Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
A na jakiej podstawie twierdzisz z e Grecy wygrają z Włochami???

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
A na jakiej podstawie twierdzisz z e Grecy wygrają z Włochami???

Hmm, a na jakiej podstawie twierdzisz że nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Ni wiem ,co raz mniej mam przekonanai do tego meczu,dlatego chciałbym abys poparł to odpowiednią analizą dlaczego grecy wygrają ten mecz.
I jeszcze jeden mecz mnie interesuje:
Słowenia - Spain jakies przewidywania?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Quote
A na jakiej podstawie twierdzisz z e Grecy wygrają z Włochami???

Hmm, a na jakiej podstawie twierdzisz że nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Sebkos Ty z Izraelitów się wywodzisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bo oni odpowiadają pytaniem na pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
no to zesmy sobie podyskutowali

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
My tu gadu gadu a oni juz grają.Własnie sie skonczyła 2 kwarta

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
ile wychodzi drużyn z grupy? po 2 najlepsze?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Tak jak u kobiet w finałach ,taki sam system rozgrywek jest
2 najlepsze do miejsca 1 - 4,potem 5 - 8 i reszta

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
ile wychodzi drużyn z grupy? po 2 najlepsze?

Tak po dwie najlepsze z grup.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
jest różnica czy zajmie się 1 czy 2 miejsce w grupie?? czy 1 z 1 grupy gra na 2 z 2 grupy??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
Własnie ja mam takie pytanko podobne do poprzedniego, a mianowicie czy mecz Hiszpania - Slowenia to mecz o lepsze rozstawienie przed dalszymi meczami czy to ktore zajmie sie miejsce w grupie tj. 1 czy 2 w dalszej fazie nie ma juz znaczenia ??

Pozdrawiam Kiwi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
tak - graja 1zA - 2zB i 2zA -1zB
czyli z wyniku Wlochow wynika, ze Izrael teraz ma 2 miejsce
juz w kieszeni i grac bedzie z Rosja "tylko" o rozstawienie, czy sie myle??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
grecy grali w koncowce tylko po to zeby wywalic wlochow, chyba jakas motywacja byla ze strony żydów bo skoro na 1:30 do konca wlosi doszli na -1 to juz bylo pewne ze grecy nie wygraja +15 a tyle potrzebowali do awansu wiec mogli odpuscic juz wlochom ale walczyli tylko po to aby ich wywalic z polfinalow...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Co myślicie o overze Litwinów????

Wg mnie bardzo prawdopodobny..hm..

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dzisiaj ja gratki dla Seby (trochę na nic - ale próbujemy dalej (jeszcze rozpis w toku):
4/ singielek Białoruś 2.70 2/10

5/ 3P+ 2/3 (3/10)
P-Fra, His, Cho
R-Biał, Izr(+9,5), Łot(+19,5)

Pozdrawiam
KRAJAN

PS. Ale ładnie wysiudali makaronów - choć im kibicowałem.
Zastanawiam się jeszcze nad overkiem Rosji - mogą sobie próbować nieźle pogrywać???

Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Quote
grecy grali w koncowce tylko po to zeby wywalic wlochow, chyba jakas motywacja byla ze strony żydów bo skoro na 1:30 do konca wlosi doszli na -1 to juz bylo pewne ze grecy nie wygraja +15 a tyle potrzebowali do awansu wiec mogli odpuscic juz wlochom ale walczyli tylko po to aby ich wywalic z polfinalow...

grecy grali po to zeby włochów wywalic a takze po zeby zajac 3 miejsce w grupie dzieki tej wygranej zagraja o miejsca 5-8 ale z 4 druzyny drugiej grupy finalowej, najprawdopodobniej bede to o wiele wygodniejszy rywal Łotwa, niz np. zajmujac Grecy 4 miejsce mogliby trafic na mocniejsze zespoły Francje lub Serbie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
3P+ 2/3 (3/10)
P-Fra, His, Cho
R-Biał, Izr(+9,5), Łot(+19,5)

Krajan a w pewniaku nie ma być raczej SiC zamiast Fra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak piszę bo ktoś jeszcze walnie Francję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
3P+ 2/3 (3/10)
P-Fra, His, Cho
R-Biał, Izr(+9,5), Łot(+19,5)

Krajan a w pewniaku nie ma być raczej SiC zamiast Fra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak piszę bo ktoś jeszcze walnie Francję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Słuszna uwaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />- oczywiście Serbia!!! - sory za przekłamanie

Dzięki Seba!

Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
noi jak teraz sytuacja sie ma gdy włosi przegrali z grecją kto musi wygrac w meczu rosja-israel bo nie czaje

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
GROUP E

Greece 79 - 71 Italy


Russia 14.07.2005 16:45 Israel

1. Russia 2/0 4
2. Italy 1/2 4
3. Greece 1/2 4
4. Israel 1/1 3

tak wygląda tabelka po meczu (gre-ita) a przed meczem Rosja - Izrael

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, rafal08), 1,365 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,245
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1