|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
myslicie ze Nalbandian nawet jak wygra tego seta to da rade grac tak samo w drugim? mysle, ze drugi set dla Starace powinien raczej byc. David nie da rady kondycyjnie chyba Ty to powaznie piszesz?  przeciez on go niszczy na stojąco, czym sie ma tak zmeczyc? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
Starace przebija żeby tylko przebić, coś tam czasami nieudolnie obroni, ale poza tym tak jak pisze yaaho - nalbi go na stojaka niszczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
myslicie ze Nalbandian nawet jak wygra tego seta to da rade grac tak samo w drugim? mysle, ze drugi set dla Starace powinien raczej byc. David nie da rady kondycyjnie chyba ale czym on ma wygrać tego seta niby? przecież on kompletnie nic nie gra  Wiem,ze nie gra  tylko jak widze ze ostatnie powazne mecze Nalbi gral w maju, teraz poci sie ciagle jak szczur i w koncu musi miec chwile slabosci to uwazam ze warto zagrac na Potito.Tyle, ze to Wloch,a ich do walczakow jakos zaliczyc nie moge
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2009
Posty: 606 |
myslicie ze Nalbandian nawet jak wygra tego seta to da rade grac tak samo w drugim? mysle, ze drugi set dla Starace powinien raczej byc. David nie da rady kondycyjnie chyba Starace max 3 gemy ugra w tym meczu  Nalbi jest skoncentrwany i chyba dobrze przygotowany do tego turnieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
myslicie ze Nalbandian nawet jak wygra tego seta to da rade grac tak samo w drugim? mysle, ze drugi set dla Starace powinien raczej byc. David nie da rady kondycyjnie chyba Do 1. kwietnia jeszcze troche 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
I przede wszystkim zdeterminowany, piękny byłby come back z sukcesem u siebie w Buenos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wiem,ze nie gra  tylko jak widze ze ostatnie powazne mecze Nalbi gral w maju, teraz poci sie ciagle jak szczur i w koncu musi miec chwile slabosci to uwazam ze warto zagrac na Potito.Tyle, ze to Wloch,a ich do walczakow jakos zaliczyc nie moge widziales kiedys mecze Nalbiego?  on sie tak zawsze poci, przy jego masie to nie jest wcale dziwne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
Wiem,ze nie gra  tylko jak widze ze ostatnie powazne mecze Nalbi gral w maju, teraz poci sie ciagle jak szczur i w koncu musi miec chwile slabosci to uwazam ze warto zagrac na Potito.Tyle, ze to Wloch,a ich do walczakow jakos zaliczyc nie moge widziales kiedys mecze Nalbiego?  on sie tak zawsze poci, przy jego masie to nie jest wcale dziwne Widzialem jego dziesiatki meczów,nie martw sie ;)Wg mnie drugi set jest dla Potito, mimo wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
Ej ale Nalbi chyba porządnie schudł, waży 79kg, a z tego co pamiętam całkiem niedawno było blisko 90  Więc to nie jest jakaś mega mega potężna masa :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Skoro tak twierdzisz to chyba jednak nie widziales, im Nalbi sie wiecej poci tym lepiej gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
Rutnowo się poci  a dodatkowo tam jest w pip gorąco  zresztą starace też mega spocony, spójrz na jego koszulkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Dlaczego liniowym w meczu Nalbandiana jest Kurt Russell?  Przed chwilą go pokazali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Nalbi dobrze przygotowany po pokazówkach grudniowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Nalbi jak na razie duuuuuuzo lepszy return od serwisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
hehe skubany tereaz wyczuł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492 |
Ale teraz pieknie Nalbi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492 |
No to secik, jeszcze jeden prosze i spac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ten punkt na 15-40 to jeden z lepszych punktow jakie widzialem od dawna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|