|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Krajan:) zajmij się czymś innym niż koszykówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
[1 - Litwini może grupy nie mieli najsilniejszej, ale rozmiary zwycięstw są bardzo okazałe - dziś nie powinno być inaczej - pewnie kroczą po zdobycie złotego medalu Nie no Krajan przesadziłeś troszkę z tym złotym medalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - wg mnie złota nie będą mieli na bankier PS. BAW zrobił zwroty na Hiszpanię z Niemcami - jednak za dużo ludzi grało Seba - w moich słowach nie ma żadnej ironii (przesady). jak do tej pory Litwini (obok. Serbii) są najlepszą drużyną tych mistrzostw (wg mnie), jak będzie zobaczymy - choćby za chwilę z żabojadami -??? Przewiduję następujący finał: Litwa (1F) - SiCz (2F) - obie drużyny z grupy F grupa A dużo bardziej wyrównana (skłaniałbym się ku Rosji i Włochom, ale żydki i Grecy też jeszcze mogą zamieszać) Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Widzisz Krajan, ja b.cenię koszykówkę litewską ale o tym zespole na razie nie wiem za bardzo patrząc tylko na 1 fazę turnieju. A co do Włochów - oni nie mają prawa wygrać z Izraelem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
sorry - ale na quasi nikt mi nie odpowiada:
czy ktos z Was gral moze te opoznione mecze z U20 w Gamebookers i jak zostaly one rozliczone?? dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
mowiles ze statystyki to tylko pierdolenie a jak sam widzisz sie sprawdaja ruski 76:72 na Litwini 66:54 i trwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A wedlug ciebie co bardzie liczy sie od statystyk hmmmmmmm......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dawno nie typowałem kosza - ale z braku obfitości oferty bukuff spróbuję dziś młodzieżowej koszykówki. na przedpołudniowe meczyki puściłem taki kuponik 1P+2/3: 1/ Serbia and Montenegro (U20) - Latvia (U20) 1 1.20 P <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2/ Greece (U20) - Israel (U20) (Spread) Israel (U20) 2 (+5,5) 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3/ Turcja (U20) - Ukraine (U20) (Zakład na zwycięstwo) Ukraine (U20) 2 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 4/ Slovenia (U20) - Białoruś (U20) (Spread) Belarus (U20) 2(+9,5) 1.85 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Pozdrawiam KRAJAN Na popołudnie pozwoliłem sobie zapodać jeszcze jeden 1P+2/3 (w obu kuponach Białoruś): 1/ Lithuania (U20) - Francja (U20) (Spread) Lithuania (U20) (-13,5) /1.60/ P <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2/ Chorwacja (U20) - Czechy (U20) (Spread) Czech Republic (U20) (+18,5) /1.85/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3/ Slovenia (U20) - Białoruś (U20) (Spread) Białoruś (U20) (+9,5) /1.85/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 4/ Rosja (U20) - Włochy (U20) (Spread) Włochy (U20)(+10,5) /1.85/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN Ogólnie kupon popołudniowy do przodu. Poranny do tyłu. Bilans delikatnie pod kreską - szkoda tylko że Białoruś nie dociagnęła mniej niż 10-pkt przegranej i to że umieściłem ją w dwóch kuponach. Ale przynajmniej fajna zabawa - może jutro przyniesie jakieś zyski? Pozdrawiam KRAJAN PS. Pozdrowienia dla Pana zw1 ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Rozkładówka na jutro: 13.07.2005 1/ E/4 Israel - Italy 12:00 2/ G/3 Croatia - Ukraine 12:00 3/ F/3 France - Latvia 14:15 4/ G/4 Turkey - Czech Republic 14:15 5/ E/3 Russia - Greece 16:45 6/ H/3 Slovenia - Germany 16:45 7/ F/4 Serbia & Mont. - Lithuania 19:00 8/ H/4 Spain - Belarus 19:00
