|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
.... z Mr.1x2, buli1500, suplikiem bo to moje ziomy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
z amkwishem.... bo mi imponuje profesjonalizmem jeśli chodzi o bukmacherke.
z benitooooo ... bo to nieziemski skurwysyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
z g00nkiem ... co prawda go nie znam, ale napić sie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z Marcelem ... bo ma fajnego avatora i jest moim imiennikiem
z Panem Kasą ... bo pewnie ma dużo kasy i by stawiał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
z Salvadorem Dali ... bo moim zdaniem na najlepszy temat w PP i ... ładnie rysuje .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
z brygadą RR bo są debeściaki
oraz z setkami innych osób ktore szanuje i lubie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ha Zabielany aka Mourinho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Vice versa... Przepraszam ze Cie nie ma na mej liscie... Poprawka poczyniona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
[quote
z Panem Kasą ... bo pewnie ma dużo kasy i by stawiał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
[/quote]
Ja stawiam piwo Ty flaszke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214 |
z Ronnim - fajny gosciu z gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> z Fartem - tak jak Ronni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> DJ Sachi - legenda forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Benitooo - malo z nim rozmawialem ale widac ze w porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
wachos, o ile sie nie myle, jeszcze nie mozesz saczyc bro, no ale to juz nie ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ja chetnie bym sie napil z wiekszoscia uzytkownikow tego forum, nie chcialbym nikogo wyrozniac, ale napewno z wszystkimi osobami, ktore kiedykolwkiek wniosly cos do dzialu KT, a jest tych osob calkiem sporo m.in: THOM, JiroJiro, viva, g00niek, kuba81, Gregov, Fro_Lech, Cukier, Marcel, Goget, petev, gregorrr, Borczi, barister, Stich, gryzonko, tomimi, Lokus, onda, gritz, nazir69, Emrod, lukboj, Coronach, Fozzie, juan_carlos, RAFTER, ryf, Kura, lleyton... oraz wielu innych, ktorych nie zamiescilem, na tej krotkiej liscie, ktora spisalem spontanicznie, sa to osoby, ktore pamietam z dzialalnosci na forum. Napil bym sie oczywiscie z osobami, ktore cenie, za wiedze i dzialalnosc na forum w innych dzialach, niejednokrotnie zdanie tych osob rowniez pozwolilo mi nie tylko zachowac pewna ilosc gotowki, ale czasami ja odpowiednio 'zainwestowac', nie bede sie rozwodzil, tylko wymienie osoby, ktore mi teraz przyjda na mysl: amkwish, hpc, Ares96, DJ SOSNA, KRAJAN, Rivaldinho, Ronni, siwylubin, Court Judge, Macias, majner, ELDORADO, Biszop, Piomil, DJ Sachi.... Kolejnosc naprawde przypadkowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Napil bym sie z Conradem, bo to jego zasluga, ze wogole pisze tutaj takie posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, i oczywiscie z wszystkimi kobietami, ktore kiedys lub obecnie udzielaja sie mniej lub wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Sa tez osoby, z ktorymi wiem, ze bym sie nie napil, wiem, ze jest taki temat, ale nie bede nabijal postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale podam tylko jedna osobe, ktora chyba najbardziej mnie denerwowala, jest to oczywiscie gsm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam, Exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214 |
Exp cicho bo sie wyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Nie mam ideałów tu na froum ale piwa bym sie z każdym urzytkownikiem z tego forum napił z przyjemnościa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Nie polecam picia coś więcej lub palenia ze mna bo potem miażdze na ziemie ,chyba że nikt sie nie smiał przez jakiś tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Ale piwo 1 to za mało 2 też ,3 no też ale 4 z urzytkownikami moge pić i pić i pić i pić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Ronni (dobry znajomy z gg,może skręcił by dla mnie coś konkretnego przy piwku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Visca El Barca ! ) Lopez(najdłuzej znam go ze wszystkich forumowiczów,można z nim pogadać na każdy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,dodatkowo występował ze mną w "AlcoFans" to o czymś świadczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Marcel (znam go zarówno z forum jak i ifq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w razie jakiś problemów zawsze służy pomocą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Lupus (kibic Barcy,wytrwale walczy z MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Mtudor (jeden z nielicznych z którym mógłbym pogadać o MotoGp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Hagii (Odwala tutaj kawał dobrej roboty czym zasłużył na niejedno piwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Benitoo (osobiście nie znam ale po jego wypowiedziach wnioskuje że równy gość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Geremi (ma szczęśliwą monete,może kiedyś mi ją pożyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Misiek (Przy browarku napewo mogłbym z nim pogadać o siatkówce jak mało z kim z tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Siwylub (Jeden ze starszych znajomych,ma niekiedy wiele ciekawych pomysłów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Wacoo (Jeden z "nowych" na tym forum,znam go już dość dawno z ifq,spoko gościu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Pewnie jeszcze tam o kimś zapomniałem,ale chyba nikt się nie obrazi za to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Zwykle