Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
+ słowenia 1 za jakieś przyzwoite pieniądze Co myślicie?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
-
member
member
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
Slowenia - Niemcy 1.12
Hiszpania - Bialorus 1.10
jade z tymi dwoma meczykami Jakies przeciwskazania?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Jako pierwszy skłądam Krajan gratulację za typ - do tej pory nie wiem jak Izrael to przegrał, pomijając fakt masy fauli jakiej do tej pory nie widziałem w 2 połowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Jako pierwszy skłądam Krajan gratulację za typ - do tej pory nie wiem jak Izrael to przegrał, pomijając fakt masy fauli jakiej do tej pory nie widziałem w 2 połowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Powiem inaczej - przed spotkaniem nie byłem pewny tego typu (wczoraj miałem większe przekonanie) - właśnie na nim zrobiłem surebeta (ze wskazaniem na Włochy, mały plus po win Izrael, troszkę większy po zwycięstwie Makaroniarzy) - Wczoraj obstawiłem Izrael po 1,85 / dziś Włochów po 2,40 (można było jeszcze kwadrans poczekać (2.55) - dlaczego? wczoraj w EXP-ie wystawili 2.55 (ale tu resztki kasy) - a jak pisałem na sury trzeba mieć spory zapas gotówki - a przeglądając różne opinie faworyzowani byli jednak Izraelici - stąd przewidywałem że kurs na nich będzie spadał, a co za tym idzie na Włochów w góre.
Drugi dzisiejszy sur... jeszcze lepszy!!!
Para Francja-Łotwa BaW 1.55 FRA / ExP 3.95 ŁOT, ale tego nie ruszyłem z ww. powodów (nauczka, że trzeba wszędzie mieć troszkę kasiorki?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />).
Ale narazie wygrana Italiano nie przyniosła mi znaczących profitów - do tego potrzebna jest 3-pkt. wygrana Francuzów - bo wtedy wszystkie dzisiejsze kuponiki będą OK - ale zaraz zaczynają jechać - to za ok. 1.30 będę wiedział!

Pozdrawiam
KRAJAN

PS. Typ trafiony na Włochów - niechybnie troszkę szczęśliwy. Ale Żydki są same sobie winne (po co tyle faulowali?) - a może Makaroniarze ich do tego zmusili?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Do Dona - masz zapchaną skrzynkę - odp. w BaW rano 1.55 bez spreadu później spadł na 1.26

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Francja 56-54FT - przykro mi Krajan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
a co myslicie o linii 149.5 na Serbia-Litwa??
to dosyc wysoko - ja mysle, ze to moze byc mecz walki,
wyjatkowo zaciety, gdzie dominowac bedzie difens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
prosze o zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Ja to już zagrałem!

Przecież Litwini też nie mogą tak jechać bez konca overami, a przeciwnik na pewno trudny i waleczny...Kto wie czy nawet nie sprawi niespodzianki dzisiaj...?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Trochę mi przeszło po fatalnym pechu (z francuzami) - na dziś jeszcze jeden kuponik (dubelek):
Hiszpania (U20) - Białoruś (U20) (Razem) Over 133,5 -
Serbia and Montenegro (U20) - Lithuania (U20) (Razem) Over 149,5 -
Ako 3.33; Stawka 4/10
Sam nie wiem co o tym myśleć - ale mój typ nie jest oparty na jakiejkolwiek analizie - postawiony ot tak sobie na wyczucie.

Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
o niespodziance zadnej niema mowy ,litwini bez 3podstawowych (Pocius mega gwiazda za lat 3-5,Andriuszkiawicziusa i Linasa Kleizy drafowca denveru)wala wsiech ,londyn dla litwinasow ,czyli dla nas:)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
mark_lithuania
dobra dobra ale juz dawno po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
BAW na koszykowce (USA nie wiem) zna sie najlepiej ! -moze sie Wam to sprzyda.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
witam.Jak dla mnie jutro mecze które warto zagrac to:

grecja - włochy (2) 80%
włosi wygrywając ten mecz mają zagwarantowan miejsce w 4(oczwiscie mecz ciezki).

francja - SiCz (2) 99% bez 2 zdan ,bezprzecznie najlepsza ekipa po Litwinach.

