|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
A na jakiej podstawie twierdzisz z e Grecy wygrają z Włochami???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
A na jakiej podstawie twierdzisz z e Grecy wygrają z Włochami??? Hmm, a na jakiej podstawie twierdzisz że nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Ni wiem ,co raz mniej mam przekonanai do tego meczu,dlatego chciałbym abys poparł to odpowiednią analizą dlaczego grecy wygrają ten mecz. I jeszcze jeden mecz mnie interesuje: Słowenia - Spain jakies przewidywania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
A na jakiej podstawie twierdzisz z e Grecy wygrają z Włochami??? Hmm, a na jakiej podstawie twierdzisz że nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Sebkos Ty z Izraelitów się wywodzisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo oni odpowiadają pytaniem na pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
no to zesmy sobie podyskutowali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
My tu gadu gadu a oni juz grają.Własnie sie skonczyła 2 kwarta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
ile wychodzi drużyn z grupy? po 2 najlepsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Tak jak u kobiet w finałach ,taki sam system rozgrywek jest 2 najlepsze do miejsca 1 - 4,potem 5 - 8 i reszta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
ile wychodzi drużyn z grupy? po 2 najlepsze? Tak po dwie najlepsze z grup.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
jest różnica czy zajmie się 1 czy 2 miejsce w grupie?? czy 1 z 1 grupy gra na 2 z 2 grupy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
Własnie ja mam takie pytanko podobne do poprzedniego, a mianowicie czy mecz Hiszpania - Slowenia to mecz o lepsze rozstawienie przed dalszymi meczami czy to ktore zajmie sie miejsce w grupie tj. 1 czy 2 w dalszej fazie nie ma juz znaczenia ??
Pozdrawiam Kiwi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
tak - graja 1zA - 2zB i 2zA -1zB czyli z wyniku Wlochow wynika, ze Izrael teraz ma 2 miejsce juz w kieszeni i grac bedzie z Rosja "tylko" o rozstawienie, czy sie myle??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
grecy grali w koncowce tylko po to zeby wywalic wlochow, chyba jakas motywacja byla ze strony żydów bo skoro na 1:30 do konca wlosi doszli na -1 to juz bylo pewne ze grecy nie wygraja +15 a tyle potrzebowali do awansu wiec mogli odpuscic juz wlochom ale walczyli tylko po to aby ich wywalic z polfinalow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Co myślicie o overze Litwinów????
Wg mnie bardzo prawdopodobny..hm..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dzisiaj ja gratki dla Seby (trochę na nic - ale próbujemy dalej (jeszcze rozpis w toku): 4/ singielek Białoruś 2.70 2/10
5/ 3P+ 2/3 (3/10) P-Fra, His, Cho R-Biał, Izr(+9,5), Łot(+19,5)
Pozdrawiam KRAJAN
PS. Ale ładnie wysiudali makaronów - choć im kibicowałem. Zastanawiam się jeszcze nad overkiem Rosji - mogą sobie próbować nieźle pogrywać???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
grecy grali w koncowce tylko po to zeby wywalic wlochow, chyba jakas motywacja byla ze strony żydów bo skoro na 1:30 do konca wlosi doszli na -1 to juz bylo pewne ze grecy nie wygraja +15 a tyle potrzebowali do awansu wiec mogli odpuscic juz wlochom ale walczyli tylko po to aby ich wywalic z polfinalow... grecy grali po to zeby włochów wywalic a takze po zeby zajac 3 miejsce w grupie dzieki tej wygranej zagraja o miejsca 5-8 ale z 4 druzyny drugiej grupy finalowej, najprawdopodobniej bede to o wiele wygodniejszy rywal Łotwa, niz np. zajmujac Grecy 4 miejsce mogliby trafic na mocniejsze zespoły Francje lub Serbie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
3P+ 2/3 (3/10) P-Fra, His, Cho R-Biał, Izr(+9,5), Łot(+19,5) Krajan a w pewniaku nie ma być raczej SiC zamiast Fra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak piszę bo ktoś jeszcze walnie Francję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
3P+ 2/3 (3/10) P-Fra, His, Cho R-Biał, Izr(+9,5), Łot(+19,5) Krajan a w pewniaku nie ma być raczej SiC zamiast Fra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak piszę bo ktoś jeszcze walnie Francję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Słuszna uwaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />- oczywiście Serbia!!! - sory za przekłamanie Dzięki Seba! Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
noi jak teraz sytuacja sie ma gdy włosi przegrali z grecją kto musi wygrac w meczu rosja-israel bo nie czaje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
GROUP E Greece 79 - 71 Italy Russia 14.07.2005 16:45 Israel 1. Russia 2/0 4 2. Italy 1/2 4 3. Greece 1/2 4 4. Israel 1/1 3 tak wygląda tabelka po meczu (gre-ita) a przed meczem Rosja - Izrael
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|