ot taki sympatyczny myślę temacik, w sam raz na wakacje prosze o kilka słów uzas..."> ot taki sympatyczny myślę temacik, w sam raz na wakacje prosze o kilka słów uzas...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ot taki sympatyczny myślę temacik, w sam raz na wakacje
prosze o kilka słów uzasadnienia przy każdej osobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zacznę od Siebie

z Anią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - tu wyjątek , z nią umówiłbym się na szampana, bo jest piękna, inteligentna i w dodatku posiada duże wyczucie gry, coż wiecej trzeba od kobiety wymagać

z Hpc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />- bo bardzo przypomina mi bohatera z mego ulubionego filmu "Dzień Świra", no i ta liga angielska

z Biszopem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />- bo bardzo przypomina mi siebie sprzed 10 lat ( tyle lat mają moje dzieciaki ) , a poza Tym to bardzo porządny gość mimo ,ze z Poznania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

z DJ Sachi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - bo z nim nie można się nudzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

z Gato <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - bo ciekawa wymiana myśli różnych pokoleń , byłaby przy piwku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

To Tyle na razie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
ELDORADO

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Ja bym sie na pewno nie umowil z omenem_kabaty bo zanim ja bym machnął 2 piwka to ten by już wychlał z 80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
Ja chyba z Eldorado - pogadalbym z nim i wytlumaczyl kto jest najlepszy w Rzymie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Quote
Ja chyba z Eldorado - pogadalbym z nim i wytlumaczyl kto jest najlepszy w Rzymie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Quote
Ja bym sie na pewno nie umowil z omenem_kabaty bo zanim ja bym machnął 2 piwka to ten by już wychlał z 80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
z lupusem - pogadal o najlepszym klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

z PanemKasa - o pilce i o typach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

z Conradem - na lekcje angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

z bleblakiem - pogadac o ksiazce (ktorej nie moge nigdzie znalesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale caly czas szukam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)


i z melerem - zeby posluchac troche przeklenstw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
jeju....

DJ Sachi - komentarz zbedny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
DJ SACHI - rzeby sie troche poklucic

Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Quote
Ja bym sie na pewno nie umowil z omenem_kabaty bo zanim ja bym machnął 2 piwka to ten by już wychlał z 80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
hehe a umówilibyśmy sie że ja płacę za twoje a ty za moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
ja bym poszedl na piwko ze standby coby sobie o pannach pogadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
nad wyborem nie musialem dlugo myśleć :
niaski1985 - no nie ma jak pic piwo z najlepszym typerem na forum.
vasyl- to ten od czrów za 5 zeta.
Piwko z typerem nr1 i w niedalekim czasie milionerem to musi byc cos !!
No ale gdyby vasyl zaprosil jeszcze roberta.kayrasi najwiekszego bezrobotnego inwestora na swiecie to dopiero miałbym niezapomniane wrażenia !!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[b] [color:"blue"] Ja bym na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> poszedl tak...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Lopezem bo pilismy tylko wódke a piwa nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Marcelem do ogródka piwnego w Poznaniu i Wrocławiu by popatrzec które laski sa fajniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> ze Snajperem i Siwym ale to mam nadzieje w sierpniu bedzie mozliwosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Latajaca Holenderka zeby zobaczyc jak mocna ma glowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Cukrem Kondzikiem juz bylem wiec jeszcze raz moge isc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Benitooo pogadac o typach i laskach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Sachim bo chcialbym zobaczyc jaki to jest naprawde gosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Rivaldinho zajarac jointa