na jednym piwie to rozpoczym,wiec do jednego nie ma co siadac.A pwiak bym sie napil z : Octagonem (Barca)- bo łączą nas NIEBIESCY i ALCOFANS Ronim(Ronaldinho itd)- bo cale dnie gadamy na gg o dupach chlaniu itp i tylko raz sie nawalisimy i to wodka Marcelem (red devilem) - powymienialibysmy sie zdjeciami lasek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Hagim- zeby przyszedl ze swoimi pieknymi kolezankami w ibym zoabczyl jak wyglada ten model  .Nie ma to jak wypic z sasiadem zza miedzy Benitoo - bo to spoko ziomus,tylko ma troche opisu dolujace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Cukrem - pogadalibysmy o banach,i o babskim tenisie Tureckim Dresem - bo jest przyjacielem mojego wroga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lokusem- bo jak gramy to samo to zawsze wtapiamy Wacoo- bo to sprzedawczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ziomkiem - bo to spoko koles Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
Wacoo- bo to sprzedawczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wacoo (Jeden z "nowych" na tym forum,znam go już do ść dawno z ifq,spoko gościu ) Dzieki chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> . Miło być docenianym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Ja zawsze czyalem te forum, dopiero od niedawna sie na nim udzielam, wiec za duzo forumowiczów nie moge wymienić. Na piwko (moze cos wiecej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> z forumowiczow ktorych znam poszedlbym z: Lopezem spoko kumpelo, czasem sypnie dobrymi typami. Długo czasu juz sie znamy, niedlugo musze zrobic wypad do Torunia , zeby ze słów tych zrobić czyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Octagonem spoko ziomus, razem zazwyczaj przegrywamy na naszych zdolnych siatkarzach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Mozna z nim pogadac o sporcie i ... nie tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> To by bylo na tyle narazie... Z kazdym dniem powinienem sie rozwijac na tym forum... Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Wow temacik fajnie sie rozwinął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Przyznam się Wam do czegoś , kiedy tworzyłem ten temacik , byłem pewny,że powstanie od razu antytemat , czyli ten "z którymi...nie poszedłbym na piwo" i powstał, i sądziłem ,że on znacznie przewyższy ilością postów i wyświetleń ten temat pierwotny,zwłaszcza że niedawno powstał temat lubiane kluby, a zaraz po nim nielubiane kluby , który popularnością znacznie przebił tego pierwszego. Jednak TU SIĘ GRUBO MYŁIŁEM , nie przewyższył, a w dodatku znikł on gdzieś głęboko w NASZYM OCEANIE mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wniosek jest oczywisty : Ogólnie mimo jakimś tam spięć lubimy i szanujemy się i TO JEST BARDZO POZYTYWNE NOT WAR MAKE LOVE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
oj kurde jest was wielu ..... ale napewno wpierw chcialbym cos wykirac z ziomami ........ ktorych znam osobiscie
METHOD_MAN-oj ziom za te fazy wspolne i za nakrecanie bomb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MARCEL- za 8 lat podstawowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i za to ze nadal jestemy ziomami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BARTHEZZ -razem gralismy w pile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w druzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i za oczywiscie dlugie melanze ,.....bluzgi na buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a reszta juz cenzura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
co gadam na gg BUA- czasy buk.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> CZEPEK- w sumie sam nie wiem ale dobry chlopaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ERMOLEK- za starodawne czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> FART- kiedys maly konflikt a teraz ziomY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> HAGI- ojjj to przeziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale co tam bede gadal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> KOCUR-ziom zna sie na tym ze sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i ogolnie zajebisty kolo z niego BARTAS82-za wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale za te typy z MLB to łeb ci utne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro ziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do zobaczenia w tym roku nad morzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LOKUS-jedna z pierwszych osob jakie poznalem z mecz.pl bardzo dluga znajomosc i kurde juz nie raz do siebie mielismy jechac MAJNER- oj ma ziom łeb na karku ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MONDEX-jeden z najlepszych dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> MUPPeTT- musimy pograc w kosza a potem cos wychylybymic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MTUDOR- za wspolne przezywanie olimpiady w 2004 roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> NIUNIU PAWCIU PILAR - dosyc kumaci kolesie chetnie bym z nimi zaatakowal BAR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> RONNI-znam go krotko ale ziom jakich malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> juz szykuj sie na melanz w pazdzierniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> TRENUJ ZIOM TRENUJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> RIVALDINHO- o maj siet z tym ziomem to may duzo wspolnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie brachu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> LOPEZ- ELANA TORUN RULEZZZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zajebisty ziom diribombom z ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> najebiemy sie jak meserszmity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> SEBKOS AMKWISH - za te przegadane godziny o koszu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ZABIELANY- młoda krew <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bedzie trzeba nauczyc paru rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
