|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ot taki sympatyczny myślę temacik, w sam raz na wakacje prosze o kilka słów uzasadnienia przy każdej osobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zacznę od Siebie
z Anią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - tu wyjątek , z nią umówiłbym się na szampana, bo jest piękna, inteligentna i w dodatku posiada duże wyczucie gry, coż wiecej trzeba od kobiety wymagać
z Hpc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />- bo bardzo przypomina mi bohatera z mego ulubionego filmu "Dzień Świra", no i ta liga angielska
z Biszopem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />- bo bardzo przypomina mi siebie sprzed 10 lat ( tyle lat mają moje dzieciaki ) , a poza Tym to bardzo porządny gość mimo ,ze z Poznania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
z DJ Sachi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - bo z nim nie można się nudzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
z Gato <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - bo ciekawa wymiana myśli różnych pokoleń , byłaby przy piwku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To Tyle na razie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam ELDORADO
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Ja bym sie na pewno nie umowil z omenem_kabaty bo zanim ja bym machnął 2 piwka to ten by już wychlał z 80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733 |
Ja chyba z Eldorado - pogadalbym z nim i wytlumaczyl kto jest najlepszy w Rzymie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Ja chyba z Eldorado - pogadalbym z nim i wytlumaczyl kto jest najlepszy w Rzymie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
Ja bym sie na pewno nie umowil z omenem_kabaty bo zanim ja bym machnął 2 piwka to ten by już wychlał z 80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
z lupusem - pogadal o najlepszym klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
z PanemKasa - o pilce i o typach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
z Conradem - na lekcje angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
z bleblakiem - pogadac o ksiazce (ktorej nie moge nigdzie znalesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale caly czas szukam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
i z melerem - zeby posluchac troche przeklenstw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
jeju....
DJ Sachi - komentarz zbedny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
DJ SACHI - rzeby sie troche poklucic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Ja bym sie na pewno nie umowil z omenem_kabaty bo zanim ja bym machnął 2 piwka to ten by już wychlał z 80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe a umówilibyśmy sie że ja płacę za twoje a ty za moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ja bym poszedl na piwko ze standby coby sobie o pannach pogadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399 |
nad wyborem nie musialem dlugo myśleć : niaski1985 - no nie ma jak pic piwo z najlepszym typerem na forum. vasyl- to ten od czrów za 5 zeta. Piwko z typerem nr1 i w niedalekim czasie milionerem to musi byc cos !! No ale gdyby vasyl zaprosil jeszcze roberta.kayrasi najwiekszego bezrobotnego inwestora na swiecie to dopiero miałbym niezapomniane wrażenia !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[b] [color:"blue"] Ja bym na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> poszedl tak...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Lopezem bo pilismy tylko wódke a piwa nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Marcelem do ogródka piwnego w Poznaniu i Wrocławiu by popatrzec które laski sa fajniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> ze Snajperem i Siwym ale to mam nadzieje w sierpniu bedzie mozliwosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Latajaca Holenderka zeby zobaczyc jak mocna ma glowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Cukrem Kondzikiem juz bylem wiec jeszcze raz moge isc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Benitooo pogadac o typach i laskach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Sachim bo chcialbym zobaczyc jaki to jest naprawde gosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Rivaldinho zajarac jointa
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Ziomkiem Wachosem Tureckim Dresem Fartem Citizienem Boozym Typkiem Okanem Layonikiem Bradkiem Sławkiem Bobsleyem Barca bo to moje ziomy z GG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Rivaldinho zajarac dobry towar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Panem Ka$a zeby zajebac pozadny kupon za pozadna kase a pozniej opierdalac sie caly rok za wygrane siano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Ha$em i Miskiem bo dobre mody z nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />z Hagim zeby zobaczyc czy naprawde takie dupy sa w tej Bydgoszczy jak opowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Carvenko Thunderem i Cuasmem za wspolprace jaka mielismy i mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Aresem96 zeby wyjasnic sobie kilka rzeczy na temat typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
i z wszystkimi o ktorcyh moze zapomnialem a powinni pic ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Znaczy sie na wódke z RONNIMMMMMM ale piwo będzie na popite! Do zobaczenia w Mielnie hehehe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
ja z Gajwerem, wytrwały chłopak i z wyobraźnią (patrz: Znienawidzone Kluby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) czyli piłby do rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Na pewno z twistem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ze slavem007o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,z g00ńkiem:) z rymoholikiem bo to fajne chopy som <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wypiłbym też piwko z Conradem, z hpc - za całokształt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem czy młodzieńcy Bartek i Grzesiek już mogą doić bro, ale z nimi też bym się napił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
- ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z z PanemKa$ą piłem już wszystko co się dało - szampany, piwa, wódkę, absynt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , driny, rum - tylko wina nie, ale w tanich nie gustujemy, więc dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- A poszedłbym na piwko z Ronnim, Marcelem, Rivaldinho - to tak jak każdy pewnie - bo to zajebiści typerzy, z poczuciem humoru i z tego co można było przezytać w innym temacie, robią śmieszne rzeczy po pijaku, więc śmiechu by było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- z Loganem, bo to wg mnie niedoceniany przez wielu dobry typer
- z Piaskiem i Nisakim, bo fajnie by się oglądało jak się kłócą po pijaku, który z nich jest najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- z qbasmuggy, bo jest z Krakowa, to blisko, nie lubi tych samych klubów co ja + jeszcze pomógł mi tam kiedyś, zapodał jakieś linki dobre
- z miedziorytem, żeby zobaczyć tego gościa na żywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- z Premem, Citizenem i Mtudorem pogadać o Conference Division i o Premiership też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- z Biszopem oblać narodziny Biszopa Jr
- z Lupusem, bo to kibic Barcy, poza tym nie lubi tych klubów co ja
- z V3n0mem, bo mu obiecałem za parę tekstów, które mnie rozbawiły do łez
- z Olechem, bo mi pomógł znaleźć piosenkę, której szukałem bardzo długo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- i z wieloma innymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
ja z Gajwerem, wytrwały chłopak i z wyobraźnią (patrz: Znienawidzone Kluby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) czyli piłby do rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ja pije dopóki nie spadnę, to racja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Potem mnie można wrzucić do wanny albo coś - tak już robiono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Ja moglbym pojsc na piwo z kazdym, no prawie z kazdym, wychodze z zalozenia z wiekszoscia osob mozna miec wspolny temat przynajmniej na kilka kolejek zlocistego trunku. Oczywiscie jest kilka osob z ktorymi nie mialbym przyjemnosci spozywania, no ale nie o tym mialo byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nawet z jednym jestesmy juz po slowie w kwesti piwa, pamietasz Eldorado?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
kolejka dla wszystkich w ten upalny dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
- z Loganem, bo to wg mnie niedoceniany przez wielu dobry typer
a do tego bardzo piwo lubi jak juz zacznie je pic to wlewa w siebie do rana, mozna nawet powiedziec ze jest piwoszem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
Aha, ja jeszcze mogę z Juanem Romanem Riquelme ...kiedyś się posprzeczaliśmy o głupi dowcip związany z Bayernem i SSmanami a mogę go zaprosić do jego ubpragnionego Meksyku ( tyle że nie jest to kraj Azteków ale knajpa za Hutą w Krakowie, nigdy tam nie byłem ale podobno niezła menelnia) - pogodzilibyśmy się jakoś tak przy piwku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|