Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 79 1 2 9 10 11 12 13 78 79
The Boss #3690648 12/02/2010 18:51
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ok juz mam

Bonus: Unibet
daro217 #3690650 12/02/2010 18:51
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Uff Leon widzę jesteś z nami. i to jeszcze 10/10, od razu pewniej się poczułem piwo

Kameleon #3690651 12/02/2010 18:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
pier...bamber mieć seta w kieszeni to sobie na 6:4 kremem raczki wysmarowała i 3 podwójne w gemie

Jimmy #3690653 12/02/2010 18:53
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by piter013
Originally Posted by Jimmy
Soda Denko Lucie Flavia @3.50
Jakieś sprzeciwy? smile

Sprzeciw do Sody wink Po takim kursie chyba nie opłacalna inwestycja, przynajmniej jak dla mnie. Ja tu pobrałem żabcie po 3,00 kiedy wczoraj jeszcze 3,8 mozna bylo złapac.


Sam chciałem grać handi na Benka ale wczoraj śledził na live jego mecz z Berrerem i niebezpiecznie słabo serwował (tak przynajmniej wynikało z cyferek). Po wydarzeniu "Soda reaktywacja" tj zmianie trenera i poprawie stylu gry Robin leje go regularnie poza tym staty w hali ma zdecydowanie lepsze. Spróbuję jednak Sodę smile
Wyrażenie "po takim kursie" jakoś zawsze mnie irytowało. Gdyby było 1.6 miałby większe szanse wygrać? wink

Jasne że kurs a szansa to niebo a ziemia, ale... dla mnie po prostu nie opłacalny, ale przecież nie o to kaman. Julien gwizdek

imarcel #3690654 12/02/2010 18:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
tanasugarn 2:0 benek 2:0 przyciężny i shvedowa to na początek dnia

Jimmy #3690657 12/02/2010 18:54
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by piter013
Originally Posted by Jimmy
Soda Denko Lucie Flavia @3.50
Jakieś sprzeciwy? smile

Sprzeciw do Sody wink Po takim kursie chyba nie opłacalna inwestycja, przynajmniej jak dla mnie. Ja tu pobrałem żabcie po 3,00 kiedy wczoraj jeszcze 3,8 mozna bylo złapac.


Sam chciałem grać handi na Benka ale wczoraj śledził na live jego mecz z Berrerem i niebezpiecznie słabo serwował (tak przynajmniej wynikało z cyferek). Po wydarzeniu "Soda reaktywacja" tj zmianie trenera i poprawie stylu gry Robin leje go regularnie poza tym staty w hali ma zdecydowanie lepsze. Spróbuję jednak Sodę smile
Wyrażenie "po takim kursie" jakoś zawsze mnie irytowało. Gdyby było 1.6 miałby większe szanse wygrać? wink

Bravo Jimmy jeszvce ludzie beda z Cibie grin tylko zmien avatar grin smile

@daro

Hrbaty jesli jest do grania to juz wlasnie glownie na hali gdzie az tak sie nie meczy czlowiek smile W jego grze ciagle widac ze mial o wiele bogatsza przeszlosc w ATP niz Bozoljac smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by **Łuki**
witam piwo panowie mozna dac w bet365 normalny kupon z 3 zakladami , bo mi tu jakies single sie tworza i nie moge sie połapac , a chcialem kuponik z 3 zakladami puscic. Wytlumaczy ktos ? Zgóry dzieki
pod kursami na utworzonym kuponie masz opcje zakladow akumulowanych

jarko 33 #3690662 12/02/2010 18:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Panowie krótko:

Tanasugarn 1,75
Muller +2,5 gema 1,95

inwestycja na południe

Geremi #3690663 12/02/2010 18:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
no to zacztnamt tamarine Tanasugarn po 2:0

Jimmy #3690666 12/02/2010 18:59
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Jimmy
Uff Leon widzę jesteś z nami. i to jeszcze 10/10, od razu pewniej się poczułem piwo

Soda go rozstrzela smile

Myśleliście już coś o meczu Gaela i Miszki? Nie widziałem żadnego w tym turnieju i ciężko coś zdecydować.

Geremi #3690667 12/02/2010 19:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
w tej tajlandii to smiesznie.dwa mecze obok siebie graja.sedziowie drą mordy, że aut i pewnie nie wiadomo, na ktorym korcie smile kibice ogladaja 2 mecze na raz tongue

Kameleon #3690670 12/02/2010 19:02
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Jimmy
Uff Leon widzę jesteś z nami. i to jeszcze 10/10, od razu pewniej się poczułem piwo

Soda go rozstrzela smile

Myśleliście już coś o meczu Gaela i Miszki? Nie widziałem żadnego w tym turnieju i ciężko coś zdecydować.


Ja oglądałem obu, Misza w pierwszej rundzie bardzo słabo, na farcie przeszedł Golubeva ale widać było, że z każdym setem się rozkręca. Gael wczoraj bardzo pewnie ograł De Bakkera, który trzeba obiektywnie przyznać zagrał kompletne dno.
Trudny mecz, raczej no bet ale jeśli już to Gael smile

Randall #3690672 12/02/2010 19:02
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Originally Posted by Randall
w tej tajlandii to smiesznie.dwa mecze obok siebie graja.sedziowie drą mordy, że aut i pewnie nie wiadomo, na ktorym korcie smile kibice ogladaja 2 mecze na raz tongue


polecam turniej w Newport, tam są 3 korty obok siebie tongue

studzien #3690682 12/02/2010 19:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
czaki nieżły początek smile smile

Sortir #3690683 12/02/2010 19:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
gdyby anna przy serwowaniu piłki nie podrzucała to można powiedzieć ze nawet by jej nie powachała smile

studzien #3690684 12/02/2010 19:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by studzien
Originally Posted by Randall
w tej tajlandii to smiesznie.dwa mecze obok siebie graja.sedziowie drą mordy, że aut i pewnie nie wiadomo, na ktorym korcie smile kibice ogladaja 2 mecze na raz tongue


polecam turniej w Newport, tam są 3 korty obok siebie tongue
turniej w Newport straci trochę na wartości z powodu braku Magika Santoro. Tylko on miał wyłączność na wygrywanie tego turnieju wink

Geremi #3690685 12/02/2010 19:10
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Za namową zmieniłem beta na Tajkę więc nie masz wyboru tongue musisz wygrać

Geremi #3690687 12/02/2010 19:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
no i po jeden...ach te kobiety

Randall #3690688 12/02/2010 19:13
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Jak sie zapatrujecie na Hanescu dzis ?

grajus87 #3690690 12/02/2010 19:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
oj ta czaki to nie byl dobry typ gafa

Strona 11 z 79 1 2 9 10 11 12 13 78 79

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker, 11kera11), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1