|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Dla mnie to czy zjedzie nie jest istotne, bo to już deklarowała - ale jak zjedzie i co z tego zjazdu wyciągnie za wnioski. ja patrze przez pryzmat zakładu, złozonego jakis czas temu,bo zapowiada sie niestety totalna klapa,no chyba ze by zrezygnowała,tu jeszcze jakies nadzieje mam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ja też patrzę przez pryzmat złożonych zakładów, tylko że zwrotów na non starters raczej nie ma (chyba, że mówisz o tripli). Liczę jednak, że Lindsay mimo przeciwności losu wygra DH i SG. Ale to zależy od zdrowia i rozwagi - ominąć kombinację i techniczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
To the Norwegian newspaper VG said IOC member Gerhard Heiberg to the 30 active not have tested positive. - 30 active, have been requested not to start the game. The reason is we have an opportunity to save the active tests in eight years and WADA have seen that the values have shifted too much. That is why we told them not to start active, "said Heiberg to VG Nett. Heiberg not wish to enter either the name, nation, or for the sport has 30 active. - Nobody will know the names of those involved Fordi there has been something illegal. It is quite wrong to publish, whom to talk about as long as no one has been, "said Heiberg Vidar and recalls that 40 were denied active start to the Olympics in Beijon summer of 2008. Heiberg do not feel confident that there will be a doping-free Olympics. He says to VG that it now has better chances to cheaters and better testing methods.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
jak Panowie (a moze i jakies Panie zagladaja :))widzicie zaklady na najwiecej medali i zwyciezce tabeli medalowej? tak sobie licze (oczywiscie nie jestem w stanie przeanalizowac wszystkich konkurencji) i wychodzi mi ze najwiecej zlotych Niemcy, ale juz najwiecej medali w ogole mysle ze Kanada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Jak ich nie powyrzucają za doping to w złotych myślę,że Niemcy. Same sanki i boby to na starcie parę złotych.Najwięcej w ogóle raczej też,mają sporo szans na podium(akurat może nie na złoto) w kombinacjii,biegach,skokach,biathlonie.Moim zdaniem większą ławą idą niż Kanada. Ja jak na razie mam over 5,5 złotych Austrii i over 7,5 medali Finów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Jak ich nie powyrzucają za doping to w złotych myślę,że Niemcy. Same sanki i boby to na starcie parę złotych.Najwięcej w ogóle raczej też,mają sporo szans na podium(akurat może nie na złoto) w kombinacjii,biegach,... Taaa w biegach na bank się obłowią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
O gradzie medali nie mówilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
http://www.vg.no/sport/ol/2010/artikkel.php?artid=583973nikt nie zostanie usuniety bo nikt nie zostal przylapany na dopingu. 30 probek jest podejrzanych jednak zadna nie dala wyniku pozytywnego. "wlasciciele" tych probek zostali jedynie poprszeni o rezygnacje ze startu w igrzyskach. od tej olimpiady probki beda przechowywane osiem lat. jak pojawia sie nowe metody walki z dopingiem bedzie je mozna ponownie przebadac. zadne nazwiska nie zostana ujawnione.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Jak ich nie powyrzucają za doping to w złotych myślę,że Niemcy. Same sanki i boby to na starcie parę złotych.Najwięcej w ogóle raczej też,mają sporo szans na podium(akurat może nie na złoto) w kombinacjii,biegach,... Taaa w biegach na bank się obłowią  dwie szanse na medale widzę: Teichmann(pewnie Kreczmer tu widzi więcej niż ja)i sztafeta któraś
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
oto prognoza pogody , może się przyda pod kątem 10km kobitek !!!! ----------------------------------------------------------------------
Whistler Olympic / Paralympic Park+More info Past 24 HoursRadar ImageryWhistler RadarSatellite ImageryCurrent Conditions
1 °C Observed at: Callaghan Valley Date: 2:15 AM PST Friday 12 February 2010 Condition: Not observed Pressure: 100.4 kPa Tendency: rising Temperature: 1.2°C Dewpoint: 1.2°C Humidity: 100 % Wind: ESE 5 km/h +More info Text ForecastAir QualityUV ForecastForecast Tonight 2°C* Fri 2°C Sat 3°C -1°C Sun 3°C 0°C Mon 2°C -2°C 30%
Tue 3°C 1°C 30%
Wed 8°C 1°C * - Denotes an abnormal temperature trend Issued : 4.00 PM PST Thursday 11 February 2010 Tonight Rain mixed with snow. Rainfall amount 5 mm. Wind becoming south 20 km/h overnight. Temperature rising to plus 2 by morning. Friday Rain showers or flurries ending late in the morning then cloudy with wet snow beginning in the afternoon. Wind south 20 km/h becoming light in the morning. High plus 2. Friday night Snow. Amount 5 to 10 cm. Low minus 1. Saturday Periods of rain or snow. Snowfall amount 5 cm. Rainfall amount 5 to 10 mm. High plus 3. Sunday Rain or snow. Rainfall amount 15 mm. Snowfall amount 2 cm. Low zero. High plus 3. Monday Cloudy with 30 percent chance of flurries. Low minus 2. High plus 2. Tuesday Cloudy with 30 percent chance of flurries. Low plus 1. High plus 3. Wednesday A mix of sun and cloud. Low plus 1. High 8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
takie pytanko mam: czy orientuje się ktoś gdzie w netowych można znaleźć taki zakład jak mają np. Toto i Prof czyli ile medali zdobędzie Polska: - zero - 1-2 - 3-4 - 5 i więcej chciałbym zagrać na tą ostatnią opcję ale nie mogę tego nigdzie znaleźć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
jak Panowie (a moze i jakies Panie zagladaja :))widzicie zaklady na najwiecej medali i zwyciezce tabeli medalowej? tak sobie licze (oczywiscie nie jestem w stanie przeanalizowac wszystkich konkurencji) i wychodzi mi ze najwiecej zlotych Niemcy, ale juz najwiecej medali w ogole mysle ze Kanada... Kanada i Niemcy 50/50 w ilosci zlotych, jak i w ogole. Nikt wiecej sie nie wlaczy. Jesli to jeszcze komus pomoze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
takie pytanko mam: czy orientuje się ktoś gdzie w netowych można znaleźć taki zakład jak mają np. Toto i Prof czyli ile medali zdobędzie Polska: - zero - 1-2 - 3-4 - 5 i więcej chciałbym zagrać na tą ostatnią opcję ale nie mogę tego nigdzie znaleźć  6 or more daje tobet
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
6 or more w przypadku naszych jest zupelnie nierealne...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|