Moje wstępne typy - napewno sporo będzie zależało o spreadów, ale narazie: 1/ - 2 2/ - no bet 3/ - 1(do-6,0) 4/ - 1(-9,0) 5/ - 1(do-7,0) 6/ - 1(do-15,0) 7/ - 2 - wg mnie najciekawszy jutrzejszy mecz - napewno w dużym stopniu zweryfikuje siłę Litwinów! 8/ - 1(-12,0)
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
2,55 masz w expie na wlochow krajan mysle ze to spadnie zaraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Nie żebym mial Krajan całkiem przeciwne zdanie do Ciebie ale, dla mnie bankier to Izrael i drugi typ na dziś to Serbia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A zw1 - on żartował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Zadziwiająca rozbieżnośc kursow dziś między profem a betandwin. Wg mnie warto dziś zagrać Francuzów z Lotyszami. Sebkos na Serbię 4,1 w profie. Ja jeszcze pomyślę nad tym meczem. Ukraina- Chorwacja tu zagram underka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wczoraj pojawiły się kursy. W tym dwa surebety. Z jednego skorzystałem - na drugi znacznie lepszy zbrakło kasy w jednym z bukuff (na surebet (aby na nim coś zarobić) potrzeba większej gotówki). Na razie na dziś puściłem 3 kuponiki - może jeszcze coś dorzucę: 1. Francja (U20) - Latvia (U20) 1(-2,5) /1.70/ 4/10
1. Francja (U20) - Latvia (U20) 1(-2,5) /1.70/ 2. Israel (U20) - Włochy (U20) 2 /2.40/ AKO=4.08 2/10
rozpis 1P+2z3 (3/10) 1. Francja (U20) - Latvia (U20) 1(-2,5) /1.70/ P 2. Israel (U20) - Włochy (U20) 2 /2.40/ 3. Chorwacja (U20) - Ukraine (U20) 1(-4,5) /1.80/ 4. Serbia and Montenegro (U20) - Lithuania (U20) 1(-2,5) /1.85/
Dziś weryfikacja potencjalnej siły Litewskiej drużyny. Typ na Francję po wczorajszej bardzo dobrej grze (w I połowie) przeciwko Litwinom. Mam nadzieję że trener wyciągnie wnioski i umiejętnie przekaże je swoim podopiecznym. Izrael pomimo, że (jak na razie) sprawia dobre wrażenie) dziś może ulec nieobliczlnym Włochom (warunek - dobra skuteczność tych drugich w rzutach za 3-pkt.)
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
... ulec nieobliczlnym Włochom (warunek - dobra skuteczność tych drugich w rzutach za 3-pkt.) Heh, Krajan ale ileż można - wczoraj się strzelby już wykończyły - poza tym Icki lepiej bronią od ruskich i do ego jeszcze jedno - kto zatrzyma u włochów Eliyahu i Kazaranovskiego - kto?? PS. Lleyton - z tym kursem to są jaja co piszesz - nie mogę się 10 doczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Ja postawiłem na Izrael, Francje i Rosje. Mam nadzieje, że wejdzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
ja na poczatek licze na dobra defensywe i 2 underki Israel (U20) - Italy (U20) (Totals) Under 134,5 Croatia (U20) - Ukraine (U20) (Totals) Under 138,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
oraz dwa razy -HC, nie wierze w dzien konia wlochow za 3 znowu, a chorwacja pokazala pod koniec ze ma potencjal. HC -4.5 jak najbardziej do grania, ale lekko, wszak dzis 13-ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199 |
ROSJA-GRECJA ( o m.1-8) 1,30 jakies peopozycje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087 |
a moze zagrac 1 polowe Rosja - Grecja na 2 za 3,2 ?? Rosjanie maja zawsze kiepskie poczatki i musza gonic rywala
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Sorry za OT. Nie wiecie czy Gb zamierza dzis dac oferte z koszA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Myślę ze dziś warto zainteresować się Francją i Rosją po ciekawych kursach!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|