Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
KUERTEN. #3578582 24/12/2009 22:51
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Dziwna sprawa... do Play'a i PLUS'a nie dochodzą. Ciekawe kiedy problem zostanie rozwiązany?

chim123 #3578650 25/12/2009 00:09
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
DO orange też szedł sms dłużej niż zwykle..

Cendruś #3582164 28/12/2009 07:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Mario_
Ile zazwyczaj czekacie na zaksiegowanie wplaty na swoim koncie za pomoca wplatomatu Mbanku?

Ja dokonalem wplaty o 23:30 i juz minela 1h, a na koncie ani widu, ani slychu... :/

Oficjalnie pieniądze powinny się znaleźć na koncie w ciągu godziny (niedawno było do 2h). Jeśli nie ma to trzeba czekać. Nie mają znaczenia godziny księgowania wpłat.

micha$ #3582169 28/12/2009 07:13
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
przy okazji przez przelewy24 mozna bylo wplacac 24h na dobe teraz sa ograniczenia (na przykladzie betssona)

weed #3582546 28/12/2009 16:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by weed
przy okazji przez przelewy24 mozna bylo wplacac 24h na dobe teraz sa ograniczenia (na przykladzie betssona)

to chyba ty masz ograniczenia. u mnie 24h

Pizza-man #3609161 10/01/2010 08:01
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Witam,
mam takie pytanie , mam zamiar w poniedziałek otworzyć konto w Mbanku , tak zwane 'ekonto' by móc wpłacić pieniazki do bet365 ( moglbym bez konta przez zwykly przelew bankowy ale musiałbym wpłacić minimum 150 USD ;/).
I tutaj moje pytanie : po jakim czasie mniej wiecej przesla mi karte bym mogl za jej pomoca wpłacić pieniadze do buka?
Albo czy jest jakas opcja , ze tylko z otwartym kontem w Mbanku przez internet bede mogl wpłacić pieniazki do buka (bo ponoć po wizycie w Mkiosku i wypełnieniu formularza konto jeszcze w tym samym dniu jest aktywne)?
Wiem ze pewnie dla wielu te pytania okaza sie niepowazne , ale pierwszy raz mam do czynienia z bankami i ogolnie z wpłata tą opcją pieniadze do buka.
Z góry dzieki za pomoc.

Misiaski #3609167 10/01/2010 08:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Ja zakładałem konto przez internet wypełniając formularz rejestracyjny.Po 2-3 dniach zadzwonił do mnie kurier i przywiózł mi umowe.Powpisywałem na stronce co mi kazali i już mogłem korzystać z konta a karte mi przysłali za 2 tygodnie.Poproś znajomego żeby Ci kaske przelał na Twoje konto i wtedy bez problemu sobie wpłacisz.

Zulus #3609193 10/01/2010 08:28
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
A przy zakładaniu konta w tym Mkiosku nie bede mogl odrazu wplacic kasy na swoje konto?
I ten , jak juz nawet mialbym pieniadze na koncie a dalej ta karte nieaktywną to jaką metodą moge wpłacić pieniadze np do bet365?
Nie mam zadnej innej formy płatnosci , wiec chyba bez tej karty nie dam rady wpłacić pieniedzy inaczej niz przez przelew bankowy zwykly co niestety tak jak pisza minimalna kwota wpłaty to 150 USD.
Chyba , że jest inaczej i jednak to konto dawałoby mi jakies inne mozliwosci?

Misiaski #3609357 10/01/2010 17:51
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Jak będziesz miał konto w mBanku, to możesz wpłacić przez mTransfer (min. 50 zł) kasa od razu zaksięgowana u bukmachera.

Robertj #3609371 10/01/2010 18:04
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
O to super jezeli cos takiego jest możliwe. Dzieki wielkie za pomoc piwo .

Misiaski #3609574 10/01/2010 20:19
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
U wielu bukmacherów jest taka możliwość, niestety w bet365 nie.

rozmus #3609631 10/01/2010 20:36
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Wchodzisz przez MB i mTransferem sobie przelewasz kaske do buka

Minimalna kwota depozytu to 10zł

Zulus #3609952 10/01/2010 21:54
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Czyli do bet 365 przez 'Mbank (Mtransfer) via Moneybookers' wpłace pieniadze Mtransferem tylko jesli mam konto w Moneybookers , tak? Takie konto w Moneybookers załoze przez neta bezpłatnie czy tez bede miał jakies problemy?

Misiaski #3609991 10/01/2010 22:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Będziesz miał taki problem, że będą chcieli Ci pobrać pieniądze z karty do konta, której jeszcze nie masz...

micha$ #3676810 07/02/2010 02:33
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Wrrr mad
Wpłatomat pobrał pieniądze i nagle awaria blush , teraz musze zlozyc reklamacje i czekac 7-30 dni na rozwiązanie sprawy,
Już nigdy nie skorzystam z tego badziewia mad

Daramanian #3682709 09/02/2010 22:51
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Czy zwykłymi kartami debetowymi np. tą z delfinem można płacić w necie? Zostałem tak poinformowany w punkcie obsługi mbanku, ale coś mi się nie chce wierzyć, zwłaszcza, że buki nie przyjmują takich płatności. Coś muszę ustawić?

GBocian84 #3682744 09/02/2010 23:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
zadwzonic na mlinke i odblokowac "platnosci zdalne" czy jak to tam sie nazywa.

GBocian84 #3682750 09/02/2010 23:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by GBocian84
Czy zwykłymi kartami debetowymi np. tą z delfinem można płacić w necie? Zostałem tak poinformowany w punkcie obsługi mbanku, ale coś mi się nie chce wierzyć, zwłaszcza, że buki nie przyjmują takich płatności. Coś muszę ustawić?

ja tam nic nie ustawiałem a w bet365 normalnie przyjmują takie płatności kartą debetową.

Zulus #3682814 09/02/2010 23:41
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Dzięki wielkie.

GBocian84 #3690970 12/02/2010 21:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
Sluchajcie mam taka sprawe mam karte kredytowa w mbanku z limitem (nie ekarta do platnosci internetowych) I teraz pytanie jakies pol roku temu robilem platnosc do expekta pare dni temu takze robilem tam depozyt ale juz przez moneybookers. Cos tam ugralem i zlecam wyplate (800zl wiecej). Chce wyplacic na moneybookers ale powiedzieli mi ze ze wzgledow bezpieczenstwa musze wyplacic kase na karte kredytowa. Teraz pytanie ile taki przelew na karte idzie jak zrealizowali go dzis o 11.00 i czy kasa wyladuje mi na karcie czy na rachunku bankowym ?

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1