co do innych meczy to tu moze byc róznie(wałeczki),
ale wydaje sie ze :
Ukraina - czechy (1)
Chorwacja - Turcja (1)
Niemcy - Białoruś (2)
Słowenia - Spain (2) 80% takie są moje przewidywania.Jakies sugestie? inne przemyslenia?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Quote
witam.Jak dla mnie jutro mecze które warto zagrac to:

grecja - włochy (2) 80%
włosi wygrywając ten mecz mają zagwarantowan miejsce w 4(oczwiscie mecz ciezki).
nie ma racji do końca, ze jak włosi wygraja to zagwarantuja sobie awans

pewni awansu włosi beda tylko gdy wygraja wiecej niz 15punktami, jezeli wygraja mniejsza róznica to beda musili czekac na wynik meczu rosja-izrael, tym samym dadza mozliwosc kombinowania tym druzyna i mozliwosc do tego ze rosjanie dadza np. wygrac izraelowi taka roznica punktow, dzieki ktorej awansuja rosjanie z 1miejsca, a izrael z 2miejsca spychajac włochów na 3 miejsc

w tej chwili bilans punktów tych druzyn wyglada tak:
rosja +25pkt
izrael +5pkt
włosi 0pkt

przy sytuacji kiedy 3 zespoły beda miec po 2 zwyciestwa, to o kolejnosci zdecyduja bilansy punktów, i jezeli wlosi wygraja mniej niz 15pkt to beda musieli czekac na wynik meczu rosja-izrael a tam moga sie dziac różne cuda, takie jak w meczu rosja-słowenia 64:65

Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
szkoda ze nie dziala edycja!!!

własnie przyjrzałem sie tabelom w takiej sytuacji w U-20 kobiet i z tego wychodzi ze wziałem błednia interpretacje i to co napisałem powyzej nie jest prawda!!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
jezeli włosi wygraja z grecja, to jednak cały czas istniej mozliwosc ich wykolegowania z półfinałów przez druzyny rosji i izraela

przy tej samej ilosci duzych punktów o kolejnosci decyduja bilans z meczy tylko z bezposrednio zainteresowanych druzyn, stworzy sie mała tabele i wynik meczy z grecja nie beda miały znaczenia

w gre wchodza takie spotkania:
włochy-rosja 72:76
włochy-izrael 64:62
rosja-izrael ??:??

w tej chwili bilnas wyglada tak:
rosja +4
izrael -2
włochy -2

do wykolegowania włochów wspólnie przez rosje i izrael wystarczy wygrana izraela w granicach od 1 do 5 punktów

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
czyli tak ,zakładam ze włochy wygrają z grekami,natomiast co do meczu rrosja - izrael to tu moze byc róznie.Poniewaz włosi grajao 12 wiec nie pozostaje im nic innego jak wygrac i czekac na przebvieg rywalizacji izraela z rosją.Trzeba pamietac ze rsjanie moga spokoj nie puscic ten mecz (dlatego mozna spokojnie zagrac za mała stawke na izrael(lub na remis i po dogrywce zwyciestwo izraela) co całkiem nie jest nie mozliwe.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Znalazłem powód mojego wczorajszego francuskiego pecha - "13"! - dobra wymówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, ale do rzeczy - dziś puściłem kupony dosyć rozbudowane - i zakładam że dziś nie bedzie żadnych ustawek.
I) 2z3 (mecze przedpołudniowe) (3/10)
Ukraine - Czech Republik 1(-4,5)
Greece - Italy 2(-5,5)
Germany - Belarus 2(+6,5)

II) combos ML:
UKR+WŁO+ROS+HIS+SER+CHO = 5.01 1/10

III) combo rozpis 4P+2z4
P: SER+CHO+HIS+WŁO
R: Ukraine - Czech Republik 1(-4,5)
Germany - Belarus 2(+6,5)
Rosja - Israel 2(+9,5)
Latvia - Lithuania 1(+18,5)

Pozdrawiam
KRAJAN

PS. liczę że dziś może opuści mnie pech! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
przeciez ruscy maja juz awans w kieszeni, jesli nie przegraja z izraelem za wiele - a tutaj mamy HC na izrael +9,5 wow! biore to za high stake na singlu!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
przeciez ruscy maja juz awans w kieszeni, jesli nie przegraja z izraelem za wiele - a tutaj mamy HC na izrael +9,5 wow! biore to za high stake na singlu!

Bez względu na to czy by mieli (a nie mają) czy nie takie handi w tym meczu jest z kosmosu.
A tak na marginesie - przecież Grecja wygrywając z Włochami dość wysoko moze jeszcze awansować, a że wygra ogólnie to b.możliwe - ja na makarony nie dam złamanego grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Lukasz111, alfa, cigar), 1,709 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,300
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1