|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ja bym tam poszedł z każdym byle by on postawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Aha, ja jeszcze mogę z Juanem Romanem Riquelme ...kiedyś się posprzeczaliśmy o głupi dowcip związany z Bayernem i SSmanami a mogę go zaprosić do jego ubpragnionego Meksyku ( tyle że nie jest to kraj Azteków ale knajpa za Hutą w Krakowie, nigdy tam nie byłem ale podobno niezła menelnia) - pogodzilibyśmy się jakoś tak przy piwku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> jak wtopie kase,a bede w tym roku w Krakowie,to bankowo ten Meksyk zaliczymy,zawsze powiem,ze byłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja bym tam poszedł z każdym byle by on postawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do hotelu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ja bym tam poszedł z każdym byle by on postawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do hotelu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Hy no napewno by sie paru znalazlo, ale z Citizenem to sie chodzi nie tylko na piwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
W sumie to bym poszedł z każdym z was,łączy nas sport,bukmacherka,napewno wiekszośc z nas to fajne chłopy. Ale jest pare osób,których osoby mnie nurtują i bardzo bym z nimi łyknął pare kufelków:)
Głównie myśle o Sachim,Rafterze,DJ Sośnie oraz amkwishu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
ja poszedłbym na browca z wieloma typerami na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z rafalem08,Sławek,Korver, Rivaldinho,DJ Sachi,buldog,Rybkiem.............. i jeszcze z wieloma innymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niebawem jednak prawdopodobnie z fartem wypijemy coś,bo przyjeżdrza nad morze. Pozdawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Ja bym poszedł chyba z każdym(a jednocześnie zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ) kto stara się coś wnieść na tym forum i aktywnie lub mniej aktywnie w nim uczestniczy ale nie pierdoli głupot tylko powie coś mądrego lub jakieś typki rozkminia itp. itd.
Ps. Sorki za troche nielogiczną wypowiedz ale popiłem ostro wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Co tylu chętnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie mam tyle czasu wolnego aby z każdym wyskoczyć na piwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Co tylu chętnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie mam tyle czasu wolnego aby z każdym wyskoczyć na piwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> zrobimy jedna wielką impreze,a ty będziesz główną atrakcją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19 |
[b] [color:"blue"] Ja bym na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> poszedl tak...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Lopezem bo pilismy tylko wódke a piwa nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Marcelem do ogródka piwnego w Poznaniu i Wrocławiu by popatrzec które laski sa fajniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> ze Snajperem i Siwym ale to mam nadzieje w sierpniu bedzie mozliwosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Latajaca Holenderka zeby zobaczyc jak mocna ma glowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Cukrem Kondzikiem juz bylem wiec jeszcze raz moge isc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Benitooo pogadac o typach i laskach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Sachim bo chcialbym zobaczyc jaki to jest naprawde gosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Rivaldinho zajarac jointa
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Ziomkiem Wachosem Tureckim Dresem Fartem Citizienem Boozym Typkiem Okanem Layonikiem Bradkiem Sławkiem Bobsleyem Barca bo to moje ziomy z GG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Rivaldinho zajarac dobry towar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Panem Ka$a zeby zajebac pozadny kupon za pozadna kase a pozniej opierdalac sie caly rok za wygrane siano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Ha$em i Miskiem bo dobre mody z nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />z Hagim zeby zobaczyc czy naprawde takie dupy sa w tej Bydgoszczy jak opowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Carvenko Thunderem i Cuasmem za wspolprace jaka mielismy i mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> z Aresem96 zeby wyjasnic sobie kilka rzeczy na temat typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
i z wszystkimi o ktorcyh moze zapomnialem a powinni pic ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
MOCNOM MA MOCNOM JAK BEDZIESZ W KRAKU TO ZAPRASZAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Panowie a czy przypadkiem nie pomijacie wielkiej osobiostości tego forum ,niejakiego RAFTERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Rafter pija tylko drinki w czasie lotu samolotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Rafter pija tylko drinki w czasie lotu samolotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> zapomniałeś dodać,własnym samolotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100 |
Z Hułanem Rołmanem Rikelme...Może on by mi w końcu wyjaśnił- w jaki sposób mam odnaleźć sukno koloru "feldgrau", aby mundur uszyć na zloty. Dr M. może takowego nie miał, ale jego zwierzchnicy z pewnością. Pozdrawiam JRR. Z Verkerkiem- zawsze i wszędzie, byleśmy się spotkali.Ostatnio brak Go, chyba gdzieś wyjechał. Z kobietami z forum- jako koneser sztuki współczesnej (zero treści i zero formy). Z poznańskimi typerami na Roosvelta- by tam powiedzieć sobie "kto jest kto, kto jest jak i dlaczego można tam jarać i pić"... Z Conradem- dla zasady. Innych bym nie zaprosił---------------dla zasady.
Poza ludźmi ze starej gwardii...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Troche takich osob jest... Forum prawie jak rodzina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kolejnosc przypadkowa, a najlepiej jakbysmy sie spotkali wszyscy razem to bylaby jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
-THOM -[T]-error -amkwish -Gregov -Vson -Coronach -Fro_Lech -DJ Sosna -Prem -Ghost -Conrad -Misiek -vonseb -Feher -maxdyzio -Piomil -KRAJAN -snoopol -Ewelina -Sienna Mercie -dominix -Experto...
Pewnie o kilku osobach zapomnialem za co z gory przepraszam, ale popijawa bylaby niezla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Chociaż z tego co pamiętam wychowywałem się na butelce mleka poszedłbym na piwo,z Tym,który wychowywał się na napoju alkoholowym o wytrawnym smaku,zwanym też potocznie Nalewką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
- z qbasmuggy, bo jest z Krakowa, to blisko, nie lubi tych samych klubów co ja + jeszcze pomógł mi tam kiedyś, zapodał jakieś linki dobre
Z Gajwerem bym poszedł bo: jest za Wisłą, jest (chyba) tegorocznym maturzysta tak jak ja, bo robi razem z Panem Kasą fajne rzeczy po pijaku. Moge zreszta z kazdym iśc bo właśnie dostałem się na studia i będe przez 3 miesiące pił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733 |
Chociaż z tego co pamiętam wychowywałem się na butelce mleka poszedłbym na piwo,z Tym,który wychowywał się na napoju alkoholowym o wytrawnym smaku,zwanym też potocznie Nalewką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najlepsza jest kokosowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
- z qbasmuggy, bo jest z Krakowa, to blisko, nie lubi tych samych klubów co ja + jeszcze pomógł mi tam kiedyś, zapodał jakieś linki dobre
Z Gajwerem bym poszedł bo: jest za Wisłą, jest (chyba) tegorocznym maturzysta tak jak ja, bo robi razem z Panem Kasą fajne rzeczy po pijaku. Moge zreszta z kazdym iśc bo właśnie dostałem się na studia i będe przez 3 miesiące pił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wszystko się zgadza - z Wisłą, maturą i głupotami po pijaku, szkoda tylko że Ka$a wyjechał ale fajnie się dyskutowało o polityce po paru piwkach na grillu u mnie w czwartek, więc jakby co - wal śmiało na priva to się ustawimy na piankę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|