|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Uff Leon widzę jesteś z nami. i to jeszcze 10/10, od razu pewniej się poczułem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
pier...bamber mieć seta w kieszeni to sobie na 6:4 kremem raczki wysmarowała i 3 podwójne w gemie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Soda Denko Lucie Flavia @3.50 Jakieś sprzeciwy?  Sprzeciw do Sody  Po takim kursie chyba nie opłacalna inwestycja, przynajmniej jak dla mnie. Ja tu pobrałem żabcie po 3,00 kiedy wczoraj jeszcze 3,8 mozna bylo złapac. Sam chciałem grać handi na Benka ale wczoraj śledził na live jego mecz z Berrerem i niebezpiecznie słabo serwował (tak przynajmniej wynikało z cyferek). Po wydarzeniu "Soda reaktywacja" tj zmianie trenera i poprawie stylu gry Robin leje go regularnie poza tym staty w hali ma zdecydowanie lepsze. Spróbuję jednak Sodę  Wyrażenie "po takim kursie" jakoś zawsze mnie irytowało. Gdyby było 1.6 miałby większe szanse wygrać?  Jasne że kurs a szansa to niebo a ziemia, ale... dla mnie po prostu nie opłacalny, ale przecież nie o to kaman. Julien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856 |
tanasugarn 2:0 benek 2:0 przyciężny i shvedowa to na początek dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Soda Denko Lucie Flavia @3.50 Jakieś sprzeciwy?  Sprzeciw do Sody  Po takim kursie chyba nie opłacalna inwestycja, przynajmniej jak dla mnie. Ja tu pobrałem żabcie po 3,00 kiedy wczoraj jeszcze 3,8 mozna bylo złapac. Sam chciałem grać handi na Benka ale wczoraj śledził na live jego mecz z Berrerem i niebezpiecznie słabo serwował (tak przynajmniej wynikało z cyferek). Po wydarzeniu "Soda reaktywacja" tj zmianie trenera i poprawie stylu gry Robin leje go regularnie poza tym staty w hali ma zdecydowanie lepsze. Spróbuję jednak Sodę  Wyrażenie "po takim kursie" jakoś zawsze mnie irytowało. Gdyby było 1.6 miałby większe szanse wygrać?  Bravo Jimmy jeszvce ludzie beda z Cibie  tylko zmien avatar  @daro Hrbaty jesli jest do grania to juz wlasnie glownie na hali gdzie az tak sie nie meczy czlowiek  W jego grze ciagle widac ze mial o wiele bogatsza przeszlosc w ATP niz Bozoljac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
witam  panowie mozna dac w bet365 normalny kupon z 3 zakladami , bo mi tu jakies single sie tworza i nie moge sie połapac , a chcialem kuponik z 3 zakladami puscic. Wytlumaczy ktos ? Zgóry dzieki pod kursami na utworzonym kuponie masz opcje zakladow akumulowanych
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Panowie krótko:
Tanasugarn 1,75 Muller +2,5 gema 1,95
inwestycja na południe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856 |
no to zacztnamt tamarine Tanasugarn po 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Uff Leon widzę jesteś z nami. i to jeszcze 10/10, od razu pewniej się poczułem  Soda go rozstrzela Myśleliście już coś o meczu Gaela i Miszki? Nie widziałem żadnego w tym turnieju i ciężko coś zdecydować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
w tej tajlandii to smiesznie.dwa mecze obok siebie graja.sedziowie drą mordy, że aut i pewnie nie wiadomo, na ktorym korcie  kibice ogladaja 2 mecze na raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Uff Leon widzę jesteś z nami. i to jeszcze 10/10, od razu pewniej się poczułem  Soda go rozstrzela Myśleliście już coś o meczu Gaela i Miszki? Nie widziałem żadnego w tym turnieju i ciężko coś zdecydować. Ja oglądałem obu, Misza w pierwszej rundzie bardzo słabo, na farcie przeszedł Golubeva ale widać było, że z każdym setem się rozkręca. Gael wczoraj bardzo pewnie ograł De Bakkera, który trzeba obiektywnie przyznać zagrał kompletne dno. Trudny mecz, raczej no bet ale jeśli już to Gael 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921 |
w tej tajlandii to smiesznie.dwa mecze obok siebie graja.sedziowie drą mordy, że aut i pewnie nie wiadomo, na ktorym korcie  kibice ogladaja 2 mecze na raz  polecam turniej w Newport, tam są 3 korty obok siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856 |
czaki nieżły początek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856 |
gdyby anna przy serwowaniu piłki nie podrzucała to można powiedzieć ze nawet by jej nie powachała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
w tej tajlandii to smiesznie.dwa mecze obok siebie graja.sedziowie drą mordy, że aut i pewnie nie wiadomo, na ktorym korcie  kibice ogladaja 2 mecze na raz  polecam turniej w Newport, tam są 3 korty obok siebie  turniej w Newport straci trochę na wartości z powodu braku Magika Santoro. Tylko on miał wyłączność na wygrywanie tego turnieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Za namową zmieniłem beta na Tajkę więc nie masz wyboru  musisz wygrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856 |
no i po jeden...ach te kobiety
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Jak sie zapatrujecie na Hanescu dzis ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197 |
oj ta czaki to nie byl dobry typ gafa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|