Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#36993 24/06/2002 20:37
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
Quote
Oryginalnie wysłał Mariusz W:
[qb]Witam Wszystkich !

Mam pytanie do grupowiczów grajacych w Expekt:
Czy ktos obstawia zaklady przez WAP lub http://mobile.expekt.com/ ?
Pytam dlatego, poniewaz mi nie udaje się obstawiac zakladów w ten sposób. Wywala sie podczas zatwierdzania kursu tuz przed postawieniem gotówki (na opcji [place bets]).

Pozdrawiam
Mariusz.[/qb]
Czy na prawdę nikt z Was nie obstawia zakładów prze WAP lub Mobile ???

Pozdrawiam
Mariusz.

Bonus: Unibet
#36994 26/06/2002 00:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ktoś orjentuje sie kiedy w ekspekcie bedzie kobiecy tenis

#36995 26/06/2002 01:24
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Quote
Oryginalnie wysłał Mariusz W:
[qb]
Mariusz.[/qb]
Czy na prawdę nikt z Was nie obstawia zakładów prze WAP lub Mobile ???

Pozdrawiam
Mariusz.[/QB][/QUOTE]

Jak jestem w rozjazdach to obstawiam przez WAP . Do tej pory przetestowałem Hilla, Intertops i Expekt . Wszędzie działało, dodam że na Motoroli Timeport .

#36996 26/06/2002 03:57
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Ja obstawiam w expekcie używając adresu http://wap.expekt.com i telefonu Ericsson t65

Jest wszystko ok i nawet lepszy procent trafialności niż w "normalnym expkcie".Czyzby podóże sprzyjały mysleniu na niwie bukmacherskiej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
DJ SOSNA

#36997 27/06/2002 02:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Mam pytanie, może troche naiwne, ale...
Dotyczy to MLB
Dlaczego tzw. spotkania większego ryzyka -nazwa własna- (wczoraj CinCin -które miało 8 wtop z rzędu, dziś np. Texas - który ma już 7 wygranych z rzędu) nie są wcale wystawiane...
Jakoś nie wierzę, że te mecze omijane są przypadkowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#36998 27/06/2002 02:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Zapomniałem dodać, że brakuje też na dziś St.Louis - 4 porażki...
Jedyne co jest z "passowiczów" to Tampa Bay Devil Rays (L6), ale ci co sie "znaja" na MLB, to wiedzą, że to nieobliczalna drużyna, nie dająca zysków. (podobnnie jak w Tampa Bay Lighting z NHL - fatum tego miasta??)

#36999 27/06/2002 02:59
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Hansie a może czas juz najwyższy znienić bukmachera. Ja w każdym razie po skeczach ze strony expektu (np. sytuacja opisana powyżej czy beznadziejne wgrywanie sie stronki w "godzinach szczytu weekendowego") skłoniłem sie do zmiany Expektu na B&W. Live-betting, kursy na każde spotkanie z MLB (nie ważny pitcher!), łatwe bezkolizyjna dostępność o każdej porze do stronki zachęcają mnie do dłuższej "współpracy" z tym bukmacheren, no ale oczywiście jest wiele innych firm bukmacherskich, które z pewnością wykazują o wiele więcej profesjonalizmu niż Expekt.com.

#37000 27/06/2002 15:00
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
W dodatku expekt ma wieksza marze niz wspomniany b&w (mowie o kursach na MLB U/O - innych nie sprawdzalem).
Z dobrej strony w tym zestawieniu jest Canbet.

#37001 27/06/2002 19:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no dzisiaj otrzymałęm z mbanku liste haseł jednorazowych i od razu wpłaciłem do expektu kase za pomoca ekarty...30 sekund i bodajze 2% prowizji i kasa jest u buka ...no i jeszcze wpłąciłęm do unibetu i tez bezproblemowo
pozdrawiam i zycze wygranych...