i reszta ziomow OCTAGON WACHOS ...oczywiscie MELER ten ziom miazdzy moj system czasami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napewno o kims zapomnialem wiec przerpaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale nie za bardzo jestem kumaty teraz staralem sie nikogo nie ominac a jesli ktos mnie chce spotkac to dawac adresa w pazdzierniku wbijam na batalie alkoholowo-<cenzura>
pozdroooooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
odswiezam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Kolejnosc nie alfabetyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na piwo poszedlbym z:
Bzykiem - kolega z gangu the crims mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Octagonem - spoko gosciu, fan Barcy i Motogp, mial wczoraj urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ciagle czekamy na pamiatki z MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gajwerem - fan Barcy i rasiaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Krajanem - pomagal mi swego czasu w MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Prezesem - takze mi pomagal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ghostem - wygral ze mna w NFL, w NHL ja mu zloje duspko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Snoopolem - gram z nim w NHL i NFL Fantasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Goonkiem - bo dostal po dupie ode mnie w NFL, zeby sie nie zamknal w sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
kewninem - nie rob stronki po pijaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bodkiem - jego bratem <lol>
gregveb - Ole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
i z tymi co ze mnie zaprosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
jesli mi sie o kims przypomni to walne posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
A ja bym na soczek (nie piję, w kazdym razie do konca roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) ustawil sie z:
BeniTooo - zeby mu wyjasnic, ze operacja kolana to jest naprawde niemila sprawa i to chamskie oszukiwac innych, ze jest Ci cos powazniejszego niz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Amkwishem - bo nie ma jak z nim za bardzo pogadac, a to ciekawy czlowiek
Sebkosiem - nie na browara, a chyba z 30, za to co sie na ME koszykarzy dzialo - tylko sie idzie zapić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Z g00nkiem mimo ze sie nie znamy - bo to jedna z rozsadniejszych i madrzejszych (mowie o wiedzy sportowej, innej nie oceniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, choć źle nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) osob tutaj
Z Conradem - zeby obczaic kto to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Z Premem - bo żal mi, że taki ogóras jak DJ Sosna swięci triumfy, a taki ekspert jak on jest 'w podziemiu' (mi to nie przeszkadza osobiscie, nie wplywa na moje życie za bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, ale nie lubie niesprawiedliwosci) - fajnie pogadac z kims, kto zna sie na rzeczy
Z Formicem - huh! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Z buszmenem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo to trudne zadanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z Rafałem_tsw i 'zielu' - zeby zobaczyc najwiekszych szmaciarzy tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
LOL co za temat.
Na piwo? Hm, praktycznie wszyscy z forum mecz.pl, jesli ktos bedzie w wielkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miescie Warszawa... to chyba wie jakie sa na mnie namiary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ci z W-wy tez moga dac znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jest tylko jedna osoba z ktora bym sie nie napil i w sumie kazdy wie o kogo chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ja nie wiem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> o mnie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Ja też nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Biszop - kiedy idziemy na piwo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Ja też nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Biszop - kiedy idziemy na piwo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
pzdr) ehhh kurde, migam sie jak moge ale zawsze mnie dopadniesz, no nie wymigam sie za nic w swiecie, jedno za meczyk ktory mi wszedl bo go "zalatwiles" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, drugie za wczorajsze urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, a skrzynke za caloksztalt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Elblag mi zawsze nie po drodze ale bede musial Cie tam odwiedzic, no chyba ze Ty bedziesz w Poznaniu to daj tylko znac godzinke wczesniej zebym lodowke zapelnil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dam znać jak będę w Poznaniu, a raczej w jego okolicach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W przyszłym roku wybieram się do rodzinki, Gniezno, Kłecko ... więc i do Poznania zajadę. a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wcześniej to chyba nie ma co liczyć ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ja nie wiem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> o mnie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no co Ty, synonim jego nicka to pchlarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|