędzny Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: fatalny

Kusi Saint-Arnaud
TSI = 4 970, lat 20, przeciętny stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby

Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: przeciętny
Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: kiepski

Dawid Worek
TSI = 2 190, lat 20, kiepski stan formy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski [nieprzewidywalny]

Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: fatalny Podania: słaby
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby

Daniel Just
TSI = 1 700, lat 19, słaby stan formy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca słaby [szybki]

Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: nędzny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: znakomity
Skuteczność: słaby St.fragmenty: zadowalający

i najstarszy:
Stanisław Szczęsny
TSI = 3 120, lat 29, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca przeciętny [szybki]

Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: fatalny Podania: kiepski
Skrzydłowy: słaby Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: słaby St.fragmenty: zadowalający

#368438 23/11/2006 11:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
1) Trenujesz defensywę i trenujesz tylko 8 zawodników ? Optymalnie byłoby trenować 10.

2) Nie masz zbyt młodych zawodników, więc rozwijają się oni trochę wolniej niż w innych druzynach, gdzie trenuje się młodszych zawodników. Co do tego ostatniego zawodnika, to trening jego nie ma sensu, gdyż skok o 1 poziom zajmuje mu tyle czasu co innym zawodnikom 2 skoki.

#368439 23/11/2006 15:41
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mój klub to Brona Bronowice, właśnie spadłem do VI ligi , ale liga ta jest w miarę słaba wiec powinno być nieźle. Gram już ponad 2 lata w HT, klub własne przechodzi reorganizację.. dlatego wystawiłem na sprzedaż paru grajków:


José Manuel Monta&#241;o [playerid=91485777]
Olśniewający obrońca z przecietnymi podaniami, skrzydłem i rozgrywaniem.

Ludwik Orwat [playerid=128785191]
Znakomity 17 letni rozgrywajacy, po 2 albo trzech treningach, z przecietnym skrzydłem i skutecznością.

Sebastian Wolffeld [playerid=100076127]
Olśniewający obrońca z przecietnymi podaniami oraz skrzydłem.

Ryszard Barczyński [playerid=120204123]
18 letni fantastyczny rozgrywający, z niezłymi bokami , zaliczył jeszcze 2 lub trzy treningi.

Norbert Belting [playerid=93026668]
Zadowalajacy bramkarz z wysokim Tsi, blisko skoku chyba.

Sampo Kumara [playerid=75785292]
Znakomity rozgrywający z solidnym skrzydłem i szybki. idealny jako skrzydłowy do środka.

Lucas Schillewaert [playerid=69717371]
Znakomity rozgrywający z solidnym skrzydłem i techniczny. Idealny jako skrzydłowy do środka.

Flawiusz Chamera [playerid=127358109]
Fantastyczny rozgrywający z solidną defensywą i jeszcze ma ze 3 treningi zaliczone.

Sicco Kloppenburg [playerid=58254945]
Tytaniczny obrońca z przeciętnymi podaniami i rozgrywaniem, niskie TSI ze względu na formę.

Maksymilian Ćwięka [playerid=37477516]
Nieziemski rozgrywający, POLAK, szybki, przeciętna defensywa. Niezła forma, idealny na baraże panie Kubahektor, a po barażach na początku sezonu pójdzie jeszcze drożej!!


Zapraszam do obejrzenia, jeżeli komuś się spodoba któryś z nich zaprzaszam wówczas do licytacji.

W sprawach HT służę wszelką pomocą.

Pozdrawiam !!

#368440 23/11/2006 15:47
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
Quote
1) Trenujesz defensywę i trenujesz tylko 8 zawodników ? Optymalnie byłoby trenować 10.

2) Nie masz zbyt młodych zawodników, więc rozwijają się oni trochę wolniej niż w innych druzynach, gdzie trenuje się młodszych zawodników. Co do tego ostatniego zawodnika, to trening jego nie ma sensu, gdyż skok o 1 poziom zajmuje mu tyle czasu co innym zawodnikom 2 skoki.


Jak najbardziej się zgadzam. Proponałbym zakup do treningu max 18 latków i trenowanie ich do 21-22 roku życia , mniej wiecej do poziomu Światowej Klasy- Nadprzyrodzony.

#368441 24/11/2006 12:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
Witam

Mam problem Z programem HAM, nie mogę pobrać danych swojej drużyny. Może mi ktoś pomóc?

#368442 24/11/2006 19:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Witam

Mam problem Z programem HAM, nie mogę pobrać danych swojej drużyny. Może mi ktoś pomóc?


Ja niestety nie bo korzystam z HO.

Strona 33 z 72 1 2 31 32 33 34 35 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1