Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Mozna, a nawet zaleca sie wowczas reczne wpisanie slowa all na koncu adresu za znaczkiem = a w miejsce cyferki (oznaczajacej numer strony)

Przyklad:
mecz.pl/....page=2 na => mecz.pl/....page=all

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Co się stało z tematem "Wklej kuponika" ? Usunięty bezpowrotnie, czy gdzieś w archiwum można go znaleźć?

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
usunięty ???

smile smile smile

wczoraj pisałem, że to może być najlepsze rozwiazanie - to niepotrzebne ognisko zapalne
a ci co wklejali beda to robic nadal w qc pewnie...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by [a
domaitis]usunięty ???

smile smile smile

wczoraj pisałem, że to może być najlepsze rozwiazanie - to niepotrzebne ognisko zapalne
a ci co wklejali beda to robic nadal w qc pewnie...

w wielu tematach były i będą spięcia i co je też polecasz zamknąć blush

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by [a
domaitis]usunięty ???

smile smile smile

wczoraj pisałem, że to może być najlepsze rozwiazanie - to niepotrzebne ognisko zapalne
a ci co wklejali beda to robic nadal w qc pewnie...

w wielu tematach były i będą spięcia i co je też polecasz zamknąć blush

gdybyś czytał moj wczorajszy post z tamtego tematu, wiedzialbys, że chodzi mi tutaj o pewnego naciagacza, ktory ostatnio zlapał kilku klientow dzieki temu... i po kasie najprawdopodobniej...

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by [a
domaitis]
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by [a
domaitis]usunięty ???

smile smile smile

wczoraj pisałem, że to może być najlepsze rozwiazanie - to niepotrzebne ognisko zapalne
a ci co wklejali beda to robic nadal w qc pewnie...

w wielu tematach były i będą spięcia i co je też polecasz zamknąć blush

gdybyś czytał moj wczorajszy post z tamtego tematu, wiedzialbys, że chodzi mi tutaj o pewnego naciagacza, ktory ostatnio zlapał kilku klientow dzieki temu... i po kasie najprawdopodobniej...


ale po co temat usuwać
jak ktoś naiwny i ładuję pieniądze tam gdzie nie trzeba to nie problem

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
a tam pier.dolenie kotka za pomoca młotka tongue
zamiast tego wystarczy po prostu trzymać się zasady :
w temacie wklejamy tylko kupony a za pozostałe posty po prostu od razu kasować a autorów karać wg uznania wink

ale ku.rwa nie zamykać tematu z powodu Mara,przecież jest full innych sposobów by ustrzelic jeleni.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by _Korver_
Co się stało z tematem "Wklej kuponika" ? Usunięty bezpowrotnie, czy gdzieś w archiwum można go znaleźć?

Szukaj go w nowym dziale "Co nas wqrwia ?" laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by Rivaldinho
Mozna, a nawet zaleca sie wowczas reczne wpisanie slowa all na koncu adresu za znaczkiem = a w miejsce cyferki (oznaczajacej numer strony)

Przyklad:
mecz.pl/....page=2 na => mecz.pl/....page=all
no debil jestem laugh Nie wpadłem na to tongue
danke piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by _Korver_
Co się stało z tematem "Wklej kuponika" ? Usunięty bezpowrotnie, czy gdzieś w archiwum można go znaleźć?

Szukaj go w nowym dziale "Co nas wqrwia ?" laugh

Nie było mnie cały dzień przy kompie, więc ciekaw jestem jak się dyskusja rozwinęła. wink

Można to gdzieś znaleźć?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by _Korver_
Można to gdzieś znaleźć?

na googlach się jeszcze ustało swego czasu, ale teraz wątpie żebyś gdzieś znalazł... podobno niektórzy mają print screeny całego 'zajscia' wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by _Korver_
Można to gdzieś znaleźć?

podobno jutro w wiadomościach będzie.
skoro piszesz:
Mnie to wali, czy on na tym zarabia czy nie. Jego sprawa. Jeżeli to prawda - chwała mu za to i koniec tematu.

to ło co chodzi? grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Na pewno jakiś troll nie odpuścił i napisał uszczypliwy komentarz, vide podteksty do Hagiego, że jest gejem. tongue Zwykła ludzka ciekawość, nie mam zamiaru odpisywać. laugh

@Llama podziel się. laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Llama wyskakuj z temaciku boks

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Link wyżej nie działa dla wszystkich, ale już się dowiedziałem co się działo później. Kupa śmiechu ogólnie. laugh

Dołączył: Feb 2010
Posty: 2
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 2
Pytanie do pana Liamy. Za co ban dla mojej osoby? czy zgodnie z regulaminem nie powiniem dostac jak juz cos ostrzezenia? czemu ban akurat na tydzien? generalnie mialbym to gdzies ale przez to nie moglem dokonczyc konkursu playoff expekt ;/

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
1. za prowokacje
2. od nie pamiętam kiedy nie ma ostrzeżeń, są czasowe bany.
3. generalnie też mam to gdzieś, ale żeby przez własną głupotę wylecieć z konkursu? :/

Dołączył: Feb 2010
Posty: 2
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 2
jestem bardzo ciekawy co to za prowokacja byla. a tu dowód na twoja hipokryzje:

[Linked Image]

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Hagii to dzikusek, co czasem se bluzgnie, nie mam energii ganiać za każdym jego bluzgiem.

prowokacje, spamowanie i wyjątkowo obelżywe odzywki w kierunku sportowców/userów to elementy na które jestem przeczulony.



a skoro jesteś bardzo ciekawy, to zerknij w historię swych postów, przeanalizuj i wyciągnij wnioski.

serdecznie pozdrawiam.

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Lukasz111, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Akhu, 11kera11, rymoholik, forty, bukma), 2,693 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1