Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Austria 1.90

Szwajcaria 3.50

Polska 6.75


ie kursy na dzisiejszy turniej sksow przeciez bet na asutrie to pewka co nie ? (tobet>

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by onda
No witam - dla rozluźnienia atmosfery...ogladam własnie foty naszych "olimpijek"...No miss Olimpiady to mieć nie będziemy...niemniej jednak według Was - która laluchna buzie najładniejszą ma ?

Trudne pytania...Katarzyna Woźniak moze?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
No co ty najładniejsza jest Karolina RIEMEN

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Faktycznie buzka calkiem calkiem, ale to siano na glowie... tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 69
Witam mam pytanie ma ktoś link do strony gdzie bedzie można odlądać wszystkie dyscypliny live

Riva: Jest do tego odpowiedni temat - KLIKNIJ tu

Last edited by Rivaldinho; 13/02/2010 23:01. Reason: : )
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Vancouver HS106- Najwyższa nota sędziowska w serii 2: 57,25 [Zakład polega na wytypowaniu, czy najwyższa łączna nota sędziowska w serii drugiej będzie:\r\n1-niższa od podanej, 2-wyższa od podanej.\r\nZakład jest ważny jeśli rozegrana zostanie pełna seria skoków.] 1,80 1,92

jak wiadomo 2 seria bedzie decydowala o mistrzostwie tzreba daleko skoczyc i ladnie wyladowac

19,50
19,50
19,00
19,00
19,00

wystarczy czy kogos stac mysle ze tak

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Kardynal u jakiego buka to masz ?


Prosba do Was wszystkich : ) piszczecie od jakiego buka pochodzi dany zaklad...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Vancouver HS106- najdłuższy skok: 107,75 [Typujemy, czy najdłuższy skok w konkursie będzie: 1-gorszy od podanego, 2-lepszy od podanego. ] 1,73 2,00 13.02 17:30

Vancouver HS106- Najwyższa nota sędziowska w serii 1: 57,25 [Zakład polega na wytypowaniu, czy najwyższa łączna nota sędziowska w serii pierwszej będzie:\r\n1-niższa od podanej, 2-wyższa od podanej.\r\nZakład jest ważny jeśli rozegrana zostanie pełna seria skoków.] 1,60 2,22 13.02 17:30

Vancouver HS106- Najwyższa nota sędziowska w serii 2: 57,25 [Zakład polega na wytypowaniu, czy najwyższa łączna nota sędziowska w serii drugiej będzie:\r\n1-niższa od podanej, 2-wyższa od podanej.\r\nZakład jest ważny jeśli rozegrana zostanie pełna seria skoków.] 1,80 1,92 13.02 17:30

betgun smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
jestem szczęśliwy, Adam jest dla mnie Mistrzem smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Panowie czy istnieje mozliwosc stworzenia tematu z programem zawodow na dany dzien, oferta jest ogromna i ciezko szukac w niej zdarzen ktore odbedą sie np dzis w niedziele

?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
tutaj możesz wybrać sobie program na dany dzień
LINK - onet [sport.onet.pl]

Schedule - vancouver 2010.com [vancouver2010.com]

Last edited by Rivaldinho; 14/02/2010 19:06.
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
Witam !
Panowie straszna cisza w temacie dzisiejszej kombinacji , podobno zapowiadaja złe warunki atmosferyczne (deszcz i deszcz ze sniegiem) co promowało by dobrych biegaczy. Dodatkowym atutem jest fakt ze dzis zawody na obiekcie normalnym czyli za daleko skoczkowie tez nie odleca.....
ja zagram na pewno powracającego specjalnie po medal olimpijski Maninena i Moana ale z kim jeszcze nie wiem
moze dorzuce jeszcze Lamy Chappuisa
WAZNA INFORMACJA kto ogladal sprint w biatlonie pan to wie smarowanie bardzo ale to baredzo wazne - przecie Helenka Jonsson bez pudał straciła do Kuzminy prawie minute a słowaczka miał dodoatkowo do przebiegnmiecia 150m. Moan i Maninen na pewno dysponuja zespołami bardzo doswiadczonymi i tu pomylki w smarowaniu nie bedzie !!!
przykladowe zkaldy z toto
3587 Manninen-Lodwick KL1 1.45 2.30
3590 Moan-Koivuranta KL1 1.45 2.30
3591 Lamy Chappuis-Demong KL1 1.70 1.90

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Dzisiaj Tomek bardzo szybki bieg, strzlanie 10/10 i złoto smile

boks

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by kumichal
Dzisiaj Tomek bardzo szybki bieg, strzlanie 10/10 i złoto smile

a co reszta na wozkach inwalidzkich startuje a ich karabinki sa pozbawione przyrzadow celowniczych?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Panowie jak widzicie Amerykanki ze skośnymi over 9,5 w hokeja ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by zenekk
Originally Posted by kumichal
Dzisiaj Tomek bardzo szybki bieg, strzlanie 10/10 i złoto smile

a co reszta na wozkach inwalidzkich startuje a ich karabinki sa pozbawione przyrzadow celowniczych?

haha.. ha smirk

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Od Pekinu minęło 1,5 roku z okładem - tragiczny Nurowski po letnich igrzyskach twardo bredził,że nikt na wycieczkę więcej nie pojedzie...żeby historia triathlonisty Pana Jaskółki się była nie powtórzyła i...
2 dni za nami i...2 ostatnie miejsca (no jedno jeszcze nie do końca...pary sportowe...z Ukraińcami będą się bili...).
Signora Woźniak Katarzyna 28m - MAX ( niestety żadna kuleżanka się była nie wywróciła ).
Biedny Szczurek przynajmniej dopieprzył prawie dwie minuty Duńczykowi i Australijczykowi(po naukę pojechał...argumentacja rewelacyjna...) 85m na 88-u ( Grek nie ukończył ).
Jaworski Jakub 1500m short track - 27m na 34-ech , nie ma co marudzić - lepszy od Ruska, Niemca, Chińczyka,Kanadyjczyka i Amerykanina.
Luiza Złotkowska 24m na 28...szału nie ma...

Biathlonistki w pierwszej połówce stawki,Saneczkarz w drugiej.

Jak na dwa dni to bogato tych ogonów...
Niestety to nie koniec...spora grupa nadchodzi w najbliższych dniach.
Dzisiaj obejrzymy dwóch "Championów pełnej krwi arabów", którzy mordy darli od miesiąca,który powinien być a który nie na tych Igrzyskach. Cross Snowboardowy - panowie Ligocki i Jodko...Pytanie czy ukończą -jeżeli tak to gdzie...Mocne postacie według mnie.
500m Łyżwiarstwo Szybkie Panowie...ehhh...startuje aż 3-ech...Jeden by wystarczył...ale trudno.

Pan Bóg dał Justynę,Adasia i Tomka...i poszedł na piwo...nie ma co biadolić...i tak dał bogato...


Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
Co dzisiaj lepsze do gry (bezpieczniejsze):
Kowalczyk - Khazova czy
Kowalczyk na podium albo
Kella na podium?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ja to się obawiam, że przy takiej pogodzie to żaden typ nie jest bezpieczny. Wyobrażam sobie co tam się będzie u alpejczyków działo.
Trzeba się na łyżwiarstwo przerzucić smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Prze chwila widziałem wywiad z Kowalczyk, mówi że tak źle przygotowanych tras to dawno nie widziała...

dziury...lód gdzie przy 65km/h trzeba zrobić zwrot o 180stopni...

Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, ANZELMO, aker, kamel, forty), 2,589 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,352
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1