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Ziomkiem Wachosem Tureckim Dresem Fartem Citizienem Boozym Typkiem Okanem Layonikiem Bradkiem Sławkiem Bobsleyem Barca bo to moje ziomy z GG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Rivaldinho zajarac dobry towar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Panem Ka$a zeby zajebac pozadny kupon za pozadna kase a pozniej opierdalac sie caly rok za wygrane siano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Ha$em i Miskiem bo dobre mody z nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />z Hagim zeby zobaczyc czy naprawde takie dupy sa w tej Bydgoszczy jak opowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Carvenko Thunderem i Cuasmem za wspolprace jaka mielismy i mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Aresem96 zeby wyjasnic sobie kilka rzeczy na temat typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

i z wszystkimi o ktorcyh moze zapomnialem a powinni pic ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[/color]

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Znaczy sie na wódke z RONNIMMMMMM ale piwo będzie na popite! Do zobaczenia w Mielnie hehehe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
ja z Gajwerem, wytrwały chłopak i z wyobraźnią (patrz: Znienawidzone Kluby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) czyli piłby do rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Na pewno z twistem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ze slavem007o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,z g00ńkiem:) z rymoholikiem bo to fajne chopy som <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Wypiłbym też piwko z Conradem, z hpc - za całokształt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie wiem czy młodzieńcy Bartek i Grzesiek już mogą doić bro, ale z nimi też bym się napił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pzdr) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
  • ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z z PanemKa$ą piłem już wszystko co się dało - szampany, piwa, wódkę, absynt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , driny, rum - tylko wina nie, ale w tanich nie gustujemy, więc dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
  • A poszedłbym na piwko z Ronnim, Marcelem, Rivaldinho - to tak jak każdy pewnie - bo to zajebiści typerzy, z poczuciem humoru i z tego co można było przezytać w innym temacie, robią śmieszne rzeczy po pijaku, więc śmiechu by było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
  • z Loganem, bo to wg mnie niedoceniany przez wielu dobry typer
  • z Piaskiem i Nisakim, bo fajnie by się oglądało jak się kłócą po pijaku, który z nich jest najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
  • z qbasmuggy, bo jest z Krakowa, to blisko, nie lubi tych samych klubów co ja + jeszcze pomógł mi tam kiedyś, zapodał jakieś linki dobre
  • z miedziorytem, żeby zobaczyć tego gościa na żywo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
  • z Premem, Citizenem i Mtudorem pogadać o Conference Division i o Premiership też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
  • z Biszopem oblać narodziny Biszopa Jr
  • z Lupusem, bo to kibic Barcy, poza tym nie lubi tych klubów co ja
  • z V3n0mem, bo mu obiecałem za parę tekstów, które mnie rozbawiły do łez
  • z Olechem, bo mi pomógł znaleźć piosenkę, której szukałem bardzo długo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
  • i z wieloma innymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Quote
ja z Gajwerem, wytrwały chłopak i z wyobraźnią (patrz: Znienawidzone Kluby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) czyli piłby do rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ja pije dopóki nie spadnę, to racja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Potem mnie można wrzucić do wanny albo coś - tak już robiono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Ja moglbym pojsc na piwo z kazdym, no prawie z kazdym, wychodze z zalozenia z wiekszoscia osob mozna miec wspolny temat przynajmniej na kilka kolejek zlocistego trunku.
Oczywiscie jest kilka osob z ktorymi nie mialbym przyjemnosci spozywania, no ale nie o tym mialo byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
nawet z jednym jestesmy juz po slowie w kwesti piwa, pamietasz Eldorado?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

kolejka dla wszystkich w ten upalny dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
  • z Loganem, bo to wg mnie niedoceniany przez wielu dobry typer

a do tego bardzo piwo lubi jak juz zacznie je pic to wlewa w siebie do rana, mozna nawet powiedziec ze jest piwoszem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Aha, ja jeszcze mogę z Juanem Romanem Riquelme
...kiedyś się posprzeczaliśmy o głupi dowcip związany z Bayernem i SSmanami a mogę go zaprosić do jego ubpragnionego Meksyku ( tyle że nie jest to kraj Azteków ale knajpa za Hutą w Krakowie, nigdy tam nie byłem ale podobno niezła menelnia) - pogodzilibyśmy się jakoś tak przy piwku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1