#37002 27/06/2002 20:30
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał bonzaj:
[qb]no dzisiaj otrzymałęm z mbanku liste haseł jednorazowych i od razu wpłaciłem do expektu kase za pomoca ekarty...30 sekund i bodajze 2% prowizji i kasa jest u buka ...no i jeszcze wpłąciłęm do unibetu i tez bezproblemowo
pozdrawiam i zycze wygranych...[/qb]
jaką ekartę posiadasz,przyjacielu?

#37003 27/06/2002 21:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Sosenka tak jak "kolega" powyżej ja również mam konto w mBanku i tam wydają wirtualną kartę VISA. Oni nazywaja ta kartę eKartą, ale to w sumie nie ważne. Bo najważniejszy jest fakt możności wpłacania nią do np. Expektu, Unibetu, B&W bez żadnych problemów. Czy do innych buków mozna nią wpłacać również...tego to nie wiem bo nie próbowałem.
Pozdrówko

#37004 27/06/2002 22:42
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Vincente <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
A czy nie wie ktoś czy eKartę mbanku honoruje gamebookers !?

#37005 28/06/2002 15:39
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
Quote
Oryginalnie wysłał Mariusz W:
[qb]Czy na prawdę nikt z Was nie obstawia zakładów prze WAP lub Mobile ???

Pozdrawiam
Mariusz.[/qb]
Ja obstawiam czesto u:

Hila- dosc dobry WAP, niestety niepelna oferta np. brak "runow" MLB (choc na www sa), nie wszystkie specjale na MŚ, czasami nieaktualne oferty (nie do zagrania ;-)) oczywiscie Live na MŚ ;-), ostatnio nie dziala bethistory

B&W- niestety olali aktualizacje kursow, raz zrobili mnie w jajo na MLB- zagralem zamiast kolejnego meczu, drugi nastepny

Gamebookers- czasami problemy z ladowaniem, ostatnio OK, czasami nieaktualne oferty (nie do grania), nie dziala bethistory

Bluesq- niestety nie moglem sie nigdy zalogowac (www no problem)

Expekt- nie mam konta, czesto sprawdzam w Wapie korsy, chyba stosunkowo najlepsza oferta WAP, przez jakis czas na poczatku MŚ zdechla im WAP-strona, dosc prosta nawigacja

Aha: Nokia 6130

Pzdr
Cyfa

#37006 28/06/2002 20:31
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Nie wiem czy piszę we właściwym temacie, ale chiałbym się dowiedzieć czy ktoś może wie jak stawiać w Unibet zakłady z podpórką np. 1X, 2X.
Z góry dzięki za odpowiedź.

SLAV

#37007 28/06/2002 20:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
W Unibecie nie ma zakładów dwudrogowych (albo są , ale ja też nie umiem ich znaleźć :rolleyes: )

#37008 28/06/2002 21:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Nie wiem czy piszę we właściwym temacie, ale chiałbym się dowiedzieć czy ktoś może wie jak stawiać w Unibet zakłady z podpórką np. 1X, 2X.
Z góry dzięki za odpowiedź.

SLAV[/qb]
jesli jest takowy oferowany mozesz zagrac handicap +0.5....

#37009 29/06/2002 18:41
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
czy też macie problemy z otworzeniem strony expekt-a?

#37010 29/06/2002 19:15
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
nie,dzis chodzi nie za szybko , ale chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37011 29/06/2002 23:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Ponownie muszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Expekt, gdyż chciałem zrobić wpłatę, aby zagrać za nieco więcej nocne typki z MLB. Pięciokrotnie wpisywałem nr swojej karty, datę ważności i kwotę przelewu, za każdym razem wyskakiwało, że wpisałem niepoprawnie...Jest to raczej niemożliwością abym się mylił 5 razy z rzędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Tym samym mam zablokowane fundusze w Inteligo na około tygodnia czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Znacie jakiegoś innego buka co można grać w złotówkach?? Jakoś jestem przyzwyczajony do rodzimej waluty, no i nie mam kłopotów z Inteligo (czyt.płacenia większej prowizji) przy wpłatach i wypłatach.
Nadmieniam, że STS i Prof odpada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37012 29/06/2002 23:22
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
wiec pozostaje toto-mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, $-man, Sensei, rymoholik, forty, burbon), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,367
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1